Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
15. říj 2009

Marti, to je moc dobře 😵 , protože jinak by nám bylo po tobě smutno ☹
Asi se vrhnu na žehlení, ač topím, se tu o teplu moc mluvit nedá 😖

kackark
15. říj 2009

Tak mám vyžehleno a tady nikde, nikdo 😕

strouzek
15. říj 2009

ahoj holky jsem tu na skok říct vám že dny debil pokračují. včera ten doktor, dneska nám zase v práci vypnula elektrika takže soubory se mi neuložili, seděli jsme tam hodinu a čekali jestli to zapnou prej je na bruntálsku kalamita, nefunguje elektrika, je přetížená telefonní síť atd. šéf nás pustil domů, doma mi elektrika jde ale nejde mi obraz na televizi takže někde spadla anténa fakt paráda.

kackark
15. říj 2009

Strouzi: slyšela jsem to v rádiu, že je spousta lidí bez elektriky, děs 😖 Mám pocit, že letos se to počasí vážně zbláznilo nějak brzy.

kackark
15. říj 2009

Dej si dobrý čajíček a odpočívej, když máš volno 😵

strouzek
15. říj 2009

kači no to právě nemůžu, musím jet po obědě přes celý město autobusem k manžovi do práce vyzvednout výplatu, oni ji dostávají hotově no a jak je teď pryč musím tam zajet já. jenomže venku to vypadá na konec světa, takže fakt se mi tam nechce vůbec.

evanek77
autor
15. říj 2009

krásný čtvrtek vlaštovičky,
kači,
noc v poho, není to lepší ani horší, do pátku asi nikam ven radši nepůjdu, vyjídám tu pomalu mražák 😀
strouži,
kašli na to s tím zubařem, holt to někdo popletl a ty ses k tomu připletla 😝
mně dneska došel monitor nanny pro tomáška, nakonec jsem si ho koupila, i když jsme ho měli slíbený na půjčení. Stál s poštovným 550,- a je jako nový (akorát pár let někomu ležel ve skříni), tak je to skoro jednodušší, než pro to jet ke známým.
Už jsem ho testovala a funguje krásně 🙂
marti,
natynka je na nových fotečkách fakt pusinka 🙂

strouzek
15. říj 2009

evi no manža tvrdí že mě měl objednat ten kolega, že přišel za manžou do kanclu a řekl že mluvil s tím doktorem a že řekl že mě veme a řekl termín. tak buď si to ten doktor nepamatuje a nebo to udělal ten kolega naschvál nebo fakt nevím.
s tím nannym jsi udělala dobrý kup, já ho mám za tisícovku taky už z druhé nebo vlastně spíš ze třetí ruky ale jak nový a funguje perfektně.

kackark
15. říj 2009

Strouži, tak to tě lituji. Taky nehodlám nikam vycházet a doufám, že to do úterý, kdy mám rehabku ani nutné nebude.

Evi, to jsem ráda, že jsi v pořádku 😵 A s tím monitorem to je za úžasnou cenu, já ho mám slíbený na půjčení od mé nehtařky, je to zlatíčko 😉

kackark
15. říj 2009

Strouzi, nelámej si s tím hlavu, a když ti nesedne, tak si snad někde najdeš jiného, hodnějšího 😉

strouzek
15. říj 2009

kači já tam musím, hlavně i kvůli toho že manža si vzal sebou karty kdyby náhodou potřeboval a tak já mám akorát 200 kč v peněžence. počasí je fakt hrozný, nebýt těhu tak je to v pohodě ale teď jsem se bojím i chodit, chodníky jsou namrzlé, zima co leze až do kostí fakt super. letošní zima začla dost hrozně.

strouzek
15. říj 2009

kači no moci jít jinam jsem tam už dávno bohužel žádný zubař nebere, už jsem telefonovala před časem fakt všude, je tu asi 8 zubařů a z toho 3 půjdou do půlroka do důchodu takže ani nové lidi neberou, ti další mají totálně plno atd. takže hold budu muset tady k tomu nechutnému doktorovi ale hlavně že zub mi snad spraví.

kackark
15. říj 2009

Strouzi, nedivím se ti vůbec, že se ti nechce. To jsi na tom líp než já minulý týden, kdy jsem měla u sebe 20,-Kč 😀 Platím všude kde se dá kartama 😉

strouzek
15. říj 2009

no já jsem bez karet taky jak bez ruky, sice hotovost mám vždy u sebe ale už jenom ten pocit že mám sebou karty se zálohou kdyby něco. no a teď je nemám a zrovna by se šikly. tak snad se tam dneska nějak dostanu, tam busem a zpátky snad se dovolám na nějakýho taxíka ne jak včera, už jsem dlouho nikam nejela a tak když jsem včera volala na všechny čísla všude hlásili číslo zrušeno. připadám si bez manži úplně neschopná, nejhorší ale na tom všem je že bych potřebovala se s někým pomazlit, vypovídat se mu no prostě však to znáte cítit obejmutí od manži a ten pocit že je tu pro vás, hlavně kdyby se něco stalo. manža sice jezdí často pryč ale vždycky je to jen v rámci ČR, nikdy nebyl tak daleko, teď kdyby se i něco mě stalo tak nemám šanci se mu dovolat někam do asie a než by přijel trvalo by to 2 dny.

evanek77
autor
15. říj 2009

holky,
já nedávno byla na obědě s manžele a říkám mu, že jsem si zapomněla telefon a pěněženku, že mám u sebe jen klíče... no bavíme se bavíme, manžel začal plánovat, co k večeři, tak já OK, cestou nakoupím... pohoda a najednou pak u pokladny, jak mám platit... trapas. Ale prodavačka byla moc milá, naštěstí je obchod cca ř min od baráku, tak jsem tam nákup nechala a šla pro peněženku 😀 😀 😀 😀

kackark
15. říj 2009

Strouzi, nic nepřivolávej, nic se nestane a než se naděješ, tak máš miláčka zpátky. Vím, že se to lehce říká, a že ani to počaší tomu nepřidává, ale snaž se věřit mi a být statečná holka 😉 😵

strouzek
15. říj 2009

evi to se mi taky jednou stalo, naštěstí naši bydlí asi 200 metrů od toho obchodu tak jsem si tehdy letěla peníze vypůjčit. minule se mi zase stalo že u nás otevřeli Kaufland a já automaticky nakoupila a že zaplatím kartou no nákup fakt veliký tak jsem podavačce podávala kartu a ona že nemají ty terminály že se zatím platí jen hotově!! no šok, lidi za mnou nervozní tak já tam musela nechat ten nákup a utíkat ven a hledat nějaký bankomat a letět zpět to zaplatit protože dokud jsem to nezaplatila prodavačka další lidi vzít nemohla. takže od tý doby se bojím nemít hotovost.

kači no právě že to počasí je na prd, kdyby bylo hezky tak jako třeba před 2 týdny tak se to dá to by se jen stýskalo ale teď jak jsou zmatky na cestách, já dojíždím, zima hrozná, chodníky i cesty namrzlé,ještě tu dělají všude nové cesty a chodníky takže jsem jak čuňátko a přeskakuju výmoly atd. ☹

strouzek
15. říj 2009

ale jo zvládnu to, zvládla jsem horší věci ale s podmínkou že manža se až do porodu nehne na krok 😀 😀

evanek77
autor
15. říj 2009

strouži,
tak já na to naštěstí došla, než to projelo pásem, takže jsem to tam v košíku nechala a lidi mohli nakupovat dál

kackark
15. říj 2009

Strouži, tak to si myslím, že si manžel ti nebude moc slíbit, ale bude s tebou, jak jen to půjde 😵 Podívej se na Evičku, jak je statečná a zvládá to.

To já u sebe nechci mít moc hotovost, většinou mám do 1000,- Kč, takže kdyby nešly někde terminály, tak jsem nahraná, většina mých nákupů tuto částku překračuje 😝

strouzek
15. říj 2009

já vím evičku za to obdivuju já být těsně před porodem tak zešílím že manža není doma.

holky už máme přes 10 tis. příspěvků!!

mimina321
15. říj 2009

ahoj moje bambulky moc vás všetky pozdravujem 🙂
dnes nemám čas ani dočítať,neskoro sme vstali a teraz kmitám aby som všetko stihla 😝 večer si vás dočítam 😵
dúfam,že sa vám všetkým darí 😉
u nás už poletuje sneh tak ešte musím t pivnice vyhrabať čižmi

mar26
15. říj 2009

Holky nám se tohle stalo s manžou u benzínky,měli tam sice cedulku,že jim nejdou karty,ale kdo čte nějaké cedule,že? Manža natankoval plnou a jen kartu a hotovost skoro žádná a já na tom byla stejně 😀 ...ale zdaleka jsme nebyli jediný, no ještě že to nebylo na dálnici. Pustili nás ať zajedem do bankomatu 😀

kackark
15. říj 2009

Strouzi, taky jsem si toho všimla, jak jsme ukecané. Napadlo mě, jestli by jsme se neměli někam přestěhovat, když už je tu většina maminek, ale byla bych nerada, kdyby to bylo líto snažilkám.

Jinak Evička má taky můj obdiv, je to silná a statečná ženská 😉

Ahojky mimi, koukám, že u vás je podobně jako u nás.

Marti, tak ještě, že vás pustili, ale ono jim vlastně nic jiného ani nezbývalo 😅

Tak jsem se zase přežrala 😝 Co jste vařily dobrého? Dochází mi inspirace. Já měla hrstkovou polévku a upekla jsem si k ní slané vdolečky.

mar26
15. říj 2009

Kačko jak děláš slané vdolečky?
Já nevařila nic,něco si dám po Naty kyčlích a pak jí koupím něco za odměnu 😵

kackark
15. říj 2009

Marti, je to dost podobné těsto jako na langoše.

1/2 kg hl. mouky
1 lžička soli
1 lžička cukru
1 kostka droždí
1 vejce
200 ml mléka

Nechám vzejít kvásek, vypracuji těsto a nechám kynout cca 30 minut. Udělám bochánky, ty potřu vodou a posypu solí, mákem, kmínem (čímkoli podle chuti) a peču cca 4O minut na 180C a ke konci to přepnu na 200C. Hned jak je vyndám z trouby pomažu rozpuštěným máslem.

kackark
15. říj 2009

Marti a v kolik tam máte být?

strouzek
15. říj 2009

mar no to byli dobří že vás nechali zajet domů, já se od té doby bojím i toho že třeba můžou být problémy se spojením s bankou nebo prostě jim terminály nepůjdou a takfakt nosím radši i hotovost.

mimi ahojky

kači no třeba jak chtějí snažilky to je jedno ale já bych to nechala tak, prostě všechny holky jen trošku umírnit kecání o dupačkách aby to nebylo ostatním líto a hotovo. akorát nový téma by to chtělo ať nemusíme najíždět pořád na stránky č. 400 a víc.

evanek77
autor
15. říj 2009

tak koukám mají ve službách s placením občas veselo 😝 😝 😝 😝
hele, já žádnej silák nejsem, u nás to prostě nejde zatím jinak... a kdopak tu brečel minulej týden kvůli bratrovi, co? Já, ha! Takže tak 😀 A to jsme vám ani nepsala pokračování, jak ta schůzka s ním dopadla. On se totiž podíval na moje břicho, okomentoval, že už je děsně velké a prohlásil, že malej by byl v pohodě. Tak jsem otočila list, že manžel dopsal disertačku, takže v lednu má promoci a bratr (docent) na mne zaútočil, že disertaci těžko, že tu píší jen docenti a profesoři, že on píše diplomku 😀 Tak jsem opět přehodila list a říkám co sestra? A v tu chvíli došla pecka, ségra dluží půl milionu na exekuci, no a bratr na mne začal, kolik jí s manželem dáme na splacení dluhu. Jako fáááák dobrý. Ségra mi už dluží několik desítek tisíc za 6 let, co se jí táhnou problémy po rozvodu, v životě ty peníze neuvidím, protože ona prostě neumí šetřit, když jí dáte peníze, jde si koupit hadýrky na sebe, no a já to mám zas splácet? Tak to asi těžko 😝 😝 😝 A do toho mi volal táta, kterej se mnou mluvil naposled v březnu, že mu brácha volal, kolik dá, řekl mi, že ségře dává pokaždé po 10tis. (já od něj v životě nicc nedostala ani k svatbě) a ať jí nic nedávám, že to nemá cenu. Pak jsem mluvila s mámou, řekla mi, že nic nedá.
Jako má to ségra blbé, chápu, ale ona převzala obsílku k soudu a pak tam nešla, takže její dluh tří splátek po 14,5tis. se tímhle přístupem došplhal na víc jak půl mega. No a ségra, když s ní mluvím, má pocit, že za to můžem my ostatní, že jsme jí tehdy špatně pomáhali a pomáháme blbě i teď.

strouzek
15. říj 2009

ty jo holky vy jste takové šikovné, k obědu si upéct vdolečky atd. fakt mě neštvěte, já mám doma asi tak 2 rohlíky a 3 krajíčky chleba, lednica prázdná, mám tu akorát kočičí žrádlo toho je dost 😀 ale jak půjdu dom s tou výplatou tak fakt už asi nakoupím a uvařím si aby chudák mimčo mělo taky něco teplýho.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru