Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
18. říj 2009

tedy kači já bych k vám jela na oběd 😀 😀 😀 ...když mě už ted nebaví vyvařovat 😅
až bude ta nová kuchyn tak už zase budu před porodem 😀 😀 a pak po porodu kdy já si jí užiju 😀

zítra musíme vymalovat tu kuchyn bude to pistáciově zelená 😵 😵 a položit lino....

také u vás prší 🙄 🙄 to počasí je hnus 😝 😝

kackark
18. říj 2009

JJ, prší tu. Počasí takové na nic ☹

Vždyť vy máte taky takovou dobrotu. Jinak si z toho vaření nic nedělej, taky mě to už docela zmáhá, ale o hladu být nemůžeme 😝

Já zelenou nemusím, jsem na teplé barvičky, ale pak hoď určitě fotečky, ráda se podívám 😉

murynka
18. říj 2009

tak přeji dobrou chut 🙂

ona je hodně světle zelená jinak také zelenou moc nemusím 😀 .....ale do jídelny a kuchyně se mi líbí....

sarlotta
18. říj 2009

Ahojík holčinky, přeju hezkou neděličku🙂

No Farmulééééééé🙂 blahopřejuuuuuuuuuuu 😀 😎 paráda. Hned se mi zvedla náladička.

Dneska jsem se ráno totiž vytočila, jelikož manža odmítá chodit bruslit na Zimák 😠 A to mě teda štve.
No snad ho ještě nějak překecám - ale nejdřív to bude asi po Vánocích nebo až příští rok - jeliož hlavní kámen úrazu je cena bruslí - které nemá 😒 chjoooo....

maova
18. říj 2009

Ahoj holky, vy jste tady takové šikulky, nevíte co přesně je vyšetření moči chemicky + sediment? Teda spíš, jestli vadí, když to nemám hotové na předoperační vyšetření? Jestli je to hodně důležité?

diddi
18. říj 2009

ahoj maova,vysetrenie mocu a sediment sa robi kvoli tomu,ci nemas v tele zapal....

maova
18. říj 2009

diddi, moc děkuju. Takže to asi vadí co? A jak je to rychle hotové, když přinesu moč ráno, je to za chvíli a nebo to trvá?

mimina321
18. říj 2009

ahoj bambulky 🙂
kači to je krásne želanie per nás snažilky,ja tomu tiež začínam veriť 😵 🤐
farmííí gratulujéééééém 🤐 🤐 🤐 🤐 mám velkú radosť
mury pri prerábaní to je vždy o nervoch a strese 😝 ale výsledok potom teší 😉
evinka asi mala dobrý obedík a teraz s tomáškom oddychujú 😵
myslím na papuu a moc jej držím palce aby to všetko dobre dopadlo

mimina321
18. říj 2009

mao ahoj 🙂 dávno si nám nenapísala,pozerám že tťa poslali na nejaké vyšetrenia

maova
18. říj 2009

mimi, ahoj, já na vás sem tam nakouknu, ale nějak nemám dobrou náladu, tak většinou nic nepíšu. U mě je to jen ta hysteroskopie, tak jsem musela mít předoperační vyšetření, jenže už nějak nestíhám myslet na všechno, je toho na mě moc a já jsem úplně zapomněla, že to předoperační vyšetření musím mít a běžela jsem tam v pátek na poslední chvíli a ještě jsem neměla po MS, takže moč nemám.

mimina321
18. říj 2009

mao budem na teba myslieť,aby všetko dobre dopadlo
tak hádam im ten moč tak chýbať nebude 😵

maova
18. říj 2009

mimi, děkuju moc za palečky i za uklidnění 😵

mimina321
18. říj 2009

mao 😵

strouzek
18. říj 2009

krásný nedělní podvečer holky 😵

mao velmi často na tebe myslím jak se máš a jak pokračujete, držím ti moc palečky aby ten zákrok dopadl dobře a konečně vám začlo šťastné období. myslím že z močí nebude problém já jsem na ní taky zapoměla tak jsem se rychle utíkala v laborce vyčůrat a výsledek byl snad za 10 minut.
mimi ahoj jak se vede??
šarlotko koukám že všude je to stejný, já tohle řešila minulou zimu chtěla jsem abychom chodili bruslit ale manža to obkecal že nemá čas a nemá brusle. pak jsem chtěla chodit bruslit v létě, no a manža že jo že bude jezdit se mnou ale na kole 🙄 vlastně mám nový brusle a nebyla jsem na nich ani jednou protože mi přišli poštou a za 2 dny // 😀 ale příští rok už manžu donutím i do zimních i letních bruslí 😉

holky dneska jsem měla nervíky jestli je mimi v pořádku, vůbec jsem ho necítila celý víkend ale teď jak jsem sedla k počítači krásně kope. uff ještě že tak, hned mám lepší náladu. 😵

strouzek
18. říj 2009

a co evička a dráček, ještě žádný mimíšci na světě??

evanek77
autor
18. říj 2009

ahoj, my teď dojeli a taková krásná novinka 🙂
farmi, obrovská gratulace a moc moc štěstíčka přeju 😉 🙂 🙂 🙂 🙂
my celý den seděli u rodičů v kuchyni (krom 15min na hřbitově)a já ani nenahmátnu koníky, jak mi otekly nohy. Ono doma je mám vždycky nahoře a asi to fakt funguje 🙂

evanek77
autor
18. říj 2009

martinko,
budu moc držet palečky na tu hysteroskopii, myslím, že sedimentaci mohou udělat i na počkání 😀 😀 😀

strouzek
18. říj 2009

farmušce už jsem gratulovala hned ráno ale ještě jednou gratulujuu, kočko to je krása, obleček zabral 😵

maova
18. říj 2009

stroužku a evi, taky moc děkuju, krásně jste mě uklidnily, hned je mi o malinko líp 🙂 Zítra dám vědět, jak jsem dopadla.

evanek77
autor
18. říj 2009

marti,
neboooj, závěr roku bude šťastný a do nového vykročíš správnou nohou, to zlé už máš vybrané 😉 😉 😉 dobře to všecičko dopadne 🙂

maova
18. říj 2009

Evi, děkuju 🙂 Jen už tomu novému roku nějak nemůžu věřit, protože to není první rok, kdy jsem si tohle říkala 😉 Ale doufám, že ať nový rok, nebo starý, snad to špatné už je jednou pro vždy pryč 🙂

strouzek
18. říj 2009

uvidíš moč není takový problém, to je hned hotový 😉 s tím novým rokem ti to věřím, mě to taky říkalo plno lidí že to musím brát jako nový start, no moc mi tak přemýšlet nešlo a to jsem neměla ani třetinu takových starostí a smůly co ty, ale pak jsem si řekla že nevím jestli ten nový rok bude šťastný ale určitě nebude tak strašný jako ten předešlý protože nic horšího už neexistuje.

maova
18. říj 2009

strouži, děkuju moooc, úplně mě to uklidnilo, když vím, že moč je hned hotová 🙂 Vezmu jí ráno rovnou s sebou, snad to i pro ně tam nebude problém 🙂 Ještě uvidím co mi řeknou na mykózu, rýma naštěstí dneska skoro přešla, takže s tou snad problém nebude. Já jsem třeba loňský rok brala jako nový začátek a úplně jsem si říkala, že už to bude konečně šťastný rok, věděla jsem, že budu mít heparin a cerkláž a tak jsem to brala, že to je to co už pomůže. Takže rok ten a nebo ten, prostě už musí to další období být šťastnější 🙂 I když někdy mi tak myslet moc nejde, někdy ale jo, tak se to prostě střídá.

evanek77
autor
18. říj 2009

marti,
jak píše stroužek, to zlé už znáš, takže už může být jen líp 😉

maova
18. říj 2009

evi, tak snad jo 🙂 Hůř už asi fakt být nemůže, jenom aby se to neopakovalo. Já se na jednu stranu těším, až budu zase jednou těhotná a na druhou stranu si to vůbec neumím představit. Nejdřív prvních 12 týdnů strach z toho začátku a pak rovnou strach z dalších týdnů. Nejlepší by bylo, kdybych se probudila tak kolem 30tt 😀

strouzek
18. říj 2009

mao já vím chápu to. já právě nesnášela ty řeči že mám být jen optimistická a nemyslet na to a bla bla. prostě byli dny kdy to nešlo, já myslím že je třeba se tomu poddat a ten smutek si prožít, určitě je to lepší než aby se dostavil se spožděním, můj manža to tak měl, hrál si na hrdinu co je nad věcí a pak se pomalu rok po revizi teprve zhroutil, šel si pro večeři do lednice a začal z ničeho nic vyhazovat věci na zem a házet sýr o zeď a přitom brečel. Ono i tohle počasí radosti moc nepřidá co? ale ty to určo zvládneš a jak jsme tu všechny tak si myslím že neexistuje nikdo kdo by ti nedržel pěsti takže jednou se sakra už to štěstí na vás usměje. musí, jestli to bude rok 2010 nebo později nevím ale prostě to přijde 😵

maova
18. říj 2009

Příští pondělí jdeme ještě pro výsledky z imunologie, tak uvidím co bude tam, snad nic, ale jsem ráda, že jsme zašli i tam a budeme mít výsledky snad ze všeho.

strouzek
18. říj 2009

mao tak to říkám taky, otěhulit zažít pocit najít //, pak usnout a probudit se ve 30 tt 😀 i když je fakt že i ty dny mezitím za to stojí, strach je sice šílenej ale zase třeba když jde člověk od dr. s novou fotečkou z utz tak za to stojí však co ti budu povídat však to znáš. není už možný aby ti lékaři nějak nepomohli, vždyť teď umí doktoři fakt zázraky tak snad pomůžou i vám k miminku.

strouzek
18. říj 2009

mao to je jasný, radši udělat vyšetření všeho hned a vědět že je to v pořádku 😉

maova
18. říj 2009

stroužku, hezky jsi to napsala. Můj manža (to je hezký mu tak říkat 😀 ) to sice nedrží úplně v sobě, povídáme si o tom a tak, ale tím, že se hodně snaží pomáhat mě, tak je to pro něj myslím ještě těžší, protože mě nerad vidím, když se trápím a snaží se udělat všechno možný, aby to tak nebylo, tak najednou přišlo období, kdy mu začalo nějak zlobit srdíčko, ale ťuky ťuk, snad to nic nebylo a už je to pryč. Ale taky na něm vidím, jak už je unavený, kolikrát přijdeme odpoledne domů a jsme oba strašně unavený, i když zrovna nic náročného neděláme. Je to spíš o té psychice a já doufám, že teď budeme mít po všech vyšetřeních a chvíli bude od všeho klid, nepůjdeme k žádným doktorům, nebudeme se snažit a bude prostě po dlouhé době po starostech a snad bude i nám líp.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru