• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
papu jasně pošli pošlu ti i svoje :wink:
21. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papu, lež, odpočívej a nech se obskakovat, však my se nebudeme zlobit, když na nás čas nezbyde, hlavně, že budete v pořádku :dizzy_face: Hematom by se měl postupně vstřebávat, je pravda, že krvácení nebo špinění může nastat, ikdyž budeš v klidu. Ta známá na to brala ascorutin, ale to by ses musela poradit s dr., oni na něm totiž přímo píšou, že se v těhu nesmí.
21. říj 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papu, a snad tě to uklidní, když jsem ležela s prvním těhu s krvácením v nemocnici, tak jsem se ptala sestřičky, jaké mám šance, že to dobře dopadne a ona my říkala, že z 10 těhulek se pak s 9 potkají na porodním sále :dizzy_face: Já měla smůlu, patřila jsem k té 1 z 10 :pensive: Ale ty už máš tu svojí smůlu dávno vybranou.
21. říj 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu určitě to bude v pořádku,hlavně opravdu odpočívej :dizzy_face:

Evi jj v laborce to určitě poznat umí...uvidíme...snad to bude jen ta chřipka.V pondělí byla jak žížalka,ale ta kaše a ten ionťák od Hippu to zpravil ....na těch prckách je vidět každé deko dole....dneska ji zváží,myslím,že to bude dobré :slight_smile: ...ještě že není vychtrlá, má z čeho brát
21. říj 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky věřím, že to bude jen nějaká virozka, ale moc ti rozumím, že jsi nervozní. Uvidíš, jak se dr. bude tvářit.
21. říj 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak jsem si zadělala na to strojkové cukroví, ale zadělávat těsto z 1,5 kg surovin, byl pro mě docela záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půjdu si asi uvařit něco k obědu :wink:
21. říj 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci dakujem a dorbu chut k obedu potom :wink:
Strouzi dakujem, idem si to precitat....
Mar: dakujem moja :-*
21. říj 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papu, díky a vážně hodně lež a odpočívej :wink:
21. říj 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
papua moc gratuluji halvně odpočívat a šetřit se!!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=125747&vReferer=

kdo chcete jukněte na kuchyn :dizzy_face: :dizzy_face: já se těším až tam uvařím :grinning: :grinning:

a máme spuštěný topení byl tu revizák a vše v pořádku jen jsme vytasili 3500kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

takže nic nebrání stěhování :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem zas usnula a tady 2 stránky :slight_smile:
21. říj 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
kuchyně je supééér :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, kuchyně je parádní :dizzy_face: Máme stejný dřez :wink:

Je dobře, že vše jde tak jak má :slight_smile:
21. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:

asi jsem tam parádně nastydla :frowning2: :frowning2:

jak je vám holky?? :slight_smile:

jiank kači jsme ráda že ani ty nemáš sbaleno :sweat_smile: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, já peču cukroví a začínám toho mít plné zuby, ale jdu do finále, a pak si půjdu lehnout.
21. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, v plánu ta taška je asi příští týden.
21. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé kači už cukroví :confused: :confused: a jaké?jsi šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
21. říj 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
já chci děla jen linecké, manžel ale miluje ochutnávání těsta, takže až o víkendu :wink:
takže mury, já polehávám a spím, děsně mě bolí pánev, když si sednu nebo stoupnu
21. říj 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to snad ne vy pečete :grinning: :grinning: mě to přijde neuvěřitelný jak to uteklo :astonished: :astonished:

evi mě také bolí ty záda au au :frowning2: ...jen odpočívej :wink:
21. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
si piš, že odpočívám, přeci neporodím v týdnu :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to chápu :grinning: :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, přesně tak. Tak si dělej o víkendu co chceš, ale přes týden hezky relaxuj :dizzy_face:

Mury dělala jsem strojkové sušenky (mele se to na mlýnku na maso), jedny kokosové - ty slepím až před Vánocema marmeládou a pomáčím v čokoládě, a pak tmavé s oříšky - a z toho takové věnečky, které jen obalím v cukru a poputují do mrazáku. Jinak by nevydržely, stejně jako perníčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty budu muset upéct znova :grinning:
21. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, já Tě totálně obdivuji, protože umírám hrůzou, že se třeba manžovi nedovolám, nebo, že přijede pozdě, a to by teoreticky u mě mohl být do půl hodiny. Tak Táďu taky přemlouvám, ať se mu zachce na svět o víkendu a nebo odpoledne. Ale neumím si představit být v Tvojí situaci :pensive:
21. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to tedy jo kačka má pravdu :unamused: také se bojím že to ten náš tatínek nestihne :frowning2:
sie dělá 20km od Kladna ale je tam ve dvou a když zavolám nemůže odejít a nehat tam jednu číšnici :sweat_smile:
21. říj 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači tedy :slight_smile: fakt jsi šikovná to já letos asi nepeču :grinning: :grinning:
21. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
ale já bydlím ve městě, to je něco jiného. taxík by tu by za 5 min. Jako bylo by blbé omdlít nebo tak, tenkrát u mimodělžního bylo štěstí, že byl manžel doma, se mi udělalo zle a omdlela jsem. Ale normální porod by měl být OK
21. říj 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, vždyť ty máš tisíc jiných aktivit, starostí a běhání kolem baráku. Já zase třeba až tolik neuklízím, teď mi to nedělá vůbec dobře a navíc, když máš kotel na chodbě, ze které vedou dveře do všech tvých obytných místností, tak časem pochopíš, že boj s prachem je tak trochu boj s větrnými mlýny. Tak se realizuji jinde.

Evi, je fakt, že já to mám do porodnice cca 45 minut a v případě sněhové kalamity ještě déle. Doma máme špatný signála se špatným počasím se ještě horší, tak možná proto takové obavy. Ale zvládli to ostatní, zlvádneme to taky :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám v troubě poslední plech a pak se radši půjdu natáhnout :wink:
21. říj 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
to to u vás musí krásně vonět :slight_smile:
21. říj 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo tu vůni závidím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. říj 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek