Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. říj 2009

Ahojky strouži, právě jsem ti chtěla naspat, že se Ti to čekání na manžu chýlí ke konci, no a když tě ještě ke všemu zahrne takovýma krásnýma dárečkama, tak to bude přivítání 😉

Tak nám pak hlavně všechno nafoť, až ti to příjde 😵

kackark
23. říj 2009

Tak já se jdu pomalu připravovat, za hodinu máme být u dr., tak jsem docela zvědavá co řekne. A doufám, že manža dorazí včas z práce, nesnáším, když někam mám přijít pozdě 😖

kackark
23. říj 2009

Tak manža už je na cestě, já jsem hotová, tak za chvilku vyrazíme. Mějte se tu moc hezky 😵

Evi, držím pěstičky na kontrolu 😵

jaspina
23. říj 2009

Tak ať vám kontroly dopadnou nejlíp 🙂
Strouži já bych radši to kotě než psa - to bude víc ležet a jen se tulit 😵 Ale myslím, že to neprojde.. I když na jednu stranu bych ho chtěla a na druhou mám sama strach, abych toho pak nelitovala - kdyby to fakt bylo čuně..

strouzek
23. říj 2009

kači no jenom aby ty poslední hodiny do příjezdu se netáhli, ale každopádně musím říct že minulý týden byl horší to byli větší depky teď jak je trošku lepší počasí tak to jde a nebo jsem si prostě zvykla že tam manža není nevím.

jaspi no kotě je lepší, fakt se víc mazlí i když ne vždycky prostě kočku nevychováš ona vychová tebe 😀 musí být mazlící typ, kočka co měli naši ta byla super hodná ale nemazlivá. náš oliver je jak kdy, když byl koťáko byl k sežrání,pořád se mazlil, pak se kolem toho 4. měs. dostal do puberty a to byli nervy, věšel se na záclony, vyhrabával květináče atd. teď už se zase zklidnil, jsou dny kdy je úžasný, přijdu domů mazlí se vrní spí se mnou ale taky je občas den jako včera kdy už fakt nevím co s ním skáče kouše pomalu se věší na lustr ale to přisuzuju pořád tomu že je ještě malej, vlastně ještě nemá ani 7. měs. tak co bych chtěla. je s ním práce jako s dítětem někdy, včera už mi ujeli nervy tak dostal tak na zadek až mě ruka bolela ale zabralo to. pak přišel jak neviňátko a chtěl se mazlit a byl klid. někdy mi přijde že takhle zlobí zrovna jen ve dny kdy na něho nemáme čas jakoby dával najevo že si ho máme všímat, protože když přijdu normálně z práce a jsem doma tak je úžasnej pochrupuje na gauči celý odpoledne, ale včera a v úterý kdy jsem přišla domů až za tmy kolem 7. hodiny tak byl na zabití.

evanek77
autor
23. říj 2009

krásné páteční dopoledne 🙂 😉

evanek77
autor
23. říj 2009

strouži,
vidíš, jak ti to uteklo, to bude vítání, co?
kači,
držím palečky 🙂 😉

strouzek
23. říj 2009

ahoj Evi no ani nemluv, já si už to včera večer představovala jak přijede a říkala jsem si jak se budu chovat jestli dělat frajerku že jsem ráda že je doma a že jsem to zvládla úúúplně v poho a nebo rovnou se na férovku rozbrečet štěstím a opusinkovat ho k smrti 😀

evanek77
autor
23. říj 2009

opusinkovááát k smrtííííí 😀 😀 😀 😀 😀 😀
hele, mně teď manžel dva dny po sobě stihl zavolat až večer a to ještě jen na chvilku, že zas někam vyráží se známejma... a já to včera ořvala jak želva, nějak to na mě doléhá. Dneska dojede pozdě a o víkendu si domluvil program, v sobotu cosi s klukama a v neděli celej den golf, jako nechci být megera ale přijdu si nějak úplně stranou... tak jsem si to jeho dojíždění nepředstavovala, že v prazer bude v týdnu po večerech někde lítat, v práci si neudělá čas na zavolání a o víkendu v brně bude chtít stíhat to, co tady dřív stíhal během týdne. Příští týden je svátek, to přijede, ale jde zase na party 😝 😔 😔 😔 😔 Jak kdyby mu z otcovství na poslední chvíli hráblo a snaží se být všude, kde to žije. Jenže já sedím doma 😔

jaspina
23. říj 2009

Strouži to si nenaplánuješ, to přijde samo 😉

strouzek
23. říj 2009

no teda evi tak to ti musím říct že plánovat si takhle manža zábavný program a já být na rozsypání tak je nejspíš už mrtvej. mě stačilo když mi minule volal že asi půjde s kámošem na pivko tak jsem udělala hysterák že si naplánuje Čínu a ještě si dovolí jít týden předtím na pivko, tak nešel protože věděl že bych mu nespíš sbalila kufry o týden dřív 😀 😀 ty navíc můžeš kdykoliv začít rodit, navíc ti věřím že ti je líto že sedíš doma sama a on se baví jinde, já se o tom samém hádala před týdnem. tady kalamita, já sama doma , manža někde v tramtárii a když se pak připojil na skype a začal mi vykládat jak je v 5* hotelu, jak se má jak prasátko v žitě tak jsem mu řekla že jestli mi hodlá vykládat jak si tam užívá přitom já doma nemám ani kůrku chleba a jestl mě nehodlá ani politovat že jsem uhoněná jak pes a on mi vykládá o oříškách co dostal v letadle tak ať nevolá a odpojila jsem se. 🙄

strouzek
23. říj 2009

jaspi no asi tak nějak, já stejně to nikdy nevydržím a spustím slzy, zvlášť teďka to stačí troška a mě je to hned líto a nebo jsem dojatá.

evanek77
autor
23. říj 2009

strouži,
já si za to můžu dost sama, jak přišel o práci a byl na dně tak jsem byla ráda, že je s kamarádama a přijde na jiné myšlenky, jenomže on si nějak rychle zvykl, že to je normální. A pak když je doma, zaleze si k počítači, že přeci musí někdy pracovat, výsledkem čehož už s ním skoro nekomunikuju, protože mi to prostě nedovolí, rušit ho nechci. A tak nějak co vím, že ho nenapadlo nechávat si zapnutý mobil, i když doktorka řekla, že porodit můžu kdykoli, já se na něj nezlobím, ale vnitřně to neumím zpracovat a cítím se úplně sama. A zároveň mu to nemám jak říct, řekne mi, že to dělá pro nás, že je v praze a že má právo na osobní život a to má... akorát že on už má dovču s klukama v březnu zaplacenou, byl i letos, jen já tu rok trčím kvůli miminku na zadku a nebyla jsem nikde.
Včera jak tu byl synovec (má 19) a já poslouchala jeho historky, tak mi došlo, jak jsem kdysi žila stejně aktivně a teď skrz mimčo už skoro 3 roky jsem domácí puťka co pročítá recepty 😝 😔
nic, jdu k doktorce, než se zas rozbrečím, mám nějákou depku

jaspina
23. říj 2009

Evi já bych to cítila stejně.. Vždycky jak to Jarek začal přehánět s kamarádama, tak jsme se rafli.. Jednu dobu si myslel, že musí být na každé akci a všude.. Tak jsem mu řekla, že už by mohl mít věk na to, aby nemusel být všude a mohl mít rozum a že mi to připadá, jako kdyby ještě nedospěl do té fáze mít rodinu atd.. Jako oproti tomu je to teď 100 a 1 - fakt se změnil. Ale občas prostě musí někam vyprášit.. Já už poslední rok ani ne. Dřív mi taky nemohla utéct žádná zábava atd, ale teď už ne. Chápu že se cítíš sama.. stejně bych si s ním zkusila promluvit.. a jak se malý narodí, tak určitě nebude chtít pořád trajdat, když bude mít doma takové zlatíčko.. Vlastně 2 zlatíčka - Tomáška a jeho maminku 😵 😉

farmarska
23. říj 2009

ahoj holky tak na chvilku nakukuju, už se mi po vás stejskalo 🙂
všem děkuju že na mne myslíte 😉
ted nevím na co reagovat dřív, protože si už vůbec napamatuju na to co jsem tu dočítala 😀
včera se mi nakonec podařilo teplotu držet na 38, ale byla to fuška, ještě o půlnoci jsem si musela vzít jeden paralen a celej barák smrdí octem páč jsem se do něj včera uplně naložila, jsem si připadala jak okurka, jen ten kopr chyběl 😀 dnes ráno už je líp..teda v krku bolí víc ale teplota se zatím drží do 37,5, tak mám radost
snad to bude opravdu všechno dobrý a snad nemoc brzy odejde a teploty už nepřijdou 🙂

evanek77
autor
23. říj 2009

farmi,
tak to jsou dobré zprávy, že se teplota drží 🙂 🙂 🙂, snad ATB zaberou a bude jen klesat, držím palečky 😉 🙂

evanek77
autor
23. říj 2009

tak jsem byla na kontrole, stěry byly negativní, takže žádný zánět. Z čeho teda ta tekutina, čert ví, doktorka se na hlenovou zátku netvářila a plodovka to podle testů není ☹ V úterý se mi to totiž stalo zase, opět plná dlaň bílého hlenu po vaně.
A deprese trvá, cestu od doktorky domů jsem probrečela, jsem zralá na diazepam, ale to asi jako těhule nehrozí, ach jo. Tak jsem si pobrečela ségře, ale líp mi není. Manželovi bych nejradši vypnula mobil a nechala ho podusit, jaké to je, když ten druhý není na příjmu, ale nemám na to povahu. Ale evidentně si ani nepamatuje, že jsem mu ve středu říkala, že jdu dnes na kontrolu. Já mám děsnej strach, že to bude dělat s malým na světě ještě víc, asi mám fakt sebelitovací den, vlastně už dva 😝 😝 😝 😝 😔

strouzek
23. říj 2009

Už jsem zpět

Evulko jejda to mě mrzí že je ti tak smutno u srdíčka, ☹ manža je taky bambula že tě nechává samotnou doma .neplač máš nás my jsme tu pořád (protože nejsme nezodpovědní chlapy, navíc tomášek je v bříšku) přes ten týden se to dá pochopit ale víkend to by fakt měl být s tebou. Ale zase věřím že schválně to nedělá, prostě chlap má dlouhé vedení a hlavně nepochopí jaké pocity má těhulka které je doma sama, bojí se o mimíška a stýská se jí. U nás je to to samé, manža se sice bál odjet kdyby se něco stalo ale na druhou stranu když jsem mu depkařila tak se mnou pořád mluvil že z toho dělám megakovbojku že přece jede jen na 14 dnů.
🙄

Já to teda nemám ráda vůbec to chození s kamarádama, jednou začas to jo ale bylo i období u manži že chodil furt, vodil si je i k nám domů, dokonce za ně kolikrát platil protože chudáčci prý ještě studují a on pracuje. Dokonce přišel jeden jeho kámoš ať mu dáme klíče od bytu ať nemusí furt obcházet barák a zvonit. To jsem málem shodila ze schodů oba dva, kámoše i manžu. Naštěstí ale pak manža pochopil že když jsme něco potřebovali my tak se na nás vykašlali, viz byt, při stěhování se nikdo neobtěžoval pomoct ale na kolaudačku se přihnali všichni a totálně nám zdemolovali byt. Manžu to tehdy hodně mrzelo ale stejně se kamarádků nevzdal. To samé i silvestr, my byli jediný s vlastním bytem takže neustále jsme organizovali párty u nás a vždycky to bylo o tom že se přivalilo kupa kamarádů, nepřinesli ani brambůrky takže my cálovali pití i občerstvení a pak jsme ještě další týden dávali byt do kupy,

Až ve chvíli kdy jsme přišli o mimi a zjistil že kamarády to nezajímá že jednak mají jiný způsoby života a navíc že vlastně nemá jediného kamaráda kterému by se mohl vypovídat a kdykoliv zavolat aby mu s něčím pomohl tak přestal s tou svojí partičkou. Teď když jde tak akorát třeba s kolegou na pivko a to fakt musím říct že je to jednou za čas a vždycky přijde včas nebo zavolá. Takže jen doufám že ho nechytne druhá míza jako u tvého manži a nebude se prohánět po hospodách před nebo nedej bože po porodu .

strouzek
23. říj 2009

jinak se ale připojuju k domácím puťkám, no puťka moc nejsem ale domácí určo, kdysi jsem chodila pařit, ještě před 3 rokama jsme chodili každý pátek i sobotu ven a teď? jdu jednou za čas, diskotéka už nevím co to je , max jdu s holkama na pizzu a to ještě v 9 večer utíkám dom 😀

farmarska
23. říj 2009

ahoj holky hlásím že teplota se drží už jen kolem 37! 😵
strouží teda povedený kamarády jste teda měli 😠
můj manža naštěstí taky nikam nechodí, nejezdí, maximálně párkrát za rok s kamarádem na jedno, ale to jsme taky v telefoním kontaktu 😉 a píše mi, postup, třeba že dají ještě jedno poslední a že maže dom 🙂
no a se mnou je to to samé jako u stroužka, před pár lety to ještě byly diskotéky, ale co jsme se přestěhovali z města na samotu, zařizujeme si barák, děláme na zahradě a kolem zvířat, tak už nikam nechodíme, spíš jedeme na oběd, nebo véču jako rodina. A když je nám smutno po lidech, pozveme jen opravdu pár dobrej známejch a něco ogrilujeme nebo upečeme na ohýnku u nás 😵

evi to mne mrzí, že tomu tvému takhle překočilo 😢 kočko, ale věř že je to jen chvilkové zatmění mysli a že se zase brzy vzpamatuje 😉 a když ne, tak mu v tom budeš holt muset trošku pomoct 😅 a promluvit mu do duše 😠 😀 😉

evanek77
autor
23. říj 2009

holky moje,
jste zlatíčka, upekla jsem na večeři maso a naládovala se už teď 🙂 A po jídle je člověku vždycky líp 😉
manžel už volal, no, konstruktivně se mi snažil vysvětlit, "že jsme se přeci domluvili, že bude pryč" a já mu nekonstruktivně brečela do telefonu, že je mi smutno a basta. Tak na to šel přes tomáška, že přeci nechci uplakané miminko 😀 . Ach jo, už aby byl leden a mohla jsem se přestěhovat za ním 😉 😉 😉
Úplně mě to vrací do doby, kdy jsem měla přítele v paříži a strašně jsem se trápila, že za ním nemůžu tak často, jak bych ráda. A když se pak po roce vrátil, čekal miminko s jinou... dokonce jsem si psala deníček, pak jsem to počítala a za rok a půl jsme se viděli 37x. Nějak se mi to odloučení nelíbí a konstruktivní důvody jsou mi fuk 😝 😝 😝 😝 😝 Snad to rychle a bez následků uteče...
farmi,
z tvojí teploty mám velkou radost 😉 😉 😉

kackark
23. říj 2009

Evičko, zlatíčko moje 😵 Vzkaž svému drahému manžílkovi, že jestli Tě hodlá takhle zlobit, že mu vážně osobně přijedu nasekat na prdel. Má nejbáječnější, tolerantní ženskou a není co víc by si mohl přát. Z předešlého vztahu by snad měl být dostatečně poučený, jaké zlatíčko má u sebe teď. Doufám, že se co nejdříve napraví, protože se na něho moc zlobím 😠 Nelíbí se mi, když někdo trápí takovou hodnou dušičku jako jsi ty.

kackark
23. říj 2009

Farmi, jsem ráda, že se teplotka drží, dnes jsem u dr. v časopise četla, že se Paralen v pohodě může, nebezpečná je teplota dlouhodobá přes 38. Tak věřím, že už bude jen a jen dobře.

kackark
23. říj 2009

No a já a kontrola? Malý má 2550g, takže dr. říkal, že by se klidně mohl narodit hned, ale čípek je zavřený a opět se prodloužil, což znamená, že má přes 5 cm a dr. to vidí, že se Táďa bude chtít na svět podívat opravdu až kolem termínu. Velikostně je o dva týdny větší. Na ten výtok jsem dostala globule a udělal mi stěry, tak jsem zvědavá, co tam zase bude za potvory. A mateřskou mám napsanou až od 27.10., ale už to nijak neřeším.

evanek77
autor
23. říj 2009

kači,
ty bojovnice 😀 😀 😀
on moc neví, že zlobí, takhle to cítím já... ach jo. S mužskejma je někdy potíž, ale oni si totéž myslí o nás. Kdo by řekl, že se ve 32 budu chovat jako citovej závisláček 😠
jaká byla kontrola? 😉

kackark
23. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka
Murynka......čeká holčičku - 27.10. KO, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11., 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek......našla// 27.10. KO, velký ultrazvuk 10.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................22DC
Jaspina.......................19DC
Mimina........................11DC

evanek77
autor
23. říj 2009

kači,
tý jo, má krásnou váhu. A je dobře, že čípek drží, alespoň ho budete mít doma před vánoci a manžel bude víc doma dík svátkům 😉 🙂 🙂

kackark
23. říj 2009

Evi, v žádném případě neobviňuj sebe. Jsi těhotná, a máš právo na pozornost a pochopení svého manžela. Devět měsíců mu nosíš jeho dítě, trpíš různýma bolestma, teď i samotou. Neomlouvej ho a snaž se mu vysvětlit, že by se měl nas sebou zamyslet. Když mu teď nic neřekneš a budeš to tiše tolerovat, tak až se narodí malý, bude to dělat dál a třeba vůbec nebude tušit, že by vám to mohlo vadit. Čím dřív si promluvíte, tím líp. Osobní svoboda, ano, ale i ta má své hranice a na prvním místě by pro něho teď měla být přeci rodina, a to hlavně i proto, čím vším jste si museli projít a jakou dlouhou cestu za miminkem máte za sebou.

kackark
23. říj 2009

On si to tak plánuje. Zase znovu zopakoval, že se narodí osmého, pak si vezme týden dovču až půjdu z porodnice a pak hned budou Vánoce. Myslím, že se moc těší.
Ale nemám nejlepší pocit z té kontroly, myslím, že brouček spal a dr. byl takový divný, že kdyby cokoli, nezdály by se mi pohyby nebo tak něco, že mám jet hned do porodky. Asi byl celkově divný den. Ani nemluvil o tom císaři, tak zase další nejistota.

kackark
23. říj 2009

Evi, a kdy máš jít na monitor?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru