• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
kači děkuju že na mě myslíš :dizzy_face: :dizzy_face: kontrola 5.11 a monitor děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:

marti chudinka Naty at je jí brzo lépe :wink: a je kouzelná!!!!!

mimi gratulace ke krásným vajíčkům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

evi to je super s tím bytem :slight_smile:

a víc nevím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jo jo, my se se zbytkem taky scházíme po štědrým dnu, mezi svátky :wink:

mury gratuluju k dobré kontrole :dizzy_face: Tý brdo to ti to uteklo!!! :dizzy_face: naše mury dnes měla poslední kontrolu u gyndaře!! :fearful: :dizzy_face: :dizzy_face: už zase bulím dojetím :sweat_smile: :grinning:
27. říj 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
ty hubeňourko naše před porodem, to jsou krásné zprávy z kontroly, jen ať si u tebe sofinka ještě pobude :wink: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ju holky mne zas blbol konik, mi to neslo pihlasit sa :frowning2: . Na kontrolu idem o druhej, tak vam dam potom vediet z domu pisnem :slight_smile:
Mury: velka gratulacia ku kontrole-krasa!!!!!

Evi: vy budete mat teraz najkrajsie vianoce na svete :slight_smile:!!!!!!!!

Mimi: mas pravdu necakaj! ja som sa tiez uz nacakala jak slak a uz ma to stvalo hodne teda....Drzim placeky!!!!
27. říj 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem po tom Pilatesu jak po boji.. Čím tam chodím dýl, tím víc to bolí..
27. říj 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: to s tym bytom, to je fakt super, aspon ta dnes po tej mame konecne nieco naozaj potesilo :slight_smile:, tesim sa s tebou !!!! Ja vobec netusim co urobime s bytom, teda este nad tym nerozmyslam, ale ked pojde vsetko ako ma, tak to budem musiet do porodu vyriesit. Mame jednu izbu a psa...:frowning2:
27. říj 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já si na chvilku usnu a tady samé dobré zprávy :dizzy_face:

Evi, gratuluji k rýsujícímu se bytečku :dizzy_face: Evi, murynka by asi naplnila představy laňky :wink: :grinning: A ne jak mi dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mury, Tobě k úspěšné kontrole :wink:

Mimi, správně rozhodnutí, jsem ráda za tebe :slight_smile:

Jaspi, myslím, že to je tím, jak to správně cvičíš, tak prostě svalečky bolí. Ale určitě to zabírá a ty budeš mít super postavičku :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :grinning: :grinning: :grinning: já žádná laŃka nejsem :grinning: jsme prcek :grinning:
27. říj 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ mury, to vykládej někomu jinému :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
evička a ty jste zase krásné ženské :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. říj 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hale, nech si to jó.... :astonished: Evička, je krásná ženská, a ty jako ne, nebo co????
27. říj 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
ale zas mury v nemocnici už ležela, nevím, co by jí na běhání s pupíkem doktor řekl :wink: :wink: :wink: :wink:
už mám i kontakt na pediatra v praze, já jsem tááák nadšená :grinning: A to nemám doma jedinou krabici, ježíš, to bude krámů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, všechny jsme krásné a neblbněte, já retušuju fotky v zoneru, ve sktečnosti vypadám jak vypadám, ale určo né jak na fotkách :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači :sweat_smile: :sweat_smile:

evi :astonished: :astonished: nechápu co by mi řekl :sweat_smile: :confused: ??

jestli budeš chtít krabie pošlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: my jich máme milion :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale slibuju, že vám pošlu nateklou strhanou z porodnice, kde budu fááák šťastná mamina toho nejhezčího miminka, jak jinak, že?
27. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
no běhat s bříškem, to včera máma přehnala, to je blbost ohrožující prcka.... to byl žert na kačku, že my jsme vypapkané, ty jako laňka štíhlounká jsi, ale zas ti tvrdlo bříško a musíš se hlídat a opatrovat. Jde o to, že máma mi včera řekla, že ona v těhotenství a před porodem běhala po přehradě jako laňka... to byl vtip na to
27. říj 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mury,
já krabice sbírám moc ráda a manžel mi je tajně vyhazuje, ten je nesnáší :grinning: :grinning: :grinning:
ale už to řeším tak, že oblečení mám v takových těch kabelích na peřiny, jak jsou na igelitové zip, to mu neva
27. říj 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moje ja pomaly idem, tak mi prosim drzte palce, lebo mam z toho hrozny stres :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! ozvem sa....
27. říj 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
papua držím palečky :slight_smile: ozvi se :dizzy_face: :dizzy_face:

evi tak to jo :slight_smile: už chápu :sweat_smile: jsme trochu pomalejší :grinning: :grinning:
no jo ale když mě je lépe když něco dělám :astonished: :astonished: a sám dr,mi dnes řekl at dělám vše na co se cítím....on ví že se stěhujeme....
27. říj 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papu, moc na tebe myslím, a i s Tádíkem Ti držíme pěsti :wink: :dizzy_face:

Evi, můj manža je stejný, taky mi tajně vyhazuje nějaké věci, ale to by se divil, kdybych mu to začala dělat já :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Já vůbec neřeším, jak teď vypadám, hlavně že je maličkému dobře :slight_smile:
27. říj 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači že jo :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face: ale je fakt že mě těhu svědčí vše se mi zlepšilo :sweat_smile: .....od jater po plet atd :grinning: :grinning:

evi k tomu jídlu nedávno jsme měla oběd ted bílý jofurt s banánkem a završím to šlehačkovým dortíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
takže se cpu také :wink:

holky tak to u nás vše shovává manžel a já vše vyhazuju :sunglasses:
27. říj 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:slight_smile: papua,
držím palce, až mi bělají klouby, dopadne to, věřím tomu :slight_smile:
aha mury,
tak po jogurtu s dortíčkem bych tak akorát dostala hlad na oběd :grinning:
ale než jsem otěhotněla, tak jsem také velkého pribináka jedla na dvakrát. Teď si ho dám s jablkem, ořechy a rohlíkem a jdu šmejdit do lednice, co si po tomhle "zákusku" dám k jídlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manžel nechápe, než on začne jíst, já už si přidávám :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jů, já čtu blbě, tys měla oběd před, tak to jo....já to pochopila, že oběd byl ten jogurt
27. říj 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
já také neee, holt nabíram, tak co, hlady nebudu...
27. říj 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi chápu :grinning: :grinning: moje mamka včéra udělala řidičák tak jsme slavili a můj tatík nechápal :grinning:
já která dříve skoro nejedla nedojídala jsem tam před ním snědla 3 dorty a 3 chůebíčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ještě jsem měla hlad :sweat_smile:

ty chutě jsou hrozný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi těším se jak nám pak byteček nafotíš :wink:
Kači s tou postavou to je trochu jinak - po vysazení topamaxu a po hormonech jen žeru a kynu, tak jsem musela něco začít dělat - myslím, že mi to postavu nijak nemění - bohužel se tam dostanu jen 1x týdně, ale aspoň už nenabírám..
27. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě vám musím napsat - že moje kamarádka - sousedka je přesně ta laňka jak popisujete.. Jako ona si jede domů MHD, která končí asi 2km od toho, kde bydlíme a zbytek cesty vede lesem, samotama kolem hřbitova .. Já sama tím nejezdím, že se bojím a ona v každé ruce 2 plné igelitky a valí si to :sweat_smile: Nebo v neděli šla sama na návštěvu k tchyni - už skoro po tmě a tam je to tak 3 km nad vesnicí - přes lesy.. Jako ona je fakt v pohodě. Říkala jsem jí, že je hrozně pohyblivá na to, že za měsíc rodí a ona prý jak včera drhla zem na kolenách, tak už jí to břicho trochu vadilo :grinning:
27. říj 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi :grinning: :grinning: :grinning: tak já jsem jako ta tvá kámoška :sweat_smile:
chodím tak 3 krát denně se psem a na dlouhé procházky sousedi se mi smějí že prý porodím na poli :grinning: :grinning:
každý se tam bojí chodit já ne :grinning: prostě jdu :angry:
nedávno mi sousedka řekla že porodím bez problémů že jsem hrozně ulítaná :grinning: :grinning: má pravdu :sweat_smile:
včéra mě vyděli léz po oknech a to už si asi klepali na čelo a drhnout podlahu s tím už mám také problém :sweat_smile: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, tak to teda zírám, to bych nedala ani omylem.
Je fakt, že když vytírám a lezu po čtyřech, tak to musí být zajímavý pohled :grinning: :grinning:
Taky bych jedla nepřetržitě, a opravdu si hlídám, abych každý den měla teplé jídlo, jinak bych se zaplácávala kravinama.
27. říj 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, ty seš ale dílo. Teď už to chápu, ty všechny ty dortíčky prostě vyběháváš :wink:
27. říj 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek