Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

murynka
27. říj 2009

kači děkuju že na mě myslíš 😵 😵 kontrola 5.11 a monitor děkuju 😵 😵

marti chudinka Naty at je jí brzo lépe 😉 a je kouzelná!!!!!

mimi gratulace ke krásným vajíčkům 😵 😵 😵

evi to je super s tím bytem 🙂

a víc nevím 😀 😀 😀 😀

farmarska
27. říj 2009

evi jo jo, my se se zbytkem taky scházíme po štědrým dnu, mezi svátky 😉

mury gratuluju k dobré kontrole 😵 Tý brdo to ti to uteklo!!! 😵 naše mury dnes měla poslední kontrolu u gyndaře!! 😨 😵 😵 už zase bulím dojetím 😅 😀

evanek77
autor
27. říj 2009

mury,
ty hubeňourko naše před porodem, to jsou krásné zprávy z kontroly, jen ať si u tebe sofinka ještě pobude 😉 🙂

papua
27. říj 2009

ju holky mne zas blbol konik, mi to neslo pihlasit sa ☹ . Na kontrolu idem o druhej, tak vam dam potom vediet z domu pisnem 🙂
Mury: velka gratulacia ku kontrole-krasa!!!!!

Evi: vy budete mat teraz najkrajsie vianoce na svete 🙂!!!!!!!!

Mimi: mas pravdu necakaj! ja som sa tiez uz nacakala jak slak a uz ma to stvalo hodne teda....Drzim placeky!!!!

jaspina
27. říj 2009

Já jsem po tom Pilatesu jak po boji.. Čím tam chodím dýl, tím víc to bolí..

papua
27. říj 2009

Evi: to s tym bytom, to je fakt super, aspon ta dnes po tej mame konecne nieco naozaj potesilo 🙂, tesim sa s tebou !!!! Ja vobec netusim co urobime s bytom, teda este nad tym nerozmyslam, ale ked pojde vsetko ako ma, tak to budem musiet do porodu vyriesit. Mame jednu izbu a psa...☹

kackark
27. říj 2009

Teda já si na chvilku usnu a tady samé dobré zprávy 😵

Evi, gratuluji k rýsujícímu se bytečku 😵 Evi, murynka by asi naplnila představy laňky 😉 😀 A ne jak mi dvě 😝

Mury, Tobě k úspěšné kontrole 😉

Mimi, správně rozhodnutí, jsem ráda za tebe 🙂

Jaspi, myslím, že to je tím, jak to správně cvičíš, tak prostě svalečky bolí. Ale určitě to zabírá a ty budeš mít super postavičku 😵

murynka
27. říj 2009

holky 😀 😀 😀 já žádná laŃka nejsem 😀 jsme prcek 😀

kackark
27. říj 2009

JJ mury, to vykládej někomu jinému 😀 😀 😀

murynka
27. říj 2009

evička a ty jste zase krásné ženské 😵 😵 😵 😵

kackark
27. říj 2009

Hale, nech si to jó.... 😲 Evička, je krásná ženská, a ty jako ne, nebo co????

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
ale zas mury v nemocnici už ležela, nevím, co by jí na běhání s pupíkem doktor řekl 😉 😉 😉 😉
už mám i kontakt na pediatra v praze, já jsem tááák nadšená 😀 A to nemám doma jedinou krabici, ježíš, to bude krámů 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
27. říj 2009

holky, všechny jsme krásné a neblbněte, já retušuju fotky v zoneru, ve sktečnosti vypadám jak vypadám, ale určo né jak na fotkách 😀 😀 😀

murynka
27. říj 2009

kači 😅 😅

evi 😲 😲 nechápu co by mi řekl 😅 😕 ??

jestli budeš chtít krabie pošlu 😝 😝 my jich máme milion 😝 😝 😀

evanek77
autor
27. říj 2009

ale slibuju, že vám pošlu nateklou strhanou z porodnice, kde budu fááák šťastná mamina toho nejhezčího miminka, jak jinak, že?

evanek77
autor
27. říj 2009

mury,
no běhat s bříškem, to včera máma přehnala, to je blbost ohrožující prcka.... to byl žert na kačku, že my jsme vypapkané, ty jako laňka štíhlounká jsi, ale zas ti tvrdlo bříško a musíš se hlídat a opatrovat. Jde o to, že máma mi včera řekla, že ona v těhotenství a před porodem běhala po přehradě jako laňka... to byl vtip na to

evanek77
autor
27. říj 2009

mury,
já krabice sbírám moc ráda a manžel mi je tajně vyhazuje, ten je nesnáší 😀 😀 😀
ale už to řeším tak, že oblečení mám v takových těch kabelích na peřiny, jak jsou na igelitové zip, to mu neva

papua
27. říj 2009

Holky moje ja pomaly idem, tak mi prosim drzte palce, lebo mam z toho hrozny stres 😝 ! ozvem sa....

murynka
27. říj 2009

papua držím palečky 🙂 ozvi se 😵 😵

evi tak to jo 🙂 už chápu 😅 jsme trochu pomalejší 😀 😀
no jo ale když mě je lépe když něco dělám 😲 😲 a sám dr,mi dnes řekl at dělám vše na co se cítím....on ví že se stěhujeme....

kackark
27. říj 2009

Papu, moc na tebe myslím, a i s Tádíkem Ti držíme pěsti 😉 😵

Evi, můj manža je stejný, taky mi tajně vyhazuje nějaké věci, ale to by se divil, kdybych mu to začala dělat já 😝

Já vůbec neřeším, jak teď vypadám, hlavně že je maličkému dobře 🙂

murynka
27. říj 2009

kači že jo 😎 😵 😵 ale je fakt že mě těhu svědčí vše se mi zlepšilo 😅 .....od jater po plet atd 😀 😀

evi k tomu jídlu nedávno jsme měla oběd ted bílý jofurt s banánkem a završím to šlehačkovým dortíčkem 😝 😀
takže se cpu také 😉

holky tak to u nás vše shovává manžel a já vše vyhazuju 😎

evanek77
autor
27. říj 2009

🙂 papua,
držím palce, až mi bělají klouby, dopadne to, věřím tomu 🙂
aha mury,
tak po jogurtu s dortíčkem bych tak akorát dostala hlad na oběd 😀
ale než jsem otěhotněla, tak jsem také velkého pribináka jedla na dvakrát. Teď si ho dám s jablkem, ořechy a rohlíkem a jdu šmejdit do lednice, co si po tomhle "zákusku" dám k jídlu 😀 😀 😀 😀 manžel nechápe, než on začne jíst, já už si přidávám 😀 😀 😀

evanek77
autor
27. říj 2009

jů, já čtu blbě, tys měla oběd před, tak to jo....já to pochopila, že oběd byl ten jogurt

evanek77
autor
27. říj 2009

kači,
já také neee, holt nabíram, tak co, hlady nebudu...

murynka
27. říj 2009

evi chápu 😀 😀 moje mamka včéra udělala řidičák tak jsme slavili a můj tatík nechápal 😀
já která dříve skoro nejedla nedojídala jsem tam před ním snědla 3 dorty a 3 chůebíčky 😝 😝 a ještě jsem měla hlad 😅

ty chutě jsou hrozný 😝 😝 😝

jaspina
27. říj 2009

Evi těším se jak nám pak byteček nafotíš 😉
Kači s tou postavou to je trochu jinak - po vysazení topamaxu a po hormonech jen žeru a kynu, tak jsem musela něco začít dělat - myslím, že mi to postavu nijak nemění - bohužel se tam dostanu jen 1x týdně, ale aspoň už nenabírám..

jaspina
27. říj 2009

Jo a ještě vám musím napsat - že moje kamarádka - sousedka je přesně ta laňka jak popisujete.. Jako ona si jede domů MHD, která končí asi 2km od toho, kde bydlíme a zbytek cesty vede lesem, samotama kolem hřbitova .. Já sama tím nejezdím, že se bojím a ona v každé ruce 2 plné igelitky a valí si to 😅 Nebo v neděli šla sama na návštěvu k tchyni - už skoro po tmě a tam je to tak 3 km nad vesnicí - přes lesy.. Jako ona je fakt v pohodě. Říkala jsem jí, že je hrozně pohyblivá na to, že za měsíc rodí a ona prý jak včera drhla zem na kolenách, tak už jí to břicho trochu vadilo 😀

murynka
27. říj 2009

jaspi 😀 😀 😀 tak já jsem jako ta tvá kámoška 😅
chodím tak 3 krát denně se psem a na dlouhé procházky sousedi se mi smějí že prý porodím na poli 😀 😀
každý se tam bojí chodit já ne 😀 prostě jdu 😠
nedávno mi sousedka řekla že porodím bez problémů že jsem hrozně ulítaná 😀 😀 má pravdu 😅
včéra mě vyděli léz po oknech a to už si asi klepali na čelo a drhnout podlahu s tím už mám také problém 😅 😀

kackark
27. říj 2009

Jaspi, tak to teda zírám, to bych nedala ani omylem.
Je fakt, že když vytírám a lezu po čtyřech, tak to musí být zajímavý pohled 😀 😀
Taky bych jedla nepřetržitě, a opravdu si hlídám, abych každý den měla teplé jídlo, jinak bych se zaplácávala kravinama.

kackark
27. říj 2009

Mury, ty seš ale dílo. Teď už to chápu, ty všechny ty dortíčky prostě vyběháváš 😉

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru