• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
ježiš 27.11 :grinning: a holku mi tam napiš Nelinku jo :wink:
27. říj 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holčinky tak já mám smutnou zprávičku umřela mi babička dneska, malého prababička :frowning2: :pensive:
Jsem smutná, ale bylo to vysvobození, byla nemocná :unamused:

Jinak v práci ok, dost lidí, tak jsem se nenudila :wink:
ahoj šarlotko to mě mrzí :frowning2: upřímnou soustrast ale jestli byla tak nemocná tak fakt je to asi lepší, v nebíčku je jí už dobře
sarlotko to je mi líto :frowning2: upřímnou soustrast :pensive: :pensive: ale pokud to bylo vysvobození bude jí tam lépe......
27. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju, tak to prostě je, nedá se nic dělat. Když není cesta zpátky je lepší krátké trápení.

Jéžiš jak já chci miminko :frowning2: Zas nějakou tu radost do života, nějaký smysl a cíl.....
27. říj 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šarlotko,
nakukuju a tady smutná zprávička, upřímnou soustrast :pensive: :frowning2:
srouži,
nelinka je krásné jméno :slight_smile:
já už mám zas nervy, i když kupodivu nebrečím. Našla jsem při dávání prádla do pračky manželovi na košili rtěnku, protože nejsem nějak moc žárlivá, tak jsem mu v klidu zavolala, jestli netuší, kde se mu zevnitř na límečku vzala (je s perličkama, takže to není špinavá šmouha od kečupu) a on mi beze slova zavěsil. Už odpoledne. A dnes sice jel zpátky do brna, ale jde rovnou někam na rozlučku, takže tu sedím a hlava mi to nebere a nevím ani, kdy přijde. Určitě je logické vysvětlení, ale mě nenapadá :frowning2:
27. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šarlotko,
to se ale říká, že když jeden život z rodiny odejde, nový přijde :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc bych ti mimuško přála
27. říj 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarlott, úprimnú sústrasť..... ak si niektoré pamätáte, aj mne min. rok v januári zomrela babička z Brna.... Kremáciu mala na Chiarine prvé narodeniny :pensive: :pensive:
evi, fuha.... no, neviem, čo ti mám na to povedať.... Ale možno sa s nejakou kolegyňou lúčil a objala ho a rúž sa otisknul na límeček... MM zase oredvčerom prišla SMs, že ako sa má najkrajší muž z mužov.... :rolling_eyes: :rolling_eyes: viem, o tom, kto to písal, tak sme sa len zabavili... Napríklad mi povedal, či uvarím najkrajšiemu mužovi kávu a tak sme sa doberali... A min. týždeň mu volala nejaká cundra a neštítila sa ma opýtať, dobrý deň, ej tam jarko? :rolling_eyes: Chápete to?
27. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monkula,
já teda nikdy nikoho z boku na krk nelíbala tak, aby se mi rtěnka (já vlastně žádnou ani nemám) otiskla chlapovi zevnitř límečku. Navíc si myslím, že tuhle polokošili měl na sobě v neděli na golfu v brně, ne v práci v praze, tam nosí klasické košile. No ale já mu věřím, x krát jsem mu říkala, že kdyby někdy něco, že to nechci vědět. Jen mě zarazila ta reakce, že se nezasmál, ale zavěsil a už se neozval.... v práci tou dobou už nebyl, končil dnes dřív. Mně manžel neříká, kdo mu píše a volat chodí vedle, je to jeho zvyk odjakživa... a já nemám pátrací povahu, jsem si nevěry zažila a fakt je lepší nevědět. jenže těžko něco takhle najít a přejít to úplně bez povšimnutí, já čekala vtip, jako vtipkuje o svých asistentkách, že jsou to micinky... stylem: micinka si chtěla čichnout k mojí vodě po holení... nečekala jsem ten típlý mobil. Je to 3h a to už je dost... manžel se takhle nechová :pensive:
27. říj 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi, prehľadala som svoje papiere, babské recepty, tak som niečo našla, asi sa to dá ťažko zrealizovať, no ale napíšem Ti to:
Slabá maternica
- keď nemôže žena donosiť plod, alebo počať, sedacie kúpele v odvare ovsenej slamy :sweat_smile: 10 minút. Na 2 litre vody 2 hrste ovsenej slamy, 4 minúty variť, 8 minút lúhovať, Kúpeľ 3 dni po sebe po menštruácii.
-sedací kúpeľ zo slezu nebadaného, postup rovnaký, ako u ovsenej slamy.
A mám toho dosť, takže ak babskú radu, tak sa mi ozvite, niečo nájdem. :grinning:
27. říj 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zlaticka len nakukukujem a docitam vas zajtra, boli ma dost hlava tak idem lezat. Babatko je ok, srdiecko bije ako zvon, akurat hematom je dost velky:frowning2:...Vobec sa nezmensil, naopak sa niekolkokrat zvacsil, takze je dost velkz....Tak snad sa casom vstrebe...co uz...
Prajem dobru nocku, zajtra pisem....
sarlottka: uprimnu sustrast :frowning2: to je smutne
Strouzi: gratulujem k holcicke :slight_smile:
Evinka: neni pekne, ze ti polozil telefon....Skus sa nestresovat, snad nebude dlho prec....drzkaj sa.
27. říj 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiež nepátrala, zazvonil mu telefón a MM eln povedal, že ho zas otravuje tá .... , tak som mu povedala, či sa s ňou môžem porozprávať....
Tvoj manžel tiež vie, ako "chutí" nevera, nemyslím si, že by Ti chcel "zahnúť".... Možn osám nevedel, ako sa mu tam dostala...
A ja som nemyslela, že by ho líbala, ale že sa pritúlila, a bola nižšia, tak sa mu to tam otisklo.... :sweat_smile:
27. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
papua,
hematom je prevít, ale že je miminko šikulka šikovná, to je mooooc dobře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
monkula,
ale neměl mi co zavěsit telefon, to se nedělá... já jsem byla slušná. každopádně počkám, jak se k tomu postaví, mám ze 2ř dnů rodit a fááákt nemám chuť si přidělávat vrásky. Stačí mi máti...
27. říj 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi som naivná, ale nedošla mu baterka? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Netráp sa.....
27. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monkula,
protože v nové firmě mění operátora a nějak se nedaří vypovědět smouvu, má mobily dva, kvůli původnímu číslu na kterém má většinu obchodních kontaktů je nosí oba. Takže baterkou to nebude. to už spíš mu vypadl signál a myslel si, že jsem zavěsila, ale i to je přitažené za vlasy, nebyl důvod zavěšovat... navíc ví, jak jsem dnes byla nadšená z toho stěhování, jak se za ním těším... to není o trápení, spíš mi zmrzl úsměv, nečekala jsem to
27. říj 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
možno si naozaj myslel, že si zavesila.....
A niečo mi asi ušlo, ale aké sťahovanie? :sweat_smile:
27. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manžel dneska sehnal byt v praze, abychom se za nim, jak se malej narodí, hned přestěhovali, původem to měl být až leden-únor, ale bylo mi tak smutno, že jsme se domluvili dřív... zatím tam je na hotelu, od října tam pracuje
27. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsme tu tak na skok, jen vám říct, že naše výsledky z imunologie jsou v pořádku, žádný důvod k potratům tam není.

Doufám, že jste všechny v pořádku.
27. říj 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martinko,
to jsou dobré zprávy, nic nebrání se pokusit o další štěstíčko, už to přeci musí vyjít :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
27. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, no, to som prehliadla.... aspoň budeš daleko od mamy... :sweat_smile: :sweat_smile:

martičko, ahooooj.... som rada, že ti dobre vyšli výsledky.... :dizzy_face: tak, do roka proroka moja....
27. říj 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monkula, to je další z důvodů, proč tam chci být co nejdřív...
27. říj 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
monkulko, moc děkuju :slight_smile: Já bych teda byla strašně ráda, kdyby se konečně na něco přišlo, trochu jsem z toho byla včera smutná a už jsem nějak strašně unavená. Doktorka říkala, že by to od ledna klidně zkusila, ale dáme si delší pauzu, asi bych to teď nezvládla, i když bych strašně ráda.
27. říj 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi druhý najdôležitejší, však? :wink:
27. říj 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
martinko,
zvládla, neboooj, ty se toho štěstíčka dočkáš :wink: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monkula,
přesně tak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, já fakt nevím, já se na jednu stranu strašně moc těším, že bych byla nejradši těhotná hned teď, na druhou stranu se tak bojím ... . Včera ta doktorka říkala, že by to prostě od začátku proležela v nemocnici s podloženýma nohama a chodila jen na záchod. A upřímě řečeno, to mě malinko děsí, i když to udělám, to je jasný. Jen můj doktor pro to ležení zase není, takže si neumím představit, že tam budu zavřená a nikdo si mě nebude všímat, protože jsem si to vymyslela sama ... . Mám z toho dost smíšené pocity a zatím nevím, jak tohle pořešit.
27. říj 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
já ti rozumím, víš, jak chutná porážka a to taková, co by podrazila nohy každému... ale já osobně si myslím, že čím dřív se podaří otěhotnět znova, tím líp to zvládnete, ten strach nestihne narůstat. A štěstí si vás najde.
A ten článek na pordně o tom, že nemá smysl ležet jsem četla, ale nesouhlasím s ním...
27. říj 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem to napsala nejasně: myslím si, že ležení smysl má :slight_smile:
27. říj 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, a jaký článek? Já teda taky asi nesouhlasím, protože si myslím, že to ležení tentokrát pomohlo alespoň do toho 24tt, současně asi s cerkláží. Bez toho bychom podle mě tak daleko nedošli, ale s jistotou to říct nejde.
27. říj 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
jak se jmenuje ten vyhlášený porodník, co odpovídá v poradně na netu? Nedávno jsem na to narazila na rodině.cz nebo někde, psal stažený výzkum ze zahraničí, kde se testoval vliv ležení...Padrta?
27. říj 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek