Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
27. říj 2009

ježiš 27.11 😀 a holku mi tam napiš Nelinku jo 😉

sarlotta
27. říj 2009

Ahojík holčinky tak já mám smutnou zprávičku umřela mi babička dneska, malého prababička ☹ 😔
Jsem smutná, ale bylo to vysvobození, byla nemocná 😒

Jinak v práci ok, dost lidí, tak jsem se nenudila 😉

strouzek
27. říj 2009

ahoj šarlotko to mě mrzí ☹ upřímnou soustrast ale jestli byla tak nemocná tak fakt je to asi lepší, v nebíčku je jí už dobře

murynka
27. říj 2009

sarlotko to je mi líto ☹ upřímnou soustrast 😔 😔 ale pokud to bylo vysvobození bude jí tam lépe......

sarlotta
27. říj 2009

Holky děkuju, tak to prostě je, nedá se nic dělat. Když není cesta zpátky je lepší krátké trápení.

Jéžiš jak já chci miminko ☹ Zas nějakou tu radost do života, nějaký smysl a cíl.....

evanek77
autor
27. říj 2009

šarlotko,
nakukuju a tady smutná zprávička, upřímnou soustrast 😔 ☹
srouži,
nelinka je krásné jméno 🙂
já už mám zas nervy, i když kupodivu nebrečím. Našla jsem při dávání prádla do pračky manželovi na košili rtěnku, protože nejsem nějak moc žárlivá, tak jsem mu v klidu zavolala, jestli netuší, kde se mu zevnitř na límečku vzala (je s perličkama, takže to není špinavá šmouha od kečupu) a on mi beze slova zavěsil. Už odpoledne. A dnes sice jel zpátky do brna, ale jde rovnou někam na rozlučku, takže tu sedím a hlava mi to nebere a nevím ani, kdy přijde. Určitě je logické vysvětlení, ale mě nenapadá ☹

evanek77
autor
27. říj 2009

šarlotko,
to se ale říká, že když jeden život z rodiny odejde, nový přijde 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 moc bych ti mimuško přála

monkula
27. říj 2009

sarlott, úprimnú sústrasť..... ak si niektoré pamätáte, aj mne min. rok v januári zomrela babička z Brna.... Kremáciu mala na Chiarine prvé narodeniny 😔 😔
evi, fuha.... no, neviem, čo ti mám na to povedať.... Ale možno sa s nejakou kolegyňou lúčil a objala ho a rúž sa otisknul na límeček... MM zase oredvčerom prišla SMs, že ako sa má najkrajší muž z mužov.... 🙄 🙄 viem, o tom, kto to písal, tak sme sa len zabavili... Napríklad mi povedal, či uvarím najkrajšiemu mužovi kávu a tak sme sa doberali... A min. týždeň mu volala nejaká cundra a neštítila sa ma opýtať, dobrý deň, ej tam jarko? 🙄 Chápete to?

evanek77
autor
27. říj 2009

monkula,
já teda nikdy nikoho z boku na krk nelíbala tak, aby se mi rtěnka (já vlastně žádnou ani nemám) otiskla chlapovi zevnitř límečku. Navíc si myslím, že tuhle polokošili měl na sobě v neděli na golfu v brně, ne v práci v praze, tam nosí klasické košile. No ale já mu věřím, x krát jsem mu říkala, že kdyby někdy něco, že to nechci vědět. Jen mě zarazila ta reakce, že se nezasmál, ale zavěsil a už se neozval.... v práci tou dobou už nebyl, končil dnes dřív. Mně manžel neříká, kdo mu píše a volat chodí vedle, je to jeho zvyk odjakživa... a já nemám pátrací povahu, jsem si nevěry zažila a fakt je lepší nevědět. jenže těžko něco takhle najít a přejít to úplně bez povšimnutí, já čekala vtip, jako vtipkuje o svých asistentkách, že jsou to micinky... stylem: micinka si chtěla čichnout k mojí vodě po holení... nečekala jsem ten típlý mobil. Je to 3h a to už je dost... manžel se takhle nechová 😔

monkula
27. říj 2009

jaspi, prehľadala som svoje papiere, babské recepty, tak som niečo našla, asi sa to dá ťažko zrealizovať, no ale napíšem Ti to:
Slabá maternica
- keď nemôže žena donosiť plod, alebo počať, sedacie kúpele v odvare ovsenej slamy 😅 10 minút. Na 2 litre vody 2 hrste ovsenej slamy, 4 minúty variť, 8 minút lúhovať, Kúpeľ 3 dni po sebe po menštruácii.
-sedací kúpeľ zo slezu nebadaného, postup rovnaký, ako u ovsenej slamy.
A mám toho dosť, takže ak babskú radu, tak sa mi ozvite, niečo nájdem. 😀

papua
27. říj 2009

Zlaticka len nakukukujem a docitam vas zajtra, boli ma dost hlava tak idem lezat. Babatko je ok, srdiecko bije ako zvon, akurat hematom je dost velky☹...Vobec sa nezmensil, naopak sa niekolkokrat zvacsil, takze je dost velkz....Tak snad sa casom vstrebe...co uz...
Prajem dobru nocku, zajtra pisem....
sarlottka: uprimnu sustrast ☹ to je smutne
Strouzi: gratulujem k holcicke 🙂
Evinka: neni pekne, ze ti polozil telefon....Skus sa nestresovat, snad nebude dlho prec....drzkaj sa.

monkula
27. říj 2009

ja som tiež nepátrala, zazvonil mu telefón a MM eln povedal, že ho zas otravuje tá .... , tak som mu povedala, či sa s ňou môžem porozprávať....
Tvoj manžel tiež vie, ako "chutí" nevera, nemyslím si, že by Ti chcel "zahnúť".... Možn osám nevedel, ako sa mu tam dostala...
A ja som nemyslela, že by ho líbala, ale že sa pritúlila, a bola nižšia, tak sa mu to tam otisklo.... 😅

evanek77
autor
27. říj 2009

papua,
hematom je prevít, ale že je miminko šikulka šikovná, to je mooooc dobře 🙂 🙂 🙂
monkula,
ale neměl mi co zavěsit telefon, to se nedělá... já jsem byla slušná. každopádně počkám, jak se k tomu postaví, mám ze 2ř dnů rodit a fááákt nemám chuť si přidělávat vrásky. Stačí mi máti...

monkula
27. říj 2009

asi som naivná, ale nedošla mu baterka? 😅 😅 😅
Netráp sa.....

evanek77
autor
27. říj 2009

monkula,
protože v nové firmě mění operátora a nějak se nedaří vypovědět smouvu, má mobily dva, kvůli původnímu číslu na kterém má většinu obchodních kontaktů je nosí oba. Takže baterkou to nebude. to už spíš mu vypadl signál a myslel si, že jsem zavěsila, ale i to je přitažené za vlasy, nebyl důvod zavěšovat... navíc ví, jak jsem dnes byla nadšená z toho stěhování, jak se za ním těším... to není o trápení, spíš mi zmrzl úsměv, nečekala jsem to

monkula
27. říj 2009

možno si naozaj myslel, že si zavesila.....
A niečo mi asi ušlo, ale aké sťahovanie? 😅

evanek77
autor
27. říj 2009

manžel dneska sehnal byt v praze, abychom se za nim, jak se malej narodí, hned přestěhovali, původem to měl být až leden-únor, ale bylo mi tak smutno, že jsme se domluvili dřív... zatím tam je na hotelu, od října tam pracuje

maova
27. říj 2009

Ahoj holky, já jsme tu tak na skok, jen vám říct, že naše výsledky z imunologie jsou v pořádku, žádný důvod k potratům tam není.

Doufám, že jste všechny v pořádku.

evanek77
autor
27. říj 2009

martinko,
to jsou dobré zprávy, nic nebrání se pokusit o další štěstíčko, už to přeci musí vyjít 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

monkula
27. říj 2009

Aha, no, to som prehliadla.... aspoň budeš daleko od mamy... 😅 😅

martičko, ahooooj.... som rada, že ti dobre vyšli výsledky.... 😵 tak, do roka proroka moja....

evanek77
autor
27. říj 2009

monkula, to je další z důvodů, proč tam chci být co nejdřív...

maova
27. říj 2009

monkulko, moc děkuju 🙂 Já bych teda byla strašně ráda, kdyby se konečně na něco přišlo, trochu jsem z toho byla včera smutná a už jsem nějak strašně unavená. Doktorka říkala, že by to od ledna klidně zkusila, ale dáme si delší pauzu, asi bych to teď nezvládla, i když bych strašně ráda.

monkula
27. říj 2009

asi druhý najdôležitejší, však? 😉

evanek77
autor
27. říj 2009

martinko,
zvládla, neboooj, ty se toho štěstíčka dočkáš 😉 🙂

evanek77
autor
27. říj 2009

monkula,
přesně tak 🙂 🙂 🙂

maova
27. říj 2009

evi, já fakt nevím, já se na jednu stranu strašně moc těším, že bych byla nejradši těhotná hned teď, na druhou stranu se tak bojím ... . Včera ta doktorka říkala, že by to prostě od začátku proležela v nemocnici s podloženýma nohama a chodila jen na záchod. A upřímě řečeno, to mě malinko děsí, i když to udělám, to je jasný. Jen můj doktor pro to ležení zase není, takže si neumím představit, že tam budu zavřená a nikdo si mě nebude všímat, protože jsem si to vymyslela sama ... . Mám z toho dost smíšené pocity a zatím nevím, jak tohle pořešit.

evanek77
autor
27. říj 2009

marti,
já ti rozumím, víš, jak chutná porážka a to taková, co by podrazila nohy každému... ale já osobně si myslím, že čím dřív se podaří otěhotnět znova, tím líp to zvládnete, ten strach nestihne narůstat. A štěstí si vás najde.
A ten článek na pordně o tom, že nemá smysl ležet jsem četla, ale nesouhlasím s ním...

evanek77
autor
27. říj 2009

jsem to napsala nejasně: myslím si, že ležení smysl má 🙂

maova
27. říj 2009

Evi, a jaký článek? Já teda taky asi nesouhlasím, protože si myslím, že to ležení tentokrát pomohlo alespoň do toho 24tt, současně asi s cerkláží. Bez toho bychom podle mě tak daleko nedošli, ale s jistotou to říct nejde.

evanek77
autor
27. říj 2009

marti,
jak se jmenuje ten vyhlášený porodník, co odpovídá v poradně na netu? Nedávno jsem na to narazila na rodině.cz nebo někde, psal stažený výzkum ze zahraničí, kde se testoval vliv ležení...Padrta?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru