Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
28. říj 2009

vlaštovko ahoj už si nám tak dávno nepísala,rada som prečítala čo máte nové 😵
som rada aj za správy od mao,moc držím palce
ahoj evi,kači 😉

kackark
28. říj 2009

Ahojky mimi 😵 Jak se daří?
Evi, hlásila si na zdravotní pojišťovně, že jsi na mateřské? Nevím, proč mám takový pocit, že mi ta paní říkala, když jsem měnila pojišťovnu, že jí to pak budu muset nahlásit. A teď jsem z toho slušně zmatená 😕

mimina321
28. říj 2009

dobre kači 🙂 už sa neviem dočkať zajtrajšku 😕 budem u doc.Vodičky je od vás z čiech
car brno otvára u nás pobočku
potom na mňa myslite

farmarska
28. říj 2009

Ahoj holky, jak se máte? mě je konečně dnes trošku líp a jsem bez teploty! 😵 ale v posteli přetrvávám, abych to ze sebe všechno fakt dostala 😉
jdu vás dočíst, kočky 😉

sarlotta
28. říj 2009

Ahojík holčičky, tak už jsem se dokulila z práce. 😉

kackark
28. říj 2009

Mimi: to víš, že na tebe budeme moc myslet 😉 🙂
Farmi: jen hezky zůstaň v pelíšku, tam se ti nic nestane 😉
Šarlotko: ty jsi pilná jako včelička, pracovat i ve svátek, no klobouk dolů 😵

farmarska
28. říj 2009

kaci co ty víš 😀 😀 ..přijde domů z práce ten můj, uvidí mne v pelechu ..a ještě na mne hupsne 😀 🤐

kackark
28. říj 2009

Farmi, to teď má zakázáno, musí si tě (teda vás) hlídat 😉 A to je manža ve svátek taky v práci 😕

kackark
28. říj 2009

Farmi, a máte někde vůbec svůj termín, já jsem si zatím červencovek nevšimla, a to ty máš už 6tt 😉

farmarska
28. říj 2009

no jo chudák, nejdřív bych to po něm chtěla denně a pak má vždycky X měsíců šlus 😀 a pak zas dokola.. 😀 taky to se mnou nemá jednoduchý 😎
no jo oni dneska dělali, bo si v práci dohodli, že místo toho chtějí mít volno v pátek a tím pádem prodlouženej víkend 😉
jakej termín myslíš? jako tady na koňoj?? 😕

kackark
28. říj 2009

JJ, myslím termín na koňovi červenec 2010, aby si Martinka mohla zavzpomínat, co prožívala před rokem 😉
U nás je to absolutně stejný. Ikdyž se musím přiznat, že mě to moc chybí a manža má strach, že by malýmu ublížil, tak mám smůlu.

kackark
28. říj 2009

Tak to si to manža zařídil dobře, to je lepší varianta 😉

farmarska
28. říj 2009

no s tím tématem červencem možná něco provedu 😉 ale raději ještě počkám jak dopadnu v uterý ( 3.11.) na tom ultrazvuku 😉 nechci předbíhat, abych si něco nezakřikla 😅
tý jo to to uteklo ty dva týdny, za které jsem měla přijít ke gndařoj 😨 a já se bála, že se mi to povleče 😅
no asi za to trošku vděčím i té nemoci, že člověk řešil uplně jiné věci.

kackark
28. říj 2009

JJ, uteklo to rychle, a těším se jen na samé dobré zprávy 😉 😵

farmarska
28. říj 2009

kačí a já jak se na ně těším!!!! 😵 😵 😵 už se mi i zdá o tom, že jsem na ultrazvuku a vidím ho, jak třepe ručičkama a nožičkama a uprostřed na mne bliká srdíčko 😵 😵 😵 ale na druhou stranu mám takovou uzkost, jen když na to uterý vzpomenu 😕
ale to je asi normální po tom všem , co se nám stalo

farmarska
28. říj 2009

kači řekni mi ty se ted v těhle týdnech taky ještě bojíš, když jdeš na kontrolu? nebo to od některýho týdne přejde? 😕 já si říkám, že nejvíc se budu bát asi do toho screningu a pak že až ucejtím pohyby, že by to mohlo bejt už dobrý 😅

kackark
28. říj 2009

Farmi, bojím se pořád. Pokaždé něčeho jiného, ale bojím se. Pohyby cítím krásně. Ale třeba jak jsem byla naposledy u dr., tak přede mnou byla paní ve stejném týdnu, a když jsem ho pak slyšela jak říká sestřičce, ať té paní zavolá, že oproti mě má velmi malé množství plodové vody, ať si zajede do HK na monitor, že se mu něco nezdá, tak mě to docela vylekalo. Nesnažím se strachem užírat, spíše bych řekla, že jsem obezřetná a poučená o tom, že vím, že si člověk nemůže být nikdy ničím jistý. Ale hlavně se snaž, aby ses bála co nejméně. Strach miminku neprospívá, mluv na něj a říkej mu, jak se na něj těšíte 😵

kackark
28. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.11. v nemocnici a 1. monitor
Murynka......čeká holčičku - KO 5.11. v nemocnici a 1. monitor, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 3.11.
Sarlotta......................27DC
Jaspina.......................24DC
Mimina........................16DC

farmarska
28. říj 2009

jé ty jsi mi připsala datum do tabulky 😉 děkuju 😵
no to víš , že s drobkem už ted mluvím, ale zatím jen když jsem sama, aby si ostatní včetně manži o mě nemysleli, že jsem blázen, když si povídám ani né se špendlíkovou hlavičkou 😀
a v klidu se taky snažím být.., ale je pravda, že člověk je teď už takovej "v pozoru" 😔

evanek77
autor
28. říj 2009

mimina,
držím zítra moc palce 😉 🙂
kači,
to slyším prvně, jen pojišťovně pak do 8mi dnů nahlásit rč malého... jinak snad nic
farmi, to je supééér, že teplota je pryč 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
šarlotko,
no alespoň dnes nebyla tak velká zima, být pořád venku 😉 😉 😉

kackark
28. říj 2009

Evi, díky moc za odkaz. Ale nejsem si až tak jistá, zda to má za povinnost i ten můj bývalý zaměstnavatel, hlavně, když tam je nová účetní. Asi radši pro jistotu tam zavolám 😉

Farmi: to je dobře, že na mimíska mluvíš, je úplně jedno, jak je veliký 😵

evanek77
autor
29. říj 2009

krásné ránko,
kačenko, myslím, že má, i když je bývalý, ale také bych tam radši zavolala, víš, jak pak úřady umějí prudit 😉 🙂 🙂

kackark
29. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.11. v nemocnici a 1. monitor
Murynka......čeká holčičku - KO 5.11. v nemocnici a 1. monitor, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 3.11.
Sarlotta......................28DC
Jaspina.......................25DC
Mimina........................17DC

kackark
29. říj 2009

Evi, radši se tam v pondělí pro jistotu stavím osboně, stejně jedu na rehabilitaci 😉

Jinak všem přeji krásné dobré ráno, ikdyž u nás je pěkně propršené 😖

strouzek
29. říj 2009

dobré ránko holky i když u nás moc dobré není 😝
venku je hnusně, prší je zima a ještě jsem toho ani moc nenaspala, večer jsme se pohádali s manžou a tak jsem se v noci pořád převalovala a ráno zase otravoval kocour

kackark
29. říj 2009

Jejku strouži, to jste se tak dlouho neviděli a hned došlo k hádce ☹ Snad bude brzy líp 😵

strouzek
29. říj 2009

Kači ani nemluv, přesně to jsem říkala manžovi, tak jsem se na něho těšila ale přijel a ten první den super vyprávěl pohoda ale od druhého dne je pernamentně naštvaný štve ho totálně všechno, je unavený z toho čas. posunu,přes den je ospalý a v noci courá po bytě, do toho má rýmu což je u chlapa smrtelné takže jenom štěká ale fakt totálně na vše.

podle něho jsem včera uvařila moc kyselou polívku, moc dlouho jsem uklízela dle něho přitom jsem uklízela jeho bordel z kufrů a 2 dny prala a žehlila 😠 ,seřval mě že jsem nezodpovědná když jsem mu řekla že asi budu muset být do vánoc v práci že jsem to slíbila šéfovi navíc je fakt že prašule se hodí a teď byla fakt výplata pěkná, na druhou stranu mi ale vyčetl že neustále utrácím za kraviny , hrozně řešil že jsem komusi řekla že jsem jsi koupila fusak a postýlku,hrozně ho pobouřilo že jsem řekla jsi sobě tak jsem mu řekla že je schizofrenik proč řeší takové kraviny moc dobře ví že to není pro mě ale pro naše mimčo a jestli jsem řekla" jsem jsi objednala" tak asi proto že jsem si to fakt objednala já sama, sama jsem si to vybrala a zadala objednávku, vyzvedla atd. když jsem začla brečet tak začal vřískat že jsem hysterka že mi nic tak hroznýho neřekl abych musela bulet atd. no mazec, ráno se mi omluvil ale já jsem z toho špatná pořád.

jaspina
29. říj 2009

Dobré ránko 😵 Normálně jsem měla v úterý den blbec - odpoledne, to už jsem tady ani nepsala mě začal hodně bolet zub vlevo.. Zubařka bere akutní případy jen ráno, tak jsem z toho byla docela špatná - ale dala jsem si brufen a záhadně to povolilo..Tak jsem si večer libovala, že to nebolí a v té chvilce mi vyletěla plomba na pravo 😠 Tak se tam někdy musím stavit, ať mi to napraví..
Ale jinak, jak jsem teď měla takové chmurné a hádavé období, tak včera od rána jsem byla jak vyměnená.. Všecko mi přišlo super, celý den jsem uklízela a zkoušela vařit nové jídlo.. a taky jsem si uvědomila, že se blíží konec roku= konec braní clostilu..Pak bude laparka a buď něco najdou a nebo ne a třeba nám doporučí IVF.. Ale ať už je to pak jakkoli, tak by to měla být cesta k miminku, takže příští rok by měl být snad konečně ve znamení změn.. a jak jsem se toho všeho bála, tak najednou se těším.. 😵

jaspina
29. říj 2009

Strouži jak se znám, tak já bych mu řekla, ať se první podívá na to, kolik stál ten jeho výlet a pak ať něco říká... A ať se zamyslí, jestli je důležitější si povyrazit jak on, nebo koupit věci na miminko 😠
Ale to jsou chlapi no.. Mě zas Jarek příšel v úterý z práce dost v náladě a snažil se mi namluvit, že si dal 1 pivo jak čekal na bus. Pak se postupně přiznal k ještě jednomu a asi 5ti panákům, že se kolegovi narodil syn.. TAk jsem ho na noc vykázala na gauč, protože on po alkoholu hrozně chrápe 😖

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru