Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

jaspina
30. říj 2009

Normálně dnes jdu zadat k proplacení fakturu na okna a nazapočítali nám tam venkovní parapety - ani práci na nich 😵 Asi zapomněli..ptala jsem se toho chlápka, co mi dovezl fakturu, jestli budem ještě něco platit a on že ne.. a teď se mě snaží balit přes mail 😅 tak to asi proto 😉

papua
30. říj 2009

Jaspi: to si super obisla 🙂)))))) aspon usetris 😉!

strouzek
30. říj 2009

jaspi no teda to je super, hele nechceš ho poslat taky k nám? my plánujeme taky okna a chci slevu 😉

jaspina
30. říj 2009

No ale lepší by bylo, kdyby mě začal balit už před tím, to by byla asi větší sleva 😀
Strouži klidně bych ti dala kontakt, ale obávám se, že by to měli trochu z ruky...

strouzek
30. říj 2009

jaspi no jo, asi jo ale kdoví jakou by mi dal na moje současné prsa vel. 80E slevu 😀 😀

jaspina
30. říj 2009

To by ti ještě připlatil! Já se svým 75B mám jen ty parapety.. 😠 😀 😀

papua
30. říj 2009

holky moje zlate idem oddychovat a snad nakuknem cez vikend 🙂 , uzite si ho 😎 , papaaaaaaa

jaspina
30. říj 2009

Opatruj se Papua 😉

strouzek
30. říj 2009

papu tak ahojky a pěkný víkend

jaspi 😀 😀

jaspina
30. říj 2009

No úplně mi chlápek zvedl náladu - jako můj typ to asi není - já jsem si ho ani nijak zvlášť neprohlížela.. Ale ty komplimenty se čtou hezky! Asi bych je měla dát přečíst doma, aby Jarek věděl, co má.. 😀

strouzek
30. říj 2009

jaspi jj to znám, já mám zase v práci 2 kolegy kteří mě dělají komplimenty denně, nosí čokoládičky, dárečky a denně chválí jak vypadám skvěle. když jsem šla na operaci tak mi jeden kolega donesl plyšového ledního medvěda a po operaci přišel ke mě domů s kytkou.to doma? manža mi nedal na operaci nic a po operaci na přivítání taky velký prd 😠 manžovi to ukazuju chlubím se tím jak mě v práci dělají komplimenty a manža? nejen že nežárlí ale ani ho to nedonutí jít do sebe a přinést aspoň domů pampelišku 🙄

jaspina
30. říj 2009

No jo - chlapi 😒
Nic, letím domů - mějte se krásně a hezký víkend! 😵

kristynaw
30. říj 2009

ahoj holky,tak vidim,ze tady se bude vrzy rodit 😵 😵 😵

kackark
30. říj 2009

Ahojky Kristy 😵
JJ, teď bude asi "souboj" mezi Evičkou a dráčkem, a pak je na řádě murynka a já 😵

Jaspi: to tě musel takový zájem potěšit a gratuluji ke slevě 🙂

kackark
30. říj 2009

Jinak já se zase tak vytočila, že bych si nejradši dala panáka (samozřejmně to neudělám), zjistila jsem, že děda si to přímo v botech z chlíva několikrát nakráčel do koupelny, kde do špinavého kýblu napouštěl vodu 😠 Strouži, teď bych potřebovala tvojí prořízlou pusu, já tu jen jak debil bezradně sedím, a je mi jasné, že to zase "odnese" manža.

murynka
30. říj 2009

ahojky tak už sedím 😀 😀

kači 😕 😕 😕 🙄 🙄 ten váš děda to je tedy dílo 😠 já bych mu asi něco řekla 🤐 také nedokážu mlčet 😅
ty jsi pekla 7 plechů 😕 ty jsi pilná včelička 😵 😵 😵

já od rána také makám natřeli jsme sloupky na plot,seškrábali zbytek jídelny ž se jen vymaluje a položí lino 😵
a ted jsem zklidila obývák co půjde s námi zabalila to do krabic a tašek a udělala lehce okna 😝 😝 aby tchýně neřekla že jí to vracíme špinavé 😝 😀 ale ted už budu sedět a odpočívat 🙂

farmarska
30. říj 2009

ahoj holky, dnes jsem se konečně dovolala na genetiku...dělali nám jí 21 září a do ted nepřišly výsledky a já se bála, aby tam třeba něco nebylo špatně a když jsem ted těhu, tak aby si hejbli 😅 no a oni slíbili, že to co nejdříve pošlou a že mi zatím paní doktorka řekne alspon to njdůležitější po telefonu 😉

Takže výsledky prej dopadly dobře, prej sem na většinu věcí negativní a naštěstí i na takový ty co nejdou léčit..jen mi vyšly nějaký pozitivní na antinukleární faktor 😨 má to bejt , něco jako, že imunita mi utočí, proti vlastní tkáni (tj.proti zárodku) ..co jsem pochopila a to by prej znamenalo, že by mi doktor napsal nějaký kortikoidy, něco o pregmizanu říkala, ale prej stačej malý dávky, že to u mne nění nijak strašný a že bych to brala tak do toho 25tt
No tak to jsem zvědavá co se mnou ten gyndoš zase provede.. 😝 😅
bojím bojím aby něco nezanedbal... 😢 ať už je úterý!!!!

papua
30. říj 2009

ahoj holky, len nakukujem🙂
farmi: doktorka asi myslela Prednison, no ja neviem, ja by som to nejedla, je to svinstvo a viem ze to musia brat zeny co maju alergiu na spermie, pripadne ich telo bojuje proti mimi-ako alergia...Neviem, podla mna ked si uz tehotna a ide to ok, ja by som take lieky nejedla, no snad lekar vie co robi...ak ti to da......To je len moj nazor, porozpravaj sa s nim ci to je nevyhnutne...

sarlotta
31. říj 2009

Dooobréééé ránkooooo

sarlotta
31. říj 2009

Kači uff teda, nebylo by řešení pořídit dědovi nějakou prádelnu někde na dvoře ????

sarlotta
31. říj 2009

myslím tím trubku na vodu a kanál🙂 😎

sarlotta
31. říj 2009

Holčičky tak jsem Vás lehce pročetla kecalky🙂 mizím do práce🙂 kuknu odpolko, mějte se tu krásně.

evanek77
autor
31. říj 2009

krásné sobotní ráno, nemám dnes čas dočíst včerejšek, ale večer nakouknu a doženu, přeju krásný den 😉 🙂
jo a Kači,
byteček nám dopadl, i když nás majitel napínal do půl deváté večer.
Takže dnes budem montovat co jde, zítra tu máme známé, co mají termín 6.12. s holčičkou, tak víkend utěče jak mávnutím kouzelného proutku 😉 🙂
Jsem včera byla s kamoškou nakonec až do večera a musím říct, že noc byla masakr, už je mi fakt hodně zle, když se přes den víc hýbu. dneska se musím šetřit 😔

kackark
31. říj 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.11. v nemocnici a 1. monitor
Murynka......čeká holčičku - KO 5.11. v nemocnici a 1. monitor, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 3.11.
Sarlotta......................30DC
Jaspina.......................27DC
Mimina........................19DC

kackark
31. říj 2009

Ahoj princezny 😵

Farmi, tak teď do úterý hodně odpočívej a uvidíš, že vše bude v pořádku 😵

Sarlottko, on dávám těm kozám totiž horkou vodu, a to by litoval tu dobu, než by to ta trubka vytáhla, zase to souvisí s elektrikou, je to složité a v podstatě neřešitelné. Nejlepší bylo, když za ním šel manža a ptal se ho, zda se přezouvá, když chodí do koupelny, a on jako malé dítě lhal jo, jo, jo. On mu pohrozil, že se na malého příjde podívat doktorka, a že doufá, že ho nezklame, tak jsem zvědavá, jak to zabere.
A co ty? Ty ani netestuješ? Vím, že jsi psala, že se ještě nesnažíte, ale co kdyby náhodou 😉

Evi, mega velikánská gratulace, mám radost za Tebe. Jen se nám šetři, taky na sobě začínám cítit, že zdaleka nezvládám to, co dřív ☹ Manža mě vzal včera do kina, jako kompenzaci 😀 A skvěle jsem si to užila, asi jsem věděla, že je to na hodně dlouhou dobu kino poslední, ale jak jsme dojeli, tak jsem si musela okamžitě lehnout a odpočívat. Tádínek řádil, jako ďas.

murynka
31. říj 2009

ahojky holky 🙂

evi jen se šetři a odpočívej 😎 také moc nezvládám ☹ ještě zvládnout se přestěhovat a tím končím 😅 😅
fakt pak nehnu ani prstem slibuju 😀 😀

kači na čem jste byli??my jsme byli v týdnu na bobulích a bylo to super 😎 malé se to také moc líbilo 😵 😵

no a dneska mi to přeskočilo na 9 měsíc 😵 😵 holky to je neuvěřitelný jsme na konci 😀 😀 😀

murynka
31. říj 2009

evi a gratuluji k bytečku 😵 😵 😵

mar26
31. říj 2009

Dobré ránko,

Kačko snad si děda dá říct ☹

Evi gratuluju k bytečku 😵

kackark
31. říj 2009

Mury, taky jsme byli na Bobulích a líbilo se mi to snad víc než jednička 😉
Je to absolutně neuvěřitelný, občas mi to ani nedochází, že už jen pět týdnů a budu mít broučka u sebe 😵
A hlavně se kočko šetři, dotáhly jsme to všechny krásně daleko, tak ať si to zbytečně na konci nekomplikujeme 🙂

kackark
31. říj 2009

Martinko, uvidíme. Prostě ho budeme muset hlídat. Je to tak trošku boj s větrnými mlýny. Celá rodina manžovi závidí, že barák dostal, takže není nikdo na naší straně, kdo by mu řekl, jak a co se má dělat, když je doma malé dítě. Všichni nám to vlastně přejí, že je to takhle komplikované 😔

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru