Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
1. lis 2009

kočky nakúkam,boli sme na cintoríne

murynka
1. lis 2009

děkujem kači 🙂

mimina321
1. lis 2009

takže ešte 2v1 to je dobre 🙂

kackark
1. lis 2009

Není přeci vůbec zač.

Ahojky mimi 😵

evanek77
autor
1. lis 2009

ahoj holky,
už jsem tu, trochu nestíhám, manžel slavil s manželem kamošky, že se nám děti narodí v pátek 13. (kamoška má termín na začátku prosince) a oběd se nám protáhl tak, že hoši jsou naprosto gumoví, můj leží ve vaně a její se nechal po přemlouvání naložit do auta a jeli domů 😀 😀 😀
nebojte, kdybych rodila, tak píšu hned z porodnice 😉 😉 😉 😉 😉
jsme včera montovali nábytek a chystali na stěhování a byli jsme oba tak hotoví, že už jsem pc ani napouštěla, nejhorší, že jsem se ani nevyspala, jak mě všechno bolelo.

evanek77
autor
1. lis 2009

no a ráno, protože jsem ty známé zvali k nám na oběd, jsem gruntovala a vařili jsme, tak jsem také nestíhala...

evanek77
autor
1. lis 2009

ale jinak jsme dopoledne, než dojeli, kontrolovali čípek a prý už skoro nejde nahmátnout a je úplně mekký, takže manžel mi prorokuje do týdne porod. tedy, než se opili a sjednotili termín s kamoškou na 13.11., aby jeli slavit zaráz 😀 😀 😀

kackark
1. lis 2009

Ahojky Evi 😵
Tak to jsme všechny moc rády, že jsi v pořádku 😉 A na Tomáška se samozřejmě moc těšíme. Jsem zvědavá, jak manželova předpověď vyjde 😀

murynka
1. lis 2009

evi jsme rádi že jste v pohodě 🙂

ale jukni na prosinec na tabulku a řid se podle ní jasný 😀 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
1. lis 2009

kači,
jsi zlatíčko, moc se omlouvám, že jsem vás vyplašila... nemám dneska sílu dočítat, jsem hotová, navíc manžel se opil, nějak mi lítaj hormony a já se na něj tentokrát zlobím... dobrou noc, zítra napíšu po kontrole v nemocnici, jdu na 8h

murynka
1. lis 2009

evi držím palce na kontrolu 🙂 a nezlob se na něj 😉 😉

evanek77
autor
1. lis 2009

já vím.... musím se z toho vyspat...

murynka
1. lis 2009

evi chápu hezky se vyspinkej a zítra se ozvi 😉 😉

kackark
2. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Evanek........čeká chlapečka - KO 2.11. v nemocnici a 1. monitor
Murynka......čeká holčičku - KO 5.11. v nemocnici a 1. monitor, 16.10. nástup na mateřskou
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla //
Papua.........našla //
Farmi..........našla // - KO 3.11.
Jaspina.......................29DC
Mimina........................21DC
Sarlotta.......................3DC

kackark
2. lis 2009

Krásné dobré ráno všem 😵

Evi, držím pěstičky na kontrolu a jsem moc zvědavá na zprávičky 😵 A ani se Ti nedivím, že se na manžu zlobíš, poslední dobou ti nervy cuchá pěkně ☹

Jaspi, já jsem tak šíleně moc zvědavá na testováníčko 🤐 Palčeky mi úplně zmodraly 😲

A holkám co pracují přeji, ať ten nový pracovní týden uteče co nejrychleji 😉

kackark
2. lis 2009

Mury, představ si, že si mi dneska zdálo o tom, jak už jsi porodila Sofinku 🤐

jaspina
2. lis 2009

Dobré ránko,
Jste hodné že jste si na mě včera vzpomněly - jsem ráda, že je to za náma - všude bordel a zima, jak se muselo větrat a navíc si ta zeď asi trochu sedla, protože začaly drhnout kuchyňské dveře.. Ale je to!

Kači já jsem netestila, protože by to bylo zbytečné. Cítím že MS dorazí dnes nebo zítra - fakt. Mám nafouklé břicho a bolí mě jak vždycky.. Napřed jsem trošku věřila kvůli tomu špinění, ale teď už ne. Takže do středy čekám, ale myslím že tak dlouho ani nebude potřeba. ☹

Evi tak v tom případě se mnou cvičí hormony pořád, protože pokaždé když se Jarek opije, tak jsem vzteklá! 😉

kackark
2. lis 2009

Jaspi, dokud MS nedorazí, tak já nepřestanu doufat 😵

jaspina
2. lis 2009

Kači si moc hodná, ale já už moc nedoufám. Prostě ten pocit, kdy je MS těsně před spuštěním poznáš.. Já jsem 2 měsíce zpátky měla ty 2 dny zpoždění a taky jsem se takto cítila, ale chtěla jsem věřit, že to tak nebude a dělala test - no a asi hodinu po něm MS dorazila.. Tak teď už neplaším. Vím, že po clostilu to dostávám pozděj a navíc mi píchali Pregnyl až 16DC, tak jsem i Utroš nasadila pozděj - tak se mi to mohlo rozhodit, opozdit... A víš jak - dobrá zpráva by neutekla a špatná počká 😉

kackark
2. lis 2009

Jaspi, tak s tím naprosto souhlasím 😵

jaspina
2. lis 2009

A co ty, rehabky už nemáš?

kackark
2. lis 2009

JJ, zrovna dneska jedu 😵 A tenhle týden mám každý den něco. V út, st a čt jedeme do porodnice na předporodní kurzy a v pátek mám kontrolu s první monitorem 😉

strouzek
2. lis 2009

ahoj holky hlásím se z domu, mám rýmu a bolí mě v krku tak jsem dostala od manži příkaz vzít si dovču a ležet 😎

kackark
2. lis 2009

Strouži, tak to je dobře, že máš moudrého manžela 😵 To si asi chytla od něho, viď 😔

strouzek
2. lis 2009

no ještě že tak , já jsem blázen co přechází většinu nemocí ale teď mě manža už do práce nepustil. spíš mě štve zubař, měla jsem tam jít odpoledne, sice k takovému magorovi ale aspoŇ jsem to mohla mít za sebou. nejdřív mě vemou zase za měsíc 😠

jaspina
2. lis 2009

Tak to já mám zubařku zítra 😖 Jak mi vyletěla ta plomba.. a taky jsem si myslela včera, že jsem něco chytla za celý den v tom průvanu, ale asi jsem kašlala, jak bylo hrozně moc toho prachu - při uklízení jsem se nadýchal fest. I když to nejhorší uklidil Jarek..

kackark
2. lis 2009

Holky, já jsem dneska tak utahaná, jako bych vůbec nespala, zdají se mi v noci hrozné sny a vždy se nemůžu dočkat rána 😔

Jaspi, ten nepořádek si umím představit, a ten jemný prášek jak popisuješ, je vážně strašný 😖

strouzek
2. lis 2009

jaspi a copak jste tak ukllízeli? nestíhala jsem dočíst 😕

kači jakto že máš takové sny? máš mít krásné sny o tadeáškovi 😉 i když to chápu mě se před týdnem zdálo že mimču našli na velkém utz nádor na mozku takjsem se probudila a klepala jsem se až do rána. ☹ včera se mi zase zdálo o tom že jsme jeli s tchánem do číny a měli jsme brát kocoura sebou tak já v hrůze řešila jak mu sbalím konzervi, záchodek a jak chudák zvládne cestu v letadle. probudila jsem se spocená jak myš,ale to byl spíš bláznivý sen než strašidelný

kackark
2. lis 2009

Strouži, já se vždy taky vzbudím celá propocená, ikdyž přetopeno nemáme. A zdají se mi takové slátaniny šílené. Podvědomě to určitě souvisí s mým mega břichem a strachem, že se nelíbím manžovi. Zdálo se mi něco jako, že mi řekl, že si na milování má chuť, ale se mnou rozhodně ne, atd. 😒

jaspina
2. lis 2009

Strouži - podřezávali nám zdi - kvůli vlhkosti - a právě ty vnitřní..
Kači to jsou teda blbé sny 😖 Jarkovi se včera zdálo, že jel v Peugeotu a zastavili ho policajti a najednou seděl v rapidu a furt jim nemohl vysvětlit, že už ho nemá, že on prostě jede v peugeotu. Tak mu prý dali pokutu 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru