Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

farmarska
2. lis 2009

ahoj holky 🙂 tak zítra mám kontrolu na gyndě a už dens se mi z toho orosuje čelo, jen si na to vzpomenu 😅 😅 😅
Dráčku držím palce, tobě i mamince a hlavně nepředbíhej pořadí jo 😉 😀
Evi ten tvůj manža ti ale dává 😝 ale ted se hlavně ničím nestresuj, nějak bude, hlavní je aby byl Tomík v pořádku 😵

holky ať už budete rodit jakkoli, je to uplně jedno, hlavně, že budete vy a miminka v pořádku!! 😵 😵 😵
císař není žádný selhání Evi 😠 vy jste naopak hrdinky!! 😎 po tom všem čím jste si prošly, podívejte na ty týdny v pasu!! 😵 😵 😵 nádhera, finišujete, zvládly jste se poprat s celým těhu!! 😵 😵
já rodila svého prvorozeného nakonec taky nečekaně císařem, tak vím z vlastní zkušenosti, že nezáleží na tom, jak porodíte, ale co se bude dít po tom. 😉 Aby jste navázali pěknej vztah s miminkem, hezky se sehráli a mazlili se, mazlili a mazlili 😵 😵 😵

strouží ty jsi chudineško marodná 😢 ještě že má manžílek rozum! 😎 mysli na mímo a hezky nevylejzej z pelechu a kurýruj se 😉 🙂 přeju ať si brzy zase fit 🙂

papu tak sociálka zlobí? 😖 to je pech, ty ted musíš bejt v klidu!!! 🙂

murynka
2. lis 2009

ahojky

kači možná nejsi od pravdy daleko a sen se vyplní..dnešení noc katastrofa poslové ale fakt silný...a od rána mi odchází hlenová zátka říkám manžovi že do 14 dnů porodím a on tím líp 😵 😵 😵

farmarska
2. lis 2009

tý jo já než dopsala ten svůj sloh, tak tady je o deset příspěvků víc 😕
jste žvandilky! 😀

murynka
2. lis 2009

evi nesmutni císař není selhání přeci 😉 😉 hezky si to zvládla až do konce a o tom to přeci je 😵 😵 😵
už jsme na konci tak nesmutni 😠 😠

strouzi at je brzo lépe 😉 pořádně se vykurýruj lež a nic nedělej 😅

papua ty bud také v pohodě 😉 musíš!!!

evanek77
autor
2. lis 2009

papua,
jsem ráda, že se cítíš v rámci možností dobře, hematom se doufám pomalinku vstřebává a vstřebává, až zmizne úplně 🙂 🙂 🙂
farmi,
díky, jsi to napsala krásně 🙂 🙂 🙂
mury,
já dnes měla poslíčky jako ďas celou noc a čípek podle dnešní kontroly ještě drží, tak snad vydrží i ten tvůj 😉 🙂

farmarska
2. lis 2009

mury jůůů zátka! 😨 já jsem na vás holky táááák zvěědavá!!! to je takovej adrenalín!!! 😀 😀 😀
já se tolik těším na vaše miminka! 😵

evanek77
autor
2. lis 2009

farmi,
začíná to být pěkně napínavé, co?

jaspina
2. lis 2009

Mám tu šéfa, tak sem moc nemůžu.. Stejně musím dělat poukazy 😠 Tak snad pozděj - aspoň budu mít co dočítat 😵

papua
2. lis 2009

Evinka: ahoj, je mi luto ze ta ten manzel takto trapi...Povedz ze mu odkazujem, ze uz ma byt doma a nevymyslat vseliake vylety a tak, ma ti pomahat, ked uz neni cely tyzden pomaly doma 😠 !!! mam pocit akokeby chcel rychlo vyuzit este cas do porodu a uzit si ako sa da, lebo potom sa nebude uz dat! A neboj nech to dopadne akokolvek, ci normal porod alebo cisar, bude to dobre....Tomasek bude krasny zdravy kluk tak ci tak, hlavne aby ste boli obaja v poriadku to je dolezite...

dracku: drzim palceky, nech maminke ta chemo uz rychle prejde..To je posledna? Lukinkovi sa u teba hodne zapacilo, ze? 😀

Mury: poslickovia, uz sa tesiiiiim!!! Budu tu babatka!!!!!!!!!!!

papua
2. lis 2009

Farmi: moja ani neviem, ci sa da nestresovat, ale snazim sa 🙂, drzim palceky na zajtrajsiu kontrolu!!!!! ako sa citis, uz je ti lepsie?

strouzek
2. lis 2009

ahoj holky chvilku tu nejsem a tady se už rodí 😨

katuško moc na tebe myslím, doufám že tě nebudou doktoři dlouho trápit s lukáškem, a takový řeči že ti neměli dovolit Ket? 😠 to nechci slyšet vždyť z ketu máš lukáška 😵

evičko to je fuk jak se malej narodí , hlavně že se narodí a bude v pořádku zdravé usměvavé miminko. jako jo není to takový doják jako když se rodí normálně je u toho manža a dají ti mimčo na hruď ale co už, po takových problémech které jste přežili je tohle maličkost. já si tento cíl vyhranila už na začátku těhu, je fuk jak se k tomu dopracuju, jestli to bude bolet při porodu, klidně na císaře a klidně tam bolestma umřu ale chci nakonec mít to miminečko s dudlíkem v kočáru 😎 😀

papu no teda ti tě trápí na sociálce, to je děs člověk nemá nikde zastání. já se toho úplně hrozím jak budu muset jednou vyřizovat mateřskou a rodičák a obíhat úřady.

farmi jj kurýruju i když moc neležím, trošku jsem uklízela já neumím ležet v posteli. ale nakonec jsem ráda že jsem zůstala doma, koukám na seriály akorát jídlo mi chybí, mám chuť na něco teplýho ale zbytky z víkendu už jsme snědli, tak budu muset čekat až manža dorazí a doveze jídlo v miskách z bufetu 😀

evanek77
autor
2. lis 2009

papaua,
no jo, manža zlobí, ale je měsíc v nové práci a začínat není snadné, má pod sebou 60 lidí, firma má celkem 1200, ono to pak nervy pracujou... on se srovná, za normálních okolností je pusinka, teď je toho fakt moc ze všech stran. A víš jak, ženská vydrží jako kůň 😀 😀 😀 😀
volala mi kamoška, ať s ní skočím na obídek, tak odpoledne nakouknu, jesdtli teda neusnu, jsem utahaná jako kotě 😀

strouzek
2. lis 2009

evičko no ale i tak by měl mít manža rozum, má štěstí že má takovou hodnou a klidnou ženu, dělat toto můj manža tak je mrtvej 😀 manža si nedovolí přijít opitej ani teď co jsem těhu, vlastně si pomalu nedovolí jít ani na pivko. já to nemám ráda, protože pokaždý když někde byl tak se něco stalo,když byl loni na oslavě kolegy a připitej tak já jsem skončila na pohotovosti na kapačkách po píchnutí včeli, noha mi otékala neskutečnou rychlostí ani jsem chodit nemohla, neměl mě kdo odvést, volala jsem na taxíky a nemohla jsem se nikam dovolat, tak jsem volala bráchům a ti oba měli taky popito, byl totiž krásný slunečný den tak všichni seděli v zahrádkách v hospodě, nakonec mě tam odvezla švagrovka hned mě dali na kapačky manža ani nevěděl kde jsem až pak se večer vracel a zapnul si telefon a tak se vyplašil že doletěl na pohotovost začal tak koktat vůbec nemohl mluvit, nechal v čekárně mobil i notebook no prostě mazec

papua
2. lis 2009

Evi: chapem to, ale aj tak by mohol brat ohlad na teba viac, to ze ma novu pracu je ok, ale to co prezivas ty je tiez nove a neni to rozhodne med lizat.... 😉 Dobru chutku na obidek 🙂!

papua
2. lis 2009

Strouzi ahoj 🙂! no naozaj ma stastie s tou evickou, ja by som uz tiez nebola taka kludna ako ona, neviem ale ja ako som tehu a zase mam nejake problemy, ja proste nejako mam pocit, ze nechcem byt na to trapenie sama a manza si bude uzivat, tak to teda nie 🙂!!! Mozno je to sebecke, ale tak to citim teraz.. ...Nastastie manza tiez moc nikam nechodi, len malinko 🙂

murynka
2. lis 2009

http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlb...

přidala jsem fotky obýváku kdo chcete jukněte 😵 😵

strouzek
2. lis 2009

papu to není sobecký a nebo jestli je tak jsem sobecká taky.prostě se bojím, stačilo že jsem manžu pustila na 14 dnů na služebku ale už ho nikdy nikam nepustím. no někdy možná jo ale tak příštích 10 měsíců ne 😀 manža přišel s tím že by jel do Ria s tchánem v lednu tak jsem ho seřvala do kuličky že budu v 8. měsíci a jestli pojede tak sbalím sebe, břicho s mimčem a kocoura a stěhuju se k našim, chudák ani se nestačil nadechnout a vysvětlit mi že je to vtip, že tchán sice jede ale že on řekl že nikam nemůže. 😀 akorát včera se manža přišel opatrně zeptat jestli může v pátek do ostravy na turnaj pokeru že tam musí být a dělat dohled nad hráči (manža pořádá online turnaje a někdy jsou i živé) tak jsem o nejdřív seřvala ale pak jsem řekla že okej ale bude na telefonu, nebude moci pít a v 10 bude doma 😎

strouzek
2. lis 2009

mury moc krásný až ti to závidím, já už chci taky rekonstruovat , ne teda v 9 měs. ale chci někdy, hlavně na ty okna se těším, musíme udělat kuchyň a koupelnu atd. ale kdy to bude to nevím, nejsou prašulky a půjčku si brát nechceme když teď jdu na mateřskou

kackark
2. lis 2009

Teda holky, vy jedete. Já si uvařila rizoto a tady je příspěvků 😕

Mury, že bych byla vědma 😀 Nechci Tě vůbec strašit, ale někde jsem četla, že když odchází hlenová zátka, tak se porod rozjede do 48 hodin 🤐

Evička má svatou trpělivost, a já přiznávám narovinu, že bych to takhle vůbec nedávala.

Strouži, dobře to děláš, jen ať si uvědomují, že je potřebujeme 😉

Farmi, moc Ti budu držet pěstičky na kontrolu.

Papu, až půjdeš teď na UTZ, tak už tam bude miminečko s ručičkama a nožičkama 😵 Moc ti to přeji 🙂

kackark
2. lis 2009

Mury, obyváček je úplně kouzelný 😵

murynka
2. lis 2009

holky děkuju 😵 😵

kači nestraš já se fakt cítím nějak divně 😅 😅 no uvidíme... 😀 😀

jinak k tomu císaři opravdu je to ted nějaké časté co 😒 ??já doufám že malá bude maličká a porodím normálně jinak bych musela také na císaře jsem úzká ☹

strouzek
2. lis 2009

no teda to by byla bomba kdybych zítra mrkla na koně a tady zpráva že murynka porodila sofinku 😵 no nemožný to není, teď se budete s Evičkou předhánět která dřív 😀

kackark
2. lis 2009

Jsou to ale boje, co?? 😀
Mury, mě taky ale není vůbec dobře, možná to je i tím počasím, v noci nespím, přes den děsně utahaná, pořád mi tvrdne břicho.

strouzek
2. lis 2009

sakra holky jak to tu vidím tak už mě taky chytá porod 😀 teď to bude fakt jak dostihy kdo první 😀

murynka
2. lis 2009

dostihy 😀 😀 😀 😀

strouzek zas taková bomba by to nebyla musíme se přestěhovat 😅 😲

kači mě právě tvrdne také a dost ☹ ☹

jaspina
2. lis 2009

Strouži dobře děláš. Přílišná volnost škodí! 😉
A jinak teď přemýšlím, jak to má příroda dobře zařízené - já vždy těsně před tím, než dostanu MS chytnu takovou migrénu, že si říkám ať už ta MS dorazí, jen ať je mi líp a že pokud bych se takto měla cítit jako těhotná a nemoct žádný prášek, tak asi zdechnu. Teď už mě právě ta hlava začala trochu bolet a zároveň mám pocit, že začínají křeče v břichu, takže nejpozděj zítra jsem jasná.. Ale co už, asi to tak má prostě být..

kackark
2. lis 2009

Já myslela, že ani nedovařím to rizoto, nejsem schopná ustát už v kuse půl hoďky, a to mě čeká pěkně náročný týden. Mury a kleslo ti bříško? Já ho mám pořád nastejno.

Jaspi, ach jo 😖 😢

strouzek
2. lis 2009

mury no co, budeš pár dnů v porodce tak manža svolá rodinu a budete přestěhovaní cobydup 😉 aspoň nebude mít čas se někde ožírat s kámošema, já už jsem manžovi taky naplánovala program až budu v porodce 😀 přestěhuje se k tchánovcům, denně bude za náma chodit, nedostane žádné peníze na utrácení aby nemohl pořádat ožíračku a platit za kámoše atd.

jaspi já taky mívala před mrchou migrénu, no měla jsem jí i v těhu a zdechala jsem, bála jsem se vzít prášek tak jsem přežívala s hadrou na hlavě a ležením. ale od 2. trimu jsem jí snad neměla ani jednou.

kackark
2. lis 2009

Mury, a co vlastně bude říkat pejsek na stěhování?

murynka
2. lis 2009

jaspi ☹ ☹ ☹

kači právě mi tchýně řekla že mi kleslo 😅 😅 já si myslím že ne.....
jéé taky jsi dělala rizoto já také z kuřátka a polívku 🙂
nomě právě čeká hodně náročný týden to stěhování atd 😒 už abych měla klid 🤐

ve středu mi tam přijou udělat internet 😎 jinak bych se tam nestěhovala 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru