• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Mar, okukovala jsem album a máš krásné vlásky i hodinky :wink: :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
to jsi napsala krásně :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mar,
gratuluji k výročí, melírek se povedl :wink:
4. čer 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Ba..............čeká chlapečka - kontrola 17.6. Od 4.6. nastupuji na mateřskou .
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka KO - 12.6.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Jaspina..................24DC
Tercie...................22DC
Strouzek................21DC
Nella......................18DC
Mimina...................17DC
Papua....................13DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS, 8.6. genetické vyšetření
4. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi :dizzy_face:
Holky, až teď jsem si všimla jaká ohromná převaha je chlapečku a Martinka jejich řady ještě posílila :wink:
4. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi děkuji...výročí sice až 4.9.,ale pak nebude čas vybírat hodinky,tak jsme si udělali strejčka :sweat_smile:

Kačí napsala jsi to opravdu moc hezky :slight_smile: a děkuji holky za pochvalu....nejsem sice zvyklá mít natočené vlásky, spíš rovné,tak se tak necítím,ale až si to sama umyju a vyfoukám,tak to budu zase já :grinning:
4. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé tady taková novina!!! Martinko moc gratuluju a přeju vám všem, a hlavně Matýskovi hodně sil, bude to boj ale on to zvládne, protože má super mámu a tátu kteří budou s ním a pomůžou :wink: Moc moc štěstíčka přeju, snad i moje myšlenky k vám dolítly a podpořily ve chvílích nejtěžších :slight_smile:
4. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! normalne som v soku co citam, kedze som vobec netusila co sa deje. Drzim Martinke a malemu Matyaskovi neuveritelne palce, posielam vela sil a verim, ze to ten drobcek zvladne.
4. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
no to tedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak snad budou v druhém kole zas holky :wink:
4. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinko,přeji Vám strašně moc síl at to zvládnete co to půjde nejlépe.Opravdu to chce svůj čas a Matýsek je určitě obrovskej bojovník.Tak držím strašně moc pěsti.At to nejhorší už máte zasebou.
4. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jako až budem těhule podruhý, potřetí? :grinning:

Papu nazdárek, jsem tě taky dlouho neviděla, jak to jde?

A Evi už ses zbavila tý cholery?
4. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tercie,
no, pokolikáté budem těhule si netroufám říkat, přeci jen u mne teď jede o 3.pokus, ale myslela jsem druhé kolo rození zdravých živých miminek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: radši to formuluju přesně, aby to osud zase nepoletl :grinning:
už jsem bez teploty, ale pořád vykašlávám a smrkám, tak jsem doma pod peřinou, žádné procházky :unamused:
4. čer 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je v háji, počasíčko a ty musíš ležet viď. Ještě mě napadlo, doma osvědčený recept na kašel, odvar z černýho bezu...kdybys měla někoho kdo suší bylinky ať ti věnuje...
Jojo, přesná formulace, ať nedojde k omylu :slight_smile: Já už teď vlastně taky čekám na třetí šanci, a moc jsem si přála chlapečka, ale vzhledem k našim problémům - tím myslím nás tady všechny, je to TAAAAK jedno jestli kluk nebo holka, ale hlavně že zdravý a krásný a že vůbec jsou, viď :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maovo!!! Obrovské gratulace k narození syna!!! Moc jsem vám držela palečky, modlila jsem se za vás a budu palečky držet dál... i modlit se za vás budu stále. Matyasek je blíženec a to jsou obrovští bojovníci, věř mi, jednoho blížence mám doma!!! Blíženci mají prostě sílu a štěstí za dva - vždyť jsou taky dva!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ještě jednou moc gratuluji!! Moc, moc, moc Martinko!!!!
4. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tercie! mam sa fajn, uz som celkom zdrava, tak to je uz lepsie....Ty ako?
Ahoj Jani! ako sa mate s Emickou?

EvI. to tvoje tehu tak leti, len teraz si pamatam ako si oznamila // a uz mas 16tt-to je neuveritelne!
4. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baaa já jsem taky blíženec :grinning:

Jani a co Eminka, jak se má, jak to zvládáte?

Papu já už taky celkem v pohodě, dneska u dr natáčeli těhulce CTG a ani jsem neslzela, tak pohoda...
4. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tím jsem chtěla říct, že překvapivě jsem se taky velice dobře ze všeho dostala, a když se nad tím zamyslím, tak na tom fakt něco je :wink:
4. čer 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Matyášek je prý jen na cpapíku..nemusí být intubovaný...což je super!!! Tak že mu jen přifoukávají kyslík...je prý krásný a šikovný a je v inkubátoru, který předtím měl Kubík od sorbonky odsud z koníka..ta porodila minulý týden dvojčátka ve 29+0tt...prý se tam dneska na RESu potkali,tak mě informovala :slight_smile:
4. čer 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mao gratulujem a želám aby Matyášek rýchlo dorástol a už bol doma :dizzy_face:a tebe skoré zotavnie na oboch velmi myslím
4. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tercie: to je dobre, ze je to trosku lepsie..., a uz sa trosku snazite zase? :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teeeda to je Matyášek moc šikovnej kluk!!! Já věřím že to zmákne, a bude velkej frajer :wink:
4. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to naozaj silný bojovníček ako napísala ba
4. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
papua ahoj už som ťa dávno nečítala kde si sa nám túlala?
4. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu - včera první snažení...pšššt kdyby to slyšel můj pan doktor ten by mi dal :grinning: právě mě totiž zrazoval, prej mám počkat půl roku ale rok by byl lepší....no to nevydržím ani boha :grinning:
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vždyť to říkám holky... blíženci mají sílu jako bejk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ....
Terci, to je úžasné, že jsi blíženec... já si s blíženci moc rozumím :dizzy_face:
4. čer 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar: dakujeme moc za pozitivne spravy! To musi byt inkubator stastia!!!! Verim, ze to tak je!
4. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ba no jo, já jsem taky takovej bejk, občas i tak čučím :grinning:
4. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý ordinace volá, dneska jdu, už jsem prošvihla dva díly, a dneska není manža doma, tak budu mít klid. Mějte se tu krásně a ráno prosím zas jen hezký zprávy :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci pridávam sa do klubu blížencov -patrím tam aj ja :slight_smile:
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
waw tercie tak to gratulujem:slight_smile:!!!!!!!! jasne, rob ako sa citis, ty vies najlepsie sama...ja som to tiez tak brala...

Mimi ahoj, ale tu som tak sporadicky:slight_smile:, bola som dost chora doma na antibiotikach a nevladala som ani pisat na PC. Ako sa mas?
4. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek