• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Tak a ted ty Evi,snad te nikdo nepredbehne :grinning:
3. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, to by byl hukot, aby to holky stihly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem celá napnutá, jakej porod mi zítra vyberou :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to sem neco cetla o cisari,uvazujou proc?
3. lis 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara,
mám vlivem rozvolnění vazů v pánvi vlivem těhotenství tu pánev od začátku hodně bolestvou, je tam blokáda. No a teď v porodnici rozhodli, že je malý moc velký na to, abych rodila v termínu, takže porod určitě vyvolají, v pondělí mi řeknou kdy. Ale jak porodím se bojí rozhodnout, takže jdu zítra na neurologii a tam rozhodnou, jestli sekce nebo jen epidurál, úplně přirozeně prý je riskantní, že by malý uvízl v porodních cestách, když ta pánev není OK
3. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem do 2 let nosila řemínky jako Natynka od mar, měla jsem nedovyvinuté kyčle, tak kdo ví, jestli to nesouvisí. U loňského těhu ta blokáda byla také. Tím, že loni porod trval dlouho, jsou teď opatrní. Jsem jim vděčná, že to nezanedbávaj, i když včera mě to zaskočilo.
3. lis 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak drzim palce at se rozhodnou spravne,asi bys chtela normalne vid? :slight_smile: Ale kazdopadne at to bude jak chce,hlavne ze budes uz mit Tomaska :dizzy_face:
3. lis 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem se k vám konečně dostala :slight_smile:
hned na začátku vám, ale povím, že jsem pěkně sklamaná :cry: bo na ultrazvuko bylo vidět jen "prý krásný" vajcucho ( 16mm) ale mimís a srdíčko zatím nikde :frowning2: byla jsem dost zklamaná, ale doktor mě hned začal ubezpečovat, že vzhledem k tomu, kdy byla poslední menst., že ten nález odpovídá a že mám přijít za týden, že už určitě uvidíme víc :rolling_eyes: tak snad nekecal :rolling_eyes: :rolling_eyes:
taky mi napsal kuli tý mý pochroumaný genetice prednison, že prej to ted musím-půl prášku ráno brát, aby mi ta imunita neutočila na mimíse :pensive: no a k tomu mám dál brát ten duphaston-jednu ráno, jednu večer.

ach jo, já se tak bojím, že je zase něco špatně :pensive: a že to skončí jako posledně i předposledně :pensive: :pensive:
3. lis 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak podle těhu kalkulačky mi to dnes hází, že jsem 6 plus 1 . Nevíte co jste měli vidět v tomdle období na ultrazvuku vy??? :confused: :confused: jsem fakt už zase nervově v prd...píp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi-neboj,nekdo ma videt mimise se srdickem teba az v 8tt :wink: Tyden utece a ty uz ho tam pekne uvidis :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
farmi,
já měla srdíčko později, nakoukni mi do albíčka :wink: :slight_smile:
bude to tentokrát na jedničku, uvidíš :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
andara,
díky, to víš, že bych radši normálně. Ale hlavně, ať udělají to, co je lepší pro malého.
3. lis 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dík.
když já jsem si přesně tímdletím prošla už jednou ted v létě :pensive: ... bylo pořád jen vajucho a po vysazení duphastonu nakonec v 10tt spontální potrat :pensive: Tak se bojím aby se tohle zase neopakovalo :frowning2:
jinak před tím když jsem potratila v březnu (prvně-zamlklé těhu ve 13tt) to bylo vše jak má a srdíčko jsem měla už myslím nějak hodně brzy :rolling_eyes:
no já se z toho snad picnu! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak uvidím za týden..to budou zase nervy :confounded: :confounded:

Evi ty máš v albíčku napsaný že v 6tt už náznak srdíčka!! :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:
3. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já jsem 6 plus 1 a vejce :cry:
3. lis 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla na konci šestého týdne takovouhle zprávičku:

10. dubna první návštěva dr. - paní doktorka nám napsala do zprávy: v dutině děložní 1 gestační váček s patrným žloutkovým váčkem, zárodek zatím nezobrazuji. Gravidita 6tý týden - přiměřený nález.

Tak farmi, nesmutni, bude to dobré :dizzy_face: Věřím tomu :slight_smile:
3. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem z porodnice nadšená, bylo to tam moc hezké a skvělý přístup. Jediné co mě dostalo bylo moje emoce a nebyla jsem ani schopná se nakonec na nic zeptat :frowning2: Vybavilo se mi vše s Natálkou a v autě jsem se totálně zhroutila :frowning2:

S manžou jsme předběžně dohodnutí, že se mnou bude první dobu porodní, na druhou si odejde na pokoj pro tatínky a na ošetření se vrátí. A co mě přišlo úplně skvělé, že dávají tatínkům klokánkovat, když maminku zašívají, u toho jsem se málem rozbrečela přede všema :pensive:
3. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já zase píšu jak číňan :stuck_out_tongue_closed_eyes: Omlouvám se :sweat_smile:
3. lis 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsem psala Markétce a ona odepisovala, tak jdu pro mobil a hned vám to přepíšu :dizzy_face:
3. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
farmi,
ale já chodím do prenatalu s perfektním UZ a stejně srdíčko neviděli, nebooj :wink:
tlouklo až v 9tt
kači,
já tam včera také slzela, naštěstí jsem seděla v čekárně se sloupy, tak se dalo schovat... a celou cestu domů po vysednutí z autobusu jsem štkala nahlas jako plačka na pohřbu...
3. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je to záhul vracat se tam, kde člověk nechal svoje děťátko :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
3. lis 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači tak díky :slight_smile: to zní nadějně- pro mně :sweat_smile: :sweat_smile: ta tvoje zpráva od mudry :wink: :dizzy_face:
ten můj taky říkal, že to tak přibližně odpovídá :sweat_smile: tak já mu budu ještě věřit :grinning:

ste mne potěšily! :dizzy_face:
Ahojky, cítím se fajn, jen to šití bolí. Ráno jsem si poplakala, že jí nemůžu mít u sebe. Je v pořádku a celý tatínek :slight_smile: moje láska. Jirka mi teď doveze odsávačku. Uvidíme
Evi, ale tohle bylo úplně někde jinde a stejně to se mnou zamávalo. Prostě jsem si uvědomila, jak mi ta moje beruška neskutečně chybí :pensive: Manža si myslí, že se bojím porodu, ale já se bojím těch emocí, co vyvolá. Mám strach sama ze sebe :zipper_mouth: Nemohla jsem mluvit a skoro jsem se až dusila.
3. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Farmi, není zač :wink:
3. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci-to je fajn,ze ses nadsena. Ja kdyz porodila,tak prvni mi ji po osetreni ukazali a pak dali taky tatkovi,mel ji asi pul hodky jen sam pro sebe :slight_smile: dodnes nevim,co si povidali :grinning:
A ze ses zhroutila je normalni,po tom co si zazila :pensive: :pensive: nevim jak bych to zvladla ja, ste tady holky vsechny tak statecny a ted uz budete mit jen stesti :wink:
Jinak mne bylo pri prijmu v porodce taky dost ouzko-se mnou prisla holcina ve 24tt s bolestma,napojili ji vedle mne na monitor a ona se svijela bolesti-mela kontrakce :frowning2: ,mne pak dali na pokoj vedle salu a ona tam za chvilku porodila :pensive: jsem vsechno slysela, :pensive: pritel na ni cekal venku.Proste hroznej zazitek :pensive: Myslim na ni jeste ted.
3. lis 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andar, tady bude příjemné, že bude sedět u mě na tom porodním sále a malého mít pro sebe, když mě budou zašívat, tak ta porodní asistentka tvrdila, že pak ty maminky ani nevnímají bolest při zašívání. Na to se tak moc těším :dizzy_face:
A teď hodně hloupá otázka na kterou jsem se netroufla zeptat. Mám se považovat za prvorodičku, nebo více rodičku?
3. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacko-urco ses druhorodicka.
3. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Protože ta porodní asistentka říkala, že prvorodičky mají přijet při kontrakcích pod pět minut, ale více rodičky ihned při pravidelných kontrakcích.
3. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave vice rodicky to maj rychlejsi,tak proto a tys uz rodila, uz ses jednou otevrela a mela kontrakce,takze ted to muze bejt prave rychlejsi.
3. lis 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná se radši třikrát zbytečně rozjedu do porodnice, než jednou pozdě :wink:
3. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek