Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
4. lis 2009

Krásné dobré ráno 😵

Evi, myslím na tebe. A ať bude ukončeno těhotenství jakýmkoli způsobem, na konci tě čeká zdravý Tomášek 😵

Marti, taky jsem fotečku nestihla, škoda ☹ Moc často na tebe myslím. A věřím tomu, že konečně ten příští rok pro vás bude šťastný se vším všudy 🙂

Jaspi, sluníčko, co testováníčko, jsem nervozní za tebe 🤐

Jinak se mi zdálo o Tádínkovi, jak už ho mám doma, nestihla jsem jet do porodnice, ale pak jsem se o něho doma starala a dokonce jsem nějak ani nestihla zavolat manžovi, že je Táďa na světě, tak když přišel domů, tak měl překvápko 😀 😀 😀 No doufám, že to není nějaká předpoveď, jakou jsem měla s Murynkou 🤐 😀

A včera večer mi udělal manža radost, když jsme leželi v posteli, a on si chválil, jaký dobrý nápad to s tím kurzem byl, že se mu tam moc líbilo, a že teď už přesně ví, do čeho jde 😵 A že si jen odejde na samotný porod, ale jinak celou dobu, že bude s námi 🙂

jaspina
4. lis 2009

Dobré ráno,
Kači já netestovala 😅 Jako MS ZATÍM nedorazila, ale když já mám dojem, že už je za rohem 😀 Vím, že už to píšu třetí den - ale cítím to tak. Navíc jsem měla v noci dost hnusnou migrénu, tak jsem byla ráno mrtvolka.. Říkala jsem si, že počkám aspoň dopoledne ještě.. Já si pamatuju před těma dvěma měsícema, jak jsem se 2 dny chystala na test - pak jsem ho dělala 30DC ráno - nebylo na něm nic a za hoďku se spustila MS ☹ A teď jsem měla navíc o 2 dny posunutý utroš..tak jsem si to mohla oddálit na 32DC.. Já se fakt nějak bojím - cítím že budu zklamaná.

kackark
4. lis 2009

Jaspi, to mi je líto, že to takhle cítíš ☹ Ale já věřím a doufám pořád a tu cestu za Evičkou do Brna bych Ti moc přála 😀 😵

jaspina
4. lis 2009

Kači, ale až by jí ty nohy splaskly jo? 😀 I když to už bych musela až do Prahy co? 😒

kackark
4. lis 2009

To už by ses teda pěkně projela 😵

jaspina
4. lis 2009

No to jo.. ale myslím, že to nehrozí.

kackark
4. lis 2009

Víš jak, uvidíme 😉 A máš naplánováno, kdy by si testovala? 😵

jaspina
4. lis 2009

Až se mi bude chtít čůrat 😉 😀

evanek77
autor
4. lis 2009

tak se hlásím zpět z fakultky a tak trochu se musím smát. Na neurologii mě vůbec neprohlédli, prý to nemá v těhotenství smysl. A žádanka z porodnice je prý alibismus porodníků, jestli epidurál nebo sekce mají rozhodnout sami. Vysloveně mi napsala do nálezu: maminka souhlasí s císařským řezem, jen aby měla po 3 letech zdravé dítě 😀 v zájmu dítěte a maminky je rychlé vybavení plodu.
A ta neuroložka mi pořád opakovala, že si myslela, že mám třeba epilepsii 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Jako kači, se zádama jsem asi fakt trapný 😀

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
už čtu o manželovi, to řekl krásně, to jsi musela být celá dojatá 😉 😉 😉 😉 😉
já bych na kurz manžela nedostala...
a ten sen, no pozor, víš, že se ti sny plní 😉 😉 😉 😉 😉
jaspi,
pořád neházej flintu do žita, sakra, by to přeci už mohlo vyjít, ne? A holky, když mě teda nebudete líbat, tak jste zvané kdykoli kterákoli, jste moje zlatíčka a náš 100metrový byteček to snese 😀 😀 😀 😀 😀

jaspina
4. lis 2009

Tak jsem si ten test dělala a čisto, bílo.. ☹ Jen nechápu z čeho bylo to špinění teda.. ale není tam ani náznak.

evanek77
autor
4. lis 2009

jaspi, 😝 😔 😔 😔 a je to 32den, ju? a mamatest nebo jiný?

jaspina
4. lis 2009

Evi 31DC a byl to mamatest - ale mě už kolik dní večer hrozně bolí hlava - a to já právě mívám před MS - proto jsem furt psala, že vím že dorazí.. Asi jsem si to jen prostě odsunula tím Utrošem - brala jsem ho 18-28DC.. Jen mi fakt vrtá hlavou to špinění 27DC.. ale tak už je to jedno.

kackark
4. lis 2009

😀 Evi, tak tou zprávou si mě vysloveně pobavila 😀 😀 😀
Koukám, že si tě přehazají jak horký brambor 😝
Takže jestli to chápu dobře, tak v pondělí se dozvíš, kdy přesně v příštím týdnu půjdeš na sekci?

JJ, manža mě úplně dostal a dneska se už na kurz zase těší a čím mě dostal úplně, ve čtvrtek je kurz o kojení a péči o novorozence, a je jen pro maminky a on prohlásil, že je škoda, že tam nemůže jít 😵
Jinak ta porodní asistentka moc hezky mluvila, říkala, jak by v roli tatínka nechtěla být, jak to mají těžké, když vidí milovanou osobu trpět a nedokážou pomoci, a to jsem měla na krajíčku nejen já, ale i manžel. A pak řekla takovou větu, že ta bolest stojí za to, právě, že na konci je něco krásného. Možná, že vůbec netušila, jak je to důležité a podstatné. To se mi pak manža přiznal, že loni to nesl tak špatně právě proto, že nic krásného nebylo, a letos prý udělá maximum, aby to zvládl 🙂 Ale je mi jasné, že porod samotný budu muset zvládnout sama, ale nevadí mi to, i tak si maximálně vážím toho, co je ochotný kvůli nám podstoupit 😉 Už tu zase bulím 😔
A ještě je sranda, že se mě pořád dokola ptá, jestli se bojím té bolesti, a já mu pořád říkám, že ne, že se bojím vzpomínek, a on na to, že bych se ale té bolesti bát měla, že on se bojí 😀 😀 😀

kackark
4. lis 2009

Jaspi, ach jo 😔 Je mi to tak líto. Po roce snažení by sis zasloužila hezčí zprávy. Ale asi se chystají pod stromeček 🙂

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
já nevím, jak to mám chápat 😀 😀 😀 😀 😀 ¨
přišlo mi, že neuroložka sekci považuje za něco jako lepru nebo mor, ale že si myslí, že budu rodit týden a malého mi uškrtí... né, žertuju, ale fakt to bylo divné 😀 😀 😀 😀 😀
prostě čekala, že mám nejmíň epilepsii a já jen blokádu pánve 😀 😀 😀
kači, já mám slzičky v očích, jak to čtu... jo jo, chlapům to nezávidím, také mám před očima, jak manžel loni trpěl, že mi nemá jak pomoct 😔 😔 😔 😔
jaspi,
no, já po utroši MS dostala za 3 dny, špinění nikdy nebylo.... tak tomu snad ještě dnešek dej 😉 🙂

kackark
4. lis 2009

Evi, věřím tomu, že když neudělají císaře v plné narkoze, tak si to i tak částečně užiješ. Ikdyž rekonvalescence bude asi těžší a hlavně, že bude Tomášek v pořádku 😵
Jinak já se rozhodla, že si nebudu hrát na hrdinku a při příjmu prostě na rovinu řeknu, že se předem omlouvám, ale že jsem v sobě ten loňský rok prostě nezvládla pobrat, tak jestli budu reagovat neadekvátně, ať mají pochopení 😔

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
no a? Na tom nic není... máme právo být z toho smutné... já dnes viděla, jak ta neuroložka reagovala, když jsem jí říkala, že porod loni sice byl, ale miminko ne 😔
a tobě na rehabce doporučují co? přirozeně, s epidurálem, nebo jak? Tvůj malej také bude velkej...

kackark
4. lis 2009

Evi, ta fyzioterapeutka říká, ať to nechám na porodnici, ale při návrhu císaře, ať se nebráním a na hrdinku si nehraji 😉 A mám se připravit na křížové bolesti. To se ale lehce řekne 😝 Pro mě by bylo asi optimální, kdyby mě po ukončeném 38tt poslal dr. na vyvolání. Uvidíme, co řekne v pátek. Ale tak trochu se toho vyvolávání bojím.

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
no vyvolání prostě bude víc bolet, ale asi nám ta záda míň poškodí....
já toho císaře nechtěla, ale poslední dva dny na to pořád myslím a už mi ta myšlenka tolik neva. Prostě bych měla jstotu, že malý nebude přidušený a tak, sice horší rozkojení, ale nepostupující porod a omotanej pupečník mi vadí víc... a navíc ta možnost poslouchat pak od mé máti, jaká jsem fiflena, že ani neporodím 😀 😀 😀

kackark
4. lis 2009

Evi, tak, tak. Myslím, že sis to přebrala hodně rozumně 😵

evanek77
autor
4. lis 2009

ale stejně nevím, co v pondělí odpovědět, až se zeptají, co teda chci já....

kackark
4. lis 2009

Evi, řekni to, co tě v první chvíli napadne. Řiď se svojí intuicí, určitě Ti řekne, jaká je nejlepší cesta pro Tomáška na svět 😵

kackark
4. lis 2009

A je to jen můj laický názor, ale myslím si, že když se porod vyvolává, tak to taky není přirozené a taky můžou být problémy s kojením atd. A svým způsobem je miminko násilně vytrhnuto z prostředí, ve kterém ještě chtělo být. Takže tolik rozdílností od císařského řezu v tom nevidím.

evanek77
autor
4. lis 2009

kači,
to je hluboká pravda.... nechám to osudu

kackark
4. lis 2009

Evi 🙂 😵

kackark
4. lis 2009

Holky, psala jsem murynce a poslala takovou smutnou sms ☹

Ahoj, mám depku. Nekojím, odsávám, zatím nic nejde, malou mi nedávají. Nic nevím, jsou tu nepříjemní. Pak s ní půjdu na jip, kam může jen tatínek. Vše mě mrzí ☹ Pozdravuj.

kackark
4. lis 2009

Holky, pomožte mi prosím vymyslet něco, co mám napsat, abychom jí trochu zvedly náladu 😉

evanek77
autor
4. lis 2009

jejda, ach jo... to je ale normální, murnce sjely hormony...
kači,
napsala bych jí něco v tom smyslu, že jsme ze sofinky celé dojaté, jak je krásná a veliká a kojení že se poddá, že martinka i monička to také vybojovaly 🙂

farmarska
4. lis 2009

ahoj holky 🙂
kačí tak jí zkus napsat něco jako, že začátky jsou těžký, ale určitě bude líp 😅 že půjdou brzy domů a tam si maličké užije a určitě se sehrajou a všechno si to vynahradí 🙂 a že na ní moc myslíme...
jinak mne nic nenapadá..v hlavě mám nějak vymetýno 😅 😅

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru