• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Krásné dobré ráno :dizzy_face:

Evi, myslím na tebe. A ať bude ukončeno těhotenství jakýmkoli způsobem, na konci tě čeká zdravý Tomášek :dizzy_face:

Marti, taky jsem fotečku nestihla, škoda :frowning2: Moc často na tebe myslím. A věřím tomu, že konečně ten příští rok pro vás bude šťastný se vším všudy :slight_smile:

Jaspi, sluníčko, co testováníčko, jsem nervozní za tebe :zipper_mouth:

Jinak se mi zdálo o Tádínkovi, jak už ho mám doma, nestihla jsem jet do porodnice, ale pak jsem se o něho doma starala a dokonce jsem nějak ani nestihla zavolat manžovi, že je Táďa na světě, tak když přišel domů, tak měl překvápko :grinning: :grinning: :grinning: No doufám, že to není nějaká předpoveď, jakou jsem měla s Murynkou :zipper_mouth: :grinning:

A včera večer mi udělal manža radost, když jsme leželi v posteli, a on si chválil, jaký dobrý nápad to s tím kurzem byl, že se mu tam moc líbilo, a že teď už přesně ví, do čeho jde :dizzy_face: A že si jen odejde na samotný porod, ale jinak celou dobu, že bude s námi :slight_smile:
4. lis 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
Kači já netestovala :sweat_smile: Jako MS ZATÍM nedorazila, ale když já mám dojem, že už je za rohem :grinning: Vím, že už to píšu třetí den - ale cítím to tak. Navíc jsem měla v noci dost hnusnou migrénu, tak jsem byla ráno mrtvolka.. Říkala jsem si, že počkám aspoň dopoledne ještě.. Já si pamatuju před těma dvěma měsícema, jak jsem se 2 dny chystala na test - pak jsem ho dělala 30DC ráno - nebylo na něm nic a za hoďku se spustila MS :frowning2: A teď jsem měla navíc o 2 dny posunutý utroš..tak jsem si to mohla oddálit na 32DC.. Já se fakt nějak bojím - cítím že budu zklamaná.
4. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, to mi je líto, že to takhle cítíš :frowning2: Ale já věřím a doufám pořád a tu cestu za Evičkou do Brna bych Ti moc přála :grinning: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, ale až by jí ty nohy splaskly jo? :grinning: I když to už bych musela až do Prahy co? :unamused:
4. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To už by ses teda pěkně projela :dizzy_face:
4. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo.. ale myslím, že to nehrozí.
4. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš jak, uvidíme :wink: A máš naplánováno, kdy by si testovala? :dizzy_face:
4. lis 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až se mi bude chtít čůrat :wink: :grinning:
4. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se hlásím zpět z fakultky a tak trochu se musím smát. Na neurologii mě vůbec neprohlédli, prý to nemá v těhotenství smysl. A žádanka z porodnice je prý alibismus porodníků, jestli epidurál nebo sekce mají rozhodnout sami. Vysloveně mi napsala do nálezu: maminka souhlasí s císařským řezem, jen aby měla po 3 letech zdravé dítě :grinning: v zájmu dítěte a maminky je rychlé vybavení plodu.
A ta neuroložka mi pořád opakovala, že si myslela, že mám třeba epilepsii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jako kači, se zádama jsem asi fakt trapný :grinning:
4. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
už čtu o manželovi, to řekl krásně, to jsi musela být celá dojatá :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
já bych na kurz manžela nedostala...
a ten sen, no pozor, víš, že se ti sny plní :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
jaspi,
pořád neházej flintu do žita, sakra, by to přeci už mohlo vyjít, ne? A holky, když mě teda nebudete líbat, tak jste zvané kdykoli kterákoli, jste moje zlatíčka a náš 100metrový byteček to snese :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si ten test dělala a čisto, bílo.. :frowning2: Jen nechápu z čeho bylo to špinění teda.. ale není tam ani náznak.
4. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaspi, :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :pensive: :pensive: a je to 32den, ju? a mamatest nebo jiný?
4. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi 31DC a byl to mamatest - ale mě už kolik dní večer hrozně bolí hlava - a to já právě mívám před MS - proto jsem furt psala, že vím že dorazí.. Asi jsem si to jen prostě odsunula tím Utrošem - brala jsem ho 18-28DC.. Jen mi fakt vrtá hlavou to špinění 27DC.. ale tak už je to jedno.
4. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Evi, tak tou zprávou si mě vysloveně pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
Koukám, že si tě přehazají jak horký brambor :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Takže jestli to chápu dobře, tak v pondělí se dozvíš, kdy přesně v příštím týdnu půjdeš na sekci?

JJ, manža mě úplně dostal a dneska se už na kurz zase těší a čím mě dostal úplně, ve čtvrtek je kurz o kojení a péči o novorozence, a je jen pro maminky a on prohlásil, že je škoda, že tam nemůže jít :dizzy_face:
Jinak ta porodní asistentka moc hezky mluvila, říkala, jak by v roli tatínka nechtěla být, jak to mají těžké, když vidí milovanou osobu trpět a nedokážou pomoci, a to jsem měla na krajíčku nejen já, ale i manžel. A pak řekla takovou větu, že ta bolest stojí za to, právě, že na konci je něco krásného. Možná, že vůbec netušila, jak je to důležité a podstatné. To se mi pak manža přiznal, že loni to nesl tak špatně právě proto, že nic krásného nebylo, a letos prý udělá maximum, aby to zvládl :slight_smile: Ale je mi jasné, že porod samotný budu muset zvládnout sama, ale nevadí mi to, i tak si maximálně vážím toho, co je ochotný kvůli nám podstoupit :wink: Už tu zase bulím :pensive:
A ještě je sranda, že se mě pořád dokola ptá, jestli se bojím té bolesti, a já mu pořád říkám, že ne, že se bojím vzpomínek, a on na to, že bych se ale té bolesti bát měla, že on se bojí :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaspi, ach jo :pensive: Je mi to tak líto. Po roce snažení by sis zasloužila hezčí zprávy. Ale asi se chystají pod stromeček :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
já nevím, jak to mám chápat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ¨
přišlo mi, že neuroložka sekci považuje za něco jako lepru nebo mor, ale že si myslí, že budu rodit týden a malého mi uškrtí... né, žertuju, ale fakt to bylo divné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
prostě čekala, že mám nejmíň epilepsii a já jen blokádu pánve :grinning: :grinning: :grinning:
kači, já mám slzičky v očích, jak to čtu... jo jo, chlapům to nezávidím, také mám před očima, jak manžel loni trpěl, že mi nemá jak pomoct :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
jaspi,
no, já po utroši MS dostala za 3 dny, špinění nikdy nebylo.... tak tomu snad ještě dnešek dej :wink: :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, věřím tomu, že když neudělají císaře v plné narkoze, tak si to i tak částečně užiješ. Ikdyž rekonvalescence bude asi těžší a hlavně, že bude Tomášek v pořádku :dizzy_face:
Jinak já se rozhodla, že si nebudu hrát na hrdinku a při příjmu prostě na rovinu řeknu, že se předem omlouvám, ale že jsem v sobě ten loňský rok prostě nezvládla pobrat, tak jestli budu reagovat neadekvátně, ať mají pochopení :pensive:
4. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
no a? Na tom nic není... máme právo být z toho smutné... já dnes viděla, jak ta neuroložka reagovala, když jsem jí říkala, že porod loni sice byl, ale miminko ne :pensive:
a tobě na rehabce doporučují co? přirozeně, s epidurálem, nebo jak? Tvůj malej také bude velkej...
4. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ta fyzioterapeutka říká, ať to nechám na porodnici, ale při návrhu císaře, ať se nebráním a na hrdinku si nehraji :wink: A mám se připravit na křížové bolesti. To se ale lehce řekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pro mě by bylo asi optimální, kdyby mě po ukončeném 38tt poslal dr. na vyvolání. Uvidíme, co řekne v pátek. Ale tak trochu se toho vyvolávání bojím.
4. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
no vyvolání prostě bude víc bolet, ale asi nám ta záda míň poškodí....
já toho císaře nechtěla, ale poslední dva dny na to pořád myslím a už mi ta myšlenka tolik neva. Prostě bych měla jstotu, že malý nebude přidušený a tak, sice horší rozkojení, ale nepostupující porod a omotanej pupečník mi vadí víc... a navíc ta možnost poslouchat pak od mé máti, jaká jsem fiflena, že ani neporodím :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, tak, tak. Myslím, že sis to přebrala hodně rozumně :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale stejně nevím, co v pondělí odpovědět, až se zeptají, co teda chci já....
4. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, řekni to, co tě v první chvíli napadne. Řiď se svojí intuicí, určitě Ti řekne, jaká je nejlepší cesta pro Tomáška na svět :dizzy_face:
4. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A je to jen můj laický názor, ale myslím si, že když se porod vyvolává, tak to taky není přirozené a taky můžou být problémy s kojením atd. A svým způsobem je miminko násilně vytrhnuto z prostředí, ve kterém ještě chtělo být. Takže tolik rozdílností od císařského řezu v tom nevidím.
4. lis 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
to je hluboká pravda.... nechám to osudu
4. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, psala jsem murynce a poslala takovou smutnou sms :frowning2:

Ahoj, mám depku. Nekojím, odsávám, zatím nic nejde, malou mi nedávají. Nic nevím, jsou tu nepříjemní. Pak s ní půjdu na jip, kam může jen tatínek. Vše mě mrzí :frowning2: Pozdravuj.
4. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pomožte mi prosím vymyslet něco, co mám napsat, abychom jí trochu zvedly náladu :wink:
4. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jejda, ach jo... to je ale normální, murnce sjely hormony...
kači,
napsala bych jí něco v tom smyslu, že jsme ze sofinky celé dojaté, jak je krásná a veliká a kojení že se poddá, že martinka i monička to také vybojovaly :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
kačí tak jí zkus napsat něco jako, že začátky jsou těžký, ale určitě bude líp :sweat_smile: že půjdou brzy domů a tam si maličké užije a určitě se sehrajou a všechno si to vynahradí :slight_smile: a že na ní moc myslíme...
jinak mne nic nenapadá..v hlavě mám nějak vymetýno :sweat_smile: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek