• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
autor
mury,
víš jak to někdy je... hlavně má takové věci říkat lékař a né sestřička, mně se tedy ještě nestalo, aby mi výsledky neříkal lékař. Nikde :unamused:
Kdyby to bylo blbé dráčku, věř tomu, že by hned jednali, vím to od sebe :wink: :wink: :wink:
18. kvě 2009 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jé nové vlačtovičky,
doufám,že budou stejně tak šťastné jako ty předchozí a zbytek snažilek se dočká brzy // a těhulky budou mít u sebe brzy zdravé mimísky :dizzy_face:

papua držím moc palečky a věřím,že ty // najdeš :dizzy_face:

Evičko mooooc gratuluji ke zdravému chlapečkovi :dizzy_face: , krásná zprávička...opravdu moc,moc si to zasloužíš...jako všechny tady a mám radost :slight_smile:

dráčku ono to určitě nakonec vše dobře dopadne, já bojovníčkovi moc věřím :dizzy_face:
myslíš evinko?ale je to hrozný čekání,jsem moc ráda že ty už můžeš být klidná.už na to nebudu myslet.

byla jste některá nachlazená ?mně na to nic nepomáhá :confounded: vzala jsem si jeden panadol teda,a kapu si do nosu nějaké kapky pro těhu.a cucám bonbony a spím v šále.a piju čaje
evi však právě to mě vytáčí nejvíc že to řekla sestra :angry:
nám když volají rodiče o výsledky bud to přepojujeme a nebo po konzultaci s lékařem to oznámíme my ale nikdy by mě nenapadlo říct toto y vyděsit pacienta to je neprofesionální a určo tam seděla nějaká kravka pardon :angry: :angry: :angry:
18. kvě 2009 v 17:42  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
kačko já byla vždy nachlazená hned va začátku těhu a moje kamarádka promarodila celé 3 měsíce....
18. kvě 2009 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
dráčku virozy se neboj, já jednu velkou měla hned v 5tt a pak znovu asi ve 12tt a obě docela hnusný. Kloktala jsem vodu se solí, podruhé už brala septisan na bolení v krku, ležela, pila čaje s citronem a medem a dávala si zábaly a po týdnu bylo po všem....ale rýma a tak šílená.
Ale naše holčička vše vydržela, určitě bojovníček tohle hravě zvládne...zvládl horší :wink: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dráčku,
nemyslet na to nejde, mně se osvědčilo loni povídat si s bříškem, jak mu věřím a myslím na něho, že je to můj poklad a pokud pro něj někdo může něco udělat, maminka najde způsob, jak mu to zařídit :wink:
jinak nachlazená jsem byla na začátku těhu hodně, jedla jsem hodně citrusů, po lžičkách med a česnek jako silný antioxidant. Plus teplé diviznové čaje, to mi ale pak šarlotka říkala, že diviznu nemám pít....
mar,
děkuju :wink:
18. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem ráda že vás mám fakt jste mě uklidnily :dizzy_face: :zipper_mouth: jdu trošku poklidit,zítra jedu na ekg a k obvodní pokud mě nevyhodí jako minule :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dráčku,
jsme rády, že jsi naše vlaštovička. a nezapomínej, že tvojemu miminku se neříká bojovníček jen tak pro nic za nic :wink: :slight_smile:
18. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
evinko já vím :slight_smile: :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky Kačenko,

jsem ráda, že Tě tu vidím. Holky, Ti to vše krásně napsaly a popsaly. Zkus se do toho čt co nejméně stresovat, a když všechny společně budeme držet palečky, uvidíš, že to dobře dopadne :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky.
Kaci - na nachlazeni jsou dobre homeopatika, treba Oscillococccinum :wink: Mne to zabralo, tak muzes zkusit, muzou to tehulky, pak taky na krk jitrocelovej sirup :wink:

Jinak tema vysledkama se nestresuj, psala jsem ti, ze znam holky (dvojcata) - obe tehule uplne nastejno,obou vysly spatne jak krev tak NT screening (nenasli jim nosni kustku,projasneni mely pres 3mm, krev spatna), byly teda na plodovce a tam jim rekli, ze maj zdrava mimca a jedna ma kluka Danecka a jedna holcicku Jolanku :wink:
http://www.lide.cz/outratovah ma je v profilu. :dizzy_face:
18. kvě 2009 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
andara,
nechodili ta dvojčata v Brně na základku? byla tak o dva roky víš jak já, tj. bylo by jim 34?
18. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi-ja je znam jen z lide.cz, od pocatku tehotenstvi az ted do porodu :wink: A je jim 29let
18. kvě 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
zítra asi nestihnu nakouknout v 9 nás čeká ta poradna tak držte palečky děkuji :dizzy_face: :dizzy_face:

kači asi ti písnu SMS ju?? :wink: pak jedem na nákup a nevím kdy se vrátíme :sweat_smile:
18. kvě 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To víš, že ano. Už se těším kočko :dizzy_face:
18. kvě 2009 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
kači ty tu jsi :confused: jak dnes bylo??
18. kvě 2009 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen tak na skok. Je to pořád stejný. Den bez zvracení zatím nebyl :frowning2:
18. kvě 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ajaj :frowning2: to mě mrzí ale já věřm že bude lépe :wink:
18. kvě 2009 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
To já taky :wink: :slight_smile: Jen mám trošku strach, že to zvracení může způsobovat velikánské množství HCG, které by nebylo v pořádku. Ale pořád moc věřím tomu, že je mimi zdravé a v pořádku.
18. kvě 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
kači proč?někmo je holt takto špatně a špatné to není :wink: :wink: to si nemyslím naopak tvému mimísovi s eutebe líbí :slight_smile:
18. kvě 2009 ve 20:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ted jsme zjistila že jsme se potkali s jednou koníkovkou na zličíně v sobotu a jen jsme po sobě koukali a nic a ted to zjistíme že jsme to byli my :grinning: náhoda jako brno :sunglasses:
18. kvě 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kačenko a tvoje doktorka to nijak neřeší?Nemyslím si že to miminku uškodí já bych řekla že spíš tobě,budeš slabounká.
18. kvě 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno

jsme si přivstala abych šla s epsem na vzduch :sweat_smile: potřebovala bych to a ono lije jak z konve :angry:
tak jsme vás přišla pozdravit a popřát hezký den :slight_smile:
19. kvě 2009 v 07:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno vlaštovičky, hlásím se pořád ještě vcelku. Nejdříve obrovská gratulace mimi ke svatbě a Evičce k dobrým výsledkům, ten výsledek 1:19 000 je neuvěřitelnej, super. Mně vyšlo NT asi 1:3500. Dráčku nebuj, moc držím palečky, aby bylo všechno ok, já jsem měla virózu 3 týdny v únoru a musela jsem brát Penicilin, jinak to nešlo, bude to dobré, uvidíš.
Já nějak přežívám, začaly mi docela velké otoky a taky bolesti všech kloubů, mám nahoře 18 kilo, z toho 5 za poslední 4 týdny, tak nevím, kam se to může ještě vyšplhat. Jsem plná vody, kdyby do mě někdo píchnul, tak spustí vodotrysk :slight_smile:. Ten poslední měsíc už je náročnej, ale musíme to už doklepat.
Holčinky, držte se, opatrujte se, dávejte na sebe pozor a hlavně si vůbec s ničím nedělejte starosti. Zase se ozvu.
19. kvě 2009 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky! Dnes jsem moc zvědavá na Papuu :wink: A jsem ráda, že i když bohužel zatím Katušce neřekli dobré zprávy, tak ale naštěstí ani žádné definitivně špatné - takže to určitě dopadne dobře! Ty sestřičky (občas i doktoři) jsou občas na facku, když tím, že třeba nechcou vyděsit, tak řeknou jen část - člověk si pak domýšlí největší hrůzy.. Do dnes si pamatuju, jak jsem byla po operaci čípku a chodila často na kontroly - výsledky jak kdy.. a najednou mi donů přišel dopis, že ať se neprodleně dostavím do nemocnice ohledně toho čípku.Samozřejmě jsem se hned viděla s rakovinou atd. protože domů mi nikdy nic neposílali.. No a ve finále to bylo tak, že já už jsem asi 2 roky nechodila do ambulance v nemocnici, ale do nové, kterou si ta samá doktorka otevřela vedle mé práce - no a jaksi si zapomněla přenést kartu, tak ty sestřičky si myslely, že jsem tam tak dlouho nebyla a tak se splašily, že jsem dlouho neměla stěry - proto jsem tam měla přijít. Myslela jsem, že je zabiju - ta nejistota byla děsná a přitom pro nic..
19. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Vlastovka... čeká chlapečka
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 9.6.
Jana.jaro.....čeká holčičku
Ba..............čeká chlapečka - 27.5. kontrola
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Maova.........našla // 20.5. velký utz ve II. trim., 28.5. KO
Evanek........čeká chlapečka KO 12.6.
Murynka......našla// KO 19.5.,NT 21.5.
Dracek........našla//
Kačka..........našla// 29.5. KO a NT
Sarlotta.......našla//
Papua..................25DC
Mimina..................24DC
Jaspina...................9DC
Tercie....................6DC
Strouzek.................5DC
Nella.......................3DC
19. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásný den vlaštovky, ikdyž u nás je upršený.

Mury, držím pěstičky, ale ničeho se neboj a těším se na sms.

Vlastovko, za chvilinku budeš mít svého broučka v náručí a všechny se na to těšíme :dizzy_face:

Jaspi, to máš tedy zážitek s těmi sestřičkami :confounded:

Kači, ona to řešila, dala mi čípky a ty nezabírají (většině prý ano), a další možnost jsou už jen kapačky a to zase říkala, že mi je určitě líp doma, než v nemocnici.

Papua, kdepak seš? Těším se na dobré zprávy.
19. kvě 2009 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky jste tady některá, co se vyzná trošku v léčivech? Potřebovala bych vědět, jestli je horší brát počas plánování těhu (a v těhu) antiepileptikum (malé dávky) nebo skoro furt analgetika? Mě přijde, že ty analgetika můžou být i horší, ale nevím..
19. kvě 2009 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno
u nás nádherne svieti slniečko,ale v noci bola poriadna búrka
na papuu som zvedavá :confused: aj ja
mury držím palce :dizzy_face:
kačka snád ti tie nevolnosti v druhom trimestri pominú
19. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek