Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
4. lis 2009

Evi, oni prý takhle fungují, ale ty senzory nemají až tak citlivé. A nemusí zachytit třeba poruchu dýchání.

evanek77
autor
4. lis 2009

nestraš 😉 🙂

kackark
4. lis 2009

Já jen předávám jak jsem koupila 😔
Zkouším něco hledat na netu, ale zatím jsem nenašla.

kackark
4. lis 2009
monkula
4. lis 2009

jeeej, murynka má miminko..... 😵
Blahoželám.... 😵 aj moja Chiara sa narodila v 36 tt + 4 dni... 🙂

evanek77
autor
4. lis 2009

kači, to je asi lepší nepátrat... já odpoledne koukala na sekce a epidurály a už to radši nečíst 😀

evanek77
autor
4. lis 2009

monkulka, ahoooj 🙂

maova
4. lis 2009

Ahoj holky, tak jsem šla nakouknout, že jen smažu ty včerejší fotky, co jsem vám chtěla ukázat a ony už tam zase nejsou. Mě je prostě vždycky smažou dřív, než si je někdo stihne prohlídnout ☹ A to jsem k nim napsala, že jen na chvíli pro Vlaštovičky ☹

evanek77
autor
4. lis 2009

marti, a dáš nám je tam na chvilku? já je včera nestihla... prosím prosím

maova
4. lis 2009

Evi, píšu u manži na notebooku, tak chvilinku, zapnu počítat a za chvíli jsou na chvíli 😀 tam 😀

maova
4. lis 2009

Evi, jsou tam, tak je zase za chvíli smažu 😉 Aby se na mě admini nezlobili 😉

monkula
4. lis 2009

marti, krásne vlásky.... aj aj rozmýšľam nad červeným melírom... 😅 ale to by so mnou asi jarino vyrazil dvere 😀 😀

evanek77
autor
4. lis 2009

Marti,
ty máš tak nádherně husté lesklé vlasy, že i když si také nemám nač stěžovat, blednu závistí. A vůbec nejsou moc červené, je to fajn. Moc se to povedlo, jen co budu v Praze nastálo tak tě poprosím o kontakt na kadeřnici, já mám z posledního stříhání takové zuby, že bych jí šla něco říct. Ale tím že vím, že se stěhuji má štěstí, že to nechám být...

evanek77
autor
4. lis 2009

monkula,
chlapi jsou konzervy když to plánuješ, ale pak jsou unešení, že ti to sluší 🙂 😉

evanek77
autor
4. lis 2009

tedy krom ostříhání se na ježka 😀 😀 😀

maova
4. lis 2009

monkulko, moc děkuju 🙂 Ale neboj, nevyrazil 😉 Včera jsem si taky říkala, jestli se to bude manžílkovi líbit a líbilo moc 🙂 Snad víc než mě 😀 Ale já už mám červenou dlouho, jen jsem teď nějakou dobu k tomu měla ještě i světlé proužky a teď jsme je zase na chvíli zrušily a daly víc červené 🙂 A souhlasím s Evičkou 🙂

Evi, já mám těch vlasů až moc, klidně bych se podělila 😉 Včera zase kadeřnice říkala, že je ze mě vždycky strašně moc vlasů a když stříhala a stříhala, tak už říkala, že je to strašný, že pořád stříhá a já mám stejně pořád velkou hlavu 😀 A kontakt ti určitě ráda dám, chodí k ní i Marťa, dostaly jsme tenkrát kontakt od Anelky a je fakt super 🙂

evanek77
autor
4. lis 2009

marti,
já mám právě vlasů také hodně, i když málokdo si s nimi ví rady, mokre se hodně vlní. Každopádně se mi nelesknou. Jsem teď fotila kamošku se synem, má čokoládově hnědé s červenými prameny a to byla nádhera, jak to na fotkách vypadalo. Moje to prostě ve stejném programu neudělaj ani náhodou. 😀

maova
4. lis 2009

Evi, taky jsem měla vždycky stejný problém, nikdo si s těma vlasama nevěděl rady, takže jsem přišla od kadeřnice, stáhla do culíku a rozpuštěný to vůbec nešlo. Teď jsem ale spokojená 🙂 A mě se teď lesknou myslím tou novou barvou 😉 Jinak teda taky, ale ne tolik 😉 Ono podle mě ta tmavá barva vypadá víc, že se leskne, než ta světlá. Ty máš jinak nádherné vlasy 🙂

sarlotta
4. lis 2009

Ahojík holčinky... hlásím že marodíme, prcek a já.. zítra jdem k doc, jsme nachlazení ☹ 😒 ble.

Jestli budete psát ještě Murynce, tak ji moc moc pozdravujte..... Sofinka se narodila dřív, doktoři se musí starat to je normální, mlíčko bude, určitě se rozkojí a kdyby ne, tak na tom svět nestojí. Jasně, že je jí to líto, a že je jí smutno.... po porodu jsou nálady všelijaké... to je NORMÁLNÍ. Tak ať se holka naše drží!!!
Já mám takovou radost, že už je mamča 😎

Marti, ten melír jsem viděla, je super... určo je ta červená fajn, teď na podzim, to krásně oživíš 🙂)))

evanek77
autor
4. lis 2009

dám na chvíli fotku té kamošky, já vám tmavovláskám prostě závidím 😉 😉 😉 🙂
a barvu nemám od ledna, možná to je i tím... navíc kdybych byla důsledná a žehlila je, tak by lesk byl, i když mnohem menší jak vy dvě

sarlotta
4. lis 2009

Evi tak to je bomba ty vlasy... já chci takýýýýý🙂))) akorát že ta červená se šíleně rychle vymývá... já mám te´d čokoládu a světlý-melír v tom, taky dobré🙂))

andara
4. lis 2009

Kaci-ja mam monitor dechu od svagrove a zadny problem, kdyz nezachyti dech tak houka!Parkrat jsme meli planej poplach, ale to bylo tim, ze jsme pod nim nemeli tvrdou desku jak pisi v navodu a taky spatne baterky, od te doby nic 😉Rozhodne spim klidneji nez bez nej a kdyby nam ho nenabidla svagrova,tak koupime urco novej 😉

maova
4. lis 2009

Sarlot, děkuju 🙂

Evi, krásný vlasy má kamarádka 🙂 Je fakt, že ta červená se vymývá rychle a když je ještě podklad černá, tak to jde, ale čevená dvakrát po sobě, tak to je za chvíli oranžový. To jste mě měli vidět, když jsem musela ležet a nemohla ke kadeřnici, když jsem tam pak přišla, tak se divila, že už jsem to neobarvila sama, jaká to byla hrůza 😀

evanek77
autor
4. lis 2009

marti,
tak se občas vidíme každá, naštěstí ti naši chlapi jsou zlatíčka a neřeší to 😉 😉 😉 😉 😉

mar26
4. lis 2009

Ahoj holky,

ahojky Martinko...včera jsem fotečku zkoukla 😉 ,červené tam bylo hodně a zkrácené teda hooodně moc,ale sluší ti to..jako každý účes,protože jsi krásná ženská 🙂 .Kdepak jsi byla na stříhání a barvičce?

jinak pořád čtu i když moc nepíšu 🙂

Kačko manžílek je zlatíčko s těmi kurzy

Murynce se hormony srovnaj a až bude mít Sofinku u sebe,tak už bude v pohodě. Fakt škoda,že ještě nevydržela týden,dva ☹ ....ale to už je kdyby,kdyby...já myla okna,pořád někde lítala a stejně jsem přenášela. Jinak to mlíčko...fakt nechápu Kladenskou porodnici,to Neratovice jsou teda jedničky ve všem,fakt...tam jsem si nemohla stěžovat na nic,příjemní,snažili se......Jinak já si mlíčko vybojovala na chvíli..teď už nemám skoro žádné...nevím proč ☹

kackark
5. lis 2009

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek........čeká chlapečka
Dracek........čeká chlapečka
Kačka.........čeká chlapečka - KO 6.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla // - KO 9.11., 12.11. genetika
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Jaspina.......................32DC
Mimina........................24DC
Sarlotta.......................6DC

kackark
5. lis 2009

Krásné dobré ráno 😵
U nás je prozatím bez sněhu 😉

Martinko, Evi, fotečky jsem nestihla, škoda ☹

Šarlottko, snad se brzy uzdravíte. Za týden tě čeká snažení, tak posílám pohlazení 😵

Marti, manža je na tohle opravdu hodný a zodpovědny 😵 Doufala jsem, že otázka Co budeme dělat, po kurzech už padat nebude, ale ptá se snad ještě častěji 😀

Jakpak se má maličká?

kackark
5. lis 2009

Andar: díky za rady, já budu s tím monitorem taky o moc klidnější a každopádně, kdybych neměla možnost půjčení jako ty, tak bych si ho taky koupila. Když se mi to nebude zdát, a budu mít pocit, že to nesnímá, tak jak má, tak radši koupím nový 😉

mar26
5. lis 2009

Dobré ránko,

Kačko Naty se má celkem fajn, včera měl manžel svátek,tak jsme za ním jeli do práce,vzal si půl den dovolenou a jeli jsme courat po obchodech...nakoupili jsme nějaké vánoční dárečky.
Jinak večer pořád bojujeme s usínáním...od té doby co jí začal ten průjem nechce usínat sama...tak snad si zase zvykne. Jinak je jí asi už dobře 🙂
kdyby si přeci jen kupovala ten monitor,tak za dobrou cenu mají tady www.detskydum.cz, já ho tam kupovala a to byl ještě asi o 300kč dražší,mám babysense II a jsem spokojená,je fajn,že má v základu 2 desky,tak buď můžeš mít ze začátku jednu třeba v košíku,druhou v postýlce a přenášet jen krabičku...já mám obě rovnou v postýlce. Je důležitý mít to na pevné desce,tak mi dali karton na rošt a ještě ani jeden falešný poplach.

kackark
5. lis 2009

Marti, děkuji moc za rady, teď mám taky ten Baby sens a asi budu nechávat jednu desku v kočárku, když bude jen tak venku stát. No vidíš, já bych to dala rovnou na rošt, to mě nenapadlo, že to musím ještě podložit 😕 No o víkendu máme v plánu tohle všechno nainstalovat, načančat postýlku, no a taky konečně zabalit tašku do porodnice 😀 Že už je tak trochu na čase.

To jsem moc ráda, že se Natynce daří lépe, a že si společné chvíle takto užíváte 😵 Vím, že kojení Tě asi mrzí, ale udělala si maximum, tak se tím nestresuj, určitě se má malá i tak dobře 😵

Já za chvilku pojedu s mamkou k babičce a pak mě odveze na ten poslední kurz, tak se moc těším 😵

A kdepak máme stroužka, doufám, že svou chorobu úspěšně léčí 😉 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru