Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
5. lis 2009

papua, v pondělí mi řeknou, jak a kdy, neboooj, ještě si mne tam nenechají 😀 😀 😀 😀
já bych ráda porodila v pátek 13. 😀, aby byl manžel u nás 😉

evanek77
autor
5. lis 2009

teda doufám... plánované vyvolání je o tom, že si to hodí na nějáký dopolední čas, aby to měli pohodlné, si myslím... navíc musím být nalačno a tak... ideální nastoupit ve čtvrtek, manžel by ve čtvrtek večer přijel, stihl by mlého akorát a v pátek už by mohl jet slavit 😀

papua
5. lis 2009

Dakujem vam vsetkym za palceky, o jednej dnes idem, tak ked sa vratim napisem ....😉

Evi: tak nech ti to vyjde toho 13., hlavne nech je manza s tebou 🙂

jaspina
5. lis 2009

Za chvilku půjdu asi na pilates - napřed jsem nechtěla - při bolestech břicha z MS to není úplně ono, ale asi půjdu..

evanek77
autor
5. lis 2009

papua,
v jednu ani nedýchám, sakra, tolik si přeju, aby ti to konečně všechno dopadlo na jedničku 🙂
jaspi,
ovo to prokrví a prohřeje, možná ti to uleví 🙂

papua
5. lis 2009

Evinka dakujem, si zlaticko!!!! 🙂 Uvidime co robi hematom, dufam, ze je mensi!!! stale spinim tak dost niekedy tak snad aspon odchadza......

evanek77
autor
5. lis 2009

to bych mu radila 😎 😠

jaspina
5. lis 2009

Papua taky na tebe budu myslet 😉 Určitě to bude v pořádku!
Tak já letím..musím se ještě převléct a mám to na 11..

evanek77
autor
5. lis 2009

to nestíhááááš

vlastovka385
5. lis 2009

Ahojte kočky, zdravím z Rakouska. jsem už třetí den s Tiborem sama, manžel je v Zagrebu, zatím celkem zvládáme, akorát já blbě spím. I když mě Tibuš nechá vyspat, je hodnej, tak já když ho v noci kojím, tak pak nemůžu zabrat.
Jaspi to mě mrzí, budu moc držet pěsti, ať to příští měsíc vyjde.
Evi já jsem měla porod vyvolávanej kvůli velikosti mimča, bez epidurálu, a nemůžu si stěžovat, šla bych klidně znovu na vyvolání, ale chápu, že pokud máš problémy se zádama, tak je jistější ta sekce. Celkem mě ale překvapuje, že nechávají rozhodnutí na Tobě, já jsem naklusala do Bohunic a tam mi oznámili, že dítě má 4 kila a že si mám domluvit termín, žádný diskuse, jestli s tím souhlasím nebo ne.

papua
5. lis 2009

Jaspi: uzi si pilates, aj ked pri ms to neni bohvieco , je mi luto, ze prisla ☹....
Vlastovka ahoj: asi su tie rady naozaj zalozene hlavne na skusenostiach...to je jasne, no uvidime, mozno Evinke dokazu doktori aj poradit....najlepsie by bolo, keby sa Tomik sam vypytal uz 13teho 😉

evanek77
autor
5. lis 2009

vlaštovko,
já byla také v bohunicích... asi je to doktor od odktora. A přirozený porod mi vůbec nenabídli. ale možná tam prostě v kartě vidí těch 51h z loňska a bojí se, že když měl cvrček 20cm a 200g a rodil se tak dlouho, tak tomík by letos neprošel vůbec 🙂
za jak dlouho tě vzali? Když v pondělí donesu nález, kdy mám čekat objednání...

evanek77
autor
5. lis 2009

loni jsem na vyvolání čekala týden a chtěli z interny předoperační

evanek77
autor
5. lis 2009

papua,
klidně ať si tomík vezme i tenhle víkend, manžel už se ptal, jestli se nechystá sám, když doktoři nevědí, co s ním 😀

vlastovka385
5. lis 2009

Jinak k tomu kojení, já teda holky kupodivu furt kojím plně, je to celkem s podivem po těch nervech v porodnici, kdy jsem hysterčila, že nebudu mít mlíko a odcházela jsem s flaškou, ale souhlasím se stroužkem, ta kojicí propaganda je fakt na hlavu, nenechte se holky vynervovat, když to půjde, super, když ne, tak se z toho svět nezboří, hlavně ať je spokojený mimčo.

vlastovka385
5. lis 2009

Evi, já jsem byla v pátek na kontrole a následující úterý jsem rodila, byla jsem 39+1.

vlastovka385
5. lis 2009

Evi, u toho vyvolání strašně moc záleží na tom, jak jsou porodní cesty nachystaný, ta doktorka mě řekla, že by se to v podstatě nemělo dělat, pokud čípek není otevřenej minimálně na 1 cm, což v Tvým případě samozřejmě nebylo, když jsi rodila tak brzo 😔 , proto to asi trvalo tak dlouho.

evanek77
autor
5. lis 2009

vlaštovko,
když byl na 1cm, tak už rupali plodvku, což mi neskutečně ulevilo, ona ho PA roztahovala prsty a to mi druhá musela držet ruce, abych ji nezačala škrtit 😀 😀 😀
no, manže mi volal, že na 14.11. objednal na 8 ráno stěhováky, takže to abych už byla v porodnici s malým na světě 😀

evanek77
autor
5. lis 2009

jinak podle papírů to ale mělo trvat 12-24h, oni to za tím oxitocinem a tyčinkami do čípku umí nakopnout, oo ten mimísek je maličkej, 20cm, to je taková panenka... sami doktoři loni chtěli porod zastavovat, že to nepostupuje, že si den odpočinu a začnou znova, ale my to s manželem odmítli, že nechci přestávat, ono je to nahlavu 😔

evanek77
autor
5. lis 2009

vlaštovko,
nevíš jméno doktora? Já už zažila Kříže-super, Gerychovou-super, pak dva co nevím, chlap OK, mladá ženská hrůza, no a letos Sedlákovou-neskutečně miloučká, jo a pak tam dělá Janků a ten je spolužák bráchy a švagrové, tak v nejhorším bych se ozývala i bez toho, aby mu brácha zavolal.

vlastovka385
5. lis 2009

Ježiš Evi, to nevim, takovej mladej borec jeden a pak brejlatá doktorka, taky mladá, jména si nepamatuju.

evanek77
autor
5. lis 2009

aha, tak já ani jednoho nezažila, a i tem bráchův spolužák má nejmíň 40 🙂
a chtěli předoperační od tvého obvodního a interny?

strouzek
5. lis 2009

ahoj vlaštovko tak snad se ti manža brzo vrátí domů 😉 já se toho taky bojím, se spaním bojuju celý život, teď se nacvičuju na kocourovi který taky v noci otravuje ale přesně to samé, se vzbudím a nemůžu dlouho usnout a jak usnu tak za chvíli abych vstávala znova.

vlastovka385
5. lis 2009

Janků má přes čtyřicet, von je manžel mé bývalé šéfové. Nic takovýho nechtěli, já jsem byla jian bez komplikací, tak se asi předpokládalo, že kdyby musel být císař, tak v epiurále.

evanek77
autor
5. lis 2009

vlaštovko,
no on brácha má 40 a švagrovka 41, tak to tak nějak musej být 😀 😀 😀 😀 😀 děsně ten čas letí... kde jsou doby pařeb na Boby 😀
já loni neměla žádné léky než ty na vyvolání, na tlumení nic a stejně to chtěli, ale ono loni jsem měla pořád tlak 80/45, letos už v pohodě 130/70

vlastovka385
5. lis 2009

Mně brali akorát krev a měřili tlak, jinak žádný EKG, nic.

evanek77
autor
5. lis 2009

tak snad už mě nikam nepoženou, mají tam EEG z loňska, krevní obraz dělala moje gyndařka... už se mi nechce nikde tvrdnout po doktorech, je mi nejlíp doma vleže na kanapi 🙂
zítra mají dojet sestřiny děti, že tu budou spát a já se snad ani neteším, když vidím, jak mi pohyb dělá zle 😔

evanek77
autor
5. lis 2009

psala mi kočenka z prosincovek, včera jela do bohunic s komplikacema a na příjmu ji od šesti vzali až o půl jedenácté... holt nemocnice...

vlastovka385
5. lis 2009

Já tě chápu, já už jsem počítala dny, přibrala jsem 21 kilo, nohy jsem měla jak Ty, možná ještě horší. Nevešla jsem se do Crocsů! Ty poslední týdny těhu jsou fakt záhul, pak porodíš a začne mazec jiného druhu 🙂 .

evanek77
autor
5. lis 2009

vlaštovko,
já se strašně těším, konečně budu bydlet s manželem bez jeho věčného cestování 🙂
i když bude mazec dovézt malého mezi krabice, manžel není typ, co by vybalil sám, jeho krámy a nepořádek stresují

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru