Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
6. lis 2009

Evi, já vím že ty ne. Jen mě nenapadá lepší styl boje s takovýma situacema než ironie 😎

strouzek
6. lis 2009

ahoj holky jsem tu na skok, dneska jsem proležela doma, večer mi bylo už dobře i hlas lepší ale ráno jsem vstala a zkolabovali mi hlasivky, nebyla jsem schopná ani promluvit takže ležím doma a mlčím a manžovi dělám posunky rukama 😀 ten si podle mě toho klídku užívá, nikdo po něm neřve kdoví jestli mi nedává něco do čaje 😀

evanek77
autor
6. lis 2009

tak jsem zas u vás, poslední návštěva odbyta, uf... a nebojte, máma se za mnou do porodnice nechystá, prý nesnáší nemocnice 😀 To mi oznámila nazávisle na tom, že neví, že za týden se má malý narodit 😀

kackark
6. lis 2009

Evi, alespoň tě nebude stresovat nějakýma glosama o laňkách, atd. Viděla bych to spíš pozitivně 😉
Začínáš být nervozní, když už víš, že je to max. týden?

kackark
6. lis 2009

Strouži, to je mi líto, že se necítíš dobře ☹

evanek77
autor
6. lis 2009

kači,
spíš se víc a víc těším, první náraz v pndělí byl šok, že se malý narodí komplikovaněji, ale už jsem se s tím vyrovnala a teď se jen těším 😉 🙂

kackark
6. lis 2009

Asi to bude znít bláznivě, ale já se na porod taky strašně těším a věřím tomu, že to pro nás bude ten nejšťastnější den, hlavně potom všem 😉 🙂

kackark
6. lis 2009

Já už se tak moc těším na zprávičku od Tebe, že je Tomášek na světě, a že je vše v pořádku a taky na fotečky 😵

evanek77
autor
6. lis 2009

kači,
to si piš, že bude, my si to už ničím pokazit nenecháme 😉 😉 😉 😉 😉

mar26
6. lis 2009

Kačko gratuluji ke KO, Tádík má krásnou váhu 😵

Evi dobře si udělala s mámou,alespoň si se vyhla tomu, co sis dokázala představit sama,že by proběhlo 😉

už se těším na ty vaše kluky 😵 😵

andara
6. lis 2009

Ahojky,
Kacce taky gratuluju ke KO a opravdu je Tadík kousek 😉
Murynka vse zvladne,je to proste materskej pud a pride to samo-ja si pamatuju,ze jsem se taky bala na toho drobecka sahnout,ale pak v pohode a prvni koupani-prisla sestricka,ze nam to ukaze a vzala na ukazku holcicku moji spolubydlici-behem chvilky to bylo hotove a pak se na me otocila a prej:vy si ji vykoupete,ze? 😀 No tak sem to zmakla,teda u nas v porodce se koupe ve starem umyvadle a nikde ani teplomer,jen zkusit loktem 😝 to sem se stejne bala,ze to neodhadnu. Ted koupani miluje-zrovna pred chvili jsme byly spolu ve vane -Kacka videla fotky jak se koupe s tatou 😉

sarlotta
6. lis 2009

Ahojík holky🙂 no já už čekám jen zprávičky o mírách a váhách a šťastné rodinné fotečky ... tady je to krásná diskuze🙂)) ještě abysme Vám to nekazily a ocásek tabulky si dal do pasu tt🙂))))) to by bylo fajn🙂))

kackark
7. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek........čeká chlapečka 9..11. - KO a rozhodnutí o způsobů porodu
Dracek........čeká chlapečka KO v Motole 12.11.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 12.11. a 1. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - velký ultrazvuk 10.11., KO - 27.11.
Tercie.........našla // - KO 9.11., 12.11. genetika
Papua.........našla // 11.11. - odběry
Farmi..........našla //
Mimina........................26DC
Sarlotta.......................8DC
Jaspina........................3DC

kackark
7. lis 2009

Krásné víkendové ráno, sluníčka 😵

Ahojky Šarlottko, vy nám nic nekazíte, ale my vám přejem konečně to naskakování tt. Určitě se to brzy změní. Horkou favoritkou je teď miminka 😵 Jinak ode mne se míry Tadeáška nedočkáš, v té porodnici miminka neměří hned po narazoní, nechtějí je násilím natahovat a změří ho, až půjdeme domů 😵

mar26
7. lis 2009

Dobré ráno,

kačko to je dobře,že je hned neměří,ono se od toho hodně ustupuje....stejně je to údaj k ničemu..max.co mu máš oblíkat za velikost 😀

kackark
7. lis 2009

Marti, přesně tak, taky jsem z toho měla velikou radost, a byla to pro mě další indície, že jsem si vybrala správnou porodnici 😵

A jakpak se máte s Natynkou?

My máme uklízecí dopoledne. Pak si zajedeme na obídek a na vánoční nákupy, ať před Vánocema nemusíme s malým šílet a shánět dárky 🙂

kackark
7. lis 2009

Zpráva od murynky:

Ahoj, tak jsem zazila první noční v životě! Ale je to krásné, kojím, odstříkávám a dokrmuji bebou - vypjije 70ml, je to žroutík. Vše je pro mě nové, ale zvládáme.

kackark
7. lis 2009

A další zprávička, ptala jsem se, kdy půjdou holky domů a jak zvládá manžel:

V pondělí a v úterý máme nějaká vyšetření, tak spíše středa, čtvrtek domů, kde už bude vše hotové. Manžel zvládá a je z malé úplně paf. Také na vás myslím, chybíte mi.

farmarska
7. lis 2009

ahoj holky 🙂
krásné zprávičky od murynky 😵

a co zbytek maminek tady..ještě v celku ? 😉 😀

mar26
7. lis 2009

Kačko Naty večer usnula až před 22h...a vzbudila se v 6 na jídlo a už se jí moc spát nechtělo,měla zavřené oči,ale pořád se mlela,tak jsem už nespala..no a teď měla ospalý hysterák,tak spí na balkoně...to má z toho ranního vstávání
Chtěli jsme jet na nákup,ale asi až se probudí,abysme ji nebudili.

No to už tam mury hezky zvládne a brzy bude doma

strouzek
7. lis 2009

krásný večer holky

to jsou super zprávy od mury a sofinky, já už chci takyyyyyy 😀 dneska jsem se snad poprvý začetla do diskuzí o mimčách jakože co mě čeká, do jaké polohy mimčo dávat, jak je to s odříhnutím atd. no teda to je fakt fuška to mateřství ale snad to zvládnu, uklidňuju se tím že začne fungovat chemie a prostě se ten instinkt pak projeví 😉

jinak mě je už líp, snad nebude noc zase tak hrozná jako minulá, to byla fakt nejhorší noc mýho života, celou noc jsem se dusila, kašlala jak tuberák, manža to nevydržel a ve 2 ráno mi dělal cibulovou šťávu s cukrem ale já to po vypítí vyhodila ven vč. všeho co bylo v žaludku takže jsme v noci uklízeli kuchyň no děs.

sarlotta
7. lis 2009

Ahojík holky🙂
No krásné zprávičky od Murynky 😵 Holky jsou šikulky, všechno zvládnou 😎

Stroužku fujky fujky, co Ti to ten manža dělá🙂)))) teď je blbé počasí, každý je zahleněný,,,a Ty chuďátko těhulka... to mě mrzí.
Ale týdny máš krásné, ani nemůžu uvěřit svým očím... stroužka-depkařka a jak krásně se kulatí 😀 .....jsem MOC ráda. 😉

strouzek
7. lis 2009

ahoj šarlot no on mi chtěl pomoct,mě tu šťávu taky dělala mamka když jsem byla malá a pomáhala ale jaksi není domyšlený to že těhule jen čichne k cibuli a je jí zle.
jinak díky no taky pořád tomu těhu nevěřím, víš jak to je, člověk pořád depkaří, zvykne si žít v neúspěchu a pak najednou buch tolik štěstí a těhulkování probíhá v poho bez jediný komplikace, takže mi to pořád nedochází že už jsem za půlkou.
a co u tebe novýho co ta práce dobrý??

monkula
7. lis 2009

krásne správy od Murynky..... 😵
strouži, neboj sa, všetko to príde akosi inštiktívne, ja keĎ som mala jarka, tak som bola sama v cudzom meste, internet nikde a vidíš.... maminkovský inštinkt fungoval spoľahlivo.. a keby nie, sme tu my, pomôžeme.... 😵

strouzek
7. lis 2009

monkul dík no to víš to jsou takový ty těhulkovský stavy díky hormonům, v poslední době mám vůbec takový nápady divný, jakože jaké asi mimčo bude, komu bude podobné, jaké to asi je když ti ho dají do rukou a ty víš že je jen a jen tvoje,není to koupená věc prostě první věc v životě jen tvoje a hlavně z tebe stvořená atd. pořád si představuju manžu jak bude reagovat atd. hold hormony no 😉

monkula
7. lis 2009

strouži, vím....
Mne keď sa narodila Chiara, tak som na ňu celú noc pozerala, a plakala za jarkom 😅 😅 😅
Hormony sú svine, najhoršie to je tretí deň po pôrode, mne vtedy zobrali Chiaru pod lampu, ako predčasniatko mala žĺtačku a nosili mi ju len na kŕmenie, a vždy, keď som ju niesla späť, tak som plakala ako keby ju odnášali navždy... 😅

strouzek
7. lis 2009

no teda to je až takový jo? no jako se mnou to taky mlátí ty hormony, včera jsem ořvala když jsem viděla v telce tu Paroubkovou v porodnici s mimčem, a dneska jsem obrečela když mi manža vyprávěl jak měli školení ve čtvrtek nějaký budování osobnosti,přišel tam prý školitel a řekl že každý si musí vstát a říct něco o sobě a co považuje za svůj největší životní úspěch a štěstí, tak manža říkal že každý říkal něco jinýho, jeden že jeho úspěch je postavenej barák, druhý že skočil padákem no a pak prej vstal manža a řekl že za svůj největší úspěch a štěstí považuje naší nelinku v bříšku a že všichni koukali protože tam většinou byli všichni už z děckama a nikdo si na ně nevzpoměl jen manža (ale je fakt že nikdo z té jeho práce sineprožil to co my) no každopádně holky já jsem řvala jak tur dojetím

monkula
7. lis 2009

strouži, ja nie som tehotná a vždy mám knedlík v krku, keĎ vidím novorodeniatko 😀 😀 😀
ale krásne to TM povedal.... niektorí ľudia si neuvedomujú pravé životné hodnoty.... 😉

strouzek
7. lis 2009

chci se vidět v porodce to budu jako ty, budu vyšilovat když se někdo mimča dotkne, nedej bože když mi ho budou chtít odnést kvůli žloutence, mě stačí když jedu na očkování s kocourem a jsem z toho celá vystresovaná, na krku mi naskáčou skvrny a chce se mi za něho brečet když vidím jak chudáček na tom stole sedí přikrčenej a čeká na tu jehlu. a co teprve u mimča, já budu jak brácha, ten šel s malou na oční když jí napichovali nějaký kanálek a prý se jim tam vyvrátil a museli ho několikrát křísit a pak tam prý musel hodinu sedět že nebyl schopný se postavit na nohy 😀

monkula
7. lis 2009

strouži, tak to radšej ani nedávaj Nelke prepichovať uši... 😝
Ale ja som raz bola s jarkom na krčnom, kvôli nosnej mandli a lekárka mu kázala otvoriť ústa, a vrazila mu do úst prsty a začala mu nos vyšetrovať cez podnebie, jarko plakal, no myslela som si, že ju kopnem 😠 😠 😠
A druhé vyšetrenie sme mali u inej lekárky a tá ho už etda vyšetrovala normálne cez noštek, ale ako mu odsávala hlieny, tak sa Jarko mykol a ona ho poškrabala v nose a jemus a spustila krv, no vražda číslo 2.... Takýto pocit z teba nikdy nezmizne.... ani keď budú deti malé, ani keď budú väčšie..... vždy ich budeš chcieť ochraňovať...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru