Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

evanek77
autor
19. lis 2009

já mám svojeho "náhradníčka" v náručí přesně 17 měsíců od chvíle, kdy v porodnici zůstal ten první....

kackark
19. lis 2009

Evi, to je vážně hrůza.
A jinak dnes ne 😕 😕 😕 , to se mi vážně nehodí 🤐 🤐 🤐

monkula
19. lis 2009

holky, vďaka....

Evičko, tak mne to normálne nepríde teda.... 😠
K ám prišla lekárka na návštevu, keĎ mala malá asi 8 dní, a potom sme išli na poradňu k nej, keĎ mala malá mesiac... Ale boli sme objednaní na určitý čas a ona nás aj zobrala.... aj keĎ boli v čakárni iní, proste novorodencov čakať nenecháva..
Potom som ju vyzliekla, sestrička ju zvážila a hneď sme išli do ordinácie, kde predtým vždy zakúria, keď robia poradne.... 🙂

kackark
19. lis 2009

Monkul, a jak to vypadá, myslím na vás moc 😵

tercie
19. lis 2009

Kači a proč ty vůbec chceš tolik toho střelečka? Můj manža je střelec, a popravdě, občas mám chuť ho odstřelit. Ale tak jasně, nejsou všichni stejní 😀

Evi a jak to zvládáte doma, vybalujete?

kackark
19. lis 2009

Terci,
protože mám se štíry velmi špatné zkušenosti, ale je fakt, že se to týká ženských. Znám jen jednoho kluka štíra, ale jen okrajově, tak nemůžu soudit vlastnosti.
Jinak ségra je střelec a příjde mi, že má krásné, pohodové dětství 😉

strouzek
19. lis 2009

už jsem zpět holky, doma pohroma, dělala jsem večeři, do toho mi skočil kocour takže na zemi smetana, vajíčka, špagety no děs. normálně jsem se z té spouště rozbrečela. ale už je to uklizený a kocour trucuje v pelíšku 😀

Evi no teda to bude asi prahou, protože u nás chodí dr. a i ty úplně mimišenka pak berou přednostně nebo aspoň tak to je u mého domluveného pediatra co bude mít nelinka.

kači no teda že by chtěl malej taky na svět. to je paráda každý týden nový mimi 😵

strouzek
19. lis 2009

s tím hamiltonem moje švagrovka rodila až za týden po hamiltonu, ona sice neví jestli to bylo ono ale dle mě jo. šla do nemocnice na kontrolu a tam jí dr. řekl že se ještě vůbec neotvírá tak tam prej vyšilovala že jí tam poslala dr. či co, no prej jí tam rýpnul že myslela že umře šíleně to prej bolelo a šla domů. tak si myslím že jí udělal hamiltona jen jí to neřekl.

kackark
19. lis 2009

Strouži, teď se zase brouček uklidnil, tak uvidíme, uvidíme 😵
Ale myslím na Martinku, jak psala, že většinou holky co se bojí, že se mimi narodí předčasně, tak pak přenáší. Aby mi tu za pár týdnu nesvítilo 42tt a já neskuhrala, že už vážně nemůžu 😀 😀 😀

diddi
19. lis 2009

ahojte,Evi nemalo by to byt normalne-to cakanie,ale zial tak to byva.My sme s dvojkami-mali 12dni,cakali na ocnom 3hod.na Kramaroch...je to detska nemocnica a tam kaslu na vek dietata

strouzek
19. lis 2009

no to je pravda, já sem zase opak, já se bojím že budu přenášet tak abych nebyla jako mury a nevalila do porodky v 8 měs. 😀 ale ne to nemůžu, já chci pro manžu dárek k narozkám má je 3 dny po TP takže budu dávat nohy do kříže aby to na ty manžovi narozky vyšlo 😀

strouzek
19. lis 2009

co se týče těch doktorů tak jsem byla teď mile překvapená v pondělí, šla jsem na kontrolu k obvodní s tím kašlem bylo tam plno lidí , tak jsem si říkala no super to je na dlouho ale jen co otevřela dr. dveře ať jde další pacient tak si mě všimla a řekla těhulka má přednost ostatním se omlouváme a šla jsem. lidi koukali, někteří byli naštvaní ale mě to stejně potěšilo že tam nemusím čekat mezi bacilama.

kackark
19. lis 2009

Didi, to je teda děs 😖
Strouži: to je fajn, že si neseděla v zabacilované čekárně, tak by to mělo být 😵

diddi
19. lis 2009

bolo tam vela deti,od babatiek v inkubatoroch,tie tam dotlacili sestricky,az po skolakov...bolo to zakladne ocne vysetrenie s rozkvapkanim a prezretim ocneho pozadia....nechapem,preco lekarka-ocna nechodi za detickami v inkubatoroch 😠

sarlotta
19. lis 2009

Ahojík holčinky🙂

Kači, mno já mám otce střelce a není jednoduché s ním vyjjít... hlavně je naprosto nepoužitelný v mezilidských vztazích, všechno přepočítáví na peníze... a nemá empatii-vůbec.
Mamča je štír a vycházíme báječně- sem tam je teda nervní víc než je třeba-ale zase je splachovací🙂))

tercie
19. lis 2009

Kačko to se teda už vůbec ničemu nedivím, tak jen ať to Tádík vydrží 😵 😵

Já jsem si byla usmažit palačinky, budu obalovat nervy holky 🙂

monkula
19. lis 2009

Kačka, až si ma dojala, že na nás myslíš..... 😵 😵
Jarko má viacnásobné zlomeniny predlaktia.... Konkrétne má zlomené zápästie. Má sádru až nad lakeť, veľmi ho to bolí, Nurofen sirup mu nezabral, tak som mu musela ísť kúpiť paralen pre deti. ten mu pomohol, tak mi teraz hovorí, že ho to bolí menej..
Ale keď mi hovoril, ako mu naprávali ruku, no musela som sa otočiť, aby nevidel moje slzy...
Aj som ho musela nakŕmiť, lebo ľavou toho veľa nezvládne... Jarino mu bol nakúpiť jogurty, nech má vápnik..
Minulý rok mal zlomenú nohu Jarino, tento rok jarko zlomená ruka....
neviem, či ho dáme do školy, ako s písaním, keďže má zlomenú pravú ruku... ach jaj... ☹

kackark
19. lis 2009

Monkul, umím si představit, jak je to pro tebe těžké, když víš, že to broučka moc bolí a nedokážeš pomoci 😔
A kdy máte jít na kontrolu?

Terci 😉 Přemýšlela jsem nad tebou a napadlo mě, zda rodiče přítele vědí co ti provadí a co tomu říkají? 🤐

kackark
19. lis 2009

Diddi, tak miminka v inkubátorech nechápu už vůbec 😲

tercie
19. lis 2009

Monkul to je mi líto, ať se z toho prcek rychle dostane... tyjo ani představit si to nedovedu, jak ti asi musí bejt 😔

Kači teď jsem jim nic neříkala, ale minule jo, a nemělo to žádnej smysl. Oni se podvádějí celej život a to jejich soužití víceméně nechápu, jak můžou spolubejt. Máti si mě sice vyslechla, ale vyřídit jsme si tomuseli sami, ona že se do ničeho plést nebude, a navíc, táta jí to dělal taky, a když teď už v posteli nestojí za nic tak si našla milence zas ona... prostě mladej to má v genech po obou a těžko na tom asi budu něco měnit...

monkula
19. lis 2009

Kači, v pondelok ideme na RTG, potom zase v stredu, kontrolujú, či sa mu to neposúva, má to opuchnuté a keĎ to bude odpúchať, tak nech sa mu to nehýbe, zatiaľ má dlahu..
MM povedal, že bol vonku, keĎ mu naprávali ruku, a že strašne kričal, a keby zakričal TATA, tak vykopne dvere 😅 😅
My vieme, že je to pre jeho dobro,a le viete, materinský, teda otcovský inštinkt... Ja by som sa tam zložila.... 😝

monkula
19. lis 2009

tercie, ja si zase neviem predstaviť, čo ste museli prežívať vy, po strate vašich detičiek...
Keď mňa položila obyčajná zlomenina ruky, tak smrť môjho dieťaťa by ma zabila 😔

tercie
19. lis 2009

Monkul, holt se každá musíme srovnat s tím, co nám život připraví, někdo má to, jiná ono... A když se trápí naše děti to nedáváme žádná 🙂
Hlavně ať se mu to brzo zahojí, je to nějakej chlap přece, to zmákne, neboj 😉

monkula
19. lis 2009

tercie, presne tak... každý sám nesie svoj kríž, ako sa spieva v jedej krásnej slovenskej pesničke.... 😉
zahojí, zahojí, má nakúpené jogurty, teraz vypil kakao...

jana.jaro
19. lis 2009

Ahoj holky 🙂

Tak já taky otěhotněla na rok ve stejném měsíci.

Evičko Tomášek je kráááásnej chlapeček. 😵 😵 😵 😵 😵
Taky teda nechápu proč na první kontrolu pediatr nepřišel domů, to snad není ani možný 😠

Kačko dík za optání 🙂 ,s Eminkou si užívám jak to jde.Chodím s ní do kurzu(psychomotorika,výživa a psychologie).Je to poktačování s mamčama co jsem s nimi chodila do předporodního kurzu.Všechny děti jsou narozeny ve stejném měsíci.Je to naprosto úžasný je pozorovat ,jak se měsíc po měsíci vyvíjí mění a rostou.Zrovna Emča tento týden se poprvé otočila ze zad na příško a nožičkama by už ráda lezla,ale ručičkama ještě ne 😀 ,tak srandovně vystrkuje zadeček.No máte se holky na co těšit s drobečkama. 😵 😵 😵

tercie
19. lis 2009

Jéé a není ta písnička z fontány pro Zuzanu? Teď jsi mě nahlodala a budu o tom dumat dokud na to nepřijdu 😀 Ale asi né, tam bylo kríž a na kríži chlap má celkom fajn tvár...

monkula
19. lis 2009

tercie, áno, je to tá pesnička, spieva ju Szidi Tobiasz, milujem ju... skvele sa na ňu cvičí... 😀 😀 😀

tercie
19. lis 2009

No nepovídej, tak jsem se trefila!! Ona je prvních pár taktů pomalá a pak zrychluje, pravda 😀

kackark
20. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 24.11. NT
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................21DC
Jaspina.......................16DC
Mimina.........................9DC

kackark
20. lis 2009

Holky, tak hlásím, že jsme k mojí velké radosti přežili včerejšek 2 v 1 😵

Všem vám přeji krásný a pohodový den 😵

Monkul, to je jasný, že mateřský cit dělá svoje a je moc dobře, že funguje i ten otcovský 😉

Terci: jo geny jsou svině 😖

Jani: malá je ale šikulka šikovná 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru