Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
23. lis 2009

Jo a já mám nahoře 15 kg 😝

strouzek
23. lis 2009

teda to mi ani neříkej že budu fakt zvracet až do porodu 😝 naštěstí mi není zle furt ale když něco sním a nesedne to mimču tak to jde ven a už jsem z toho fakt unavená. už nevím co jíst, nejhorší je že jeden den to sedne dobře a druhý k tomu jen čichnu a jde vše ven. všichni mi vykládají jak si v těhu užívají to jídlo že jí za dva, no a mě každej kdo zná říká že jím o polovinu méně než jako netěhu. sladké se snažím nejíst vůbec protože z toho je mi tak na 90% zle, oběd taky jím na několikrát po troškách aby tam aspoň něco vydrželo, nemám vůbec žádné chutě na nic. naštěstí mě žáha nepálí to je jediné štěstí. horší že mě většinou zvracení chytne u někoho, nejčastěji u našich, mamka už říká jestli to nedělám naschvál že mě pozve na oběd a já to vždycky vyhodím, že mi to snad nechutná. chutná a moc ale mimču asi ne ☹

murynka
23. lis 2009

strouzi tedy to nezávidím ☹ já jedla právě za dva a ted skoro nejím 😝 😝
extra chutě jsme neměla ale jedla jsem dost 😅

tak vykoupáno nakrmeno a zase spinká 😵 😵

evanek77
autor
23. lis 2009

jsem bez šance vás dočíst 😀 😀 😀
u nás také vykoupána a nakrmeno, ale za hodinu ta naše siréna zase spustí, nos začíná a tomík ožívá 😝 😝 😝 😝 Jinak bulky v prsu jsem rozmasírovala, odstříkávám, ale ten prs tomík stejně nechce, he na jeho pusinku moc oteklý. tak uvidím, zítra jdem na pediatrii, třeba mi tam něco poradí. jinak bych asi měla začít shánět i gynekologa a obvoďáka, nějak mi dochází, jak je do brna daleko 😀

farmarska
23. lis 2009

holky děkuju vám všem za gratulace 😵 😵 😵
jdu vás zkusit dočíst, krafalky 😉 😀

strouzek
23. lis 2009

Mury no teda na to že jsi jedla za 2 jsi vůbec nevypadala byla si pořád hubená jak lunt.

evi s těma prsama je kříž co? hlavně že nemáš horečky z toho jako některé holky mají.

farmarska
23. lis 2009

holky už mám v albíčku dnešní fotku 😵

sarlotta
23. lis 2009

Ahojík holky🙂
Evičko nejlepší odsávačka je dítě, takže nahřát-lehce odstříkat a nabízet-to by mělo pomoct nevíc 😉 bojuj, ono se to upraví a mlíčka pak bude tak akorát 🙂

mimina321
23. lis 2009

jejda vy ste ale naklebetili ani nebudem dočítavať 😅 ai si to nechám na zajtra 😅

kackark
23. lis 2009

Ahojky mimi, tak jak 😵

kackark
23. lis 2009

Jsem šíleně zvědavá. Zase nemůžu spát, tvrdne mi břicho, tak tu čekám, co z toho bude 🤐

kackark
23. lis 2009

Farmi, fotečka je moc krásná, to už je pořádný mímo 😵 😵 Gratuluji mamino 😉

mimina321
23. lis 2009

kači je to fajn mám rekordnú velkosť sliznice 😵 teda u mňa,7,4mm 12dc-dostala som ešte 3inj na podporu rastu folíkov a bude iui 🤐
si zlatíčko aj ostatné lastovičky,že na mňa tak myslíte 🤐 🤐 🤐

kackark
23. lis 2009

Jé, tak to jsou nádherné zprávy, moc, moc gratuluji 😵

mimina321
23. lis 2009

kači,že by sa to droček chystal robehnúť?
farmi teším sa s tebou
a ja vo štvrtok znova na kontrolu

kackark
23. lis 2009

Mimi, takhle jsem tu včera trčela dvě hodiny a pak z toho nic nebylo, uvidíme 🤐

kackark
23. lis 2009

Každopádně mi naskočil právě 39tt, takže mám regulérně donošené miminko 😉 😵

mimina321
23. lis 2009

dakujem 😵 aj ja sa teším,som trochu optimistickejšia,po tých hormonoch som nejaká rozladená 😝 a upišťaná 😅 😅 😅

kackark
23. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka - KO 25.11. a 3. monitor, 27.10. nástup na mateřskou
Strouzek.....čeká holčičku - KO 27.11.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 24.11. NT
Farmi..........našla // - KO 23.11. srdíčko krásně bije, HURÁ
Sarlotta......................25DC
Jaspina.......................20DC
Mimina........................13DC - KO 26.11. a IUI tento měsíc 😵

kackark
23. lis 2009

Mimi, to vypadá na vánočního mimíska, já se tak raduji za tebe, moc by sis ho konečně zasloužila 😉

mimina321
23. lis 2009

kači no teraz to môže prísť každú chvílu 🙂
mne kamoška rozprávala ako pri prvom nevedela či je to pôrod,tak čítala z knihy a rozmýšlala či je to naozaj pôrod a skoro porodila doma -ked to opisovala tak sme sa poriadne narehotali 😀 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Mimi, tak to abych nedopadla podobně. Já si vždycky myslím, že už je to ono, a ono to pak záhadně přejde 😀

mimina321
23. lis 2009

kačka si moc zalatá 😵 🙂 aj ja by som mala največšiu radosť z takéhoto darčeka 😅 a mm tiež teraz chodí stále so mnou .....a je informovaný až až tak sa vypytuje až mi je to niekedy smiešne-bude z neho gynekolog laik 😀 😀 😀

kackark
23. lis 2009

Mimi, to je moc dobře, že má zájem, a že se takhle stará, bude dobrým tatínkem 😉

mimina321
23. lis 2009

no ked mi to rozprávala teda sme sa nasmiali ale to by bolo vela písania 😵
neboj drobček si povie kedy to bude 😵

kackark
23. lis 2009

To věřím, že potom se už tomu taky smála 🙂

mimina321
23. lis 2009

no ked som bola prvý krát tehu tak preplakal od radosti celú cestu domov ,nechápala som.....nečakala som že sa až tak bude tešiť
viem,že by bol velmi šťasný keby sa to konečne podarilo

mimina321
23. lis 2009

a zabudla som podakovať za prepis tabulky 🙂 konečne som sa to naučila už aj ja 😅

kackark
23. lis 2009

No tak to je opravdu výjmečný případ, a můžeš být pyšná, že takového manžela máš. Určitě ti bude a je velikou oporou 😵

mimina321
23. lis 2009

aj je 🙂 je to zlatíčko 🙂
ale nebudem mu to tlmočiť lebo by moc spýšnel 😀 😵 ako po spg,pred tým bol vystresovaný a ked mu povedali,že je 12%nad premer to bol utešený a ešte mi pošepkal:to nevedia,že som si nechal aj niečo pre teba na doma 😀 😀 😀 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru