Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
27. lis 2009

Strouži, to si pamatuji, jak jsi o tom tenkrát psala ☹ Člověk se někdy nepřestává divit, jak si ty ženský toho štěstíčka neváží 😔

kackark
27. lis 2009

Papu, právě že nevím, kdy by měla na IUI jít, psala, že to vidí nejdříve na víkend a pak se už neozvala.

mar26
27. lis 2009

teda Kačenka si to vyžírá...fakt nechápu

jitulika jsem dneska taky objevila...moooc jí to přeju a aby se už dočkala uzlíčku v náručí 😵

strouzek
27. lis 2009

kači no přesně, někdo se bojí pomalu chodit v těhu a ona si jezdí jen tak 2 dny před termínem z prahy na sever moravy a prohlašuje že ona když si řekne tak neporodí, a když rodit začne vříská že jí mají něco píchnout aby nerodila a pak tady vidíš jak naše vlaštovičky trpí v porodce jak si je přehazují jako horký brambor nechají je v bolestech tak to jsem fakt nasraná , sorry holky jinak to říct nešlo.

kackark
27. lis 2009

Strouži, tak já nejedu už ani 10 km na rehabilitaci, protože se na to necítím, a včerejší cesta do porodky cca 40 km mi dala pořádně zabrat. Ale hold, každá jsme jiná.

Martinko, jakpak se má ta tvoje nádherná princezna?

papua
27. lis 2009

Tak mimi drzim strasne palce, nech to vyjde tiez!!!!!!!!!!!! tfuj tfuj tfuj!!!!

kackark
27. lis 2009

Papu, já věřím, že se konečně dočká 😵

mar26
27. lis 2009

Kačko dobře...teď se po mě válí 😀 a vykládá mi tu. Byla celý včerejšek i dnešek moc hodná 😵 a na lodi se jí moc líbilo 🙂

murynka
27. lis 2009

jéé jitulik našla // to je krásná zpráva 😵 😵 😵 😵 😵

murynka
27. lis 2009

strouzek holt každý je jiný podívej já si také nedala říct malovala jsem a asi jsme kvůli tomu porodila dřív 😅
ale nedokázala jsem sedět na zadečku když mi nic jakoby nebylo 😅

mar26
27. lis 2009

a já dělala pro porod vše a stejně jsem přenášela 😀

murynka
27. lis 2009

mar 😀 😀 😀

papua
27. lis 2009

holky moje zlate, idem ja...tak sa tu zatial majte krasne, uzite si vikend a urco nakuknem cez vikend co nove....pa 🙂 😉

strouzek
27. lis 2009

mury no u tebe to ale bylo jiný, tys připravovala domeček pro malou, mě taky čeká v lednu kdy už budu v 8 měs. malování a výměna oken takže já jsem o tobě manžovi říkala několikrát že jak z té jeho pohodlnosti teď že je času furt dost začnu rodit dřív jako ty tak ať si mě nepřeje 😠 😀 něco jinýho je doma malovat válečkem , mít sbalenou tašku a být v 8 měs. a nebo 2 dny před termínem porodu se sebrat, bez tašky, průkajdy atd. jet na svatbu a vřískat po doktorovi že nechci ještě rodit že chci na svatbu bo mám nový šaty 🙄

murynka
27. lis 2009

strouzek no jo jsou takový no 🙄 nemá cenu se ale nad tím rozčilovat....

sarlotta
27. lis 2009

Ahojík holky🙂))

Myslím, že dráček půjde nakonec na císaře.. to není možné aby ji tak dlouho trápili 😠 😒

kackark
27. lis 2009

šarlotko ahoj, pořád na tebe moc myslím. Nezkoušela jsi testovat? 😵

strouzek
27. lis 2009

snad se to brzo rozjede a nenechají dráčka moc dlouho trpět

šarlot co testík?? ty chceš fakt vydržet? no teda ty máš výdrž já už bych dávno žhavila testy 😀 😀 😀

tercie
27. lis 2009

Ahoj holky, dřív jsem opět nestihla, tak aspoň narychlo teď...

Jaspi tak jaký byly dojmy z kinezio? 😉

Jitulik jsem sice už psala Ip, ale ještě jednou moc gratuluju a ať se prcek drží 😉

Dráčku vydrž!!!!! Za chvíli budeš mít Lukáška u sebe a trápení za sebou 😉 Posílám moc energie!!!

Strouži jak jsi psala o tom žhavení, mě napadlo žhavil Béda žhavil drát 😀
Šarlotko kdyby ses přece jen rozhodla to otestovat tak moc držím palce 😉

Tak, a dobrou noc 🙂

sarlotta
28. lis 2009

Dobré ránko holky🙂 Testíkovat se bude zítra 😉 Děkuju za palečky. Mrcha zatím nikde 😎
Mizím do práce, ale odpolko dojdu🙂 papa 😉

kackark
28. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta......................29DC
Jaspina.......................24DC
Mimina........................17DC IUI tento měsíc

kackark
28. lis 2009

Krásné víkendové ráno 😵

Holky, cítím to v kostech, že šarlotka ten prosinec zachrání a budeme zítra slavit // 😵

murynka
28. lis 2009

ahojky

sarlot moc na tebe myslím a držím palce 😵 😵 😵

kackark
28. lis 2009

Ahojky mury 😵

Tady je dneska mrtvo 🤐

My máme s manžou oba hnízdící instistnkt, manža se nakonec dal do malování předsíně a já lítám s hadrem a objevuji i místa, o kterých jsem dřív ani tušení neměla, tak uvidíme, jestli pomůžu Tádíkovi na svět dřív 😀

strouzek
28. lis 2009

ahoj holky jsem tu na skok, kouknout co katuška, něco novýho??

kači hnízdící instinkt jo? no mě už to bere poslední měsíc pořádně ale manža zatím teda žádný hnízdící instinkt nemá 🙄

šarlotko dřžím palečky, tentokrát to určo vyjde, budou krásné // cítím to v kostech 😵

kackark
28. lis 2009

Strouži: to je náhoda, protože právě psala a já se chystám vám to přepsat 😵

kackark
28. lis 2009

Sms od dráčka:

U mě přetrvávají bolesti, čípek už nemám, ale nepostupuje to. Ráno tu byl doktor, ani mě nevyšetřil, a řekl, proč nečekám doma. Totálně mi to otrávil.

kackark
28. lis 2009

A teď přišla další sms:

Jako sama jsem sem nejela, mám fakt chuť se sebrat, doktorka evidentně nikomu nic neřekla. Nikdo sem nechodí, tak nevím jestli se od včerejška něco posunulo nebo ne.

kackark
28. lis 2009

Jé, strouži, ty už máš fotečky kočárku, je nádhernej 😵

strouzek
28. lis 2009

ahoj kači
no ty bláho katuška si fakt užívá, to je mazec 😠 holky toto je fakt to naše úžasné zdravotnictví??u každé těhule je takové prodlužování děsný ale u katušky? už jednou málem kvůli doktorů umřela, těhu vymodlené, měla by být hlídaná jako korunovační klenoty a oni na ní takhle? nevyšetří,nic neřeknou a ještě jí řeknou že měla čekat doma? no to se mi snad zdá 😠

jinak díky, no byla jsem jak dítě u stromečku jak jsem ho vybalovala z té krabice. 😀 tchýně ho naschvál nechala zabalený abych byla první kdo si na něho šáhne 😀 hlavně ze sporťáku jsem hotová,je totálně namakanej, jezdí snad sám. manža mě pak vzal na oběd a když jsme pak jeli domů manža koukal po každém kočáru na ulici a furt jen říkal že náš je nejhezčí, takový nikdo nemá. no je to pravda, u nás ve městě takový kočár fakt nikdo nemá, jane slalom tu mají jen 2 holky ale tuhle barvu a model 09 jen my 😀 ted už jen čekat na mimíška ale po tom dnešním kočárku se mi zdá březen hrooozně daleko 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru