Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
29. lis 2009

Teda šarlotka se asi tak raduje, že už se nám tu ani neukáže 🤐 Mocinky, moc jí to přeju 😵

strouzek
29. lis 2009

ahoj holky
šarlotkooooo gratulujuuuu

vlastovka385
29. lis 2009

Šarlot, BOMBA!!!!!!! Mooc gratuluju, to je super zpráva 😀 😀 😀 .

mimina321
29. lis 2009

ahoj bambulky 🤐
šarlott to je super správička moooooooc gratulujééééém 🤐 🤐 🤐 😵
kačka ahoj tak ako sa máte?
no ešte stále stimulujú zdvojnásobili mi dávku hormonov už mi pichá inj.mm-chudáčik 😅 dr hovorí,že to ešte dobehnú ale ja tomu už neverím-večšiu nádej vkladám do decembra,na vianoce sa predsa stávajú zázraky 🙂 😉 😉

kackark
29. lis 2009

Mimi ahojky, to víš, že prosinec je měsíc kouzel a radosti, ani se nenadějete a budete s jaspinkou těhulky a už vám budu v tabulce jen přepisovat kontroly 😉
Jinak já se mám čím dál tím víc stejně 🙂 Jsem zvědavá na úterní kontrolu, a zda mi dr. řekne, že se to někam hnulo 🤐

mimina321
29. lis 2009

kači možno do utorku to pôjde aj samé 😵 Tadíčkovi sa v brušku moc páči 😵
no vkladám nádej do decembra 😵

kackark
29. lis 2009

Mimi, mě by to ani nevadilo, kdyby to bylo v to úterý, nějak se mi prosinec líbí víc než listopad, ale je to v podstatě jedno 😉
Já tomu taky moc věřím, že se vám s jaspinkou konečně zadaří. A na Martinku snad čeká štěstíčko v příštím roce 😵

mimina321
29. lis 2009

kači aj ja chcem tomu veriť 🤐 😵 musím isť urobiť rezníky mm je hladoš 🙂 ale budem nakúkať

kackark
29. lis 2009

Mimi, tak ať ti jde vaření pěkně od ruky 😉 Já to mám dneska do práce, na oběd jsme pozvaný k našim, tak za chvilku jedeme 😵

murynka
29. lis 2009

sarlotko moje já to věděla 😵 😵 😵 obrovská GRATULACE!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

farmarska
29. lis 2009

šarlotko hurááá!! mám z tebe veeeeeelikou radost! 😵 😵 už nejsem poslední dvoučárková v tabulce 😀 😀 😀
holky s dráčkem nic novýho?? 😕 😕

kackark
29. lis 2009

Zpráva od Kačky:

Kačenko od zítra začínají vyvolávat, trpím už od čtvrtka, skáču na míči, jsem ve vaně a nic. Otřesnej přístup doktorů. Pořád na vás myslím a moc gratuluji těhulce.

monkula
29. lis 2009

sarlotka, GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵

Až budete niektorá písať kačence, že na ňu veľmi myslím a posielam veľa, veľa síl....
To je ale prístup... 😖 😖 kde rodí?

kackark
29. lis 2009

Monkul, v Motole 😖 Určitě jí to ráda vyřídím.
A jak se má Jarko?

sarlotta
29. lis 2009

Holčičky moc děkuju🙂 Snad to vydrží a bude jak má 😉

Na dráčka pořád myslím a posílám sílu a víru, že bude líp.

tercie
29. lis 2009

Ahoj vlaštovinky, šarlotko ještě jednou tady veeeliká gratulace 😵 😵 😵 a já jdu mrknout co Kačenky a ostatní 😉

tercie
29. lis 2009

Kači tak Tádík nechvátá, to je dobře, však má ještě dost času 🙂

Druhá Kačenka neboj, zítra už se to pohne, oni jsou doktoři pohodáři, neradi si přidělávají práci o víkendu... i když vím, že to tam musí bejt hrozný, a ta bezmoc, když si nemůžeš sama pomoct... beruško VYDRŽ!!!! Jsme všechny s tebou 😵 😵

evanek77
autor
29. lis 2009

ahoj, jdu na sklonku neděle pozdravit 😉 🙂

monkula
29. lis 2009

Ahoj Evičko.... Ako sa máte? A ako sa ti páči v novom bytíku?
Kačko, Jarko sa má dobre, keby nebolo tej sadry, ani neviem, že mu niečo je...

evanek77
autor
29. lis 2009

monkulka,
už fajn, ale kojení mě potrápilo. Teď už jsou zatvrdliny zažehnané a na noc trochu dokrmujem, takže je nám s tomíkem fajn oběma 🙂

myky
29. lis 2009

Ahoj holky, pořád nakukuju, co dráček. Já další dítě chtěla rodit v Motole, protože jsem na ně slyšela jen chválu, ale tohle mě nas.... 😠 . No a napadlo mě napsat vám sem. Holky mě můj gynekolog varoval, ať si hlavně nenechám porod vyvolávat. Že 14dní přenášet je normál. Že vyvolávané porody jsou většinou s komplikacema. No já nakonec poslouchala Dr v porodnici a porod si nechala vyvolat. No co taky dělat, že? Člověk věří, že dělají jen to nejlepší. A musím říct, že slova mého Dr mi zvoní v uších ještě dnes. Tak a k tomu, co jsem chtěla. Holky napište jí, ať zalarmuje svojí doktorku, nebo tu z CARu, aby jim do porodky zavolala a nechá si udělat císaře. Ona už měla hodněkrát na kahánku a to při věcech, které ostatní ženy podstupují několikrát a v pohodě. Porod je šílená námaha a pokud má tak dlouho bolesti, je unavená, tak nebude mít sílu a ještě jí tam něco dole praskne ☹. Vždyť to na mě působí, že si o ní myslí, že je hysterka. Když tam ta Dr cinkne, tak aspoň budou vědět, že není případ, jako každá jiná a je časovaná bomba na komplikace. Musí se sebrat a bojovat hlavně za Lukáška. Ať ho zbytečně neohrožujou. Jako do pytle sekci dělaj každý druhý, tak proč u ní to takhle protahujou?! 😠
Holky, nebo ať cinkne její manžel.
Jestli někdo můžete, jí tohle prosím napište. Mě je jí fakt líto a držím jí i Lukáškovi i manželovi palce.
Všem novým // gratuluji 😀

sarlotta
30. lis 2009

Dobré ránko holky🙂

Tak co Dráček....posílám pohlazení, chuděrka. Doufám, že dnes už tu budu číst míry miminka 😉

kackark
30. lis 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........čeká chlapečka 26.11. nástup do porodnice v Motole
Kačka.........čeká chlapečka 1.12. - kontrola v porodnici
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................26DC
Mimina........................19DC IUI tento měsíc

kackark
30. lis 2009

Krásné dobré ráno 😵
Od dráčka zatím žádné zprávy nemám a nechce se mi jí tak brzy psát, ale určitě to dopoledne napravím 😉 A všechny vzkazy vyřídím 😵

šarlotko: jak se cítíš? Užíváš si tu euforii? 🙂

kackark
30. lis 2009

Jéééééééééé, koukám nový testíček, čárky jsou nádherné 😵 😵 😵

murynka
30. lis 2009

ahojky

sarlot krása 😵 😵 😵

jaspina
30. lis 2009

Dobré ránko 🙂
Čekala jsem, že tady bude zpráva, že Kačka už jela do porodky a místo toho je tu jiná novinka -další těhulka 😵
Šarlot moc ti ti přeju, tentokrát už to všechno bude jak má a příští vánoce budete mít doma o jednoho človíčka navíc 😉
Mimi tak už je to jen na nás 😉 Ale ty si tady dýl, tak máš přednostní právo 🙂 Mě už zas začala trochu bolet hlava i břicho - to vždy hlásí, že do týdne je tu MS, ale normálně snad poprvé z toho nejsem v pr.... Už před tím jsem si to krapet srovnala a asi mi pomohla i ta kineziologie - od migrén ne, ale na psychiku fakt jo. I ve vztahu k Jarkovi - sama jsem nevěděla, kolik ve mě bylo vzteku za problémy, které dřív udělal - ale celkem jsem se s tím vyrovnala a taky jsem si normálně díky tomu vyříkala některé věci s nej.kamarádkou - tak před rokem jsme se dost odcizily a už to nebylo jak dřív. Myslela jsem, že je to tím, že má rodinu a jiné starosti a přitom v tom bylo obyčejné nedorozumění, které jsem si nesla jako křivdu.. A včera jsme klábosily myslím 3 hodiny a nemohly přestat a ulevilo se oběma 😵

kackark
30. lis 2009

Jaspi, tak to jsem moc ráda, že ti kineziologii pomohla takhle se posunout dál a vyřešit si některé problémy 😉

papua
30. lis 2009

Ahoj zlaticka, tak som tu po vikende a co to nevidim za krasne spravy?????

Sarlotttt: Obrovskaaaaaa gratulacia, verim ze pojde vsetko ako ma !!!!!! 🙂, hned mam lepsiu naladu, zase sa nam to trosku pohlo. K dokonaloti nasej skupinky nam chybaju uz len dva krat //, to je nadheraaaaaaa!!!!!

Mimi: nebud smutna zlaticko, foliky porastu, len co si zvyknu na clostil 😉

Kaci: zlaticko a ja ze uz bude Tada u teba a stale nic 🙂))

Katuske velmi drzim palce, nech uz to ma za sebou chudatko konecne 😔

kackark
30. lis 2009

Papu, doufám, že už je na srdíčku i na dušičce lépe a moc na tebe myslím 😉

No a Tadeášek, uvidíme, uvidíme 😀 😀 😀 Včera jsme se nepohodli s manželem, ale pak proběhlo nádherné usmiřování, tak jsem zvědavá, jestli to bude mít nějaký vliv. Máme jet zítra na kontrolu do porodnice, tak se nechám překvapit, co nám řeknou. Když pár hodin vydržím, tak budu mít vytoužené prosinčátko, a kdyby to bylo zítra, tak by mamka dostala k svátku krásný dárek 😉

Půjdu napsat Katušce, jsem zvědavá, jak je na tom.

A jsem ráda, že se tu objevila na skok Evička, a že s kojením statečně bojují 😵

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru