Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
9. pro 2009

starej šedivej je pěknej slizoun hlavně jsou to hajzlíci ti chovali se k ostatním hnusně. ti modří jsou fajn, mají malé děcka a fakt si to tam odpracovali ten modrej chlap je truhlář takže vlastně skoro všechno práci se dřevem dělal on tu verandu a tak,nikdy se neulívali a hlavně nedělali podrazy tak jako šedí

murynka
9. pro 2009

strouzi jukla jsem do alba ty ozdoby jsou krásnéé 😵 kdo ti udělal ty popisky 😕 😕

tercie
9. pro 2009

Strouži jo, taky jsou mi ty modrý prostě milejší, už od pohledu 🙂
Na ozdobičky jsem koukala taky, moc pěkná barva 😉 Já budu mít letos smetanový, skořicový v kombinaci s temně červenýma, akorát jsem k tomu nesehnala špičku... tak nevím co tam dám... asi starou bačkoru 😀

strouzek
9. pro 2009

mury dík, to u nás dělají za 35 kč na náměstí, za 35 kč myslím baňka i s nápisem

murynka
9. pro 2009

strouzi moc děkuji

my zítra berem malou do města a jukneme na trhy 😵 tak tam potom juknu 😉

tam my budeme ladit vánoce do červena 😵

tercie
9. pro 2009

Muy jojo, chápu, vám se to hodí k novýmu obýváčku, vid? 😉

ba111
9. pro 2009

No hooolky , téda vás dočíst....... a hlaaaavně stroooooužka!!!!!! 😲 😲 Nabacáááááááááááám... .
Je mi strašně líto, že nemám na net vůbec čas - ale nakukuju a snažím se alespoň dočítat. V zimě bude víc času, protože nebude práce venku 😉 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

V pondělí jsme se s Oliverkem přihlásili na plavání s kojenci. Budeme chodit raději až v březnu, teď v zimě to nechceme riskovat. Strašně se na to těšíme. Oliver miluje vodičku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 .

Vidím Káťo, že ještě 2v1 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 strašně držím palečky 🙂 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 a něco mi říká, že den Déééééééé bude brzičkoooooooooooooo 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

Jinak my už jsme začali v pondělí s příkrmy, papali jsme mrkvičku a moooc nám chutnala. A musím říct, že jsme zase začali ukázkově spinkat. Asi byl ten správný čas začít papat něco jiného než jen mámino mlíčko. A minulý týden jsme poprvé ochutnali i čajíček - ten nám moc nejel 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tercie
9. pro 2009

Ba a počkej, co teprve až ochutná řízek, to bude 😉 ale mrkvička je taky dobrá 😉

Holky mě se nechce jít spát, jak tu manža není...

kackark
10. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........čeká chlapečka 15.12. - nástup do porodnice na vyvolání porodu
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - KO 11.12.
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina........................29DC, IUI 4.12.
Jaspina........................4DC

kackark
10. pro 2009

Krásné dobré ráno, vy jste teda povídalky upovídaný 😀

Mončo, jsem ráda, že občas nakoukneš. Je to náhoda, protože zrovna včera jsem si říkala, jak dlouho jsi tu nebyla 😉 A Oliverek je šikulka šikovná.

Strouži, neboj kocourek Oliverek to zvládne a ty určo s ním 😵 Včera jsem balila dárky a pak nějak odpadla, že už jsem Ti ani nestihla odpovědět na IP. Ale díky moc. Manža vše vyzjistí a já se kdyžtak ozvu 😉

strouzek
10. pro 2009

brý ránko holky to byla noc, Oliver zlobil jak čert a teď chrápe jak andílek. doufám že po kastraci bude lepší

včera jsem utekla bez rozloučení ale šla jsem koukat na telku a manža zabavil počítač.
Mury snad je u vás budou mít, u nás je máme každej rok ty baňky tak akorát necháváme přimalovávat jak se nám rozrůstá rodinka 😀

Ba ahojky , no jo to víš baba ukecaná jsem 😀 Oliverek roste jak z vody vždycky když kouknu do pasu na stáří tak valím oči. s tím plaváním si udělala dobře, teď v zimě by to bylo risk i když co já mám zkušenost od známých tak ty dětičky to v zimě zvládli na jedničku to spíš maminy z toho bazénu byli nemocné 😀

kači jasně však až si to zjistíte tak mi napíšeš 😉 u nás se to nevyprodá neboj 😀

jaspina
10. pro 2009

Dobré ránko - teda tohle dočíst 😉
Strouži musím vám ty stránky taky omrknout, ale ještě jsem se k tomu nějak nedostala.. Ale na baňky jsem koukla a fakt krásné - hlavně ten nápad! Mě zas tak napadlo, že bych koupila nějakou věc pro mimčo - jen blbinku třeba dudlík nebo hrkávku.. a dala to pod stromek - symbolicky, aby prcek věděl, že už tam něco má, tak že se na něj těšíme a brzo přišel 😵 Akorát Jarek mi teda asi řekne, že sem magor 😠 😀
Jinak v pondělí bude ten hrnek s človíčkem. Asi mi ho omlátí o hlavu 😀 Bude tam ten človíček a chtěla jsem jméno - jen tak jsem se ho ptala, jestli má radši Jareček nebo Jarinek a on si ze mě furt dělal srandu, že nejhezčí je bobuška. On vždycky když něco vyvede, tak mi furt podsouvá, že on je ale malá bobuška 😀 abych mu nenadala..
No tak já jsem nechala udělat světlounce narůžovělý hrnek a na něm je obrázek človíčka a napsáno bobuška Jarinek.
Mě zabije 😀

strouzek
10. pro 2009

ahoj jaspi, no s těma mimčověcma to schvaluju mě to loni pomohlo jsem šla nakoupit a za pár dnů // ale letos mi pomohla opačná teorie, všecko jsem naházela do tašek že na děcka kašlu a že to rozdám a ten den jsem otěhu 😀
jaký hrneček se človíčkem?? máš fotku?

jaspina
10. pro 2009

Jo a normálně mi psala ta kamarádka, co má mimčo - to je ta aktivní těhule. Včera ji pustily a hned mám od ní 3 maily 😅 I fotky - nádhera! No a popisovala mi porod - málem jsem se dorvala smíchy! Jako bolesti měla od rána že už po 5ti a pak i po 3 minutách, ale že si říkala, že to jsou poslíčci a čekala na nějakou velkou bolest.. No tak že aby se zabavila, tak si vyprala, umyla zem, vysávala.. pak že ještě letěla do obchodu - asi 1,5km 😀 aby koupila manželovi mikuláše.. No a pak že teda manžel dojel z práce, ale řekla mu, že pojedou až tak v 17hodin - aby byla tma a nikdo z rodiny (ti bydlí kousek od nich) je neviděl - že by hysterčili. Tak tam dojeli a ona manžel šel nahlásit, že rodí a ona furt že určitě né a že ji ještě pošlou domů- výsledek vyšetření - hned porod. Ani klistýr, vana..nic.
A psala, že se flákala při tlačení - jinak že by to bylo už tak v 19hodin, takto že až v 19:30. A do toho ještě uklidňovala manžela, že je to fakt v pohodě. Jo a ještě než jeli do porodky, tak si ještě umývala a foukala vlasy, aby se jí pak návštěvy nelakly 😀

strouzek
10. pro 2009

jaspi není ta tvoje kamarádka moje máti?? ta měla super rychlý porody, nikdy ani nešla na hekárnu, přišla a šla rodit, a vždycky říkala že bolesti při mrše byli horší. jednou když rodila (píšu jednou bo jsme 4 děcka, teda 3 segra umřela) tak jí to zrovna chytlo když zadělávala sekanou tak čekala až se jí ta sekaná dopeče 😀

strouzek
10. pro 2009

a když jsem se měla narodit já tak tata zrovna snídal a máti už nohy křížem že to zase bude rychlovka a tatík flegmatik že prej musí počkat až dosnídá 😀 😀

kackark
10. pro 2009

Jaspi, já jsem loni koupila miminku takové ty tři plastové klíče a zabalila pod stromeček, jako že už k nám má přijít a letos je tam zabalím Táďovi znova 😀

A Jarek Tě nesmí zabít, kdo by si tu s námi povídal 😕 Určo se mu bude hrneček líbit. A ta Tvoje kamarádka, to je teda dílo 😲 😀

Strouži, ty ozdobičky jsou opravdu moc povedené 😵

jaspina
10. pro 2009

Strouži taky bych tak chtěla jednou rodit! A ten hrneček - já jsem myslela, že jsem vám o něm psala.. Možná ne.
Já vždycky když je Jarek vyslečený, tak se mu směju, že vypadá jak človíček - pamatuješ ten večerníček? Je takový vlasatý , chlupatý.. no prostě človíček 😅 Tak jsem mu ho nechala natisknout na hrnek s tím nápisem. Ale bude až v pondělí - že to 3 dny tvrdne. Ale pak ho vyfotím a hodím do alba 😉

strouzek
10. pro 2009

aha jo už si pamatuju na ten hrneček to víš skleroza 😀

kackark
10. pro 2009

Strouži, to je těhu demence, to je v poho 😀

mimina321
10. pro 2009

ahoj 🙂
jaspi som hrozne zvedavá ako na hrnček zareaguje 🙂 určite nám napíš... 😵
kačka ahoj 😵
stroži vianočné gulky sú velmi pekné 😵

strouzek
10. pro 2009

jj těhudemence tu teda mám a pořádnou 😀

holky myslete na mě, jdu k zubaři za 20 minut. bojím bojím co mi bude s těma mýma hroznýma zubama dělat, jestli uslyšíte někde zvonit umíráčka tak to stroužina umřela v zubařským křesle při vrtání 😀 😀

mimina321
10. pro 2009

http://www.fertilityfriend.com/home/2b386f
teplota, dnes nehysterčím 😀 😀

mimina321
10. pro 2009

stroži aj ja sa chstám dnes na prehliadku ,už mám z toho bobky 😀

kackark
10. pro 2009

Mimi, teplotka krásná, moc se mi to líbí. Mám z tebe radost 😵
Strouži, myslím na tebe 😉

kackark
10. pro 2009

Mimi, my s Táďou stejně čekáme jen na to, až v neděli nahlásíš // a budeme moc přepsat tabulku 😵

mimina321
10. pro 2009

kači 🤐 kiež by tam boli
ale zakial sa teplota drži tak som v klude-trochu má zasluhu aj utroš
a tadík sa ako má?

kackark
10. pro 2009

Mimi, budou tam, věřim jim 😵
Asi se má dobře, když se mu tak moc nechce ven 😅

mimina321
10. pro 2009

ani sa mu nečudujem do takého škaredého času.... 😅 akúrát dnes je trošinku slniečko.do včera v kuse pršalo a bola hmla 😝 😝 😝
musím sa ísť prichystať k zubárovy-ja vám mám z neho také stresy,vždy mám krče v bruchu deň dopredu 😝 a to si sama sebe hovorím že idem len na prehliadku-no som prípad 😅

mimina321
10. pro 2009

kači kolegynka má nevestu mala presne tvoj tp a tiež ešte bábenko čaká-včera v práci celí večer striehla na telefon a nič...zháňala nabíjačku po celej firme,len aby sa jej zrovna nevybil ked budú volať 😉 je to babka nedočkavka 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru