Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
17. pro 2009

Jaspi, u mě to byla obrovská ztráta krve při a po porodu a taky vyčerpání. Ale to vůbec neva, konečně jsme doma, tak budu mít šanci načerpat sílu. Tatínek je s námi a je mega moc šťastný. Je báječný vidět, že jste dali chlapovi to, co tolik potřeboval (a možná to ani nevěděl 😀 ). Dostala jsem nádhernou kytičku a dva parfémy, tak jsem se štěstím rozbrečela 🙂

murynka
17. pro 2009

kači vítej doma 😵 😵 😵

tadík je krásný,neboj se doma nabereš sílu 😉 budou vánoce sladké cukroví... 😉

jaspina
17. pro 2009

KAči tak hlavně že už si v pořádku doma 😉 Ještě se pěkně opatruj! A jaké parfémy? Já zrovna dnes 3 objednala.. Když už je tam poštovné, tak ať to stojí za to 😉
Ahoj Mury, na tebe jsem už dlouho nenarazila. Jak se s princezničkou máte?

jajinka27
17. pro 2009

Ahoj Kačko,
my se neznáme ale patřím mezi lednovky a ráda bych ti tímto za ně všechny moc pogratulovala k Tadeáškovi, přejeme mu všechny do života moře štěstí a zdraví 😵 Báječné rodiče už má 😵

sarlotta
17. pro 2009

Kačenko ahooooooooj 😎
To si mě jako chtěla rozplakat jooo, takovou uvítací básničku sem dáš 😀 😉
Super že už jste doma, tak si to užívejte🙂 Malý je nádherný 😉

mimina321
17. pro 2009

kačenka ahoooooj 🤐 😵 posielam 1000 🤐 🤐 🤐
ahoj kočičky moje 🙂
strouži dnes na teba myslím 😉

mimina321
17. pro 2009

jaspi ja ti to hovorím to bude vianočný dáreček 😵 🤐 priamo od ježiška 🤐
terci tak do ružova je super

ba111
17. pro 2009

Káťo, vítáme tě doma 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 šupajdi do postýlky a odpočívej 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

sarlotta
17. pro 2009

ahojky mimi🙂 jak se máš ? jak se cítíš ?🙂))

mimina321
17. pro 2009

fajn šarlott,len mám torchu kyselinu-palí žáha a často cikám
a ty ako sa tehulkuje?

mar26
17. pro 2009

Ahoj Kačko,vítejte s Tádíkem doma...chtěla jsem ti napsat,ale od včerejška má Naty trápení...tak nějak vůbec nestíhám 🤐

kackark
17. pro 2009

Mimi, chci Ti osobně moc a moc pogratulovat ke dvěma, ani nevíš, jak jsem na Tebe v neděli myslela a držela Ti pěstičky 😵

Jaspi, skoro celá má věštba se naplnila, tak se neboj, teď už se určitě dočkáš i Ty 🙂 Prostě Vánoce jsou Vánoce 😵 Posílám hodně síly do snažení.

A vám všem chci moc a moc poděkovat za podporu a gratulace, cítila jsem, jak jste s námi a myslíte na nás, a moc mi to pomohlo 😵 😵 😵

A holky těhulky a snažilky, ať vás během těhotenství či porodu čeká jakákoliv komplikace, tak za ten zdravý poklad na konci to stojí, nebojte. Moc vám to všem přeju, aby těch komplikací bylo co nejméně. A to by jste koukaly, jak se sestřičky v nemocnici divily, že jde kojit, i při tom, když vám dávají transfuzi a kape vám do těla cizí krev 😉

kackark
17. pro 2009

Marti, a copak se děje? 😲 Doufám, že vše bude v pořádku. Naušničky jí moc sluší 😵 Vůbec nevadí, že jsi nenapsala, děkuji za perfektní komunikaci. Vždy mě to vzpružilo, když jsem si přečetla sms od vás 😵 🙂

andara
17. pro 2009

Vitam te Kacenko doma i s malym pokladem, je krasnej, proste stesticko vid? 🙂 Tak hodne zdravi a spokojenosti obema 😉 A teda tys musela dostat transfuzi?Ja mela taky velkou ztratu krve,ale bylo to jen na silnejsi davku zeleza po porodu. 😉 No ale bylo mi ten prvni den po porodu teda desne, motala se mi hlava, cerno pred ocima, sem se bala ze malou upustim 😒

mimina321
17. pro 2009

kačka mo dakjem,ja ti želám aby si nabrala čo narýchlejšie síl 😵
mar čo je s pricezničkou? 😕

mar26
17. pro 2009

Kačko no včera celý den plakala 😔 a odpoledne ji začal znova průjem....tak je víc variant -zuby,alergie na mlíko...Dr. nás posílá do centra pediatrů kde se zabývají zažívacími problémy,tak uvidíme. Ale dneska je docela hodná a i spokojená 🙂. byly jsme na kyčlích, už tam nemusíme-jen v roce na RTG a pak jsme se courly po krámech a byla fakt hodná,tak jsem ráda.

kackark
17. pro 2009

Marti, tak to vám moc přeji, ať Natálčina spokojenost vydrží. A Ať dr. objeví problém, ale není to nic hrozného 😉 A ke kyčlím gratuluji 😵 My je měli v nemocnici v pohodě 😉

kackark
17. pro 2009

Andar, dostala jsem dvě transfuze, ale vůbec nemám pocit, že by to zabralo, až po té revizi se mi ulevilo, měla jsem tam zbytek placenty a plodových obalů, tak se možná už začal rozjíždět nějaký zánět, nevím 😖 Hlavně, že je mnohem líp 😵

mar26
17. pro 2009

Kačko tak to kyčle budou ok,oni ty holčičky na ně trpí víc a jsem moc ráda,že je ti líp a líp. Manžel tě moc potěšil, viď? A utčitě je z Tádíka moc unešenej 🙂

kackark
17. pro 2009

Marti, manžel je neskutečné zlatíčko, a ani neumím popsat, jak moc ho miluji. Dostala jsem tak nádherné růže, ale nejkrásnější odměna je, když vidím, jak mu září oči. Teď s malým oba spinkají a já jsem maximálně šťastná, poklízím věci z porodnice a užívám si to svoje štěstí. A to že vydržel celý porod, je pro mě taky moc krásné. Na druhou dobu porodní seděl v křesle, ale to mi nevadilo, vnímala jsem, že tam je a ty dvě hodiny po porodu s malým byly a jsou nepopsatelné, však sama víš 😉

sarlotta
17. pro 2009

Mar, já bych to tipla na ty zoubky🙂

Kači... je to super, že🙂 😎

Mimi... no já bojuju...ráno je mi zle.... a odpol se to lepší, ale žaludek na vodě stále... ale už se mi zdá že začínají chutě.... takové to , když si něco chystáš na jídlo a při přípravě poslintáš prkýnko i talíř, jakou máš na to chuť🙂)) a jak začneš jíst tak Tě to přejde 😲 😀

tercie
17. pro 2009

Ahoooooj Kačenko, vítejte s Tádíkem doma 😵 To je dobře že je ti fajn hlavně že jsi spokojená!!! Tadeášek je moooc krásnej chlapeček 😉 A váhu o vánocích doženeš, aspoň nemusíš hubnout, to je super ne? A sílu nabereš taky 🙂
A básnička je nádherná 🙂

Mar to je mi líto že máte zas trápení, snad se to brzy vyšetří co Natynku pořád trápí a bude to v pořádku 😵

Na Strouži dneska taky moc myslím, jak to zvláda, tak kočko přijď nám brzy říct že to všechno dobře dopadlo 😉

No a my byli dneska na tom 4D, ten náš malej je pěknej fiškus, vůbec se nechtěl ukázat, kouká mi prej na páteř - to teda nevim, co tam vidí tak zajímavýho 😀 asi mi počítá obratle 😀 Ale je to kluk jak buk, to nám opět krásně předved, tak zas až takovej stydlín asi nebude. Všechny vady vyloučený a už má skoro půl kila a skoro 30cm 🙂 Mám nějaký fotky v albu,tak kdo chcete se podívejte 😉

tercie
17. pro 2009

Kačenko to je tak krásný, jak to popisuješ, já už se taky tak moc těším, až se budu koukat na ty dva svoje kluky jak spolu spí nebo si hrajou.... 🙂

jaspina
18. pro 2009

Krásné páteční ránko 😵
Terci podle fotek to bude frajer! 😉
Kači naprosto ti rozumím, že nejhezčí odměna je, když vidíš jak manžel Táďu miluje! Mě dnes zároveň zahřálo u srdíčka a zabolelo, že tento týden vstávám dřív jak Jarek a dnes jsem vstávala a brala jsem si ještě z ložnice nějaké věci a Jarek byl v nějakém polospánku - ani nezvedl hlavu, ale asi vnímal, že něco beru.. protože mi říká: Neber mi to! A já :Co ti nemám brát? a on tak spokojeně: né mě, miminku! A spal dál - vůbec nevím co se mu zdálo, ale bylo milé jak ho bránil 😵
A včera za mnou přišla na chviličku ta kamarádka, co má Adámka - sousedka. Dnes je mu 14 dní a ona ho nafotila doma na červené dece a nastříhala různé hvězdičky a poházela kolem něj. Vytiskla to a bylo tam napsané - Krásné vánoce tetě Leničce a strýcovi Jarkovi přeje malý andílek Adámek. A bylo to zalisované v té folii. Jako fakt mě to úplně dostalo! Nejhezčí vánoční přáníčko jaké jsem dostala 😵

jaspina
18. pro 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku - KO 17.12.
Tercie.........čeká chlapečka - KO 14.12., 17.12. 4D ultrazvuk
Papua.........našla // 16.12. testy AFP
Farmi..........našla // - 21.12. UTZ
Sarlotta.......našla// - 15.12. UTZ
Mimina.........našla // moc gratulujeme
Jaspina.......................12DC

vlastovka385
18. pro 2009

Holky, zdravím při pátku. Vítám Kačenku s Tádíkem doma a přeju hodně štěstí a pohody při zabydlování. Terci, super fotky. Jaspi, moc držím pěsti tento měsíc, ať to vyjde.

Napíšu pozdějc, až dítě usne, dneska jsme byli vzhůru každou hodinu, pořád prděl z té zeleniny a nemohl se vykakat, zato ráno si to vynahradil, při přebalování pokadil sebe totálně, protože se v tom vyválel, mě i přebalovák 😀 .

strouzek
18. pro 2009

ahoj holkyýýý hlásím že žijeme oba, já i kocour 😀 😀 teda popravdě kocour to zvládl lépe jak já 😅 já jsem začla bulet na tý veterině, statečně jsem se držela celou cestu i chvíli tam ale jak mě dali papír na podepsání o tom že si uvědomuju rizika trvalého poškození nebo smrti po zákroku tak jsem se sesypala. takovej mladej doktor byl fajn začal mě uklidňovat že ještě se nikdy nic u kastrace nestalo, že je to pohodička kocour si pospí a bude v pohodě ale ta ženská mu furt skákala do řeči a pořád útočila že nikdy nic není jen tak, že se stát něco může , všecko je jednou poprvý atd. tak to už jsem totálně nedávala bulela jsem ještě víc a musel mě manža dotáhnout do auta.

ty 2 hodiny jsem tak nějak přežila, chodila jsem po obchodech a pobrekávala za regálama ale kocour v pořádku a dneska už zase lítá i když včera to byl večer ještě mazec, tahal nohy, zvracel, počůrával se ale už to bylo lepší byla jsem u něho, horší fakt bylo to čekání. kdyby tam nebyla ta nepříjemná baba zvládla bych to lépe ale jako vidí že jsem těhu a že si to všecko beru hodně a ona takhle.a pak místo aby se omluvila nebo držela hubu až jsme si pro něho přijeli začla zase chytrá jak rádio mě vykládat že si to nesmím tak brát, ať si uvědomím že čekám dítě a že kocour bude pak na to dítě žárlit a bla bla. a co jako? lepší když kocoura miluju než ti lidi co zvířata týrají ne? 🙄

strouzek
18. pro 2009

jinak vítám kačenku domaaaaaaaa, musím si přečíst celej včerejšek.

jo jinak jsem byla na kontrole dopoledne, tak malá okej akorát mě vyšla ta cukrovka nějak v normě ale ve vrchní hranici normy tak mě budou hlídat a radši mě předali do diaporadny pro případ kdyby se to zhoršovalo. tak nevím co mi zakážou páč sladké vůbec v těhu nejím 😀 jo jinak hlásím 1 kg nahoře - úspěch 😀

jaspina
18. pro 2009

Strouži tak to už bys nám ale mohla dát do alba nějakou těhulkovskou fotku i s hlavou! 😀 😉 Podle těla si hubeňour a předpokládám, že hlava to nekazí 😀

sarlotta
18. pro 2009

Ahojík strouži super, jsme ráda, že kocourek to zmákl .-) a Ty jakž takž taky🙂
Ke kontrole gratulka. No a v Dia poradně se dozvíš, že máš omezit ovoce-hrozny, banány, pak omezit přílohy-knedle, rýži, těstoviny a bacha na pečivo-tam je hodně cukru.

Já byla dneska na kontrole d cukrem a dobrééééé🙂 na lačno 5.1. ještě uvidím kolik jim vyjde ze žilní krve-KO mám za měsíc.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru