Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

vlastovka385
24. pro 2009

Vlaštovičky, krásné Vánoce, hodně zdraví vám i miminkám a spoustu splněných přání vám přeje Vlaštovka s rodinou

monkula
24. pro 2009

Mimina, veľmi ma to mrzí... tak som dúfala a verila...
Prajeme vám , nech máte škaredé a zlé obdobie rýchlo za sebou a dúfam, že takto budúci rok Ti bude svietiť v pase aspoň 30 tt

jana.jaro
24. pro 2009

Přeji krásné Vánoce, spostu radosti s miminkama a žádné starosti.....nebo jen trošičku

Emča sob
http://picasaweb.google.com/AdamzBrna/Ema7Mesic...

jana.jaro
24. pro 2009

mimi 😔 😔 😔

mimina321
24. pro 2009

dik baby odkazem

vlastovka385
25. pro 2009

Dobré ráno, včera jsem přehlídla zprávu o Mimi, moc mě to mrzí, přeju brzké zotavení, snad jste si tu smůlu už vybrali a brzy se zadaří. Myslím na vás.

mar26
25. pro 2009

Jejda mimi to je mi moc líto 😔 ,ale věřím,že příště už bude mimísek tam kde má a taky že to teď půjde snadno..jako když pohnojíš 😵 ...moc na tebe myslíme!!!!

tercie
25. pro 2009

Vánoce jako z pohádek,
bez starostí a bez hádek.
Za oknem vločky padají,
v domě zvonky cinkají.
Nazdobený stromeček,
pod ním zabalený dáreček,
v pokoji vůně cukroví,
to už leccos napoví.
Klid a pěkné svátky,
v pohodlí křesla u pohádky.
Pak už je tu zas,
ten novoroční čas.
Co více jen přát,
ať kapr kosti neskrývá,
ať radost a smích přebývá,
spousta lásky i v okolí,
ať všechno zlé přebolí.
Krásné Vánoce a úspěšný nový rok 2010 přeji všem Vlaštovkám!!!

PS:dočítat nestíhám, snad později 🙂

tercie
25. pro 2009

Mimi..... 😢 😢 😢 😢 je mi to moc líto...drž se ☹

maova
25. pro 2009

Mimi, je mi to moc líto 😢 Tolik jsem vám to přála ...

oxan
25. pro 2009

mimi aj ja sa pripajam k babam uz som si myslela ze to bude aj u teba super a babatko na svete drzkaj sa.....

mimina321
25. pro 2009

dik baby odkazem misicke

jaspina
25. pro 2009

Ahoj holky, já vám chci dodatečně popřát nádherné svátky plné klidu a pohody a ať vám všem nový rok přinese to, o čem třeba jen tajně sníte.. 😵

Děkuju všem moc a moc, že jste si na mě vzpomněly v přáníčku! 😵 I když jsem nakoukla až dnes, tak mě to úplně dostalo! Je to od vás hrozně hezké.. 😉

S Mimi mě to hrozně moc mrzí ☹ A ještě do toho takhle blbě ve svátky, kdy se má člověk radovat 😢 😢

Papua - opravdu věřím, že ty triply nejsou směrodatné a že amnio prokáže, že miminko je zdravé! 😉

A všechny máte nádherné vánoční fotky s prckama!

strouzek
26. pro 2009

ahoj holky hlásím návrat z vánočního kolotoče jídla návštěv a pohádek v telce. 😀

mimi co to čtu?? bobku moc a moc mě to mrzí, já už věřila že se na vás štěstíčko usmálo a že konečně budete mít krásné vánoce 😔 ach jo proč je život taková kurva (sorry ale jinak to říct nejde) drž se kočko

adrikanatasa
26. pro 2009

mimi chúďatko moje.. strašne ma to mrzí.. drž sa!

sarlotta
26. pro 2009

Ahojík holčinky.-)

Mimi ☹ ☹ ☹ ☹ moc mě to mrzí, sluníčko. Foukám na bolístku, ať se brzo zahojí tělíčko i dušička. Je mi to tolik líto 😔 😔 😔 ach jooooooo

mimina321
26. pro 2009

misicke uz zobrali hadicky a nadobky co mala zavedene mozno utorok bude domka inak sa ma fajn trocha to boli ale ona to vydrzi pozdravuje vas vsetky cavte

maova
26. pro 2009

Děkujeme, že nás hezky informuješ o mimi, pořád na ní moc myslím ...

kackark
27. pro 2009

Dobré ráno všem 😵

Mimi, ani ve snu mě nenapadlo, že tu najdu takovouhle zprávu. Je mi to moc a moc líto. Myslím na Tebe a posílám sílu. Věřím, tomu, že konečně s novým rokem přijde i k vám nové štěstí.

kackark
27. pro 2009

A jak jsme na tom my?
Pořád kojíme a kojíme. A pak večer příjde krize a dojde mlíčko. Tak je řev, přes noc se krásně vytvoří. Myslím si, že hlady netrpí, ale jak to řešit nevím.

Marti, a co ty? Jak jsi na tom? Jak jste prožili Vánoce?

vlastovka385
27. pro 2009

Kačko, zkus během dne po kojení ještě odstříkat z prsu zbytek mléka, tak třeba nasbíráš dost, abys mohla večer dokrmit, pokud mu nebude stačit. Můžeš dokrmit normálně lžičkou, pokud nechceš používat flašku.

jaspina
27. pro 2009

Ahoj holky, taky na Mimi často myslím - je hrozné už to, že ji to vůbec potkalo - natož o vánocích ☹
My jsme měli dnes a včera návštěvní dny - včera tu byli moji bratři s rodinama a dnes Jarkova mamka a jeho brácha s přítelkyní, tak jsem vykecaná, že jsem málem ochraptěla 😉

andara
27. pro 2009

Ahojky,tak teda zprava o Mimi me rozesmutnila ☹ tolik jsem ji to prala.Posilame pusu a drzime palce.

murynka
27. pro 2009

mimi moc mě to mrzí ☹ ☹ to jsem fakt nečekala 😔 😔

drž se!!!

dracekmracek
27. pro 2009

Mimi hrozně mě to mrzí,moc na tebe pořád myslím a jak jsem řekla kdybych mohla pomoct,jakkoliv pomůžu.Moc děkujeme tvému manželovi za zprávy a moc ti přeju aby na dušičce bylo co nejdřív trošku líp,a hlavně ty jsi byla v pořádku,to štěstí určitě přijde.

strouzek
28. pro 2009

ahoj holky jak se máte? já dobře ale pořád myslím na mimi ani nemám nějak chuť sem psát jak je tu taková smutná nálada. kočko drž se myslím na tebe.

sarlotta
28. pro 2009

Ahojky🙂
Strouži ☹ je to na houby, taky je mi to moc líto. Snad se Mimi brzy ukáže.

Kackar možná je to večerní brečení k něčemu jinému, mimčo může být večer už utahané a roztěkané a každá maličkost ho vytočí. Je to normální, a když mu třeba jen malinko neteče, tak spustí🙂) Hodně pij i při kojení, ono se to srovná🙂 Já bych zatím nedokrmovala ... spíš bych to večerní kojení zkusila lehce posunout-nějak ho zabavit jinak a zkus kojit v poloze fotbalisty-pod rukou ,aby se prso stimulovalo celé - bude pak víc mlíčka. V noci bys měla kojit cca 4x-5x.

kackark
28. pro 2009

Holky, taky mi je mimi moc a moc líto a neustále na ní musím myslet. Nechápu proč zrovna zase ona a navíc v čase vánočním, chuděra 😔

šarlotko: my máme to kojení celé divné, kojím téměř nepřetržitě celý den, protože si brouček říká a saje u toho, a když mám pocit, že zabral a chci mu bradavku sebrat, tak se hned probere a hledá a saje znovu. V noci spí krásně, to vydrží 4-6 hodin, vím že je noční kojení je nejlepší, ale je mi líto malého budit a taky je to jediný čas, kdy si trošku odpočnu. Myslím, že se to naučil už v porodnici, kdy jsem nemohla vstát, oni mi ho dali do postele na kojení a já nebyla schopná ho vrátit do postýlky, tak u mě prospal třeba 3 hodiny. Teď nevím, jak ho to odnaučit. Má strašně slabé spinkání a vzbudí ho kde co. Je to můj andílek a snažím se mu vyhovět, ale když nestíhám pomalu jíst a pít, tak je to začarovaný kruh a nedovedu si představit, co budu dělat, až nebude manža doma, protože teď alespoň vaří.

evanek77
autor
28. pro 2009

omlouvám se, že vás zanedbávám vlaštovičky moje, mám vás moc ráda i když teď skoro nepouštím pc 🙂

je mi strašně líto, že ježíšek nebyl všude,
mimi,
moc na tebe myslím, život je občas ku.va, z celého srdce věřím, že v příštím roce se to štěstí usměje a pomůže ti na všechnu smůlu zapomenout 😉 🙂 vím, že cokoli napíšu je slabým pohlazením dušičce, tak posílám alespoň virtuálně prostě jen pohlazení. Ty víš, že jsi naše vlaštovička a jak moc Tě máme rády 😉

evanek77
autor
28. pro 2009

kači,
jů, i tobě už tádík spinká tak pěkně? já mám pořád nezmara, dvě hodiny jsou luxus i v kočárku a v noci, většinou vydrží míň. jen už zvládá kojení za 20min, tak je líp.
Byli jsme u prarodičů i přes noc a malý celou noc proplakal, je neklidný, pořád se chová, plakal mi celou noc i teď doma, dnes celá den mi visí na prsu, je chudáček úplně hotový. Takové malé mimčo a jak ho to rozhodilo... Máme jet přes noc ke známým na Silvestra a jestli to bude stejné, tak nevím, jestli mu to vůbec můžu udělat.
Přijde mi, že dřív usnul u mluvení i rádia, zato jak je větší, vzbudí ho i výtah na chodbě...

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru