Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
1. led 2010

Ahoj Vlaštovky, přeju všem krásný Nový rok a hodně štěstí v něm 🙂 a snad jste si užily klidnýho silvestra 🙂

maova
1. led 2010

Přeji všem hodně štěstí v novém roce, hlavně hodně zdraví a žádná trápení ... .

sarlotta
1. led 2010

Ahojík holčinky🙂
Ať je ten Nový rok plný lásky, štěstí a nových přátelství...ať potkáte samé úžasné lidičky a zažijete šťastné chvilky 😉

jaspina
1. led 2010

I já přeju všem jen to NEJ do Nového roku, zdraví, štěstí, lásku.. a ať se v tomto roce plní sny.. 😉

jaspina
2. led 2010

Tak jsem chtěla dočítat a ono není co 😅

papua
2. led 2010

ahoj zlaticka tak som koncne tu!!!!!!!!!!!
najprv vvsetko dobre do noveho roku vam zelam, nech ste zdrave aj vase miminka a nech je ten novy rok zase o nieco lepsi!!!
Amnio dopadlo zatial ok, trosku ma obcas zaboli brucho ale inac snad je vsetko ok....Terz uz len pockat na vysledok a nech je to v poriadku 😔

jaspina
2. led 2010

Papua držím palce jak jen to jde. Bude to v pořádku, uvidíš! 😉

kackark
3. led 2010

Ahojky zlatíčka moje.

Přišla jsem Vám všem popřát jen to nejlepší do nového roku. Hlavně zdravíčko, spokojenost a pohodu, ať se vám splní vaše sny a přání a ať se vám vše zlé vyhne 😵

Teď nějak vůbec nestíhám, ale snad to brzy vypilujeme a ukážu se častejí 😉

kackark
3. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........našla //
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................28DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

farmarska
3. led 2010

ahoj holky, moc jsem tu ted nebyla, takže až ted jsem zjistila, co se stalo mimi 😔 😔 je mi to moc líto ☹ kočko, mimi, takže dodatečně, drž se !!! 😔 😔 😔
jinak prosím až budete dělat tabulku, tak mi tam můžete dopsat, že čekám chlapečka..prej to je tak na 80%jistý, říkal doktor.

mimina321
3. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................28DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

mimina321
3. led 2010

snád sa kačka nenahnevá 🙂
ahoj 🙂
papu moc na teba myslím,musí to byť ok
farmi moc gratulujem k chlapčekovi 🤐 🤐 🤐

strouzek
3. led 2010

ahoj holky ani nevím jestli jsem tu byla v novým roce tak kdyby ne všem přeju krásný vstup do novýho roku a ať je ten rok 2010 jen ve znamení úsměvů, miminek a nebo aspoň poz. testíků

papu moc ti držím pěsti na výsledek amnia, hodně se šetři ale věř že to bude dobrý, musí všichni tu držíme palce tak to prostě nemůže dopadnou jinak 😉

mimi jak se máš kočko je už líp??

farmi četla jsem o tatínkovi, upřímnou soustrast 😔 gratuluji k chlapečkovi to je paráda i když tys asi chtěla holčičku viď když už máte malého. no to je fuk, hlavně že je mimi v pořádku, krásně ti nabíhají týdny hlavně se opatruj, já vím že teď s těma stresama to není jednoduchý, ale všechno jednou přebolí. mojí švagřině umřel taky taťka o vánocích, na štědrý den a taky byla těhu, bylo to těžký ale pak to podle mě začla brát že tata by si nepřál aby jeho smrt ovlivnila miminko a tak se z toho dostala celkem rychle.

mimina321
3. led 2010

strouži rozhodujem sa či si pojdem dať vybrať štichy dnes alebo zajtra......
zajtra mám ísť na ko tak sa asi nebudem preháňať 2krát...
inak je to už vpohode 😵

strouzek
3. led 2010

mimi to je dobře že je ti už lépe i když fyzicky se dá zvládnout vše psychicky to trvá dlouho někdy navždy 😔 ale co si budeme vykládat viď? máš nás a manžela, a my všichni společně to dotáhnem ke kočárkům a hotovo 😵
na ty stehy jdi až zítra když už tam stejně jdeš tak přece nebudeš chodit 2x 😉

farmarska
3. led 2010

no jo strouži je to těžký, hlavně pro mou mamku, má ted nervy v háji. Před dvěma týdny měl pohřeb strejda, zemřel náhle z ničeho nic..tak toho ted na ní je moc, zůstala sama a nikoho krom mě, už vlastně nemá, tak teď bydlí nějaký čas s náma a asi se to neobejde ani bez návštěvy nějakého psychiatra 😔 no a já jsem z toho už tak moc utahaná 😔 no nebyly to pro nás letos dobré svátky. Zítra máme pohřeb, tak už aby to bylo za náma, snad už se nám potom všem uleví a naučíme se s tím žít.
ale nebudu tu v novej rok šířit smutek 😅 obraťme list. No jo, chtěli jsme raději holčičku, ale přesně jak píšeš, hlavně když to bude zdravý 🙂

strouzek
3. led 2010

farmi je mi to jasný,ty bys to zvládla hned ale je fakt že když zůstala ta mamka která se trápí a ty to vidíš že to je o mnoho víc těžký. snad ten pohřeb zítra zvládnete,mě umřela segra, já jsem ještě nebyla na světě ale moje mamka říká z odstupem času mnoho let že prostě pohřeb byl mezník, hrozný to bylo i pak ale prostě jakoby pohřbem a hlavně kremací pochopila že je po všem a nedá se to změnit. takže zkus si zítra ten pohřeb užít, no píšu to blbě užít ale myslím tím dostat ze sebe ten smutek a vše co je uvnitř,nedusit to, vyplakat klidně všechny slzy ale pak už od druhého dne bude líp a půjde to nahoru jak u tebe tak u maminky.

strouzek
3. led 2010

farmi a jméno už máte ??

farmarska
3. led 2010

strouží já už nemám co bulet 😅 sem si snad všechny slzy už vyřvala předtím 😅 ono už asi posední tři tejdny to bylo špatný 😔 i s tátou i s mamkou 😔 ale jak píšeš, zní to asi blbě, ale taky si myslím, že se nám všem po tom pohřbu třeba i trochu uleví 😔
strouží jméno nemáme, bo se neumíme zatím vůbec dohodnout 😅 😅 😅 mě se líbej takový klasický a manžel furt vymejšlí takový ujetý 😝 a do toho se nám se svým názorem ještě montuje syn.. 😀 no vždycky naše diskuze skončí tak, že se schodneme jedině na tom, že mu každej budeme říkat jinak 😀

strouzek
3. led 2010

farmi no já bych syna do toho moc nemontovala bo děcka dávaj jména po spolužácích a mění to každej týden. tak to měl brácha když čekali druhé, jejich malá chodila snad obden s novým jménem a byl pak ještě větší zmatek, já bych prostě postupovala podle toho jaký máte příjmení, kde bydlíte a tak. v praze ať si dávaj maminy klidně jména z harry pottera ale my na malým městě jsme chtěli něco normálního co se hodí k příjmení. tak jsme jeli my, za prvé příjmení máme těžké dlouhé a německé tak jsme vycházeli z toho že musí být to křestní krátké a taky že máme veškerou rodinu v cizině tak nemůžeme dát moc čárek háčků. no a pak trošku aby se nám to líbilo a taky aby se to jméno nedalo moc komolit např. sebastian je hezký ale stejně mu každej říká sebíku sabíku takže to jsme nechtěli.

mě se třeba nelíbí když někdo dá dvě jména, je to teď hrozná moda ale podle mě to akorát vyplní okýnka ve formuláři na občanku než aby to jméno někdo používal. taky se mi nelíbí jak někdo dá miminku jméno po někom z rodiny, třeba u manži v rodině by to byl několikátý Petr, nejen že je několik generací u nich petr ale i petry jako holky, unás v rodině je taky petr takže zmatek nad zmatek takže to jsem okamžitě zavrhla.

tercie
3. led 2010

Ahoj kočky, jdu pozdravit, trochu jsem se teď flákala, když byly ty svátky, a stejně se moc nepovídalo, ale teď to napravíme ne? 🙂

Papu, zlatíčko kdy vám řeknou nějaký ty výsledky? Pořád na tebe moc myslím, určitě to bude v pořádku 😉

Mimi tak zítra už na stehy...brzo se to zahojí a zas budeš žít pro novou naději, drž se kočko moc moc!! Máš nás a my tě v tom nenecháme 😉

Farmi budu moc držet pěsti na screening ve středu 😉 ať je šmudlík OK, ať už se bude jmenovat jakkoliv 😀

Strouži ty dvě jména nejsou špatný, když se správně zvolí, akorát mě teda asi taky přijde zbytečný motat děcku hlavu, že se jmenuje vlastně dvakrát, a stejně se to druhý jméno vlastně nepoužívá, je to jen móda, něco jinýho to je, když je dítě křtěný a druhý jméno dostává po kmotrovi.
Neteř se jmenuje Anna Marie, to je takový pěkný, ale stejně jí všichni říkaj Áňo nebo Máňo... ač jméno vznešený, když se blbě řekne je z ní stejnak vesnická madla... no a nenaděláš nic.
A druhá neteř je taky Nela 😉 Krátký, výstižný, a k vašemu příjmení to sedí 😉

vlastovka385
4. led 2010

Zdravím vaštovky v novém roce, omlouvám se, že jsem tu dlouho nebyla, ale bylo toho moc.
Farmi, upřímnou soustrast, to je mi fakt líto, drž se broučku.
U nás je masakr, stroužek trochu ví, protože jsme se viděly v jiné diskusi. Tibor se v noci budí teď tak 10krát, měli jsme problémy s prdama a se zažíváním už po zavedení zeleniny, teď dávám tři dny maso a noci úplná katastrofa.
Jsem z toho vyřízená, protože člověk je jak praštenej po hlavě a nemá takovej postřeh. Včera nám Tibor spadl ze sedačky, naštěstí máme fakt nízkou sedačku a spadl na koberec, takže se mu nic nestalo, ale já jsem se úplně rozklepala a nemohla jsem se uklidnit. Přitom jsme u toho byli oba, Tibor byl na sedačce a já jsem tam měla nohy tak, aby nemohl spadnout, ale manža se mě na cosi zeptal, tak jsem přestala na chvilku dávat pozor a Tibor ty nohy přelezl a zbuchl dolů. Navíc manža zas dneska odjel a do pátku bude pryč, tam mám z toho celkem depku ☹ . ☹

kackark
4. led 2010

Která pravidla porušuje: | Zruš Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla//
Jaspina.......................29DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

kackark
4. led 2010

Krásné ráno všem 😵
Pro nás je po hodně dlouhé době bez tatínka 😖

Píšu s Táďou u prsu, tak mi to moc nejde, ale reagovat musím.

Farmi: upřímnou soustrast a hodně sil do dnů budoucích Tobě, mamince i celé rodině 😔
Jinak gratuluji k chlapečkovi a jméno až bude to pravé, tak to poznáte 😉

Papu moc na Tebe myslím a těším se na pěkné výsledky 🙂

Vlaštovko, únava je mrcha, vím o tom taky své 😖

Mimi, přeji Ti, ať i na srdíčku je brzy lépe a ty jizvičky na něm, ať se co nejlépe zatáhnou.

Holky, nádherně vám naskakují týdny a já se těším na další miminka 😵 😵 😵

papua
4. led 2010

Ahoj lastovicky moje zlate!!!!
Dakujem vam vsetkym moc moc moc za podporu, ste uzasne !!!!!!!

Farmi: uprimnu sustrast zlaticko, je mi to naozaj velmi luto 😔, ach jooo 😔.

Kacenka ahoj moja zlata ako sa mate s Tadikom?? vsetko v poriadku???? Je strasne zlaty.....🙂, aj ja uz chcem velmi..... , dakujem za podporu....

strouzek
4. led 2010

brý ráníčko holky

papu jak je kočko, 19 tt to je krása. 😵

vlašti to je mi líto, snad to do pátku bez manži zvládneš, já se už toho bojím že u nás to bude stejný, když nebude řvát malá tak bude řvát kocour jako dneska ráno a to fakt budu na mašli. s tou sedačkou no právě to jsem ti včera kočko psala, že přesně o tom to je a jen ty supermatky z té vyřvané diskuze si to neuvědomují že nejde o to že se chceš večer koukat na telku a mít od děcka klid ale o to že si potřebuješ při spánku odpočinout protože na co je mimi mamča co padá na hubu a má spomalené reakce které můžou mnohdy způsobit nějaký úraz. ale hold my nejsme supermatky ale tyranky pro sociálku 🙄

strouzek
4. led 2010

tercie no mě právě taky přijde že dvě jména jsou pro nějaký vesnický dítko zbytečný, ale jak píšeš když je to ze křtu tak je to jasný ale když není a je to jen touha po módním výstřelku rodičů tak je to blbý a dítě je z toho akorát zmatený. jako já nevím co by dělala naše malá s těžkým a nebo dvěma jménama, chudák při našem příjmení bude mít problém už i tak. já jsem vdaná skoro3 roky a stejně kam vlezu neumí to naše příjmení nikdo napsat.

papua
4. led 2010

Strouzi ahoj moja 🙂, aaale normalka, trosku nervicky pracuju, snazim sa to zvladnut....Uteka to strasne, ze 19 tt, ani neverim...

murynka
4. led 2010

ahojky

vlastovko to je mi líto ☹ ale drž se únava je fak blbá bude líp 😉 a neber to jako že jsi nějaká špatná maminka to vůbec nejsi

strouzi páni 30tt 😕 😵 😵 se to krátí co 😎

papua nemáš zač od toho jsme tady 😵 😵

strouzek
4. led 2010

papu je mi to jasný, stejně si holka šikovná a moc silná, já bych asi byla vynervovaná pořádně, mě stačí obyč kontrola na gyndě a nervy mi pracují pořádně.

mury no jo utíká to šíleně, horší že nám to s manžou vůbec nedochází že za 2 měsíce tu bude mimíško. zrovna včera jsem chytla hysterák, koukala jsem na diskuzi TP březen a tam už holky perou výbavičku a já jí mám pořád po krabicích protože čekám první na ty okna a malíře ale už mě nervy rupají pořádně, říkala jsme manžovi že jestli porodím dřív tady do toho bince a nebudu mít vypráno a narychlo to za mě bude prát mamka tak ho zabiju protože se na to praní a žehlení výbavičky těším celý těhu.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru