Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
4. led 2010

Holky, já to napsala asi špatně. Oni to s největší pravděpodobností jsou potničky, ale nevím čím malého namazat když jedeme ven právě proti mrazu 😖

Mury a to myslíš černý čaj pro mě nebo pro malého?

Andar, díky za rady, určitě vyzkouším tu listovku.

jaspina
4. led 2010

Holky máme v práci fofry - uzávěrky atd, tak se sem možná tento týden nedostanu..

murynka
4. led 2010

kači pro malého na obličej 😀 😀 😀

mar26
4. led 2010

Ahoj holky,

mimi já po mimodělnožním spolykala fakt těch 800tbl. wobenzymu na doporučení Dr...prý pro prevenci srůstů a na lepší regeneraci a s těhu jsem čekala 3 měsíce...ten půl rok bych řekla,že je fakt strop a dýl bych taky nečekala 😉 ,příště to prostě už dopadne dobře!!

farmi upřímnou soustrast 😔 ,snad po dnešku bude malinko líp všem. Drž se!!

papu určitě ta plodovka dopadne dobře,prostě tomu moc věřím a pak už tě nic zlého nepotká a konečně se budeš radovat a těhu si užívat!!

kačko uvidíš až si zajedete režim a vychytáte bříško,tak to bude lepší...však víš jaká já byla ze začátku troska a jak Naty plakávala atd. Na ty potničky je fakt dobrý černý čaj..buď přidat do koupele silný odvar ze 2 sáčků, nebo potírat přímo pytlíkem čajovým nebo odvarem z černého čaje. Sudocream je fakt super..ten se ti bude hodit i třeba ma zadeček, ekzém,novorozenecké akné-ale nevím jak na potničky,jestli jo nebo ne.

andara
4. led 2010

Mar-ja ho prave na ty potnicky davala a dobry 😉
A na ven mazu oblicejik Niveou proti vetru a mrazu, je teda ale hodne mastna a neobsahuje vodu, ktera by mohla zmrznout,coz je fajn.Ale na potnicky nevim 😒

mar26
4. led 2010

Naty mažu na ven krémem o weledy,taky neobsahuje vodu...ale kvůli potničkám nevím 😒

mimina321
4. led 2010

kačka dostala som železo,kúpila som vitamíny doporučili mi zeleninu a červené víno 😅
mar ten wobenzyn kúpim ja sa tiež nechystám čakať dlho možno 4-5 mesiacov dr.je stará škola a je moc opatrná
7.1. idem do car a tam sa popýtam ako dalej,v nemocnici mi totiž odporučili uzavrieť aj lavý vajcovod 😔 keby som chcela na ivf 😔 neviem čo na to v car
andar dakujem 😵 aj vám všetkým,ste velká opora 😵 🤐

mimina321
4. led 2010

ešte som zabudla na krv sú výborné černice neviem ako tomu hovoríte u vás tak jem aj tie 😉

strouzek
4. led 2010

ahoj holky hlásím se zpět od doktorů, jsem utahaná jak pes.
na štítce dobrý, horší diaporadna, jídlo dle hodnot zvládám dobře hůř snáším večery to mám horší cukr a úplně nejhůř snáším ovoce, což je na prd protože na ovoci přežívám. mandarinky a kiwi za ty bych zabíjela, chodím na ně i v noci když jdu na záchod, jak jsem to řekla doktorovi napsal mi do papírů zákaz ovoce, že prej můžu půlku mandarinky za večer. to asi nezvládnu, jak jsem to řekla manžovi dostal hysterák a prej mi to bude hlídat. tak jsem si šla koupit mandarinky a kiwi natajno 😅

s těma potničkama holky nevím ale co tak měli tento problém známé tak většinou jim na to dr. napsal nějakou mastičku z lékárny a pomohlo to.

co se týče wobenzymu tak ten fakt i já můžu pochválit, taky jsem ho brala po potratu a štítce a fakt super, vše zahojený krásný doktoři nevěřili že mám chvilku po zákroku. jinak mimi já bych taky počkala 3 měsíce a začla zkoušet, víš jak jestli tělo nebude připravený tak stejně neotěhotní 😉

kackark
5. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........našla //
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................30DC
Mimina.........prodělala mimoděložní těhotenství

kackark
5. led 2010

Krásný nový den, vlaštovky 😵

Moc vám děkuji za rady, určitě vyzkoušíme.

Jestlipak ta naše jaspinka neobjevila // a teď nás tady napíná 🤐 Tak moc bych jí přála, aby se konečně dočkala, stejně jako to přeju mimi a mao 😉

kackark
5. led 2010

A dneska jsem totálka vyřízená, malý byl u mě v posteli od jedné hodiny až do ráno a u toho nejsem moc schopná spát. Mám strach, tak ho pořád hlídám a kontroluji, jen ho dám do postýlky, tak je řev. Jak je u mě, tak spokojeně spinká. Ale myslím si, že je to tím, že chudáček cítí, v jaké jsem nepohodě. Včera totiž přišel manžel s tím, že mu volala tchýně, že by chtěla vidět malého, ať jí zavolá kdy se nám to hodí, a zkoušel na mě, zda nejsem ochotna za vším udělat tlustou čáru, pochopila jsem, že vůbec nic nepochopil. Sám sice přiznal, že to všechno by nikomu jinému neodpustil, ale dokola mlel, že rodina je přeci rodina 🤐 Ona se ozve jen proto, aby mohla ostatním drbnám vyprávět jak malý vypadá. Když máme nějaké problémy, to jí nezajímá. To mi pomůžete vy a pár blízkých. Ale muchlat se s malým miminkem to jo. Tůdle. Já bych toho taky chtěla. Jsem z toho dost vykolejená a nechápu, že jí manžel neumí říct, že mé důvody chápe. Všechno tady mě štve, mám sto chutí se s malým sebrat a někam odjet. Navíc ve čtvrtek má děda narozeniny, a to určitě přijede a manžel bude zrovna do noci na služebce a já bez auta, protože ještě jaksi to svoje "nestihl" přezout 😠

Omlouvám se za dlouhý příspěvek a vylítí srdíčka, ale nemohla jsem si pomoc, je toho na mě moc 😔

papua
5. led 2010

Krasne rano lastovicky moje!

Kacenka: moja to mi je luto, ze ta takto stresuju, ako keby na teba toho nebolo dost teraz....hrozne 😠. Nerob to, co sama nechces a ak budes mat pocit, ze tlustou caru chces urobit ty, az potom ju urob....Je to tvoj zivot a predsa ti ho nikdo nebude riadit.....

Jaspi: drzim palceky na testovanie velmiiiiiiiiii!!!!!

kackark
5. led 2010

papu, díky za podporu, cítím to přesně tak, jak si napsala. Tímhle stylem ale pochybuji, že někdy nějakou čáru udělám. A dokud za malého odpovídám budu i rozhodovat s kým se bude stýkat. Až z toho bude mít rozum, ať se sám rozhodne.

Já bych měla teď podporovat tebe, ne ty mě, jsi zlatíčko a moc na tebe myslím.

papua
5. led 2010

Kaci, moja rada ta podporim, aspon pridem na ine myslienky. Viem je to tazke so svokrami a celkovo s rodinou to vie byt hrozne tazke, moja ver mi, viem o com hovorim, mam podobne skusenosti....Najhorsie je ked ta niekto tlaci do nieco, co sama nechces a nie si o tom presvedcena...Ak manzel tak velmi nalieha je to tazke, mozno ak sa s nou predsa budes musiet stretnut mala by si jej povedat aj patricny komentar k tomu, preco si to urobila, nech si nemysli, ze budu ludia skakat ako si ona zmysli...No je to tazke zlaticko, ach jo...

kackark
5. led 2010

Dokonce jsem včera přemýšlela, že jí napíšu sms (asi by byla hodně dlouhá 😀 ), ale pak jsem si řekla, že mi za to nestojí. Mě štve spíš manžel, že ona je taková, to vím dávno. Ale on jí zavolal, že já si nepřeju, aby ho viděla, že ho to sice mrzí, ale neví co s tím má dělat 😠 Potřeboval by za uši pacholek jeden. Prostě to hraje na všechny strany.

mimina321
5. led 2010

ahoj 🙂
kačka ked to cítiš tak,že sa s ňou nechceš stretnúť tak sa na ňu vykašli-ani sa ti nečudujem po všetkých napriekoch čo ti porobila 😠
papu tak ako sa máte?
dnes som objednala moju oblúbenú aviváž cez mmb,tak sa vytešujem 🙂

papua
5. led 2010

Kaci, zlatko a co keby si jej napisla list?????? Normalne jej napis list so vsetkym co mas na srdci, ja som to tiez tak raz urobila a je to podla mna velmi dobry sposob...Mozes tam vsetko napisat, moze byt kludne dlhy a ma more casu aby nad nim porozmyslala, moze ho citat aj 20 krat...Napis tam vsetko, co ta trapi, co ti urobila, povedala, proste vsetko a mozno ti odlahne a ona si uvedomi....

Miminka: ahoj moja, ako sa mas????, ja normalka, trosku nervujem, ale to uz viete 🙂...Snazim sa.... 😔

papua
5. led 2010

Mimi, aku avivaz si objednavas? Tu taliansku?

sarlotta
5. led 2010

Ahojík holky🙂

Kači, je mi líto, že máš trápeníčko.. někteří lidi jsou nepolepšitelní.... a co dát malého do kočárku a domluvit se na návštěvě někde venku... malého jí ukážeš, ale nepochová si ho a nebude Ti ho dlábit. Prostě bude to podle Tvých pravidel a zároveň nebudeš za tu která ,,rozvrací rodinu". No a návštěva může být na půlhodinky...pak se prostě půjde kojit a hotovka🙂

mimina321
5. led 2010

papu objednávam nemecký softlan-fantasticky vonia ešte dlho potom ako operieš,používam modrý
mám sa už celkom fajn,ešte mám trochu problém s ohýbaním,topánky mi obúva mm 😅 😅 už sa neviem dočať čo mi povedia v car-ako dlho budú chcieť čakať tam..... 😔
papu ja to mooooc držím palce aby bolo všetko v poriadku a už potom len pohodové tehu 😵 už by som ti želala klud
sarlott ahoj 🙂

papua
5. led 2010

mimi, dakujem zlaticko!!!! Ja ti tiez velmi drzim palce, aby ti v CAR povedali len dobre spravy, ale verim, ze urcite sa miminka dockas, nech je to akoukolvek cestou, velmi ti to zelam, podla mna pol roka nebudes musiet cakat, urcite budes citit, kedy je vsetko ok....Ja som sa napriklad az o pol roka dostala na aky-taky cyklus, takze je to individualne urcite, a pritom mne povedali 3 mesiace....Takze vsetko zalezi od tvojho tela....Drzim ti velmi palce, Car mas uz vo stvrtok, ze?????

sarlotta
5. led 2010

mimi moc na Tebe myslím, bude to dobré, jsou tam odborníci.

vlastovka385
5. led 2010

Ahojte kočky. Kači, mě to vůbec nepřekvapuje, jak se tvůj manžel chová, chlapi jsou prostě takoví, teda někteří, můj je schopnej říct každýmu do očí, co si o něm myslí, rodina nerodina 😉 . Ale někteří holt musí být za každou cenu hezcí před lidma. Udělej si to, jak to cítíš a vůbec se nestresuj...
Mimi, Papu, moc na vás myslím, snad se všechno k dobrému obrátí.
U nás celkem naprd, dnes v noci jsem spala cca 2 hodiny, kromě toho, že jsem už chronicky vyřízená, tak se mi začlo ztrácet mlíko, bojím se, že jsme dokojili 😢 . Jak malého přiložím, tak se začne po chvilce vztekat, že mu neteče. V noci mám problémy ho vždyycky uspat, protože vyžaduje prso, nosit se ode mě nechce nechat. No nic, už jsem byla dneska koupit flašku a UM a na noc mu to budu muset dát.

strouzek
5. led 2010

ahoj holky

kači mrzí mě že máte pořád s tou tchýní takový nervy, teda hlavně ty, ale jakobych viděla svýho manžu, on moc dobře ví jaká je jeho sestra, jak mi dělala roky naschvály, nadávala do koňských ksichtů, vyhazovala věci ze skříně všude pomlouvala a že prostě ani jedna z nás nechceme spolu nic mít, nebavíme nezdravíme se ale manža mě furt nutí abych to byla já kdo udělá ten první krok že za tím necháme tlustou čáru hlavně teď jak bude malá a bla bla. prostě chce abych já sklonila hlavu a pomalu se jí omluvila ale nevím za co a hlavně mám svoji hrdost ale manža to nechápe což mě štve. škoda jen Kači u tebe je i ten malej už na světě a to bydlení s dědou že se musíte potkávat je to těžký ale já bych ten krok první neudělala prostě ti ublížila už tolik hlavně ty stresy před porodem není důvod abys ty dělala první krok když si ho tchýně vůbec nezaslouží a důvody proč chce vidět malého jsou jenom takové hnusné.

strouzek
5. led 2010

papu no já nevím neznám od kačky tchýni ale podle toho co píše bych řekla že tchýně je potvora co by i ten dopis obrátila proti kačce. mě se to stalo několikrát že jsem se o něco podobnýho u podobných typů lidí pokusila a akorát se to proti mě obrátilo protože já si vylila srdce a oni se mi pak vysmáli a bylo to ještě horší.

vlašti já myslím že ten sunar je dobrej nápad, protože jestli se fakt budí kvůli toho že má hlad a ty máš nervy a jsi totálně vyčerpaná tak třeba to fakt pomůže bude víc zasycenej a bude líp spát. mojí známé to dokrmování pomohlo říkala že dokud jen kojila tak to byl děs ty noci ale pak začla dávat na noc sunar a pak i nějakou kaši na spaní či co tak od tý doby byl malej mnohem lepší jak v noci tak pak i přes den kdy se to vyspání maminy i mimča projevilo že byla větší pohoda.

strouzek
5. led 2010

holky musím vám říct dneska je nějaký divný den asi skvrny na slunci. ráno mi skočil kocour do napuštěné vany a z toho šoku tam zůstal sedět jenom hlava a kousek těla mu koukalo vlítla jsem do koupelny vytáhla jsem ho a začla sušit ten byl myš mokrej ani se nebránil koukal vykulenej, jednou se mi blbec utopí

no a teď si píšu s manžou na icq, on mi napsal že si oběd nedá že je nažranej a já bambus jsem to přečetla že je nadrženej tak jsem mu začla psát co s tím provedem jestli ho mám čekat doma v pyžamku a on nechápavě furt mlel o jídle 😀 no jsem blbá, mělomi dojít že mu jde jen o jídlo, bo nadrženej nebyl od chvíle co jsem těhu a žijeme jak sourozenci 😝

papua
5. led 2010

Strouzi ahoj: mozno mas pravdu s tym listom, u niektorych ludi si nicim ista nemozes byt, ked su tak zli!!! S tym manzom si ma pobavila 😀DDDD. Keby tak moj pes chcel skocit do vane, on sa boji vane s vodou jak cert kriza 🙂
Vlasti ahoj moja: no nevadi, tak zacnes krmit inac, ked to nejde tak to nejde, ved 7 mesiacov je fajn...lepsie ako nic...A urcite si uz poriadne vycerpana aj ty....

jaspina
5. led 2010

Holky jen nakukuju -šéf je chviličku pryč, ale jinak máme inventuru, tak snad se sem dostanu zítra.. doděláme ji asi až pak, ale zítra šéf nemůže přijet..
Kači // se nekonají - MS už se hlásí, už to poznám, tak se půjdu pak objednat na tu laparku.. Ale ještě si chci do té doby nechat vytrhnout moudrák co se mi snaží vylézt a bolí to. Za týden jdu k zubajdě a ta mě zas objedná na tu čelistní chirdu. Já bych tak spala! Po svátcích a hned takové fofry 😝 Do toho je mi blbě a bolí mě hlava - klasický stav před MS.. 😖
Tak se všechny mějte - Kači tchyňce kup jednosměrnou letenku 😉 , mimi pěkně odpočívej, Papua držím palce moooc a bude to dobrý, uvidíš! A Stroužku nepapej mandarinky joo? 😀

strouzek
5. led 2010

papu no a víš jak se bojí kočky vody? chudák musel mít z toho fakt šok bo je od tý chvíle hodnej a spí jak do vody hozenej, no vlastně však do vody hozenej byl 😀

jaspi škoda že se mrcha hlásí, potvora jedna, tak snad laparka pomůže. ty moudráky jejej to tě lituju, já třeba nemám ani jeden zub moudrosti dodneska, no co se divím jestli je to podle chytrosti nevyrostou mi nikdy 😀 jinak s tou únavou je to mrchou i prostě po vánocích, můj manža včera přišel z toho prvního dne v práci dom totálně vyřízenej, najedl se a šel spát a spal až do večera.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru