• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
ahojík kači:slight_smile:
7. led 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda šarlotko :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se máte ? u nás nasněženo, tak mám lepší náladu ... všechno je aspoň čisté a zářivé venku :wink:
7. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás žádný nový snížek není. A čeká nás dnes dlouhý den, tatínek se vrátí asi až bude malý spát a já malého měla dneska v noci kromě jedné hodiny celou dobu v posteli, tak si asi umíš představit, jak jsem vyspalá :grinning: Tak ho půjdeme s Bessinkou ukočárkovat a já se snad taky na chviličku natáhnu.

A co ty? V tvém týdnu těhotenství jsem jen ležela, zvracela a ležela a občas pojedla rohlík :sunglasses:
7. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý dopoledne holky

kači no zrovna včera večer jsem na evičku myslela co s ní je že tu dlouho nebyla. asi nestíhá s tomáškem
7. led 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen doufám, že chuděra neřeší nějaké problémy s rodinou, nebo s tou potvorou. Pořád na ní myslím, tak snad se brzy ozve, že je vše OK.

A co ty, proběhla nugetka? :grinning:
7. led 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky si říkám, jak asi zvládá farmi :pensive:
přidávám se ke kačce, v týdnu jako ty šarlot jsem nejedla vůbec nic, max 1 přesnídávku denně :grinning: akorát jsem musela chodit do práce tak jsem se tam umírala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Strouži, to jsem tě taky pořádně obdivovala, jak jsi to zvládala :dizzy_face:
7. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosím, prosím, pošli mi odkaz na ty vaše pracovní stránky. Já příšla o služku oblíbené s novým notebookem :frowning2:
7. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
O služku jsem nepřišla :grinning: :grinning: Žádnou jsem nikdy neměla. Ale o složku jo :wink:
7. led 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači nezvládala, ráno vstát o hodinu dřív a vyblít se , lehnout vyblít se znovu, pak se tak nějak oblíct napatlat makeupem aby nikdo neviděl ty kruhy pod očima a jet do práce v autě s kolegyní která řídí jako drak ale která o těhu nevěděla tak to byla vždycky asi ta nejhorší chvilka dne. dojet do práce vyblít se, nahodit úsměj jak mi je v poho, a pak každou chvíli chodit objímat mísu kdykoliv někdo prošel s kafem, ohřál si oběd atd. domů mě naštěstí vozil manža, zásoba igelit. pytlíků v autě byla nutnost, dojet dom za pomocí manži se vysléct a ležet jak placka až do večera :grinning: naštěstí to nebylo každý den byli i dny lepší kdy jsem to zvládala v poho jen jsem nesměla jíst.

každopádně nejhorší byla svatba sestřenice, já problila i její obřad tak jsem neslyšela ano, musel na mě čekat fotograf atd. :grinning: jen za slavnostní oběd jsem si odběhla 3x , když si vzpomínám jak jsem ležela na tom záchodě v restauraci a modlila se ať umřu tak se musím smát. tolik jídla tolik pití a stroužina za celej den zvládla pár lžiček polívky a ještě mě kuchařky drbali že když neumím chlastat nemám chodit na svatbu :angry: :grinning:
7. led 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dej iktus.cz
7. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočko, ty máš teda zážitky :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky :wink:
7. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to jo, se divím že jsem tu svatbu přežila ten den mi bylo echt zle a hlavně jsem nenáviděla ty nažrané a ožralé lidi :grinning: hlavně to byla na dlouho poslední svatba v rodině a já sušila hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. led 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
šarlot ani nevím chodíš do práce nebo jseš doma?
7. led 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky víte co? jsem vám zapoměla říct že jsem o víkendu měla sen a v něm byla dráček katuška , bylo to o tom že jsem přišla dom a tam katuška tak jsemspustila na manžu že si vodí dom milenky z koníka a on že ne že je to jeho sestřenice tak jsem na něho zase spustila že proč mi to jako neřekl že tu vlaštovkujeme jak dlouho a přitom jsme rodina. sen jak blázen :grinning:
7. led 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlaticka!
som sem aj rano nakukla, ale nikto tu nebol, takze radsej pockam :slight_smile:
Tiez sa mi zda ze tu Evinka dlho nebola, ale myslim ze mala toho asi vela cez sviatky.....

Strouzi, Kaci-ahoj holky!!!!!!
7. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
tak som doma z car a mám o niečo lepšiu náladu :dizzy_face: znovu to môžme skúsiť už po 12 týždňoch ak sa budem na to cítiť-takže žiadny polrok rok
len neviem ako sa rozhodneme,je viac možností..........ale skôr ivf
idem vás dočítať včera mi od pobedia vôbec nešiel koník :unamused:
7. led 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimi ahooooj!!! To su krasne spravy!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja by som volila Ivf asi uz.....
7. led 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, mě to ležení neba:slight_smile:)) když něco dělám tak je mi líp:slight_smile:))
do práce nechodím :wink: Chodím s malým do školky, pak do obchodu, odpol na boby a to už toho mám akorát :grinning:
7. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj papu a mimi

mimi to jsou kráááásný zprávy gratuluju , no vidíš 12 týdnů uteče jak voda a šupky dupky do snaženíčka
7. led 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi:slight_smile: tak to jsem moc ráda, hned je to o 50% lepší :slight_smile:)) te´d odpočívej a sbírej síly, papej vitamínky a rozmazluj tělíčko:slight_smile:))
7. led 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a z tých 12 už budú 3 za mnou :sweat_smile:
papu tiež sa prikláňam k ivf,stimulovať za injekcie dať 250e a a folikul by bol na pravej strane bez vajcovodu....bola by to zbytočná záťaž tela,zbytočne vyhodené peniaze
stroži dakujem tiež som moc rada
7. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarlott budem sa zotavovať tak rýchlo ako to len pôjde :wink:
7. led 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi no vidíš tak už jen 9 týdnů to je za pár. :wink: jak já budu rodit tak ty budeš začínat snaženíčko :dizzy_face:
7. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi a jdeš doma na PN jo?
7. led 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska jsem poslala manžovi do icq fotku prstýnku s diamantíkem co chci za malou, tož musím se nějak připomenout ne? :grinning:
7. led 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je normalne ze stale necitim pohyby??, akoze raz som uz mala asi pred dvomi tyzdnami pocit ze som citila, ale odvtedy nic...Som z toho trochu na nervy, lebo minule som uz citila v takomto tyzdni.....Aj ked je pravda, ze ak som pozadu, tak mozno je este skoro....
7. led 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek