Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
21. led 2010

ahoj mimi jé lázně tak to určitě jeďte, my jeli před 3 rokama do maďarska do Bükfurda, vyhráli jsme tam 3 denní zájezd v tombole na plese, sice jsme jeli se samýma důchodcema ale bylo to super. hlavně teda ta voda nonevím jestli léčila mě ale manžu určitě, holky to bylo jako kdyby snědl 10 tabletek viagry, chtěl furt kdekoliv kdykoliv, klidně 4x za noc, poslední den pobytu už jsem ho prosila že nemůžu sedět a utíkala jsem před ním. mysleli jsme si že to tak působí jen na nás ale pak při poslední snídani manža zaslechl jeden dva páry důchodců jak se tam baví mezi sebou jak tam jezdí každý rok si zaskotačit protože je tam zázračná voda na erekci 😅

strouzek
21. led 2010

jo jinak holky dneska jsem měla sny totální zmatek. zdálo se mi že všichni kolem rodili (švagrovka, kámoška, sousedka) jen já břicho neměla a byla jsem zase puberťačka a všichni mi nechávali vzkazy o narození prcka pod talířem s nějakým jídlem. třeba sousedka mi ta nechala talíř se špagetama a podtím byl papír o jméně a mírách mimča a dopsáno dobrou chuť. takže jsem jen chodila do kuchyně a tam samé talíře od každý rodičky a já jedla a jedla................ myslím že mi už z cukrovky hráblo 😀

sarlotta
21. led 2010

ahojík hezké ráno🙂

Výsledky z jater.testů mám v pořádku- malinko vyšší cholesterol-ale to je normal v těhu. Krevní obraz úplně v pořádku Co je zajímavé, že cukr mám 4 nalačno 😉 - což je úplně normální hodnota.

Vyrážka mizí velmi pomalu, v noci sem moc nespala 😅 ale tak zas vím, že mi doc nedala žádný silný krém.
No a do toho pobolívání vlevo dole na břichu... doc se vyjádřil, že to je vaz co drží dělohu a nebo tříselná kýla... no to bych ještě potřebovala, fakt 😠 😠 Ale to nebude, nic mi nevylézá, jen to mám na dotek citlivé.

jaspina
21. led 2010

Normálně ráno se u mě v práci stavila ta kamarádka, co se jí v prosinci narodil prcek - ona taky dřív mívala alergie - že se po nějakém jídle osypala.. No a včera byla u doktorky na kontrolu po 6ti nedělí a už v čekárně ji začalo všecko svědit a že hrozně zrudla a natékala. Její manžel naštěstí zavolal sestřičku, tak ji vzali dovnitř - že už se klátila. Tam jí něco píchli a museli jet do nemocnice. Chytla nějaký šok a třásla se tak, že si fakt myslela, že si vymlátí zuby a když jí tam chtěli píchnout adrenalin, tak jí museli sedět na nohách i rukách - měla takový třas, že by ji nenapíchli.. Pak už to povolilo. No ale že kdyby někde byla sama.. 😔 Šílené! A prý to byla asi alergie na žvýkačku - mentol. Ona vždycky jedla Orbitky a včera si koupila Ayrwais.. A taky že je oslabená jak nespí - malý má obrácený režim.. A druhé kamarádce zas po porodu začaly migrény 😒

mimina321
21. led 2010

stouži tak to sa mám na čo tešiť 😀 😀 😀 😵
sarlott to mi je lúto...nech tá mrcha rýchlo zmizne
dnes máme na chvílu krsniatko,hráme človeče to zase budú nervy ked bude prehrávať 😅

sarlotta
21. led 2010

mimi náš malý taky hází figurkama🙂)))

jasi šmarjáááá, chudina .... já právě kožní problémy vůbec nemám, lituju všechny atopiky.. to musí být na hlavu... fakt děsné když to začne svědit. 😖

strouzek
21. led 2010

ahoj šarlot no vidíš vše v pořádku tak určitě vyrážka brzo ustoupí. gratuluju k té krvi a hlavně cukru 😉 určitě kýlu nemáš co vím tak to plno holek bolí dole. mě teď zase furt bolí ty kosti jak se roztahuju dneska to bolí pekelně.

jo a hlásím holky dneska mi začal hnízdící instinkt 😀 vstala jsem sedla k icq a manžu seřvala po icq že nemáme furt koupenou barvu do ložnice, že jestli ten jeho kámoš malíř co si ho zařídil na malování bude nějaký debil a vymaluje to hnusně nebo to bude expert na baterky co tam bude chodit jen tak na hoďku denně protože má jnou práci tak že ho zabiju a půjde to oškrábat nahazovat omítku a malovat sám!!!!!! a že jestli porodím a nebude doma vše v cajku tak se s malou stěhujeme k našim. já jsem totiž chtěla ty okna dělat a malovat dřív ale manža furt času dost a teď se mi snaží namluvit že to bude hotový za 2 dny!!!!!!! no jistě sundat tapety oškrábat 20 metrový pokoj, nahodit novou omítku zahladit a dát 2 vrstvy barvy za 2 dny když ten malíř tam bude chodit až odpoledne ??? 😠 to chci vidět stejná pohoda byla pro manžu svatba, na co to zařizuju tak brzo, za 3 dny je to zařízený no a pak sám musel uznat že i když se svatba zařizovala dost dopředu ten poslední týden jsme se mohli zbláznit.
nejvíc mě rozčiluje že furt nemám vypraný oblečky a mám to naházený v nějakých krabicích z ikei. 🙄

mimina321
21. led 2010

no presne má také nervy,jednoducho ho musíme nechať vyhrať 😀
sarlott ponám to ale ked sa vyhýbam určitým potravinám /arašidy,orechy/tak ani neviem že som alergička
no na toto sú najlepšie injekcie a mastičky,ale 99%v tehu nesmieš 😖

strouzek
21. led 2010

jaspi ty bláho na žvýkačku? no já žvýkačky nepoužívám protože mě vždycky rozbolí z toho mentolu hlava. jinak ale mojí sestřence začla díky těhu roztroušená skleroza to je fakt mazec jaký je to zápřah na organizmus jedno dítko, nechápu jak moje babička mohla mít 8 děcek a prababička ještě víc když já nezvládám ani to jedno 😅

mimi no jo to už se těš, hlavně si vem nějaký sexy prádlo ale ne moc drahý protože ho z tebe ztrhá 😀 fakt ti musím říct že manžu jsem nepoznávala takhle sexem posedlej nebyl za celých 8 let co jsme spolu. bohužel na mě ta voda k chuti moc nefungovala a nebo trošku jo ale 50x za víkend je i na mě moc, takže jsem byla jen obět sexuální touhy 😀 😀

mimina321
21. led 2010

stouži neboj ešte máš čas 😵 ale to malovanie ti nezávidím

strouzek
21. led 2010

mimi a kolik je tomu dítku?

strouzek
21. led 2010

mimi no já si taky říkám že je čas ale zase když vidím že ten malíř slibuje už 14 dnů že se staví kouknout na ten pokoj aby věděl kolik potřebuje materiálu a jak to vůbec vypadá aby si to mohl rozplánovat a nic tak mámnervy v kýblu že to bude nějaký slibotechna a nakonec si to stejně budeme malovat sami. hlavně teda je pro mě nervující mrknout na TP březen, tam už holky mají vše nachystaný i tašku do porodky některý, několik holek se tam začlo už otvírat a mít čímdál častější poslíčky a já? ani tašku do porodky, ani vymalování ani vypráno nic a teprve příští týden nám budou měnit okna. 😠

mimina321
21. led 2010

stouži 4 🙂 no velký chlap,teraz s ním hrá mm

sarlotta
21. led 2010

mimi taky někdy falšuju čísla na kostce🙂)) ale sem tam to chce i prohru... aby se dítko naučilo, že to není konec světa 😉

strouži , když to opereš a pak zase zabalíš a zaděláš igelitem, tak to bude v poho🙂 Já bych asi nečekala🙂))

řemeslníkům nevěřím. Ty okna budou za jeden den, ale zapravení kolem je druhý den, škrábání a malování tak 3dny určo.

mimina321
21. led 2010

stouži tak to máš husté 😕
ku mne takto chodí elektrikár,až nepríde tento týždeň zoženiem iného 🙄

strouzek
21. led 2010

4 roky ? téda tak to už může i pivo 😀 to by řekla moje sestřenka říkala jsem vám jak moje mamka byla u svojí sestřenky a ta má dcery co už mají děcka, jednomu tomu vnoučeti jsou 4 roky a druhému bude 6 a prej jim dávají normálně pivo dopíjet!!!!! a žádný trošky ty děcka jsou na tom tak závislé že to prej kradou ze stolů a když je nějaká oslava tak se kupuje nealko pivo nebo nějaký menší alkoholový pivo pro ty děcka aby měli od nich na zbytek dne pokoj a nejhorší že to nikomu z tý rodiny nepřijde divný!!!!!!!!

sarlotta
21. led 2010

strouži neboj Ty tady budeš do 42tt🙂)))))

mimina321
21. led 2010

no sem tam aj prehrá,ale necháme ho len málokedy má hrozné nervy 😅
z remeselníkov mám zase nervy ja,havne po tom ako sme mali tých čo nám,,prerábali,,kúpelňu 🙄

mimina321
21. led 2010

pivo? sestra by ma zabila,nedáva mu ani hríby lebo sa bojí

jaspina
21. led 2010

Jejda nestrašte mě - nás čeká ta koupelna.. 😖 Ale elektrikář dělal už hromosvody a byl v pohodě- instalatérskou bude dělat brácha a zbytek si chce udělat Jarek 😖 Já se fakt bojím jak to dopadne.. ale zakázat mu to nemůžu - cítí se uražený když mu to rozmlouvám.. 😠
Nám okna dělali 3 dny se zapravením a vším - ale my máme 5 velkých oken + 1 malé + dělali díru ve zdi a překlad, kam se zasazovaly dveře na terasu a taky vchodové dveře.

strouzek
21. led 2010

šarlot no přesně okna 2 dny a pak počítám tak 5 dnů ten malíř, zvlášť když tam bude chodit až odpoledne, přitom jsem měla pána zařízenýho který by tam byl schopný makat od rána takže by to bylo dřív ale ne, manža si prosadil nějakýho super kamaráda a teď mám nervy protože moje zkušenosti jsou že do kšeftu kamarádi nepatří, vždycky když jsme měli mít něco zařízenýho od kamaráda tak to nevyšlo nebo to byl průšvih 🙄

strouzek
21. led 2010

šarlot no to doufám mě by nevadilo přenášet tak hrozně to utíká a mám toho v plánu ještě plno takže klidně bych si to protáhla

mimina321
21. led 2010

jaspi ale ten čo nám kúpelňu prerábal po tých ,,šikovných,,bol úpne v pohode 😵 bola som s ním moc spokojná,teraz mi bude robiť nové pracovisko 🙂
ale skoro ma šlahlo kým sa to ako tak spravilo.....museli sme sa chodiť sprchovať po rodine 😖 a s wc ani nehovorím

jaspina
21. led 2010

No mi WC mámenaštěstí jinde, ale s koupáním to budem řešit podobně..

strouzek
21. led 2010

souhlasím s mimi, já bych to nepřežila kdybych neměla k dispozici koupelnu či záchod, no ten záchod by se i dal ale koupelnu? si pamatuju jak naši dělali kdysi koupelnu a to jen pár dnů a bylo léto a brácha bydlel asi 100 metrů daleko jak jsme se tam chodili koupat a už to mě nebavilo natož v zimě si to neumím představit.

jaspina
21. led 2010

Strouži tak to já myslím, že bez WC je to horší.. Aspoň teda pro mě. Zuby si můžu vyčistit i ve dřezu a při nejhorším si tam umyju i hlavu. No a voda se dá dát i třeba do malé vaničky a umyješ se - teda lepší je fakt k někomu.. Ale bez WC? A když se ti chce třeba v noci? Děs..

strouzek
21. led 2010

jaspi tak na kýbl nebo co já vím ale já fakt sprchu musím mít. vždycky v létě jak vypnou teplou vodu kvůli údržbě na pár dnů tak trpím

jaspina
21. led 2010

Jasné - já budu trpět taky -ale ten kýbl by pro mě byl fakt horší.. 😖

sarlotta
21. led 2010

strouži pivo joo🙂

no já tohle nesnáším... malému taky dávali příbuzní, že ochutnej pěnu z piva.. hahaha hihihi hrozná sranda... nevím NA CO. Děcko z toho nic nemá, je to hořké , jen zábava dospělých. když potřebuje Béčko, tak dostane kvasnicovou polévku. Mmch bych si ji dala 😅 😉 😀

strouzek
21. led 2010

tak pěnu ještě bych brala i když jak píšeš je to zbytečný a proč děcka něco takovýhoučit ale ony jim dávají normálně plné flašky piva na pití místo čaje nebo džusu!!!! a ty děcka jsou na tom fakt závislé, protože mamka jak tam byla tak tam byla ještě i jiná návštěva a tomu pánovi zmizelo celé pivo ze stolu takže ty děcka už i kradou a zamykají se do ložnice a tam si ho chlastají a to jsou oba ještě ve školce!!!!!!! chci vidět co budou dělat v pubertě, to rovnou budou krást prachy z peněženek návštěvě a píchat si drogy

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru