Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

strouzek
25. led 2010

holkyyyyyyyyy mě fakt už raní mrtvice, teď volala baba z oken manžovi že díky tomu že je mráz tak montáž není možná v nejbližší době což znamená že možná budou ty okna až kdoví kdy, já už fakt zešílím

mimina321
25. led 2010

strouži to je fakt na mrtvicu 😠
evinka ty si kočka aj bez farbenia,na fotkách s drobčekom vám to moc sluší 😵

mimina321
25. led 2010

kočky zatial sa majte idem ešte na utz 😵

evanek77
autor
25. led 2010

mimina, papa 🙂

papua
25. led 2010

Eviii: ahoooj moja!!! som rada ze ta vidim 🙂, ako sa mate holka????

Strouzi: dakujem za drzanie palcekov, snad to dopadne dobre....

Mimi: nevadi, ze si zrusila amnio, nemusi tam byt🙂. Na utz idem k nam do nemocky na kramare, lebo v sukromnom na 3D nemali volne miesto teraz, az na februar...Tak aspon usetrim a idem do nemocnice...Nebude to sice 3D a velka onrazovka, ale nevadi, hlavne ze lekar bude dobry🙂. Na 3D pojdeme neskor asi...

strouzek
25. led 2010

holky tomu neuvěříte, manža volal na ty okna znovu protože se kouknul na předpověď že příští týden už mají být lepší teploty tak z té ženské vylezlo že důvod proč se nemontuje v mrazu není to že by to ty okna poškodilo ale všichni lidi co měli okna objednané tak prý to ruší že nechtějí měnit okna v mrazu takže oni mají plný sklad a proto teď naše okno nechtějí vyrábět dokud neuvolní svoje sklady. tak jí manža seřval jak alíka že nás to nezajímá že okno 150x150 určitě ve skladu mají a že ať ho veme z jiné zakázky že nás to absolutně nezajímá že mají plné sklady že okna máme zaplacený a okamžitě je chceme takže máme volat za 2 hodiny jestli našla okno stejné velikosti od jiného člověka které by se nám hodilo. kráva jedna, to je firma napíšu na ně takovou recenzi na netu že se poserou, nejdřív se čeká jak dlouho na vyměření, pak mi řekne termín a ten zruší pak mi řekne že okno je vyrobené a nemá ho dovést, pak řekne manžovi že se v mrazu nesmí montovat za 15 minut řekne že mráz neva ale jde o to že mají plné sklady a naše okno o kterém tvrdila že není namontované není vyrobené protože ho nemají kde uskladnit.

evanek77
autor
25. led 2010

papua,
22tt, to je nádhera.... doufám, že se opatruješ mamulko 😉 🙂
jsme si teď volala na výsledky stěrů z nosánku, protože od porodnice 3x za den odsáváme (v porodnici tvrdili, že to je normální!!!!!!)... no a pusínek má zlatého stafilokoka, ach jo. Se nemusel dva měsíce trápit, kdyby mu stěry udělali rovnou, když se narodil a měl teplotu. no jo, no....

papua
25. led 2010

Strouzi: to je des no co ti poviem....Su to idioti, jasne mas pravdu, nech cakaju na vyrobenie ti, co nechcu teraz menit a kvoli nim su plne sklady a nie ti, co chcu ....

papua
25. led 2010

Evinka: dakujem, leti to hrozne...Mrzi ma, ze maly ma taketo starosti, ale no snad ho to rycho prejde.....No jo, nemocnice...ach jo....

strouzek
25. led 2010

evi a jak se dá ten stafilokok chytnout? od tebe nebo jak??takový věci by fakt měli dělat hned v porodce máš pravdu

holky tak teď psala ta ženská email že ve skladu mají okno které by sedělo, je akorát z demontáže jakože ho někdo dostal ale nezaplatil tak mu ho vzali zpět ale jinak je nové a plně funkční tak jsme tam volali a chceme slevu tak říkala že jo a že jestli byhcom si ho vzali do pátku bychom ho mohli mít namontované

evanek77
autor
25. led 2010

strouži,
netuším, já nic neměla....

papua
25. led 2010

Strouzi: ja by som ho brala, ale len so zlavou a samozrejme ze na to mate tiez plnu zaruku, takze by som sa toho nebala....Aspon to budete mat rychlo namontovane konecne.....

strouzek
25. led 2010

holky to se zasmějete, teď volala ta ženská znovu že jako by nám i stihli naše okna vyrobit bojí se že budeme chtít velkou slevu, dobrý co? nejdřív nejde pak jde ale jiné a teď že i stihnou dneska vyrobit naši zakázku a dokonce jí snad i stihnout do pátku namontovat!!!!!!!!!!!! masakr zítra mi prej zavolá že kdy by přišli na montáž!!!!!!! bordel neskutečnej

papua
25. led 2010

Strouzi: 😀 😀 to tak vacsinou byva...

strouzek
25. led 2010

jako já nevím ale my nemůžeme mít nic v klidu to je fakt masakr. jsem zvědavá s čím přijdou zítra hlavně chci termín na hodinu přesně a běda jak ne, mě je fuk kdy to budou dělat jestli tento týden nebo příští ale nejpozději 4.února chci okna namontované jinak ať si mě nejpřeje, ať je ráda že jí tam nejdu udělat scénu osobně to by si za rámeček nedala. 🙄

mimina321
25. led 2010

strouži no to je teda ,,firma,,aby si sa im za svoje peniaze doprosovala aby ti to vyrobili 😠 😠 😠
to je bordel neskutočný 😝 😝 😝
od dr.som sa vrátila s depkou idem vyžrať volačo sladké a napraviť náladu ☹

tercie
25. led 2010

Ahoj holky 🙂

Strouži teda to jsou fakt exoti s těma oknama... tak snad už to nějak dotáhnete,abys mohla chystat výbavu a bejt v klidu 😉

Mimi, co ti řekla dr? Proč máš depku??

strouzek
25. led 2010

mimi co se stalo? ☹

tercie ahoj no jo prostě my nemůžeme mít nic v klidu, zítra mi mají volat termín kdy přijdou na montáž a ať si mě nepřejou jestli to posunou byť jen o den.

tercie
25. led 2010

No Strouži je fakt že teď už to musíte jen uhádat,po dobrým s nima nic nespravíte... Dneska kdo neřve, se ničeho nedočká...

mimina321
25. led 2010

kočky ip 😵

tercie
25. led 2010

Mimi 😉 myslím, že to nebude tak horký 🙂

monkula
25. led 2010

mimi, ježiš, čo zas?

mimina321
25. led 2010

monkul moja nič hrozné 😉 som len teraz volaka umrnčaná za hocičo 😅 😎 a hociakú blbinu si berem k srdcu-no som šiši 😎

strouzek
25. led 2010

tercie přesně tak, moje teorie, mě spíš štve manža ten je taková dobrá duše, on se snaží s každým zadobře, třeba ten chlápek co nás vykradl manža stáhnul obvinění protože ten kluk za ním přišel a začal mu hrát na city, no asi věděl že kdyby přišel za mnou nepochodil by, mě nikdo neukecá sladkýma kecama a jak se naštvu lítají třísky 😀

sarlotta
25. led 2010

Ahojík holčinky)))

Taaaak NT je v pořádku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Nosní kůstka přítomna, a šíjové projasnění 1,2mm. Zítra bude krev.
Máme crl skoro 6cm, fotečka v albu. 2 ručky i nožky, prstíčky. Srdíčko ok. A možná děvčátko

No a omlouvám, se spadla nám síť a navíc malý má zánět středního ucha.. tak jsme byli pichat v sobotu uško no už je dobře... ale chuďatko moje, jak bečal.

strouzek
25. led 2010

jé šarlotko gratuluju to je krása, nt je krásný krev bude taky na jedničku. a děvčtko? no teda to je super budete mít páreček 😵 😵

tercie
25. led 2010

Strouži 😀 😀 😀

Šarlot gratulejšn 😵 😵 😵 a holčička, to by bylo skvělý, ne? 🙂 Taky bych je jednou chtěla do páru 😀

mar26
25. led 2010

Ahojj holky, Naty roste druhý zoubek a to je masakr, dneska beruška celé dopoledne plakala, měla panadol, namazané dásničky, homeopatika,chladivé kousátko a stejně tak zlobí zub jeden ☹

mimi tak příště bude barvička lepší 😉 a určitě ti to sluší 🙂

Evi Tomík má už teda pořádnou váhu,se taky pronese viď 😵

My zítra odpoledne jedem do Rakouska na hory,snad to Naty zvládne a horský vzduch jí udělá dobře,vracet se budeme v sobotu

jak asi Tádík dopadl na kyčlích a šarlotka na NT

papz, stroužku ty týdny vák tak letí, stroužek bude za chvíli rodit 😨

strouzek
25. led 2010

ahoj marti no teda bobátko trápení ze zoubkama proč to není jak u koček co? náš oliver když mu rostly zuby tak akorát kousal ale denně mu něco vypadlo a hned narostlo že jsme ani nevěděli že se něco děje. snad budete mít aspoň klidnější noc když den byl takový uplakaný.

jinak sakra holky nestraště z porodem, já vůbec ještě nemám porod zaškrtnutý v kalendáři, všichni už kolem šílí že rodím a já si furt nepřijdu těhotná 😀 hlavně dokud nebude nachystaná postýlka a vypráno tak nerodím a hotovo 😵 to samý manža ten už začal s řečma a fakt jako už budeš za chvíli rodit? nespočítali ten termín nějak špatně vždyt to nemůže být 9 měsíců 😀

mimina321
25. led 2010

šarlot gratulujem 🤐 🤐 keby to bola bambulky mali by ste párku 😵 moc držím palce 😵
mar ahoj 🙂 no vás trápia zúbky,chúdatko malinké
ja kým nakrmim toho mojho vyhladovaného manžela tak mám aj čo dačítavať 😅 cez vianoce sa mi pekne vypapkal,ledva sa naprace do riflí 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru