Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mar26
25. led 2010

skřítková tak hlavně že plodovka dopadla dobře a zase další parťačka-to ty vlaštovčí kluci budou mít sakra výběr,teď je to tu samá ženská 😀

skritkova
25. led 2010

To jo, za chvíli bude převaha😀

mimina321
25. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Jaspina.......................19dc-15.2 laparka
Mimina........................mmt,čakám ms
skritkova......čeká holčičku

skritkova
25. led 2010

Jůůů, mimi, díky za dopsání do tabulky 😉 Když tak mi tam ještě prosím připiš, 8.2. poradna. Děkuji, jsi hodná... A jinak Ti chci říct, že mě moc mrzí, čím sis o Vánocích musela projít ☹ Život je někdy hrozně nespravedlivej a krutej ☹ Ale já věřím, že se Ty i Jaspi se miminka letos dočkáte, oběma to přeju a držím palečky, aby to čekání nebylo vůbec dlouhé 😵

tercie
25. led 2010

Skřítková vidíš, tak to si ani nepamatuju, ale holt jsem se ještě rozkoukávala 🙂
Gratuluju k holčičce 🙂
K těm triplům...popravdě se divím, že na ně posílají, když je NT v pořádku, akorát lidi stresujou. My měli taky doporučený amnio, ale čekala jsem až jak dopadne NT, a když bylo dobrý, tak jsem amnio odmítla a pak mě můj dr nedělal ani triply, řekl že to není třeba a já jsem mu neskonale vděčná. Mě je 30, tak taky nevím, jak by dopadly. A další nervy...děkuju, nechci 😉
Ale máme to dobrý holky a už to tak zůstane 🙂

Já jsem se odmlčela protože jsem byla páchat palačinky 😀 Tak se teď láduju a čtu ty pěkný zprávy 🙂

skritkova
25. led 2010

Terci, jůůů, palačinky, tak na ty jsem měla dnes strašnou chuť... Ale máme z víkendu spoustu zbytků, tak musíme dopapkávat🙂 Navíc, já je nerada dělám - jednak je neumím tak dobré jako moje mamka a jednak je toto jídlo u mě spojeno vždy s nějakou "katastrofou" - takže je dělám minimálně. Máš nějaký fakt dobrý recet, kdy se vždycky zaručeně povedou? Já vím, je to blbost, palačinky umí každý děcko, ale já holt asi nee 😖

skritkova
25. led 2010

Jo jinak k těm triplům - je to prostě no comment, u nás bohužel asi stále panuje zastaralejší názor, takže na ně se tu posílá, i když vyjde NT dobře, chjó☹ Takový zbytečný nervy☹

tercie
25. led 2010

😀 Holky ady vždycky o něčem mluví a já na to dostanu okamžitě chuť, minulej tejden třeba frčela krupicová kaše 😀 NDneska se probíraly bramboráky, ale to mě odrazuje strouhání brambor a pak smažení, nebaví mě stát dlouho u pánve 😀 Jenže chuť na palačinky byla silnější 😀 Tip aby se pokaždý povedly nemám, taky jsem měla těsto trochu hutnjší, ale co, to se přežije, hlavně že jdou obracet, s tím mívám problémy, když se to trhá. Dělám radši menší formát aby s tím nebylo tolik práce, pak je jenom potř marmoškou, nic víc na ně nedávám...

strouzek
25. led 2010

jé ahoooj chvíli tu nejsem a on příšel skříteček. jsem ráda že si za náma přišla. triply no coment já to říkám furt zrušit zničit zakopat spálit tyhle trapný testy, já jsem na to nešla a jsem jenom ráda. ty už jseš 22 tt? je to možný vždyť si teprve našla // a depkovali jsme spolu že se 12 tt nedočkáme 😅 a co vaše princezna malinká jak se má?

skritkova
25. led 2010

No právě, mně se taky vždycky trhají a to je ta nejmenší tragédie😀 Jinak bramboráky teda taky můžem, ale jsem na tom stejně jako Ty, odrazuje mě to škrábání brambor 😒 🙂

strouzek
25. led 2010

no jo palačinky bramboráky ... holky hlad a cukrovku na vás 😀 já dneska ráno bílý jogurt, na oběd salát a smažený žampiony, odpoledne jablko, večeře graham rohlík a teď půl pomeranče 🙄

strouzek
25. led 2010

koukám fakt samý holky budou letos no je to potřeba abychom vyrovnali ty vlaštovčí kluky 😵 musí mít taky nějaký nevěsty no ne? 😀

skritkova
25. led 2010

No jo Strouži, jsi chudina s tou cukrovkou, je mi Tě fakt líto☹ Ale tak Neluš bude brzy s Vámi a Ty se budeš moct pořádně nadlábnout 😀

tercie
25. led 2010

Jéje Stroužinko, tobě chutě dělat nechci...i když smažený žampiony to bych si taky dala říct 🙂 Ale jak píše Skřítkova, pár týdnů a bude po všem 🙂

strouzek
25. led 2010

holky to je taky to jediný co mě drží na nohách že se pak nažeru. už jsem řekla všem z rodiny že bez sladkostí ať ani do porodky nechodí 😀

strouzek
25. led 2010

no nic holky jdu koukat na mentalistu, nevím o čem je v seriálu řeč ale herec je k sežrání 😀

tercie
25. led 2010

No jo, návštěvy budou chodit místo s dárkama pro Nelinku, se žrádlem pro tebe 😀

Mentalista je dobrej,ale mě stejně chybí Haus 😉 My koukáme na dvojce na vyhublýho Schmitzera 😀
Taky jdu holky,dobrou noc 🙂

sarlotta
26. led 2010

skritkova🙂 já mám vždycky místo palačinek takové silnější placky🙂 neumím tenké, ale chuťově jsou dobré.
A hodně ráda je dělám na slano s masovou náplní- tzv enchilados palačinky. Si uděláš kuřecí maso se zeleninkou na pánvičce a naplníš od palačinky, sroluješ nebo jen přeložíš, naskládáš do pekáčku a nahoru natřeš kečup smíchaný se strouhaným sýrem a zapečeš chvilku v troubě- mňamozní to je- strouži pjomiň... si zapiš🙂)))

čokošku ale ke kojču opatrně🙂)) ať se Ti malá neosype.. ono se musí všechno jíst tak akorát- jinak jsou dětičky hned oházené, bohužel. Hlavně se najez lesního ovoce, jahod atd teď 😉

jaspina
26. led 2010

Ahoj holky, omlouvám se ale nestíhám.. Šéf přivezl moc papírů, tak s tím spěchám. Příští týden už si musím vyřizovat EKG, odběry... a ten další týden pak bude taky rozkouskovaný. To musím ještě pro nějaké papíry k doktorce a trhat ten moudrák, tak možná budu nějaký den doma..uvidím. A za 3 týdny už bych měla mít touto dobou po laparce 🙂

strouzek
26. led 2010

brý ránko holky
koukám že se tu zase řeší žrádlo 😠 😀 holky došla na mě krize, dneska se mi zdálo že jedu s nějakým starým kočárkem po městě a zastavím u obchodu a kupuju si haldu koláčků. to je fakt děs, co jsem to za matku, místo aby se mi zdálo o malé tak se mi zdá o žrádlu 😔

jaspi v pohodě, držím palce ať to všechno zvládneš, jak zoubek tak laparku tak šéfa 😉

sarlotta
26. led 2010

hehe🙂 stroužinko🙂))
za měsíc a půl budeš jezdit s novým kočárkem a kupovat koláče, nebuuuj 😀

strouzek
26. led 2010

tak to doufám, jsem hrozná ale nevím na co se těším víc 😀

papua
26. led 2010

Dobre ranko vlastovicky!!!!! Takze najprv:

Sarlott: Gratulacia velika k dobremu NT, urcite aj krv bude OK....

Skritkova: Ahojjjj, vitam ta medzi nami🙂, ja si ta tiez trosku pamatam z videnia....Vidim, ze to mame stejne🙂, ja som tiez plodovku absolvovala a aj poriadne nervy, o tom by tu dievcata vedeli rozpravat :-/......No co uz, este morfolog. utz a snad uz budem kludna...., ty si ho uz mala?

Strouzi: myslim ze mas plne pravo snivat o kolacikoch zlatko 😉, mala sa urcite nehneva ze o nich aspon snivas ...🙂

Mimi: co sa deje? aj mne napis...

Jaspi: no bude to trosku narocnejsie teraz, ale ja verim ze sa ani nenazdas a bude po laparke!!! Velmi drzim palce!

monkula
26. led 2010

Ahoj..
Aj u nás boli včera palacinky 😀 😀 Ja robievam strašne tenké, tak ľúbime, deti aj manžel holé, tak priamo z panvice a ja s tvarohom a hrozienkami namočenými v rume 😀
a mne sa snívalo, že som si našla na teste // 😅

strouzek
26. led 2010

ahoj papu a monkul

monkul no teda a nechceš zkusit testík?? 😀 mě se o // na mamatestu zdálo vždycky když jsem byla těhu 😀 vlastně teď to moje hlava věděla dřív jak já, pořád jsem myslela že nebyla ovule a ono těhu nedonutit mě manža na základě snu koupit test čekám na ovuli asi doteď 😀

monkula
26. led 2010

strouži, nie, nechcem 😀
ale to by si si snáď všimla, že si tehu, nie? 😀

strouzek
26. led 2010

no nevím možná jo a nebo bych si myslela že tloustnu 😀 i když tloustnu není asi v mém těhu to pravé slovo kilo dvě nahoře za celý dosavadní těhu 😅 i když podle doktora moc žeru tak nevím 😀 holky jsem zvědavá příští týden co mi řekne v diaporadně jestli mi zase řekne že moc žeru a dá mi inzulín tak si na truc půjdu koupit plnou igelitku koláčů a hotovo 😎

holky volali mi z oken, tak prej v pondělí to namontují a dokonce stihli vyrobit tu naši objednávku a dokonce i přivést. dobrý co? hlavně že včera to byl velký problém ale stačilo zařvat a je to 😀

mimina321
26. led 2010

ahoj bambulky 🙂

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 25.1. NT, 1.2. KO
Skritkova.....čeká holčičku 8.2.ko
Jaspina.......................20dc-15.2 laparka
Mimina........................mmt,čakám ms

mimina321
26. led 2010

strouži tak sa to vyhubovanie oplatilo 😵
kočky samé maškrty tu preberáte,slintám ako bernardín 😀 😀 😀 asi zajtra urobím palacinky

strouzek
26. led 2010

to jo, hlavně nejdřív mi tvrdí že to nestihnou ani vyrobit a teď stihli za den to vyrobit i přivést a dokonce tvrdí že to stihnou v pondělí nasadit i zednicky obezdít takže najednou není problém nic . to je fakt mazec, mě sice celý život všichni tvrdí že s prožízlou pusou nikam nedojdu a narazím ale tady teda to pomohlo a vůbec co si tak pamatuju tak hádka a prořízlá pusa se mnohdy vyplatila víc než hodný žvásty

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru