Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
27. led 2010

Já taky ven radši nelezu, jsem nachcípaná i tak.

Strouži mlčet a šoupat nohama, když nemáme děti co?Když se baví zasloužilý matky 😀 😀 😀

Mě se ty nebesa taky líbí, je to útulný, a prach padá všude, holt to sem tam mezi praním vezmu a ještě to venku pořádně vyklepu a je to 😉.
Já to narafičila, ale teď se mě to nechce sundavat 😀 Jak je to s těma pověrama, smí se to mít nebo ne? 😀 prát to budu stejně tak jako tak, před použitím.
No jo,podle tt a oken to už budeš štelovat naostro 😀

tercie
27. led 2010

Tak mě z toho co jsi napsala děsí trošku nástřih... jako jestli mě budou stříhat, tak o tom nechci vědět a nechci vidět doktora jak si to ke mě hrne s napřaženejma nůžkama 😀 a pak ta pumpa... to zas kvůli malýmu, budu dělat co půjde aby to nebylo třeba. Ale když se něco posere tak zas lepší pumpa, než kleště, si myslím... No a taky prej je hooodně nepříjemný šití po porodu... no radši nemyslet, co nás čeká, prostě to musíme zmáknout 😀

strouzek
27. led 2010

jj si piš držet hubu a obdivovat zasloužilou matku 😀
na pověry kašli, hele průserů už máme za sebou dost a to jsme žádný postýlky , kočárky doma neměli a stejně se to posralo, tak teď si hezky nachystáme postýlku, nebesa a odrodíme jedna báseň 😀

jinak dle toho co jsem dneska četla tak mám strach i z cesty do porodky v autě 😀 dokonce i při představě svýho dřív propagovaného císaře jsem se osypala při představě že mě uspí pouze lokálně a uslyším a ucítím jak se ve mě hrabou. 😖 ale hold cesta zpět není, manža furt říká že když byla tak těžká cesta do břicha tak musí sakra bejt lepší cesta ven no ne? 😉

skritkova
27. led 2010

Ahojky holčiny,

já jsem dorazila z práce, najedla se a teď to vidím tak akorát na postel 😅

Strouži, snad už se konečně těch oken dočkáš a budeš mi moct všechno pěkně v klídku začít chystat🙂

Holky, s porodem nestrašte, nějak to dopadne, přežily to jiné ženské, přežijem to i my, snad 😀

murynka
27. led 2010

holky nebojte já měla vše doma 🙂 a v pohodě 😉

všechny moc zdravím 😎

strouzi sakra já bych si to s tebou vyměnila já bych tak ráda rodila znova ☹ 😀 😵 ....hele a císař není žádný med možná při porodu ale po porodu děs běs je to operace a potom jsou v poho spíše ty co rodili normálně než císařem to mi věř viděla jsme to na vlastní oči 😉

strouzek
27. led 2010

ahoj skřítku já jsem na postel celý den protože ještě jsem se od rána nestihla převlíct z pyžama 😀 no co už , nestíhám 😀

já taky doufám že okna budou v pondělí, pak zapřáhnu malíře a že snad příští týden o víkendu už budu moct dávat byt dokupy a chystat. nemůžu se dočkat, akorát mě dneska vytočil dodavatel přebal. komody, slíbili že to bude za 14 dnů který uběhli tak jsem dneska psala vyhrožující email že chci vědět kdy to bude protože nehodlám přebalovat na zemi tak jsem zvědavá co mi odepíšou 🙄

murynka
27. led 2010

jo strouzi co to vůbec čteš sakra 😠 😠 😠

skritkova
27. led 2010

Jejda, co to píšu - mělo tam být - budeš SI moct všechno... Asi fakt potřebuju odpočinek 😠

strouzek
27. led 2010

mury ahoj teda s tebou by si vyměnil porod asi každej, rychlovka odpoledne lítáš s válečkem a v noci už chováš 😀 akorát ten termín nehodlám po tobě opakovat, já jsem se zařekla že dokud nebudu mít doma uklizeno vypráno nachystáno taknerodím akorát doufám že to dodržím a nebudu tu ve 45 tt chodit se skříženýma nohama že mi tam něco leze a doma pořád jak po výbuchu 😀

tercie
27. led 2010

Ty jo tak na císaře bych dobrovolně nešla ani za pytel krokodýlů 😀

Strouži to má manža pravdu, s tou cestou do břicha a z břicha 😀

Mury viď, kašlem na pověry. Ale stejně to asi sklidím ještě do pytle, nemá smysl aby se teď do toho zbytečně prášilo.

strouzek
27. led 2010

mury jsem blbá, ale za to můžete vy, ráno tady byla nuda na koníkovi, na icq žádná kámoška tak jsem z nudy koukala 🙄 😀

murynka
27. led 2010

strouzi 😀 😀 😀 tak už se rýsují okna to je dobře 😎 jen to hezky nachystej máš čas 😉 😉

tercíku jak chceš já už to měla vybalené pak jsme to jen ještě jednou přeprala 😉

murynka
27. led 2010

tak čti něco jiného 😎

murynka
27. led 2010

ale chápu ono to láká 😀 😝 😀

strouzek
27. led 2010

tercie za pytel krokodýlů bych já teda šla, víš kolik bys z toho měla pásků a kabelek 😀

jaspina
27. led 2010

Strouži teď jsem narazila na diskusi o vibrátorech - je to tuším v matka, otec, rodina.. no prostě vlevo dole. A je to tam dobře promazané. Jsem se pobavila. A neuhodneš komu mazali skoro každý příspěvek. Napovím jen, že se jedná o zasloužilou matku, hodnou obdivu 😀

tercie
27. led 2010

Já taky čtu, abych byla v obraze, ale snažím se si to nepříjemný nepřipouštět... dyť mě se to přece vůůůůůůůůbec netýká, ne? :- 😀 😀

strouzek
27. led 2010

jaspi joooo to vím která to je, teda jak ta diskuze tak ta zasloužila matka 😀 taky jsem se pobavila 🤐

mimina321
27. led 2010

strouži vôbec nestresuj každý pôrod je iný 😉 zrovna včera som mala na navšteve kámošku,odrodila za necelé 2 hodinky....a ukončila to slovami nič to nebolo 😕 😅

tercie
27. led 2010

Strouži tě úplně vidím, jak si tam cpeš tu hlavičku zpátky, že ještě nemáš vypráno 😀 😀 😀 😀

Jaspi jsi mě inspirovala, asi se půjdu mrknout, když ji mazali tak aspoň to bude bez jejích inteligentních vsuvek,ne? 😀

mimina321
27. led 2010

teci no ja som mrkla je to skoro všetko zmazané 😕 musela to byť divočina

tercie
27. led 2010

Mimi aha, tak to si asi moc nepočtu 😀

sarlotta
27. led 2010

Holky jde hlavně o to jak tělo reaguje na rozbíhající se porod a tohle prostě ovlivnit nejde. Jak rychle se otevřete tak rychle porodíte. Delší porod je vyčerpávající, ale kontrakce nastupují pomalu a první nejsou tolik bolestivé, Kratší porod sebou nese silnější kontrakce. Míry a váha dítka jsou taky důležité, že 3kilový prcek se rodí dobře, větší děti potřebují nástřih🙂 důležité je ale dítko, aby se dostalo rychle ven 😀
Jinak doporučuju masírování hráze olejíkem, natahování, já se dostala na 9cm.. malý měl bohužel hlavičku 10 😠 a skoro 4kila. Tak SC.

mimina321
27. led 2010

no terci niečo ano,ale moc toho nebude 😅
no niekde som videla takú šikovnú vecičku tuším epino alebo tak volajako sa to volalo na prípravu pôrodných ciest

skritkova
27. led 2010

Šarlotko, taky jsem kdesi četla, že to masírování hráze pomáhá, akorát si to jaksi neumím představit v reálu... 😕 To je asi lepší, když vypomůže manža, ne? 😉

sarlotta
27. led 2010

to sem taky četla mimi. to epi-no.. ale já minule zapojila manžu 🙂)) nebylo to zlé🙂))

sarlotta
27. led 2010

jj, skritkova🙂))

od 34-35tt dřív ne🙂 mám někde návod ve wordu, kdyžtak najdu, jestli Vás to zajímá🙂))

skritkova
27. led 2010

Ten návod by se šiknul🙂 Jestli ho někde najdeš, tak ho sem určitě hoď, prosím 😉

strouzek
27. led 2010

holky já nechápu proč to ti admini furt mažou, člověk si tu ani nepočte 🙄 😀

tak rychloporody měla moje mamka, vstala, řekla tatovi ať dosnídá a šla do porodky, u bráchy pěšky,přišla a do 20 minut jsme byli všichni na světě. moje kamarádka ta teď taky odrodila za 2 hoďky od prvních kontrakcí ale jsem realista, statistika toho že všichni kolem mě měli super porody a já bych ho měla taky je čistě nereálná, statisticky si to jako vždy vyžeru 😝

co se týče epino no nevím představa strkání si dovnitř balonku je pro mě ještě hrůzostrašnější než představa nástřihu 😅

strouzek
27. led 2010

já nic masírovat nechci ani žádný epino ani žádný alternativy, já spoléhám na drogy a epidurál 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru