Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

tercie
27. led 2010

Já taky nakupuju přes net, obchody mě neba a hlavně mě přijde že maj docela omezenej výběr... na netu můžu srovnat ceny a tak...
Já tu měla tchánovce... tak už jsi fuč... jenom jestli k makový panence nebyl taky makovej odvar 😀
Dobrou noc!!!! 🙂

jaspina
28. led 2010

Dobré ránko vlaštovičky. Dnes tu zas bude šéf.. 😠
Normálně jak jsem se dnes chystala doma do práce, tak jsem najednou chytla takového motáka, že jsem myslela, že si snad vezmu volno. Měla jsem pocit, že nedojdu ani na zastávku a ťápnu sebou do sněhu.. Naštěstí se to pak zlepšilo, ale byl to hnus! 😝 Asi moc nízký tlak.. Já to někdy mívám, ale takto moc to bylo poprvé.
Strouži s tím Epi-No mám stejný pocit. Já bych měla strach, že dřív vytlačím to dítě jak ten balonek. Mě to přijde nepřirozené snažit se něco tlačit, když bych tam měla prcka. Bych se bála..

mimina321
28. led 2010

dobré ráno 🙂
u nás napadalo kopec snehu,ako u vás?

mimina321
28. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 1.2. KO
Jaspina.......................22dc-15.2 laparka
Mimina........................mmt,čakám ms

strouzek
28. led 2010

ahoj holky 😵 hlásím se z kontroly z gyndy, dneska to bylo obzvláště náročné. dělali mi ozvičky a já se jim tam složila udělalo se mi zle na blití, točila se mi hlava , zelená jsem byla pak ještě i u dr. na utz jak mi jezdila po břiše no mazec.fotku nemám malá nespolupracovala, opět měla ruku na obličeji, jinak vše v pořádku, čípek drží jak přibitej 😀 . akorát mě dr. vyděsila začla mi vykládat že jestli se mi zhorší cukrajda a dostanu inzulín musela bych rodit v ostravě nejspíš císařem tak mám prdelku staženou na příští kontrolu na dia. jinak po kontrole a odběru krve na dia jsem si šla koupit 2 koláče a sežrala jsem je do minuty 😎

strouzek
28. led 2010

holky já nakupuju z netu všecko, jak výbavičku tu větší (kočár, postýlku, povlečení,..) tak oblečky, flaštičky, dudlíky,kolotoč, ...dokonce i věci pro sebe potřebné do porodky (jednoráz. kalhotky , vložky,...) mám z netu. tady je v obchodech prd, nechutný prodavačky a ceny děsný, takhle vím že mi to donese pošťák až dom a i z poštovným to pořád vyjde levněji než v kamen. obchodě.

jaspi to byl asi tlak, dneska v telce říkali že přichází nějaká nová teplotní fronta takže dneska je zátěž větší pro citlivé osoby a kardiaky. s tím epinem viď? já jsem na takový věci dost nedůvěřivej člověk, bála bych si dělat něco sama, jak říkám radši budu rozpáraná až k uším než takový alternativní prostředky 😅

mimi sníh ani ne ale jak se trošku oteplilo tak je tu šílené náledí a o život jen dojít z parkoviště k baráku.

jinak holky dneska to bylo na gyndě jak u pediatra, nevím jakto ale těhule jsem tam byla akorát já, jinak samé děcka kolem věku 10 -12 let. tak nevím proč tam šli, mě by v 10 letech nedonutil na gyndu nikdo ani heverem

tercie
28. led 2010

Holky ahoj, já na nízkej tlak netrpím, ale dneska na tom fakt něco asi je, protože je mi taky divně, myslela jsem že ani nevylezu z postele, jsem jak praštěná palicí, fakt hnus počasí. Asi si udělám kávičku,jestli to trochu nepomůže.
Strouži kontrola super, a co ti vlastně řekli v tý dia? Jak jsi měla vítr z doktora, vše gut? No vidíš i koláčky jsi měla, tak má dušička na nějakej čásek zase klid viď 🙂

strouzek
28. led 2010

tecie no v dia nic tam jdu až příští týden, šla jsem akorát na diaodběr krve takže prdelku budu mít staženou pořádně až příští týden co mi řekne na výsledky. jestli mi fakt dá inzulín tak mě šlehne, já chci rodit v krnově a hotovo, tady jsem se vyklubala na svět, tady žiju, tady porodím a pak i zdechnu ale z krnova mě nikdo nedostane a hotovo 🙄 😀 no jasně kdyby to jinak nešlo musela bych ale dokud to půjde budu bojovat za porodku tady, navíc tady mám slíbeno že kdybych šla na císaře budu tam mít švagrovku protože je vrchní na sálech a tak bude i protekce na porodním obecně.

jinak ten tlak no já měla dneska krásně v normě tak asi je fakt nízkej protože před kontrolou mám vždycky vysokej tak dneska musí být nízký k tomu jsem si přidala tlak stresový a vznikl z toho normální 😀

tercie
28. led 2010

No jo, prostě není tlak 😀
Snad budeš mít všechno OK, abys z Krnova nemusela, když jsi takovej patriot 🙂

sarlotta
28. led 2010

Ahojík holčičiky, u nás taky sněžííííí... byli jsme se projít do obchodu a k doc a do lékárn...je tam docela fajn jen -4🙂 😎

strouzek
28. led 2010

patriot to teda jsem, hlavně to beru tak že tady za mnou přijde rodina, manža bude za náma denně chodit atd. v nemocnici dělá spolužačka pak švagřina je tu vrchní takže v případě císaře bych měla tu jistotu že by byla se mnou a podávala možná rovnou i ten skalpel doktorovi protože je původně nástrojářka 😀 hlavně tady vím co jsou tady za doktoři, jsou tu moc hodní na gyndě akorát jeden doktor je takovej mladej debilek, měla jsem ho u revize ale tomu se "připomenul" tchán po telefonu tak od tý doby je jak med na mě. V ostravě bych nikoho neznala a hlavně kámoška tam kdysi dělala než šla na mateřskou a prej děs běs, doktoři tam chlastají atd. tak jako je mi jasný že to je všude ale tady to mám potvrzený od tý kámošky napřímo tak z toho fakt nadšená nejsem. navíc plno lidí z ostravy, nového jičína opavy atd. chodí rodit k nám do krnova protože jsme vyhlášená porodka kde máme i porody s dulou, do vody atd.
no nejspíš bychskončila jako u štítky to jsem šla na operaci do bruntálu a všichni za mnou chodili s údivem jakto že z takové vyhlášené nemocnice utíkám do takové prdele na operaci 😀

mimina321
28. led 2010

baby moja mňa asi traafí 4 mesiace čakám na výsledky z genetiky,teraz som tam volala a že sa im to nepodarilo vyhodnotiť......... 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
musím ísť na odbery znova,mne sa asi sniva alebo čo ☹ 🙄
bez genetiky v car do ivf nepôjdu ☹ ☹ ☹

strouzek
28. led 2010

mimi cože? jak nepodařilo? to tam mají pěkný bordel anebo máte takový zvláštní geny či co? to je mazec doufám že tě udělají přednostně

sarlotta
28. led 2010

mimina šmarjáá... je to možné ? Já čekala na genetiku přesně měsíc v Prediku. nebyla jsi nachlazená ? a stejně 4 měsíce.. to je děs.

mimina321
28. led 2010

no ja vám neviem bolo mi podozrivé,že to nejako trvá,ale dievčence hovorili,že si dávajú načas 😖
manžel zúri 😔
stouži po takom čase ako im to trvalo sa z tej krvi musel spraviť aj sedemhlavý drak 🙄
asi ma trafí v poslednom čase mám nenormálnu smolu.....

mimina321
28. led 2010

šarlott ja si ti ani nepamätám ale asi som nachladnutá nebola 😕

sarlotta
28. led 2010

mimina tak jen ať jim to manžel pěkně řekne od plic... podle mě to někde ztratili. jako stat se može všechno, že. ale fakt na genetiku se čeká maximálně 6týdnů. Zkusila byhc jiné centrum asi. nebo jim vyložit jaké stresy Vám to způsobuje a že taky nemůžete čekat věčně. Doufám, že nebudou ještě arogantní.

mimina321
28. led 2010

šarlot genetiku nám nerobí car,ale ambulancia 😒

jaspina
29. led 2010

Hezké páteční ránko!
Mimi - to je na zabití! Podělají to a ještě se přiznají až po takové době. 😠

sarlotta
29. led 2010

Dobré ránko holky)

kdyby se Vám chtělo přihodit hlas kamarádce z koníka http://kladensky.denik.cz/miminka/miminka201001...

Natálka Koulová
je to dneska do 12hod a hlasovat se může po hodině.

Díky sluníčka 😎

strouzek
29. led 2010

brý ránko holky

mimi to je fakt pech taky si myslím že to ztratili, doporučuju seřvat je do kuličky a oni ty druhé testy udělají i do týdne 😠 vůbec se ti nedivím že máš pocit že se poslední dobou všechno se.e dobře to znám, hold my si musíme vše vyžrat než se k tomu mimču dostanem 🙄

mimina321
29. led 2010

ahoj 🙂
dnes sme mali ísť znova,ale sú hrozné cesty pôjdeme až pondelok 😖 nas..li ma teda poriadne,sorry za výraz

mimina321
29. led 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 29.1morfolog.utz
Skritkova.....čeká holčičku, 8.2.ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 1.2. KO
Jaspina.......................23dc-15.2 laparka
Mimina........................mmt,čakám ms

sarlotta
29. led 2010

těhulky http://www.dm-drogeriemarkt.cz/bb/detail.html?q...

přihlaste se do klubíku

strouzek
29. led 2010

šarlot bohužel dm mám daleko ale jsem ve schlecker klubu a pampers klubu ale zatím teda z toho moc výhod není 🙄
mimi vůbec se neomlouvej za výrazy, stát se to mě tak bych to řekla mnohem hůř asi.

holky příští týden tu moc nebudu, budu s kocourem v azylu u našich abych tu nebyla při té výměně oken a v tom prachu jak bude malíř škrábat zdi a taky aby se jim kocour nepletl pod nohy při práci , k našim si beru noťas ale nevím jestli se mi podaří se tam připojit na net tak kdyby něco jsem na telefonu (kačka ho má určo) ale hlavně to hlásím abyste věděli že jsem okej. jenom na mě pak myslete v úterý chci jít na diaporadnu a po včerejšku se bojím jak čert toho že mi fakt dá inzulín.

mimina321
29. led 2010

strouži držím všetky palce,aby si dobre dopadla 😉

sarlotta
29. led 2010

stroužku taky na Tebe budu myslet, myslím, že Ti ho nedá. 😉

sarlotta
29. led 2010

Jinak mi došly výsledky a riziko T21- Downův syndrom je 1:5300 😉

strouzek
29. led 2010

díky holky, fakt ho nechci, neumím si představit do sebe něco píchat a taky kvůli toho císaře i když s tím sjem se už tak 😵 nějak v duchu smířila že je tu ta možnost ale nejsem vůbec smířená s tím jít rodit do jiné porodky. takže jestli mi ho dá tak hned volám švagrové ať zjistí v nemocnici u primáře jestli fakt musím do ostravy protože mi to prostě přijde divný, kdybych měla nějaký problém s placentou nebo se něco jiného nezdálo tak to beru že mě pošlou do velký porodky ale když je vše v pořádku a akorát můj cukr skáče tak mám spíš dojem že ten důvod proč by mě poslali pryč by byl jen ten že si nechcou se mnou špinit ruce.

jinak šarlotko grtuluju k výsledkům super, zdravounké miminko jen tak dál

sarlotta
29. led 2010

děkuju🙂 je to dost malé riziko, že jo...kolik jste měly Vy. já jsem furt takový plašan 😀

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru