Jdeme na to
evanek77
18. kvě 2009

Vlaštovičky se rozrůstají

Tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂
mimina321
4. únor 2010
no aj naši sú chlpatý,lae sú v byte tak aby mi vonku v tej zime nevytuhli 😃 😃
dnes budeme mať na obed palacinky včera som zabudla vytiahnuť z mrazáku mäsko
sarlotta
4. únor 2010
já taky .. včera jsem dělala, se špenátem a sýrem... mňam... 😉
mimina321
4. únor 2010
my budeme mať na sladko 🙂
dnes som začala jesť sarapis,uvidíme ako to ,,spracujem,, :-N ked nezaberie na iné aspoň budem zdravá ako repa 😎
tie maminy nás zanedbávajú už tu stráášne dávno ani jedna nebola :-o
sarlotta
4. únor 2010
no taky se mi zdá.. nestalo se něco ? já na ně vůbec nemám jiný kontakt... evičku bych ráda viděla jak se mají :-|
mimina321
4. únor 2010
šarlotka ani ja jedine na mao 😞
mimina321
4. únor 2010
pozrite do albumčeku mám tam trhačov x-) kým to admin nezmaže
sarlotta
4. únor 2010
no jo to jsou prďoši s krátkým nožkama,my máme špice🙂 krásní jsou.
mimina321
4. únor 2010
no milujem ich 🙂 špic bol môj prvý psík mala som bieleho,ešte u rodičov
mimina321
4. únor 2010
jejda musím ísť niečo robiť,ale budem nakúkať =-)
papua
4. únor 2010
ahoj zlaticka! Nejako sa nam to tu nehybe...co sa deje? Vonku snehu plno a na nete dokopy nikto? ako to?
sarlotta
4. únor 2010
papu, asi všichni pracují nebo uklízí či co:-)))) já už bych radši jarní úklid:-))))) ale to ještě nebude.... no lepší zasněžená Zima než blato 😃
papua
4. únor 2010
sarlott: no ja tiez, uz mam toho snehu dost plne zuby, je toho na mna moc, zababusena jak medved stale a hlavne nevydrzim vonku viac ako 15 minut, to je maximum🙂, hned mrznem...Inac ako sa citis? Aj grckas?
sarlotta
4. únor 2010
no už je mi líp, ťuk ťuk🙂)

já bývám s malým venku max hodinku, ono se po obědě vždycky trošlu oteplí🙂
papua
4. únor 2010
tak je dobre🙂, mne tiez len noci byvaju tazsie...nemozem stale spavat a mam malu tak nizkopolozenu, ze ked sa mi trosku naplni mechur, tak ma boli komplet vsetko dole a este mi aj boxuje obcas do mechura...🙂, no je to sranda...
sarlotta
4. únor 2010
papu vydrž🙂)) chtěla jsi pohyby , tak je máš🙂))
papua
4. únor 2010
sarlott: jasne 🙂, ved sa aj tesim 😉, neboj ked trosku nekope uz panikarim 🙂....Uzivam si ich jak sa da aj cez to vsetko...
sarlotta
4. únor 2010
já vím, že jsem zlá, ale Ti ty kopance do močáku závidím🙂)))
papua
4. únor 2010
Nie si zla🙂....To mam nove teraz ze aj do mechura kope, takze si to tiez uzivam 🙂...
skritkova
4. únor 2010
Ahojky holčiny, včera nám odvezli počítač, asi nějak onemocněl😞 Tak jsem teď na noťásku🙂
Papu, mě taky malá tam dole do něčeho kope a to se mi až udělá blbě, ale jsem za to ráda 😉
Šarlotko, Tebe to zachvíli taky čeká x-)
jaspina
4. únor 2010
Já tu mám zas šéfa, ale zítra tu budu! 🙂
papua
4. únor 2010
Skritko ahooj: no mna ked do mechuru kopne tak az nadskocim niekedy 🙂, ale tiez mi to nevadi....🙂, je to krasne!!!
imagelady
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jaspina
5. únor 2010
Hezké ránko, dnes tady sice jsem, ale už tu není nikdo jiný.. 😞 Aspoň že už je pátek!
sarlotta
5. únor 2010
dobré ránko:-) taky si říkám jaspi🙂))
jaspina
5. únor 2010
Normálně jsem dnes vytočená hned od rána! Objednala jsem si od jedné pipky s S-bazaru šaty za 1000 Kč a ona mi týden nebyla schopná říct, jestli už jí došli peníze. Pak že teda jo a že to pošle v pondělí a ve středu je budu mít. Jenže furt nic, tak jsem po ní chtěla čísla z podacího lístku a ona odepsala, že ještě nic neposlala, že onemocněla. Pěkně mě štve - ani se nenamáhala mi to dát vědět. Nevím co teď s tím. Nemám šaty ani peníze a ani čas to řešit - za týdne nastupuju do nemocnice. Jsem asi blbá, že jsem jí to poslala... ale většinou je to tak běžné a funguje to 😞 Co bys s tím dělala ty?
sarlotta
5. únor 2010
no, pohrozila bych jí, že upozorním adminy ať okamžitě pošle zboží nebo vrátí peníze. to přece nemůže být problém udělat balíček a někoho s tím poslat na poštu.

vždycky to tak je že se platí předem, to je normální.
já objednávám na mimibazaru a tam jsem spokojená🙂
jaspina
5. únor 2010
Mě se to taky do teď nestalo.. napsala jsem jí přesně to a uvidím co odpoví. Hlavně mám strach - už jí nevěřím a kdyby se na to vykašlala, tak nemám moc šancí dostat ty peníze na zpátek. Adminům jsem už psala ať mi poradí - zatím jsem ji nejmenovala.
sarlotta
5. únor 2010
tak co, už se ozvala slečna ? já se snažím vybírat osvědčené obchodníky... jak dlouho je na bazárku ?
jaspina
5. únor 2010
Myslím, že registraci měla před 2ma roky. Ale asi nic neprodávala, až teď - má jen ten 1 inzerát, takže reference žádné. Neozvala se - většinou psala až odpoledne nebo večer. Třeba ani není podvodnice - ale je prostě nespolehlivá a to mě štve.. prostě takové to lážo plážo... týden sem, týden tam ]-(
sarlotta
5. únor 2010
1000,- je dost, tak držím palec teda.

Začni psát odpověď...

Odešli