• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
no aj naši sú chlpatý,lae sú v byte tak aby mi vonku v tej zime nevytuhli :grinning: :grinning:
dnes budeme mať na obed palacinky včera som zabudla vytiahnuť z mrazáku mäsko
4. únor 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky .. včera jsem dělala, se špenátem a sýrem... mňam... :wink:
4. únor 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mať na sladko :slight_smile:
dnes som začala jesť sarapis,uvidíme ako to ,,spracujem,, :sweat_smile: ked nezaberie na iné aspoň budem zdravá ako repa :sunglasses:
tie maminy nás zanedbávajú už tu stráášne dávno ani jedna nebola :astonished:
4. únor 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky se mi zdá.. nestalo se něco ? já na ně vůbec nemám jiný kontakt... evičku bych ráda viděla jak se mají :unamused:
4. únor 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
šarlotka ani ja jedine na mao :frowning2:
4. únor 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozrite do albumčeku mám tam trhačov :dizzy_face: kým to admin nezmaže
4. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to jsou prďoši s krátkým nožkama,my máme špice:slight_smile: krásní jsou.
4. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no milujem ich :slight_smile: špic bol môj prvý psík mala som bieleho,ešte u rodičov
4. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda musím ísť niečo robiť,ale budem nakúkať :confused:
4. únor 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zlaticka! Nejako sa nam to tu nehybe...co sa deje? Vonku snehu plno a na nete dokopy nikto? ako to?
4. únor 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu, asi všichni pracují nebo uklízí či co:slight_smile:))) já už bych radši jarní úklid:slight_smile:)))) ale to ještě nebude.... no lepší zasněžená Zima než blato :grinning:
4. únor 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarlott: no ja tiez, uz mam toho snehu dost plne zuby, je toho na mna moc, zababusena jak medved stale a hlavne nevydrzim vonku viac ako 15 minut, to je maximum:slight_smile:, hned mrznem...Inac ako sa citis? Aj grckas?
4. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už je mi líp, ťuk ťuk:slight_smile:)

já bývám s malým venku max hodinku, ono se po obědě vždycky trošlu oteplí:slight_smile:
4. únor 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak je dobre:slight_smile:, mne tiez len noci byvaju tazsie...nemozem stale spavat a mam malu tak nizkopolozenu, ze ked sa mi trosku naplni mechur, tak ma boli komplet vsetko dole a este mi aj boxuje obcas do mechura...:slight_smile:, no je to sranda...
4. únor 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
papu vydrž:slight_smile:)) chtěla jsi pohyby , tak je máš:slight_smile:))
4. únor 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
sarlott: jasne :slight_smile:, ved sa aj tesim :wink:, neboj ked trosku nekope uz panikarim :slight_smile:....Uzivam si ich jak sa da aj cez to vsetko...
4. únor 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že jsem zlá, ale Ti ty kopance do močáku závidím:slight_smile:)))
4. únor 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nie si zla:slight_smile:....To mam nove teraz ze aj do mechura kope, takze si to tiez uzivam :slight_smile:...
4. únor 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, včera nám odvezli počítač, asi nějak onemocněl:frowning2: Tak jsem teď na noťásku:slight_smile:
Papu, mě taky malá tam dole do něčeho kope a to se mi až udělá blbě, ale jsem za to ráda :wink:
Šarlotko, Tebe to zachvíli taky čeká :dizzy_face:
4. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tu mám zas šéfa, ale zítra tu budu! :slight_smile:
4. únor 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Skritko ahooj: no mna ked do mechuru kopne tak az nadskocim niekedy :slight_smile:, ale tiez mi to nevadi....:slight_smile:, je to krasne!!!
4. únor 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
4. únor 2010 v 15:15 • imagelady
Hezké ránko, dnes tady sice jsem, ale už tu není nikdo jiný.. :frowning2: Aspoň že už je pátek!
5. únor 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko:slight_smile: taky si říkám jaspi:slight_smile:))
5. únor 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně jsem dnes vytočená hned od rána! Objednala jsem si od jedné pipky s S-bazaru šaty za 1000 Kč a ona mi týden nebyla schopná říct, jestli už jí došli peníze. Pak že teda jo a že to pošle v pondělí a ve středu je budu mít. Jenže furt nic, tak jsem po ní chtěla čísla z podacího lístku a ona odepsala, že ještě nic neposlala, že onemocněla. Pěkně mě štve - ani se nenamáhala mi to dát vědět. Nevím co teď s tím. Nemám šaty ani peníze a ani čas to řešit - za týdne nastupuju do nemocnice. Jsem asi blbá, že jsem jí to poslala... ale většinou je to tak běžné a funguje to :frowning2: Co bys s tím dělala ty?
5. únor 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, pohrozila bych jí, že upozorním adminy ať okamžitě pošle zboží nebo vrátí peníze. to přece nemůže být problém udělat balíček a někoho s tím poslat na poštu.

vždycky to tak je že se platí předem, to je normální.
já objednávám na mimibazaru a tam jsem spokojená:slight_smile:
5. únor 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to taky do teď nestalo.. napsala jsem jí přesně to a uvidím co odpoví. Hlavně mám strach - už jí nevěřím a kdyby se na to vykašlala, tak nemám moc šancí dostat ty peníze na zpátek. Adminům jsem už psala ať mi poradí - zatím jsem ji nejmenovala.
5. únor 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co, už se ozvala slečna ? já se snažím vybírat osvědčené obchodníky... jak dlouho je na bazárku ?
5. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že registraci měla před 2ma roky. Ale asi nic neprodávala, až teď - má jen ten 1 inzerát, takže reference žádné. Neozvala se - většinou psala až odpoledne nebo večer. Třeba ani není podvodnice - ale je prostě nespolehlivá a to mě štve.. prostě takové to lážo plážo... týden sem, týden tam :angry:
5. únor 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
1000,- je dost, tak držím palec teda.
5. únor 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek