Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

mimina321
12. únor 2010

stouži povedali že za 4tt ale to určite 😖
kočka neboj sa cukru ved ty to máš za pár 😵 ani sa nenazdám a budem písať,že sa ti narodila Nelinka

strouzek
12. únor 2010

mimi tak snad ten měsíc uteče a výsledky budou. s neluš no jako já jsem asi divná těhule já bych si to těhu klidně o pár týdnů ještě natáhla, každý mi říká jak se to hrozně táhne no mě se zdá že to utíká až moc rychle 😅 zato manža ten od chvíle kdy jsme postavili postýlku chodí a chce abych už porodila prej už to nevydrží jak se těší 😀

sarlotta
12. únor 2010

Ahojík holky, dneska už mám lepší náladu, šišky se mi nemotá... uff to je dobře 😎

strouzek
12. únor 2010

ahoj šarlot to je dobře, i mě je dneska líp i když lenora ta zůstala od včera. měla bych gruntovat ale tááák se mi nechce, u mě ten hnízdící syndrom vůbec nefunguje 🙄 😀

sarlotta
12. únor 2010

strouži, neboooj to přijde až budeš 41tt, 42tt🙂)) tak už budeš taky chtít Nelušku raději v postýlce... ber to tak, že jsi skoro nic nepřibrala.. co holky co se v Tvých týdnech tahají s 15kg navíc 😉

mimina321
12. únor 2010

šarlot tak je fajn 😉
strouži neboj ešte hnízdení príde 😵

strouzek
12. únor 2010

no to je pravda asi to tím bude, kromě toho že mě občas večer bolí kyčle a tak obden ty kosti mezi nohama mi vlastně nic není, břicho mi nevadí, otoky nemám prostě funguju normálně jako předtím tak asi proto mi to tak nepřijde. vlastně jediný důvod proč bych chtěla rodit je cukrovka i když včera přiznám jsem hřešila, sežrala jsem 3 bonbony, na oběd špagety a večer si manža donesl kyblík z KFC tak jsem baštila s ním 😅 každopádně odedneška zase dietu dodržuju 😝

strouzek
12. únor 2010

mimi u mě se hnízdící syndrom zaměřil jen na ložnici, ta jak je nová tak to mě moc baví gruntit skládat prát výbavičku atd. ale zbytek bytu hlavně koupelna děs běs. 😅 ale dneska už faktmusím, víkend před náma manža bude zase brblat že týden jsem seděla doma na zadku a tady to vypadá jak po boji 😔

strouzek
12. únor 2010

jinak holky moje těhudemence graduje. internet baking mám snad 10 let ale teď jsem si zablokovala přístupové heslo,nevšimla jsem si caps locku, tak jsem vyštrachala to bezpečnostní že si ho odblokuju a věřte nevěřte já jsem si zablokovala i to. pak jsem volala na nějaký ten telefonní servis a to už neuvěříte vůbec zablokovala jsem si i telebaking. 😎 prostě jsem dutá jak bambus, takže musím v pondělí do banky aby mi dali nějaké jiné heslo, znovu musím zavolat na tu linku kde mi na základě nového hesla odblokují nějaké jiné heslo a pak musím ještě týden čekat až mi přijde doporučená obálka s tím konečným heslem kterým se dostanu k účtu. 🙄 aspoň že z karty vybírat můžu, i když i to se už bojím tak tam radši pošlu manžu protože já jsem schopná splést i pin 😀

sarlotta
12. únor 2010

šikulka 😀 😀 😀

strouzek
12. únor 2010

super co? ta paní na tom telefonu ze mě musela mít radost, když mi ohlašovala že mám zablokovaný všechny 3 přístupové funkce tak se asi musela hodně divit a myslet si že jí volá nějaká blbka která není schopná zadat správně ani 6. místný kod 😅

jaspina
12. únor 2010

Holky mě už papírově přijaly a daly mi i nemocenku ode dneška, tak pádím domů. V pondělí na mě myslete a jak to půjde, ozvu se. Mějte se krásně 😉

sarlotta
12. únor 2010

jaspina palečky se drží... 😉

strouzek
12. únor 2010

jaspi v pondělí budu pořádně držet palce i pěsti. 😵

tercie
12. únor 2010

Jaspiii taky držííííím !!! 🙂

Holky Farmi nechtějí pustit domů, prý ještě jedna hodnota v krvi není úplně v pořádku, ale chce podepsat revers, a pak se mi ozve jestli to klaplo, tak vám pak napíšu. 😉

A jdu dočíst 😉

tercie
12. únor 2010

Strouži teda ty jsi éro s těma kódama 😀

A omlouvám se, že jsem vám včera taky neposlala zprvy o Farmi, on mi pak dorazil manža z práce a šla jsem dělat jídlo a už jsem se sem nedostala. Se polepčím 😉

Holky u nás má hnízdící syndrom manža, pořídil si velkej trezor na dlouhý zbraně, a chtěl mi ho cpát do ložnice,vedle postýlky,tak jsem mu řekla že se asi zbláznil,tak ho pro změnu narval do vestavěný skříně...prej abych ho neměla teda na očích...já se z něj zjevím, a ještě je na mě hnusnej že si akorát furt stěžuju...ale my máme novou skříň a ten krám má 5Okg... No řekněte jestli je to normální...

strouzek
12. únor 2010

ahoj tercie v poho hlavně že si to napsala na zamkliny, tam jsme to našli 😉 chudák farmi snad se ta hodnota zlepší a nebude dělat problémy. že chce domů se jí vůbec nedivím taky bych chtěla revers

jinak s tím manžou no teda tvůj manža se zbláznil!!! 😕 tak to by si můj manža nedovolil, on teď ví že jakákoliv věc co dotáhne do baráku je důvod k rozvodu nebo k vraždě 😀 minule dotáhnul další noťas od tchána a plno jakýchsi kabelů a to jsem dostala hysterák že druhý den to půjde z baráku i kdyby nevím co mělo být tak si to vzal pokorně do práce 😀

tercie
12. únor 2010

Tak já jsem ráda že ho má, aspoň nebude mít pistole s nábojema mezi fuseklema a brokovnici za dveřma,ale myslela jsem, že takový věci jsou na chodbě... pre néé, že to musí mít při ruce, a že už mi udělal kompromis v tom, že to nedal do ložnice... Jako když je to zamčený, zakódovaný tak jakej je problém aby to stálo na chodbě, fakt. Prej aby pokaždý když do toho poleze nemusel někoho vyhánět pryč aby mu nekoukali když zadává kód...my totiž běžně máme v baráku fůru lidí...achjo...

skritkova
12. únor 2010

Ahojky holky🙂

Mimi, Stroužíku, moc děkuji za gratulace k narozkám, měla jsem je už 4., ale nějak jsme to nestihli oslavit, tak se to vzalo s manžovýma jedním vrzem, ten je měl 7.

Jaspi, v pondělí držím palečky🙂

Strouži, já se taky dnes musím pustit do úklidu, ale táááák se mi nechcééééé 😝

tercie
12. únor 2010

Skřítku taky se připojuju s přáním všeho nej k narozeninám 😵

mimina321
12. únor 2010

terci no čo s tými chlapmi 😵 správičky o farminke som vysnorila v zamlklinkách,ked nemáš čas vôbec nevadí,nakukneme tam 😵 snád to kočkám zo zamlkliniek vadiť nebude...
strouži ty si ale číslo 😀 no budeš musieť vybavovať,čo už nieje také zábavné 😝
kočky ja som pred chvílkou poupratovala všetky skrine 😝 dlhšie som to odkladala a konečne mám po tom
vyradila som 2 pakle vecí čo už nenosíme alebo už nosiť nebudeme,len sa mi to nechce vyniesť je vonku kopec snehu a ešte stále padá,teraz nieje vidno kde bol lad tak to bude hrozné 😒 radšej pôjdem neskor ked sa to trochu rozpustí

tercie
12. únor 2010

Mimi to byla včera mimořádka, manža přijel zmrzlej a hladovej jak pes, tak mě zaměstnal 😀
A klidně nakukujte, nikomu to nevadí 😉

Jinak se Farmi zatím neozvala, tak snad ji pustěj domů, ať je tamodtud pryč, je mezi maminama, psala že tam sestřičky přenášej miminka, tak se na to chudinka musí koukat...

Mimi ty jsi ale včelička pilná 😉 Na ten led bacha,ať si ještě něco nezlámeš... Když to aby jeden čekalpomalu do jara,až se to uráčí slézt, viď...

tercie
12. únor 2010

Holky Farminka je doma 🙂

skritkova
12. únor 2010

Tercíku, taky díky za přání 😉 Mimi, Ty jsi opravdu šikulka, já bych taky potřebovala udělat pořádek v oblečení, ale pořád si říkám, že je čas...🙂 Ale taky jsem teď byla pilná, mám vygruntovaný celý byt, tak jsem zvědavá, jak dlouho to vydrží... Teď jsem ale zralá na hajání 😀
Supr, že je Farmi doma, tam jí bude určitě mnohem lépe, no ale stejně... 😔

mirax
12. únor 2010

Ahoj skřítku 😀

jejda na tebe jsem často vzpomínala a jsem ráda, že jsem na tebe opět narazila! 😀
Gratuluji k těhotenství! Už máš polovinu za sebou!..to to letí, co? 😉

Já už tady Alžbětku hušám na klíně 😉

skritkova
12. únor 2010

Ahojky Miraxíku🙂

Jejda, no jo vlastně, vždyť Ty jsi měla termín někdy začátkem února, viď? Ty brďo, fakt to letí... Víc IP, ju?

mimina321
12. únor 2010

terci tak farminke už bude lepšie doma....to s miminkami poznám u nás bola gynda a pôrodnica cez sviatky spojená,takže som po mmt ležala s maminkami po pôrode 😔 ťažko mi to padlo,preto ma aj tak skoro pustili domov...moc na ňu myslím,želám jej vela síl 😔
kočky ja som skončila kopletne obliata kávou/našťastie už nebola horúca/náš yok sa tak ponáhlal k dverám 🙄 preletel cez mňa vyrazil mi šálku....no neverili by ste čo všetko sa dá obliať jednou šálkou 😝 je to malí darebák

dracekmracek
13. únor 2010

Hezký víkend všem vlaštovkám 🙂

farmi jsem ráda že jsi doma 😔 posílám aspoň na dálku obětí 🤐

mimi tak ještě že jsi se neopařila 😖 darebák jeden 😀

my máme po dlouhé době tatínka doma,tak jdeme do města a na oběd.Večer máme sraz ze školy,ale nevím jestli opravdu jít,vím že se Jirka o Lukáška postará ale jsem bez něj chvíli a už se mi stýská.Naštěstí se mu ta rýma zlepšila,koupila jsem mu v lékárně drahý kapky a ty jediné zabraly.Ale vůbec se mi nelíbí že do něj mám cpát léky ☹

tak papa a odpočívejte

mimina321
13. únor 2010

katuška som rada,že Lukáškovi sa to zlepšilo 😉
idem pohladať tabulku
a myslím aj na farminku a jaspi

mimina321
13. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku, 16.2cukor,8.3 ko
Farmi..........čeká chlapečka
Sarlotta.......našla// 22.2.tripple test, 1.3KO, 19.3. velký utz
Jaspina........................5DC-15.2 laparka
Mimina........................12DC

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru