Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

skritkova
16. únor 2010

Holky já teď normálně na 2 a půl hoďky totálně vytuhla 😕

Mimi, jo jo, je to za námi, jsem ráda 😉

Strouži, víš, já tohle vůbec neřeším, jestli cukrajda bude nebo ne. Jestli jo, je mi jasný, že tam bude velký omezení v jídle, ale to to nějak přežiju. Hlavní je, že je malá ok a že jí to nijak neohrožuje na životě - což doufám, že ne, když budu pod dohledem. Zjištění, že jsou triply na ho... bylo horší, s tímhle bych se nějak poprala 😉 Nejpozději v pátek budu vědět výsledky, tak uvidíme...

strouzek
16. únor 2010

skřítku no právě, špatná genetika je horší než sto cukrovek s inzulínem 😉 já jsem právě kvůli toho tripli odmítla a šla jen na screening

mimi no vidíš otec je z dvojčat + ještě ivf to by bylo aby to nebyli dvojčátka jak lusk 😵

murynka
16. únor 2010

ahojky
v rychlosti zdravím 😀

http://murynka.rajce.idnes.cz/

fotečky sofinky 🙂

strouzi panejooooooooooooooo 36tt 😵 😀 toto letí to bude brzo další miminko super 😎

strouzek
16. únor 2010

ahoj mury sofinka teda roste jak z vody, a je čímdál víc se mi zdá podobná manžovi. má moc krásné očička modré snad jí to zůstane, já jsem zvědavá co bude mít za oči naše neluš, protože já mám hnědé a manža jedno modré a druhé zelené

dracekmracek
16. únor 2010

ahoj vlaštovičky,

farmi musí ti být moc smutno,sji horzně statečná já věřím že vám pomůžou!!!!

strouzi já to tady shraňuju do krabičky🙂ta kamarádka to nafotí pošle mi to mailem.Něco by dala i jen tak🙂zaručuju krásné věci🙂

Lukášek se zlepšil a teď jsem nachcíplá já,tak žádné pusinkování ☹ je to moje zlatíčko,už žvatlá a směje se,a s doktorem to málem švihlo když jsem mu řekla že pije 180ml🙂
3.3.jdeme na očkování tak jsem zvědavá.Ve čtvrtek jdeme na plicní pozvali nás na kontrolu tbc.

strouzek
16. únor 2010

ahoj dráčku tak ju jestli bude mít něco ve větší velikosti tak budu mít určo zájem jestli to budou pěkný zachovalý věcičky.
to je dobře že je lukášek už lepší, asi si to chytla od něho tak se pořádně vylež ať se můžete zase pusinkovat. já bych to bez pusinek nezvládla

dracekmracek
16. únor 2010

no je to strouzi boj🙂hlavně on si už tak zvykl,je to velkej mazlík,dneska mi jedna paní řekla že mám hezkou holčičku 😀 a to byl celej v modrym 😀
věcičky jsou krásný já si od ní vzala neutrální,Lukášek má ještě 56,ona má o 14 dní starší holčičku a už nosí 74 😅
tak ti dám určitě vědět,opatruj se s Nelinkou

strouzek
17. únor 2010

brý ránko dneska jsem první 😕

dráčku to věřím, já se snažím nepusinkovat teď kocoura protože hrozně zlobí tak aby jsme ho trošku vycvičili ale co myslíš? dám mu na zadek a za chvíli za ním letím ho opusinkovat, výchova jak blázen 😀

dracekmracek
17. únor 2010

dobré ráno,strouzi já se hrozně bála jak se bude chovat k Lukáškovi,hned jak jsme přišli tak jsem k ní šla s malým ale jen si k němu čuchla a odešla.Teď ho míjí obloukem,jen občas když jdu ven tak najdu jeho hračky na koberci🙂jo a spí mu v kočárku ale vždycky ho zakryju tak spí na něm a ne uvnitř 🙂 jak má pořád rýmu tak jsem se bála ž na ní má alergii ale naštěstí ne!už na nás ani neútočí jak to ráda dělala.Týden nežrala ale už si zvykla 🙂

strouzek
17. únor 2010

ahoky no já taky doufám že bude v pohodě a nějak se zžijem. zatím spíš kocour zlobí stylem vynucování, něco mu zakážu a on si stoupne ke skříni a začne jí škrábat a normálně se kouká jestli se dívá a jak na to reaguju a podle toho zesiluje intenzitu škrábání. navíc mi trošku přijde že žárlí na mimčo protože je takovej ukňouranej od chvíle co se postavila postýlka jakoby to cítil že se něco děje , ale snad pak to bude v pohodě, zatím když k nám přišlo nějaký mimčo domů tak se mu taky vyhýbal, hold budu to muset hlídat ale snad to bude jak u vás v pohodě, je to moje dítě kočičí nejradši bych ho do tý postýlky sama nacpala spolu s neluškou ale nemůžu 😀

mimina321
17. únor 2010

ahoj kočky 🙂
katuška skoré uzdravnie 🙂
strouži tak ako kočka?už si pobalená?
mury fotky od Sofinky sú krásne,už som sa bála,ža sa ani neukážeš po tej nepríjemnosti s hackerkou

mimina321
17. únor 2010

ešte som sa vám zabudla pochváliť,som čerstvá teta Zuzanky-v pondelok sa švagrovke narodila 😵

mimina321
17. únor 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka
Papua.........čeká holčičku, 17.2cukor
Skritkova.....čeká holčičku,8.3 ko
Sarlotta........našla//22.2TT,1.3ko,19.3 velký utz
Jaspina.........9dc-po laparke
Mimina..........16dc
Farmarska

mimina321
17. únor 2010

papu držím palce,aby cukor dopadol dobre 😵 😵 😵

strouzek
17. únor 2010

ahoj mimi gratuluju ti čerstvá tetičko musíš nám ukázat malou zuzanku na fotce 😵
já už jsem pobalená tak napůl, věci do porodky mám všechny v krabici jen je musím přehodit do cestovní tašky 😉 každopádně mi začíná být tak nějak dost podivně každej den, hlavně v noci mám divný bolesti asi poslíčci co já vím, včera jsem šla do obchodu kterej je od baráku pár metrů a byla jsem totálně vyřízená takže už fakt se to asi blíží 😅

mimina321
17. únor 2010

stroži máme odfotené mobilom ,je to hrozne nevalitné tmavé,ked sa vrátia z pôrodnice tak odfotím a hodím do albumu
no kočka veru by si sa už pobaliť mala 😵

strouzek
17. únor 2010

jasně pak to sem hoď 😉 no já si furt říkám že v případě porodu to hodím do tašky + tam přihodím věci z koupelny což je za 3 minuty , vše je doma a vypráno tak fakt jde jen o to hození do tašky

ewulin
17. únor 2010

Dobré ránko vlaštovičky,Jaspi vás moc pozdravuje,už je doma,ale bohužel jí nefunguje net☹

ewulin
17. únor 2010

Tak a ještě doplním:cítí se dobře,akorát to prý dnes víc krvácí,dělali jí laparku i hysteroskopii,tak to tak prý bývá..za týden jde na kontrolu a tam by se měla dozvědět co bude dál,jestli hormony nebo CAR nebo jak to doktoři vymysleli...pozdravy jsem vyřídila.Mějte se hezky!

mimina321
17. únor 2010

ewulin moooc ju pozdravujeme 😵 😵 a dakujeme za správičky 😵

strouzek
17. únor 2010

ahojky díky moc za zprávičky snad jí brzo bude fungovat net. hlavně ať hodně odpočívá moc na ni myslíme

papua
17. únor 2010

Ahoj holky!
Tak som spat aj z cukrovky, tak mne to vobec nevadilo, ja by som aj 3 take vypila 😝 , sa mi sestri smiala, ze jak som si to vychutnavala. Kedze som nemohla nic jest ani pit rano, tak som to zlupla jak malinu 🙂, takze uuuuplna pohoda...

Jaspinke: drzim velmi palce, nech je coskoro lepsie a nech je vysledok z laparky pre nu super pozitivny.

Ahoj Strouzi, Mimi.....

strouzek
17. únor 2010

ahoj papu no vidíš já to samé mě to chutnalo a všichni ostatní co tam byli se ošklíbali tak na mě koukali jak na blázna.mě spíš vadilo to čekán 2 hodiny chtělo se mi hrozně spát. tak držím palce ať vyjde cukrajda dobře

mimina321
17. únor 2010

papu tak teraz nech to tebe aj skrítkovej dobre dopadne 😉

tercie
17. únor 2010

Ahoj holky, zdravím, a myslím na Jaspi 😉 aby už konečně věděli co a jak :_)

Mimi gratuluju tetičko 🙂

Papu, strouži, mě ten hnus sladkej taky celkem chutnal 😀 nebylo to tak strašný jak všihni líčí, a bylo to ochucený trochu citronem tak ani ta sladká chuť nebyla tak hrozn, klidně to dám znovu, ale to čekání, přesně, to mě štvalo.

A mám vyřídit pozdravy od Farmi, pomaličku se dává do kupy a za chvíli se bude těšit na snažení 😉

papua
17. únor 2010

Strouzi: ja som mala problem iba s tym, ze nemozem ist ani na zachod dve hodiny a to bol pre mna zabijak, lebo ja chodim furt:-P, dakujem za palecky, snad to bude ok...

Mimi: dakujem moja.....🙂

mimina321
17. únor 2010

pozdrav farminku od nás,myslím na ňu
a ty ako?
ja idem vysmažiť rybu nech sa mm naje ešte kým pôjde do práce

papua
17. únor 2010

Tercie: dakujeme za pozdravy od Farmi, velmi ma potesili....

Aj ja som v tom mala citron v tom a bolo to super😀!

tercie
17. únor 2010

Mimi to víš že ji budu pozdravovat 🙂 Až zas budu něco vědět tak napíšu 😉
Děláš rybičku? Já zrovna přemýšlím co k obědu, nemáme nakoupeno tak bude něco ala co dům dá 😀
Budu se do toho uset jít pustit, abych to měla než přijede manža z práce, dneska má krátkou.
JInak v poho, nemám ani co psát,domaklídek, nic se neděje, pohoda ...abych to nezakřikla, 3x klepu!!!

Papu viď, ta laborantka se smála mýmu nevěřícnýmu výrazu, jako že to nebylo tak strašný jak každej říká, a prej že se to stává fakt málokdy, když je někomu špatně. Tak ještě dobrý výsledky a bde to v cajku 😉

A jdu něco fakt dělat 😀

mimina321
17. únor 2010

terci dnes je post tak mesko nejeme -je ryba 😅
no škaredá streda 🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru