Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
17. čer 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 17.6.
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - amnio 22.6.+ v rámci odběru i velký UZ/ KO - 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 16.6.
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................31DC
Mimina...................30DC
Papua....................26DC
Tercie.....................7DC
Jaspina....................6DC
Strouzek.................6DC
Sarlotta..................čeká na porevizní MS

kackark
17. čer 2009

Krásné dobré ráno princezny 😵

Já nějak nemohla v noci moc spát, jen jsem se převalovala a myselala na Martinku a Matyáška, dokonce se mi o nich i zdálo 😔 Tak proto tu dnes straším tak brzy.

Strouzi: je moc fajn, že manža vzal spermio v takové pohodě. Věřím, že i dobře dopadne.

Mury: co vlastně včerejší kontrola? Úplně jsem to přehlídla ☹ Ale máš se, že jdeš zase tak brzy 😉

jaspina
17. čer 2009

Strouži, tak to já taky v sexshopu nebyla - ze stejného důvodu. A s těma těhutestama jsem taky měla divný pocit. Asi kdybych si fakt myslela, že jsem těhu, tak ho koupím normálně..ale když jich člověk bere víc - oni tě ještě upozorní, že v balení jsou 2ks..) a pak tam jdeš za nějako dobu znova, tak si člověk připadá jak debil.. 😒
S tím spermiem já jsem problém neměla.. šla jsem tam napřed sama to domluvit a pro tu nádobku, takže spolu jsme to tam pak jen vezli. Ale je fakt, že s tím vzorkem jsem si taky připadala trochu blbě.. A pak jsem byla nervózní i z těch výsledků. Přítel byl naprosto klidný.. On tohle tak neřeší. Kdysi, když jsem byla nemocná, tak mi kupoval i ty vložky 🙂 Akorát pak došel a nadával, že nevěděl jestli bez křídel nebo z křídlama - jestli prý hodlám létat 😀
A sexshop mu asi problém nedělá - kdysi jsem hrozně chtěla takovou tu masážní metličku na hlavu (nevím co to má společného s erotikou, ale ta originální se prodává v Erotic city) a kdyby mi ji nekoupil, tak bych ji neměla dodnes..

jaspina
17. čer 2009

Ahoj Kači 🙂 Taky jsem o nich doma vyprávěla - přítel už o nich ode mě věděl dřív. Holky z únorovek už založily jiné téma - nechtěli pokračovat v tom smutném 😔 Ale hleděla jsem, kolik holek tam Martince psalo. V tomto mi přišlo fakt hezké, kolik lidí se spojilo a sledovalo jejich boj, myslelo na ně a drželo palce. I když to pak nedopadlo..

kackark
17. čer 2009

Holky, přidávám se, taky jsem v sexshopu nebyla 😀
Ale moc věřím tomu, že vám oběma ten spermiogram pomůže stejně jako nám a půjde to těhotnět samo, tak moc vám to přeji 😵

kackark
17. čer 2009

Jaspi, já to pročítala v noci, když jsem nemohla spát a pořád myslela 😔

jaspina
17. čer 2009

Kači já vím od kamarádky, co dělala na dětské JIPce, jak to kolikrát dopadlo, když primář tak malé miminko sice zachránil, ale to dítě jen leželo, nevnímalo, krmilo se sondou.. Furt pro něj jezdila sanitka, protože se zavodňovala - byla to holčička..Tak z ní odsávaly vodu.. A furt ji musely oživovat, protože maminka si to tak přála. Hrozně na ní vysela. Ve finále ta malá umřela, když jí byly 2roky a maminka byla znovu těhotná, tak to spíš zvládla.. Ale ty 2 roky vypětí musely být peklo 😢 Právě mi přijde hrozné i když prostě miminko umře v bříšku.. ale když už se narodí, ty ho můžeš pár dnů vídat.. a pak nic.. Na jednu stranu spolu mohli být jako rodina aspoň těch pár chvil, co jim osud dopřál.. Ale je hrozné, že některým miminkům je vyměřeno tolik málo času na zemi 😔

mimina321
17. čer 2009

ahoj bambulky 🙂
stouži takú situáciu mám doma švagrinin malý sa narodil v ten istý mesiac ako sa malo narodiť moje 😔
ale raz sa nám určite zadarí 😵 a bude nám už dobre 😵

mimina321
17. čer 2009

jaspi naozaj sa mi to zdá nespravodlivé.....
dievčatá čo po dieťatku túžia si musia tak vytrpieť a tá ktorá ho ani nechce otehu hned a narodí sa ani nevie ako 😔 ☹

strouzek
17. čer 2009

jaspi no právě, já si taky přijdu jak magor když chodím do lékárny každý měsíc, někdy i vícekrát za měsíc a pořád kupuju ovu testy, těhutesty nebo něco jinýho na otěhu. jednou mě dokonce řekla ta lékárnice že kdy už budu těhule že už mi chce prodávat jiné věci než pro snažilku 😠 od tý doby se snažím střídat lékárny ale i tak jsme malé město, jen pár lékáren, vlastně lékárny kde mají mamatest jsou jen 2 takže tam chodím jak magor a pokaždý bych se hambou propadla. proto se teď snažím dost věcí objednávat z netu.
s tím spermiem no já taky chtěla aby provedl odběr doma a že to pak jen dovezem ale řekli nám že musíme dovést vzorek do hodiny a to nestíháme. Při dobré cestě nám trvá cesta do ostravy tu hodinu a může být kolona nebo něco jiného a už by byl vzorek nepoužitelný. Tak jsem říkala manžovi ať si půjčí byt od kámoše v ostravě a od něho to už má jen kousek do gyncentra ale manža nechtěl že by si připadal ještě víc blbě, takže prostě pojedeme tam spolu, já počkam v autě ,až bude po zajdem na snídani ale pak pro výsledek půjdeme oba.

farmarska
17. čer 2009

ahoj holky, ahoj strouží!

stroužku musím říct, že máš úžasné sugestivní schopnosti! Především díky tobě a ještě pár holčinám, jsem začla věřit tomu, že to nakonec vyjde a my to dopátku nějak vybojujeme 😨
Manža už to spíš vzdal a říkal mi, že by to bylo supr, ale ať si nedělám zbytečné naděje, že pak budu znovu trpět, ale já si prostě říkám, že zázraky se dějou a do pátku vyrosteme a i srdíčko bude 😅
Každej den s tím mimískem v sobě promlouvám a říkám mu, že mu věřím...věřím že to nakonec třeba dobře dopadne! strouží díky! 🙂

farmarska
17. čer 2009

mimi to je přesný! kde kdo o dítě ani nestojí, chová se příšerně, pije, kouří, žádný vitamíny a donosí krásné zdravé mimi 😠 a my tady máme takovýhle komplikace, jak s otěhu tak s donošením 😖

farmarska
17. čer 2009

stroužku já jsem na vás táááák zvědavá! 😵 hlavně se už těším až nám budeš všechno dopodrobna popisovat 😀
to je fajn, že s ním jedeš a je dobře že "po tom" budete spolu , nevím ale přijde mi to tak lepší, než kdyby byl pak sám 🙂 Nedává to najevo, ale myslím, že z toho musí bejt alspon trochu nervozní 🤐

mimina321
17. čer 2009

farmarska jj
bambulky my zajtra meníme okná /konečne aj tú druhú stranu/a mne sa už snívalo aký bude všade bordel 😝 😝 😝 už mám z toho des 😅
na druhej strane si hovorím zase bude niečo za nami.je fajn ked sa nasťahujete do nového a nemusí sa nič prerábať.....

strouzek
17. čer 2009

holky ani nemluvte, já taky furt myslím na martinku. ☹ je to prostě strasně nespravedlivé 😢

ahoj farmíku, děláš moc moc dobře že na mimiška mluvíš, on to určitě cítí, zázraky se dějou a nejenom o vánocích, víš jak to bylo, depkovala si se mnou a já ti říkala že najdeš // cobydup a co? našla 😵 teď tě jenom mimíšek třeba zkouší, protože bys to nový těhu měla až moc jednoduchý 😀 už jenom 2 dny a budeš vědět co a jak, ale já věřim že mi napíšeš v pátek do IP" stroužííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí je to tam, vše v pořádku 😵 "

farmarska
17. čer 2009

stroužku až mne ta tvoje prognóza dohnala k slzám! děkuju 😵 😵 😵

jaspina
17. čer 2009

Strouži já bych asi zajela autem někam k lesu někde poblíž Ostravy 🙂
Jinak mi jsme to stíhlali naštěstí v poho.. centrum je ve Zlíně a my bydlíme 10km od Zlína.

strouzek
17. čer 2009

farmi no právě, já se taky bojím toho že to manža jenom hraje ale včera jak byl veselej, a furt mluvil o umělku a dvojčátkách tak mi přišlo že chce aby byl blbý výsledek a šlijsme co nejdřív na iui nebo ivf. fakt nevím. já tam hlavně jedu teda kvůli sobě, asi bych psychicky nezvládla čekat na telefon jak to dopadlo, navíc jak znám manžu tak mu něco řeknou a on sizapamatuje jedno slovo a hotovo, ale já chci vidět ten papír kde bude všechno rozepsané, případně se zeptat na léčbu nebo možnosti atd.

prostě informace jsou důležitý pro to aby člověk nepropadnul hned panice, vzpomínám si na štítku, šla jsem domů a myslela jsem si že je konec všeho a že snad skočím z mostu ale manža hned zavolal známému doktorovi jestli můžeme k němu přijít na konzultaci a nakonec jsem zjistila že to nebude taková tragedie, že uzlina na štítce bývá jen velmi málo kdy zhoubná, jak probíhá operace atd. moc mi to tehdy pomohlo protože být na to sama tak už tu fakt nejsem.

evanek77
autor
17. čer 2009

ahoj vlaštovičky,
šarlot,
držím palce na pátek 😉
strouži,
už se těším na dobré zprávy ze spermia, manžel je formát, takhle se k tomu postavit 😀
farmařska,
je dobře, že miminku věříš, jestli bojuje, moc mu to pomůže 😉 😉
kači,
také tu martinku nějak vnímám od života jako velký podraz a neumím se s tím zatím srovnat ☹ ☹ ☹
mimina,
naši výborní kamarádi takhle mají barunku, narodila se o pár týdnů od našeho loňského chlapečka, těhulili jsme spolu, to je holt život 😔
jaspi,
je to jak píšeš, moje první láska měla maminku na novorozenecké jipce a my tam párkrát byli okukovat, ty příběhy jsou občas neskutečně smutné ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
já mám ve svém okolí pětiletého chlapečka, co se narodil ve 27tt 750g, a bohužel je to ležáček co ani sám správně nedýchá a co 2h se mu musí z dýchací trubice odstraňovat hleny, aby se neudusil, když na něj mluvíš a hladíš ho, tak se usmívá, ale to je tak všechno 😔 😔 😔 nejhorší je, že je to vymodlený syn a další prý nedokážou mít, protože všechnu enrgii je stojí on a mají strach, že by se mu nezvládli věnovat...

strouzek
17. čer 2009

Farmíku nebul a běž mi radši zabalit ty kozí bobky do krabice 😀 , poněvadž já je teď budu potřebovat ale ty už ne, ty se spíš dívej po kočárkách. I kdyby to nevyšlo tak víš že jste plodní, případně mi budeš zase depkovat přes IP a pak se mi omlouvat že jsi těhule a já ne. Babo jedna 😀

Jaspi no ten les mě už taky napadnul ale manža chce tam ,no asi si myslí že mu pomůže sestřička akorát že podle fotek na netu jsou ty sestřičky už pořádné dorostenky 😀

farmarska
17. čer 2009

evan to je tak smutný to co píšeš ☹ ☹ ☹
už zase bulím, dnes mám nějakej ubrečenej den 😖 raději jdu něco dělat, ať přijdu na jiný myšlenky.

holky mějte se pěkně a dnes už žádný smutný zprávy ju? 😅

jaspina
17. čer 2009

Evi, někdy jsou ty případy fakt hrozné.. ☹ To se pak člověk neubrání zeptat sám sebe, jestli je to takhle lepší..? 😔 Ti lidi se pak musí celý život starat, obětovat a jak píšeš - často už další děti nemají a kolikrát ani ten nápor nevydrží a vztah se jim rozpadne.. Bratranec měl syna a on ve 2 letech vdechl oříšek. Operace se nepovedla, ale resuscitovali ho hrozně dlouho, takže nakonec nějak naběhl, ale mozek už byl dávno v háji.. A on ležel v komatu nějakých 10 let než umřel a teda myslím, že tohle pro ně byla fakt ta horší varianta. 😔

farmarska
17. čer 2009

strouží, já ti je usuším a pošlu! 😀 napiš na IP adresu a do pár dnů je tam máš 😀
a kdyby jsi toho chtěla víc, klidně si přijeď s přívěsem 😀 😀 😀 😀

evanek77
autor
17. čer 2009

farmařska,
já prostě nikdy nezapomenu, když nám loni umřel malý a tatínek tohohle chlapečka mi s takovým smutným pohledem řekl: vy to pořád ještě můžete zkusit do třetice, my to máme napořád 😔 😔 😔 😔
Ono nikdo netuší, do čeho jde...

farmarska
17. čer 2009

evan to je pravda 😔

holky ahoj, jdu pracovat

evanek77
autor
17. čer 2009

jaspi,
je to kruté, ale je to tak, jak řekl pan doktor martince, že kdyby to bylo poprvé, tak by se nepokoušeli, takhle se snažili o zázrak. Vemte si tu obrovskou vůli doktorů se nevzdávat, když oni to tam vidí v těchhle velkých porodnicích denně... je to krásná práce, když se daří, ale někdy to musí být moc moc smutné 😔 😔 😔

strouzek
17. čer 2009

evičko nevím co říct na tohle 😢 😢 😢 život je tak nespravedlivej 😔

evanek77
autor
17. čer 2009

strouži,
to víš až teď? 😀 😀 😀

strouzek
17. čer 2009

Evi ne, vím to už dlouho ale vždycky si myslím že už víc mě ten hnusnej osud překvapit nemůže a pořád věřím na zázraky ale takovéhle příběhy mě vždycky přesvědčí o tom že čím víc je hodnější člověk tak tím víc se mu lepí smůla na paty a trpí a o to více štěstí zůstává pro ty zlé lidi 😠

evanek77
autor
17. čer 2009

jakoby dobro tohle přitahovalo co? Ségra se honě zabývá esoterikou a vždycky říká, že zlí lidé jsou chránění, že zlo jim poskytuje kouzelný plášť, který je chrání 😝

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru