Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

skritkova
9. bře 2010

Strouži, tak jsem ráda, že v tom nejsme sami 🙂

Taky by mě zajímalo, co řešej tihle doktoři doma... Např. moje doktorka a její manžel jsou oba gyndaři. Ona je jen obvodní gyndařka a on primář gynekologie a porodnictví. Docela by mě zajímalo, o čem se doma baví 😀

mimina321
9. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku,
Skritkova.....čeká holčičku
Sarlotta........našla//19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina.........30dc
Mimina..........4dc stimuluje na IUI
Farmarska

mimina321
9. bře 2010

ahoj moje bambulky 🙂
dnes som bola na ko v car a všetko ok od dnes stimulujem dostala som 1inj.Tááááááák sa tešíííííím 🤐
vy ste toho naštebotali 😕 ani neviem či to dočítam o chvílu sme s mm objednaný na masáž

dracekmracek
9. bře 2010

Moc děkuju jste zlatíčka,dala jsem si dva zákusky 😀 😀 😀

Kačí jejej tak ať to tak není.Já antiko neberu tak počítám se vším 😅

monkula
9. bře 2010

mimina, držím palce na IUI 😵
Katuška, Tebe prajem všetko najlepšie k narodeninkám... najmä zdravíčko ,lebo toho máš málo, štastná si, milovaná si.... 😵 😵

aj ja hubnem 😀 😀

maova
9. bře 2010

mimi, 😵 já mám takovou radost 😵 Držím strááášně moc palečky 😵

mimina321
9. bře 2010

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Kristynaw.....7.7. porodila holčičku Isabell Rose
Inneska........9.7. porodila chlapečka Erička
Ba..............14.7. porodila chlapečka Oliverka
Mar........... 18.7. porodila holčičku Natálku
Dadunka.....28.7. porodila chlapečka Tadeáška
Murynka..... 2.11. porodila holčičku Sofinku
Evanek.......13.11. porodila chlapečka Tomáška
Dracek........30.11. porodila chlapečka Lukáška
Kačka.........12.12.porodila chlapečka Tadeáška
Strouzek.....čeká holčičku
Tercie.........čeká chlapečka,15.3ko
Papua.........čeká holčičku,
Skritkova.....čeká holčičku
Sarlotta........našla//19.3 velký utz
Anelka..........našla//
Mao..............našla//
Jaspina...........1dc
Mimina..........4dc stimuluje na IUI
Farmarska

jaspinka zlatinko prepáč 🤐
kočičky moje dakujem 🤐 🤐 🤐 ste zlatíčka

mimina321
9. bře 2010

už sme doma z masáže,bolo moc fajn
som z toho pracovného procesu volajaká unavená 😅 ešte sme mali aj takú fajn dlhú prechádzku

monkula
9. bře 2010

mimi, v takej zime? 😲

mimina321
9. bře 2010

katuška ešte raz všetko naj... 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐
stroži to sú zážitky 😀
kačka ahoj,som rada,že si nakukla 😵
terci tak nech sa dobre spieva
mao 7tt 😕 kočky ked vám pozerám tie tt tak sa mi to zdá ako to velmi rýchlo uteká

maova
9. bře 2010

mimi, masáž musela být příjemná 🙂 My máme od vánoc poukázku na thajsou, ještě jsem na ní nikdy nebyla a do teď jsme tam nebyli, tak už jí budu muset nechat manželovi 🙂 A 7tt mi naskočil až dneska 😉

mimina321
9. bře 2010

monkul no bola som z centra Piešťan až ku koncu peši 😅 išla som pozrieť kolegynku je jednom liečebnom dome na pobyte

monkula
9. bře 2010

mimi, ja keby som nemusela, nikam neleziem.... 😝
ale musím, ráno do školy a poobede s jarkom zo školy.. .a zajta ideme s Chiarou na krv, to zase bude rošambo.. 😝
neznášam to.... pozerá n amňa tými uplakanými očičkami, aby som jej pomohla a ja ju ešte pridržujem... 😝 ☹

mimina321
9. bře 2010

mao bolo moc fajn je to aj fyzioterap,tak nás aj ponaprávala 🙂 mm už dlho piští,že ho bolí chrbát tak sme išli aj ho má teda riadne doriadený-mne si to poriadne vymasírovať nedá/ja nenaprávam/a inej masérke sa bojí hubovať-to je iné ako doma 😀

strouzek
9. bře 2010

ahoj holky já jsem normálně usnula jak medvěd 😅 manža mi totiž dal mezi nohy Pet láhev s teplou vodou na to bolení a fakt to pomohlo bolí to méně a při tom teplíčku jsem okamžitě usnula ani nevím jak.

ale už jsem tu. mimi gratuluju k první injekci jen tak dál 😵 tak na masáž jo? jejda já nebyla na masáži nikdy manža má každý rok možnost mít pernamentku na masáže z práce ale já jí vždycky nechám propadnou nikdy se nedokopu objednat a hlavně nevím jaký to je pocit nemám moc ráda cizí dotyky i když moje bolavé záda by to zase na druhou stranu uvítali

skřítku no taky by mě zajímalo co se tak můžou ti gyndoši doma bavit , ale tak tuším že nic hezkýho to asi nebude 😅

mimina321
9. bře 2010

monkul ja som bola doma zavretá na pn tak mi je teraz behať po vonku vzácne
tú krv ti nezávidím,minule sme boli na vyšetreniach a bolo tam bábo na krv plakalo a mne ho bolo nenormálne lúto-o to horšie to musí byť ked berú vlasnému ☹

mimina321
9. bře 2010

stroži ani nevieš o čo sa pripravuješ 😉 je to moc fajn 😵

strouzek
9. bře 2010

mimi mě to říkají všichni ale to říkají třeba i o drbání hlavy při mytí vlasů u holič jak je to super jak si to užívají a jen já trpím 😅 hlavně ale se bojím že mě ty záda rozmasíruje že se pak týden nepohnu

mimina321
9. bře 2010

to sa neboj,ty si určuješ ako intenzívne ťa má masér masírovať 😉
idem niečo urobiť pod zub,už som vyhladovaná

skritkova
9. bře 2010

Strouži, já taky usnula, vytuhla jsem snad dřív, než jsem dala nohy na postel 🙂

Mimíííí, super, mám velikááánskou radost, tak teď už jen držet palečky... 😵

mimina321
9. bře 2010

skrítkova 🤐 🤐 🤐 tie palce budem moc potrebovať 😵

skritkova
9. bře 2010

Mimi, budu držet všechny co mám a Ája taky 😵 😵 😵 To by bylo, aby to nebylo😀

dracekmracek
9. bře 2010

miminko děkuju srdíčko a mám z tebe velikánskou radost 😵

mon moc děkuju 😵

holky asi to většina z vás zná,čekáte každý měsíc na peníze...potom co mi zamítli tu mateřskou mi určili nejnižší rodičák na 4 roky,ale dá se to....no ale pokaždé mi peníze chodily složenkou tak 8.....dneska čekám na pošťačku a ona že nic....tak jsem byla trošku zklamaná protože jsem chtěla nakoupit Lukáškovi věci...ale co...no ale jedu takhle od mamky a zastaví mě sousedka,že se tam moje složenka válela ve vedlejším paneláku na zemi 🙄 jak si tohle může pošťačka dovolit 😠 no hlavně že se našla ještě tak čekat než pošlou novou.

koupala jsem Lukáška a udělalo se mi zle,asi jsem neměla úplně vysadit sladké 😝 jdeme krmit a pak ho dám spinkat.pusinku všem

monkula
9. bře 2010

Katuško ,na poštárku nemám slov.. nech Ti stroužek požičia svoju povahu, to by si videla, čo by urobila za cirkus, tá naša skoromamička... 😵 😵 😵
A prečo si nedávaš posielať príspevok na účet? 😕

strouzek
9. bře 2010

skřítku takže spací odpoledne, no však máme nárok ne? 😀 ještě si to musím užít pak už se nevyspíme

dráčku no teda to by mě dožralo ale u nás s to stává taky, já kolikrát čekala na nějaký dopis nebo balík a čekala jsem že bude oznámení ve schránce a ono nic, a stávalo se to jednu dobu pořád a stížnosti k ničemu nevedli ještě ze mě udělali debila že prej si ty lístky vyhazuju z letákama 😠 jinak dopisy, složenky v jiné schránce to se mi stává taky běžně z toho důvodu jsem si nechala nemocenskou a mateřskou vyplácet na účet, tam se to snad neztratí a přijde mi že to chodí dřív než těm se složenkama.
sladké určitě neomezuj úplně, já to znám moc dobře, tělo začne mít hypoglykemii, budeš unavená bude se ti točit hlava atd. a o to víc budeš z diety unavená a možná o to dřív jíporušíš. já to taky tak měla často, kolikrát jsem třeba jedla pár dnů jen zeleninu a bílé jogurty a pak jsem šla z práce a nebyla jsem schopná dojít ani domů jak mě bylo zle tak jsem si musela koupit zákusek a snědla jsem ho na "stojáka" abych se nesesypala. teď jak mám tu cukrajdu tak to taky není med, třeba když jdu ráno na krev a nemůžu předtím jíst a i den předtím skoro nic nejím abych ho měla nejlepší tak jsem ráda že do té laborky dolezu minule jsem se málem složila na poliklinice na schodech jak mě bylo špatně z nedostatku cukru

dracekmracek
9. bře 2010

mon já si na ní zítra počkám a to uvidí 🙄 kdyby šlo o blbé noviny 🙄 já si musím nový účet založit v ge jsem si ho zrušila.

strouzi já vím,ale já jinak jím normálně....jinak moje kamarádka chtěla kluka a dnes jí řekli že čeká holčičku tak mám radost 😵 😵 😵 jak jí budu kupovat věcičky 😵

strouzek
9. bře 2010

monkul 😀 😀 😀 no to jo já bych jí dala co proto. zrovna dneska jsem se zhádala s operátorkou od T-mobilu, páč včera totiž přišel k našim nějaký chlápek domů že je agent od T-mobilu a jde jim nabídnout nějaký paušál. no a mamka že má teď na oba telefony novej že zrovna ho zařizovala před 3 týdnama a ten chlápek že prej jestli mu ukáže ty smlouvy, aniž by jí ukázal průkaz nebo něco tak moje mamka aktivně letěla do šuplíku a dotáhla mu tam ty smlouvy a on že si je jenom prohlídne. do toho jsem přišla já a vidím co se tam děje tak jsem tam vlítla a začla jsem mu smlouvy rvát z ruky že jakým oprávněním je chce vidět co na nich chce vidět a on že chce vidět jméno kolegy co to sepisoval. no měl je u sebe asi 5 vteřin takže nic asi neviděl ale jenom proto že jsem tam přišla. nakonec teda odešel a mamce to záhy docvaklo co udělala. no každopádně jsem dneska volala na operátora že jestli může přijít člověk od t-mobilu a neukázat průkaz a hlavně jestli i kdyby ho ukázal tak jestli má oprávnění se koukat na už sepsané aktivní smlouvy a ta baba do telefonu začla na mě vřískat že oni za své agenty neručí že je náš problém že ukazujeme komukoliv smlouvy a co jako chci řešit takhle po telefonu 😠

strouzek
9. bře 2010

dráčku tak to kamarádce gratuluju. já jsem taky trošku víc chtěla kluka aby měl manža následníka ve jméně ale nakonec jsem ráda za holku, člověk si rychle zvyká na tu představu když vleze do obchodu kde je milion růžových šatiček 😀

dracekmracek
9. bře 2010

strouzi to mi povídej asi si z Lukáška udělám holčičku 😀

to je mazec co si dovolí tady taky pořád někdo otravuje,div ti nestrčí nohu mezi dveře 🙄

monkula
9. bře 2010

stroužku, ešte že si prišla..
Ja na Spektre pozerávam Mistři švindlu, tak som odvtedy trošku paranoidná, za všetkým vidím podvod 😀 😀
Martičko, ja Ti nechcem brať ilúzie, ale ja som s aveľmi tešila ,že budem mať krásne dievčatko v sukničkách s copíkmi....
Prd... tá moja potvorka nechce sponky, copíky ,čelenky, nič... 😠 Sukne ešte znesie, ale musí si ich vybrať sama, ale to musí všetko, minule jej Jarinoo kúpil body ,s takou radosťou jej ho dával, a ona nič... len mu odfrkla, že to body je trápne... 😅 aj mi ho bolo ľúto...
a pol hodinku už mala body na sebe, že ho miluje... pretože si to zobrala sama..

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru