• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
autor
ach jo, zase hrubka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to mi dej číslo na ségru, páč budeme spřízněné duše. :grinning: hnědá, béžová, zelená atd. to jsou moje barvy :dizzy_face: i když v poslední době jsem trošku oživila šatník i barvama ale nesnáším proužky, puntíky, nápisy atd. takže veškeré oblečení je jednobarevné
19. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, taky vám musím ukázat, co jsem dostala k narozeninám :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2915002&vReferer=
19. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi co se týče manži tak to já dělám pravej opak, krásně ho vyoblíkám a vyvoním jen když je se mnou, když jde někam sám tak mu dám starý tričko a hnusné džíny :grinning: viz dneska, šel hrát karty tak jsem mu zakázala se oholit, navonět, dala jsem mu seprané triko a snubák na prst a v 9 hod. musí být doma :grinning:
19. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
jsou nádherné, úplně je cítím vonět :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ještě jednou nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinko ahoj, já zrovna koukala, moc ti to tam sluší a kytička nádherná. to je od manžela?? ten je ale hodný, to mě manža koupí maximálně 1 růži do ruky a to se musím ještě připomenout :rolling_eyes: to je fotečka ze dneška?? jestli jo tak moc gratuluju , i když to moc šťastné narozky asi nejsou je mi to jasný. přeju ti hlavně zdravíčko a hlavně ta největší bolest co nejdřív přebolí a najdete sílu znovu bojovat.
kolik jich je :sweat_smile:
autor
strouži,
to by u nás neprošlo, přijal novou identitu za svou a opravdu je za všech okolností tip ťop, to spíš já preferuju tenisky a mikinu :grinning: :grinning: :grinning: ale já jsem ráda, spokojený chlap nezahejbá, nemusí si nic dokazovat :wink:
19. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jakou máte nejoblíbenější kytku?? já kalu nebo konvalinky, růže moc ráda nemám ale dostat takovou krásnou kytku jako má martinka asi bych změnila názor na růže :wink:
19. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já miluju frézie, konvalinky, sněženky, kopretiny...
ale dostávám růže :grinning:... no a když ty, tak žluté :wink:
19. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi to říká i můj že proč by chodil jinam když má doma navařeno a sexuální orgie při ovulce :grinning: ale víš jak, důvěřuj ale prověřuj.
19. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi já taky dostávám furt růže a většinou takové oranžové nebo růžové
19. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu juknout, vrátila jsem se z nákupů, taky jsem si byla vybrat narozeninovej dárek, ale chlubit se budu až v neděli.

Martinko kytička je moc krásná, já mám růže moc ráda, a rudá je z lásky :slight_smile: Přeju Ti, ať smůla pomine a ať je ten další rok lepší než ten, co minul...

Strouži teda to jak chystáš manžela na vycházky mě dostalo, budu se řehnit ještě za tejden :grinning:
19. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé, mne ta kytice tak okouzlila, že jsem přehlídla to narozeninová... tak martinko, nebudu ti přát teď, ale do roka a do dne splnění tvého největšího přání, a to v pořádku a ve zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti kytice je fakt kouzelná a úplně se k tobě hodí, přítel vybral nádherně a sluší ti to tam :wink:
19. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jé, teď mi to připomnělo, že za tři dny máme dva roky od svatby, loni byl trapas, já manželovi říkám, proč mi dává kytku a on, že máme výročí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a letos mi to manžel hlasil už na začátku týdne, asi má strach, že by zas překvapil :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a vše nejlepší a v dalším desetiletí jen samé štěstíčko a dravíčko :dizzy_face:
19. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tercie :grinning: no jo, já mám vůbec zmáknuté různé fígle, ještě když jsme spolu nebydleli tak jsem mu dávala sušenku pod rohožku abych zjistila jestli byl na noc doma a minule když jel na služebku dala jsem mu sebou jenom srandovní trenky (sexující prasátka, se srdíčkama, s hrošíkama....) a ještě jsem mu namalovala 2 nehty na noze růžovým lakem jakože si chci zkusit jak bude vypadal lak a pak jsem zalhala že došel odlakovač aby se styděl někde vysléct :grinning:
19. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to je u vás obráceně než ve většině domácností :grinning:
u nás teda nezapomínáme ani jeden..zatím... :sweat_smile:
19. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tercie ty máš taky narozky??tak tobě taky přeju moc moc štěstíčka, zdravíčka a brzo miminko v kočárku :dizzy_face: to samé i martince
stroužku teda ty jsi éro :grinning:
já ne dneska, já až v neděli, bude mi 30 tak se na ně ani moc netěším abych pravdu díla...
19. čer 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
30? takže kulatiny tož to bude velký mejdan viď? :wink:
19. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a mar to u nás na tyhle věci pamatuju jenom já, a letos jsme se na výročí pohádali, tak to přešlo úplně bez povšimnutí, a nějakej valentýn taky neexistuje... takže Evi závidím :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani moc nechci, mě to nějak nebere, pořádat velký oslavy, a obskakovat rodinu která se beztak přijde nažrat a donesou mi jakže velkej prezent jeden sprcháč z výprodeje :stuck_out_tongue_closed_eyes: To teda rodina z manžovo strany, s našima je to v pohodě, jenže ti jsou zase daleko...
19. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my valentýna taky neslavíme, ne že bychom jako nechtěli, nevím jak to dělám ale posledních 5 let jsem na valentýna pokaždé nemocná s horečkama. letos jsem na valentýna měla skoro 40 horečky a manža mi dával zábaly :grinning: to byla romantika :grinning:
19. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentýna taky neřešíme...ale na výročí si manža vždycky vzpoměl...on má dobrého pamatováka na datumy a narozeniny a tak...má velkou rodinu a stejně si všech všechno pamatuje...to já zas ne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přijdu hned, jdu nachystat manžu do práce. A asi mu dám veselý trenky :grinning:
19. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to můj manža si nepamatuje teda nic,ani výročí, ani narozky, on si dokonce nepamatuje ani svoje narozky, minule se mě ptal kolik jako má let, já mu řekla že má čerstvých 28 a on celý udivený že myslel že má víc :grinning:
19. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek