• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
mimi to je pravda, bacily nebrat, to radši počkat než se to zahojí. A už tě to aspoň přestalo bolet?

Mar já je ale nedodržovala i když jsem je měla omezený... někdo mi řekl, že na těhule kontroly nechodí, tak jsem na to raz dva tři :grinning:
22. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci už v pohode len dr sa nezdala lavá strana tak ma ešte nechal doma.
idem si volačo urobiť jesť volako som vyhladla
22. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny jdu si opláchnout barvu z vlasů, za chvíli jsem zpátky :wink:
22. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači tedy ty jsi měla den :frowning2:

k těm vycházkám nemám neomezený a nedosržuju :grinning:
22. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, pomalu tu začínám umírat hlady, protože u dědy pořád řádí ta furie :angry:

Holky, ale neomezené vycházky jste měly proto, že neschopenky jste měly vypsané loni. Alespoň si to tak myslím.
22. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači to je věčné téma :unamused: vycházky....prý s eted psát nemůžou nebo dr to musí zdůvodnit proč když jsi třeba s hrozícím potratem doma a máš neomezené :sweat_smile: je to těžké nevidíme do toho :zipper_mouth: :zipper_mouth:

ale ted mi přišel hustej mail :frowning2: jsme z toho hotová víte že stát dává na vězně 16 tis.měsíčně :astonished: :angry:
a odkud ty peníze berou?no jasně že od nás kdo se chce rozčílit polete mi mail do IP přepošlu :rolling_eyes: :rolling_eyes:

kdo je ta furie?? :confused: tchýně??
22. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, posílám IP.
A k druhé otázce :sunglasses:
22. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí ne,ne měla jsem neschopenku na 14 dní přerušenou a od února novou a i na nové jsem měla napsáno neomezeně.

už je pryč? Musíš jíst :wink:
22. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači :frowning2: fakt den a ten mail ti asi moc nepřidá :sweat_smile: :frowning2:
22. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, není. Chci si udělat rybičkovou pomazánku, už se nemůžu dočkat.

Tak to je dobrý, já je zkusím, zda by mi je nedaly od 12 do 18, to by mi mělo snad bohatě stačit.
22. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mury, co mě nezabije, to mě posílí, a to nás všechny vlastně :wink:

Na druhou stranu si říkám, co já mám za "trápení" oproti Martince :pensive: Tak moc a často na ně myslím.
22. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko určitě to zkus...snad ti vyjdou vstříc :wink:
a rybičkovou s manžou milujeme...z tvarohu a rybiček......ňam a k čerstvému chlebíku :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači na martinku myslím neustále :pensive: :pensive: :pensive: to je fakt tohle už tragédie :frowning2: :frowning2:
Počkej Marti, tak s tvarohem to neznám. Šup sem s receptem, dnes jsem zrovna náhodou tvaroh koupila :wink: To do těch buchet :frowning2:
Mury, tak, vždy když si na ně všechny vzpomenu, tak mě to hodí nohama zpátky na zem a říkám si, co já pitomá to řeším vlastně.
22. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko, dávám jedny rybičky, tak čtvt tvarohu, nadrobno trošku cibule, nadrobno kyselou okurku, trošku majolky, plnotučné hořčice, kečupu , sůl a pepř....s tím tvarohem mi to přijde nejlepší :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak a je pryč. Tak snad dneska začne ta příjemnější část dne :wink: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačí huráá :dizzy_face:
22. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jí dělám úplně stejně, jen místo tvarohu dávám trošku másla, zkusíme dneska obměnu, díky za tip :wink:

A ještě je dobrý do ní někdy nastrouhat mrkev, to nám taky chutná :dizzy_face:
22. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem jí dělala s máslem,ale tohle mi přijde nějak lepší :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fajn, tak alespoň něco dobrého na dnešku bude a zbytek tvarohu dám zítra do buchet. Snad se nebudou už dít nějaké nečekané věci.
22. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, chci jít k Tobě do školy vaření, ta pomazánka je famozní si šikulka všech šikulek :dizzy_face: Žádný recept od Tebe nikdy nezklame :wink: :slight_smile:
22. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf, jsem tady, barva je dole a celkem se mi to povedlo, něco jsem fotla do alba, mrkněte jestli chcete.
Mám už taky hlad, vidím to na smaženýho sýra, mám už na něj chuť několik dní. A ještě musím do práce pro manžu a pejsky, dali dneska svý auto do servisu, tak budu dneska dělat limuzínu :grinning:
22. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rybičkovou bych si taky docela dala, díky za tip, udělám si ji ale až manža nebude doma, protože on jí nejí a rybičky mu děsně smrdí... cimprlich :grinning:
22. čer 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci dodatečně vše nej ke krásným včerejším kulatým narozeninám a ať tenhle rok máš zdravého mimíska v bříšku :wink: ...moc ti to sluší :dizzy_face:

Kačko jsem ráda,že ti chutná a že když už poradím,dá se to jíst...mrzelo by mě,kdyby to končilo třeba v koši :grinning: .
22. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mar moc děkuju, tolik lidí mi to přeje, tak snad se to už konečně vyplní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. čer 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
terci nech sa ti splní to po čom najviac túžiš :dizzy_face: všetko naj
vlásky krásne
22. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tercinko i já ještě jednou vše nejlepší k včerejším třicátinám!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ty sestro a víš, že nejsme stejné jen my, ale že máme stejné i protějšky! :sweat_smile: I ten můj si ze mne od včerejška stejným způsobem utahuje! :angry:
22. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky koukám že už tu asi všechny chrníte, tak já tu přestanu vést monolog a jdu taky do pelechu :slight_smile:

všem přeju dobrou noc! :dizzy_face:
22. čer 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 25.6., 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 14.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - KO 30.6. 17.7 velký UZ v Gennetu
Dracek........čeká chlapečka - KO 23.6.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.6.
Nella......................37DC
Tercie....................13DC
Jaspina...................12DC
Strouzek.................12DC
Papua......................4DC
Mimina.....................2DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů
23. čer 2009 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš