• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
Marti, přestaň mě štvát :angry: :grinning: Já se vždycky tak stydím, když vidím, co na konci těhu zvládáš a pro mě je výkon udělat večeři a vyndat věci z myčky :unamused:
1. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko to se stydět nemusíš, vždyť každá dělá na co se cítí ne? A kdyby mi nebylo ok,tak to taky nedělám, neohrozila bych Natálku,ale mě je vážně tak báječně :dizzy_face: . A v tom týdnu jako ty jsem se válela jak lemra na gauči....a taky jsem nic nemohla dělat,tak že to úplně chápu a jen si to nicnedělání užívej :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám všem děkuji. Tak teď hlavně aby blyo vše v pořádku, protože já mám jen jedny nervy a ty už skoro ani nemám.
1. črc 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, díky. Seš hodná. Ale stejně Tě moc obdivuji, co všechno zvládáš :slight_smile: Ty chceš Natálku pohonit, viď :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko trošku :grinning: ,ale hlavně to dělám proto,že pak se třeba na okna hned tak nedostanu a řekla jsem si,že když mi je fajn,tak proč ne..v záclonách už byl zase prach,tak ať přijde do čistého a voňavého :slight_smile:

A obdivovat fakt není co,asi by to dělala každá, kdyby jí bylo jako mě...ani skoro nevím, že jsem těhotná, krom toho,když mě začne šťourat do močáku a taky na čípku a nožky zahákne o žebra... někdy to fakt zvládne bravurně nakombinovat :grinning:

Ty pěkně odpočívej, ty jsi byla zase pilná před těhu,pořád jsi uklízela a pekla,tak máš nárok na to se šetřit :dizzy_face:
1. črc 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to jsem asi tušila, jak mi bude v těhu a nadělávala jsem si to dopředu :wink: :dizzy_face:
Na ty větší kopanečky se už moc těším, ikdyž i teď to mírné převalování je víc než sympatické :slight_smile:
1. črc 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásnou středu vlaštovičky,
jitu,
to jsou krásné zprávy, moc se na tu malou rybičku nebo beránka těším :wink: :slight_smile:
a také na to, že jsi prolomila smůlu a začne nám tu nová vlna těhulinek :slight_smile:
mar,
ty máš v bříšku gymnastku :grinning: :grinning: :grinning:
mimina,
kam nechodí sluníčko, chodí lékař, pěkně balkonuj :wink: :slight_smile:
kači,
s výsledkama napínají, co? Manžel také od pondělka nakukuje, u nás mají být pod heslem na netu a stále nic, tak je zklamaný... ale do pátku by měly být, v pondělí je svátek a do úterka je moooc daleko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, věřím tomu, že se obě dočkáme v pátek dobrých zpráv :dizzy_face: Ale nějak mě to rozhodilo, počítala jsem, že zavolám, sestřička řekne všechno dobrý a ono nic. Když jsem volala manžovi, tak se mě snažil uklidnit, že přeci právě pro tenhle případ jsme šli na NT, ale to víš, červíček hlodá.
Jinak asi z toho stresu jen tak nevýjdu, včera jsem zjistila, že má manža na zádech takovou zvláštní vyrážku, fleky tmavší barvy, než má on pleť a různe velikosti přibližně na 1/3 zad. Jenže dostat ho k dr. je nadlidský výkon a on nechápe, že mám strach o Táďu. A jsem si jistá, že bez trička nikde nechodil a ani to nemůže být pracím práškem, neměnila jsem ho a tričko měl na sobě už předevčírem, tak nevím :confounded:
1. črc 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Kači..na pátek držím oběma pěstičky,ale určitě budou na víkend jen a jen dobré zprávičky :dizzy_face:

Kačko a nemůže to mít třeba z potu nebo tak?
1. črc 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to pred víkendom budeme oslavovať dobré správy :dizzy_face:a dvojnásobné :dizzy_face:
1. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to si myslím že ne, netrpí na to, a bylo by to spíš do červena, tohle je taková barva do hněda a viděla jsem to poprvé. Tvrdí, že ho to nesvědí a kdybych si toho nevšímla, že o tom ani neví.
1. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
také mne napadla souvislost mezi parny a potem... ale kvůli malému bych ho nahnala k obvoďačce, no co, s tebou také dělají psí kusy a neremcáš :grinning:
1. črc 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, ani mi to ráno nechtěl ukázat a když jsem mu volala, tak se ptal, zda tam musí a já mu jen řekla, ať se rozhodne sám, že je dospělý a měl by mít dost rozumu a zodpovědnosti za sebe a svojí rodinu, tak uvidíme. Já ho ale posílala rovnou na kožní.
1. črc 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
tak snad se mu to během dne rozleží a skočí si tam, už tak máte stresíků dost
1. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky, zdravím, dneska u nás sluníčko, pařák...snad to vydrží:slight_smile:))))

Kači ti chlapi :angry: všechno stejné....z doktorů mají hrůzu. Tak ať je to jen nějaká banalita.

Mar za ty 2týdny co Tě ještě čekají budeš mít doma vytřený i strop:slight_smile:)) Tomu se říká syndrom hnízdění:slight_smile:)))

Jitulik držím palečky :wink:

Evi a co u Vás nového...už aby byl pátek co. :slight_smile:
1. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, pár dní jsem tu nebyla a ted koukám nemám šanci dočítat, bo jste toho zase tóĺik napovídaly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
něco novýho?

sarlotko jak je ti? Co žaludek? co nervíky?
1. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
šarlotko,
pohůdka, po týdnu polehávání tomášek tak krásně kope, že vím, že odběr zvládl v pořádku a výsledkům pevně věřím, že budou dobré :slight_smile: Takže šťastná těhule :grinning:
1. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu ven, je tam krásně a včera jsem šly s kamoškama kolem stánku s malinama, ale nechtělo se mi je tahat po městě a rozmačkat je, takže si pro ně půjdu dnes, maliny totiž miluju :grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi taky mám ráda maliny a třeba horké maliny s vanilkovou zmrzlinou jsou úplně nej :grinning: :grinning:
1. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé holky vy děláte chutě!! :confused:
asi vyběhnu na zahradu nějaké maliny si naškubat, zrovna nám začly dozrávat :slight_smile:
Evi tomík bude určo v pohodě! :dizzy_face: A co ten tvůj velkej, už nezlobí? bejvalka neotravuje? :angry:
1. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo holky vy už všechny miminka cítíte,u mě to asi pohyby nebyly necítím nic...
1. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mar,
manželova maminka mi je pěstuje na zahradě, žluté i červené, jenže se tam dostanem až příští víkend, tak holt kupuju :pensive:
farmarska,
velkej tom už je zase pusinka, ale ta bejvalka, to nevím. Na domluvenou schůzku s manželem nedošla a na další mail s nabídkami řešení se ani neobtězovala odpovědět, tak si zas manžel uvědomil, že s ním zametá pořád. Já už to doma radši moc nekomentuju, to prostě jiné nebude. Ale jestli mi tu zazvoní, že se k nám stěhuje, to bude ještě divadlo :grinning:
Stejně nechápu, jak může soud rozhodnout, že dokud nám nezaplatí, co dluží, tak tu můžem bydlet všichni. Člověk by řekl, že náš stát bigamii nepodporuje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No, tím že vím, že na jaře koupíme byt, už se tomu směju, ale moc k smíchu to není. Tři měsíce manželova manželství budem splácet ještě pěkných pár let... ale já mám pod srdcem poklad, který tohle všecičko vyvažuje, zatímco ona si nabila pusu s milencem a v 36ti nemá ani muže, ani děti :wink: :slight_smile: A kdyby manžela neopustila, já bych si třeba našla prevíta, kdo ví.... člověk dopředu neví, co ho potká
dráčku,
mne malej okopává docela hodně :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evinko taky ti to závidím nemysli si :sweat_smile: :dizzy_face: ale ve zdravém slova smyslu,i kamarádky těhulky něco cítí a mě přijde že já nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
to je fakt otřes s tou ženskou nemám slov :confounded:
1. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi my máme maliny na chatě a letos nám snad vše ožraly srnky,tak že mi taky nezbývá nic jiného než kupovat

dráčku však máš první mimi v bříšku a to většinou jsou pohyby později. Já je sice měla od 18tt,ale hodně holčiny až třeba od 21tt nebo i později, záleží na uložení placenty, množství plodovky, sílu podkožního tuku :wink: ,brzy ale bude kopaneček neboj :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinko tak to bude tím tukem :grinning: :grinning: :grinning: páč vy jste všechny vyzáblinky :grinning:

a jak se takové pohyby poznají?
1. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dráčku :grinning: ,ti naplácám, vždyť ty jsi taky jak nic,ale i hubené můžou mít tlustší kůži nebo prostě víc tuku...zase tak úplně s tloušťkou to nesouvisí, i když samozřejmě hodně obézní ty pohyby cítí třeba ještě později a většinou se nikdy nedočkají takových těch boulí a vystrčených patiček na bříšku,ale to není tvůj případ :wink:
Prostě je ještě brzy, neboj se, dočkáš se a pak až někdy se slzama v očích :grinning:
1. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak píše martinka, já už občas zaúpím, když se malej trefí do močáku :grinning:
1. črc 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno. Těšila jsem se, jak vás budu dočítat a tady nic není :frowning2: Normálně já vždycky jak si večer beru ty 2 utroše, tak si jdu už pak hned lehnout a včera jsem ještě zůstala na pohovce u telky a tak po hodině naprosto šílený moták, že do postele mi pomáhal přítel - já bych sebou snad po cestě fakt švihla. Docela mazec!
2. črc 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................46DC
Tercie....................22DC
Jaspina...................21DC
Strouzek.................21DC
Papua.....................13DC
Mimina....................11DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů
2. črc 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile:

jaspi jo jo utrogestan fakt dává zabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bacha na to..at nikde nespadneš a tak :unamused:
2. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek