Vlaštovičky se rozrůstají

evanek77
18. kvě 2009

tak vlaštovičky moje, šup sem 🙂

kackark
1. črc 2009

Marti, přestaň mě štvát 😠 😀 Já se vždycky tak stydím, když vidím, co na konci těhu zvládáš a pro mě je výkon udělat večeři a vyndat věci z myčky 😒

mar26
1. črc 2009

Kačko to se stydět nemusíš, vždyť každá dělá na co se cítí ne? A kdyby mi nebylo ok,tak to taky nedělám, neohrozila bych Natálku,ale mě je vážně tak báječně 😵 . A v tom týdnu jako ty jsem se válela jak lemra na gauči....a taky jsem nic nemohla dělat,tak že to úplně chápu a jen si to nicnedělání užívej 😵

jitulik24
1. črc 2009

Moc vám všem děkuji. Tak teď hlavně aby blyo vše v pořádku, protože já mám jen jedny nervy a ty už skoro ani nemám.

kackark
1. črc 2009

Marti, díky. Seš hodná. Ale stejně Tě moc obdivuji, co všechno zvládáš 🙂 Ty chceš Natálku pohonit, viď 😵

mar26
1. črc 2009

Kačko trošku 😀 ,ale hlavně to dělám proto,že pak se třeba na okna hned tak nedostanu a řekla jsem si,že když mi je fajn,tak proč ne..v záclonách už byl zase prach,tak ať přijde do čistého a voňavého 🙂

A obdivovat fakt není co,asi by to dělala každá, kdyby jí bylo jako mě...ani skoro nevím, že jsem těhotná, krom toho,když mě začne šťourat do močáku a taky na čípku a nožky zahákne o žebra... někdy to fakt zvládne bravurně nakombinovat 😀

Ty pěkně odpočívej, ty jsi byla zase pilná před těhu,pořád jsi uklízela a pekla,tak máš nárok na to se šetřit 😵

kackark
1. črc 2009

Marti, to jsem asi tušila, jak mi bude v těhu a nadělávala jsem si to dopředu 😉 😵
Na ty větší kopanečky se už moc těším, ikdyž i teď to mírné převalování je víc než sympatické 🙂

evanek77
autor
1. črc 2009

krásnou středu vlaštovičky,
jitu,
to jsou krásné zprávy, moc se na tu malou rybičku nebo beránka těším 😉 🙂
a také na to, že jsi prolomila smůlu a začne nám tu nová vlna těhulinek 🙂
mar,
ty máš v bříšku gymnastku 😀 😀 😀
mimina,
kam nechodí sluníčko, chodí lékař, pěkně balkonuj 😉 🙂
kači,
s výsledkama napínají, co? Manžel také od pondělka nakukuje, u nás mají být pod heslem na netu a stále nic, tak je zklamaný... ale do pátku by měly být, v pondělí je svátek a do úterka je moooc daleko 😀 😝

kackark
1. črc 2009

Evi, věřím tomu, že se obě dočkáme v pátek dobrých zpráv 😵 Ale nějak mě to rozhodilo, počítala jsem, že zavolám, sestřička řekne všechno dobrý a ono nic. Když jsem volala manžovi, tak se mě snažil uklidnit, že přeci právě pro tenhle případ jsme šli na NT, ale to víš, červíček hlodá.
Jinak asi z toho stresu jen tak nevýjdu, včera jsem zjistila, že má manža na zádech takovou zvláštní vyrážku, fleky tmavší barvy, než má on pleť a různe velikosti přibližně na 1/3 zad. Jenže dostat ho k dr. je nadlidský výkon a on nechápe, že mám strach o Táďu. A jsem si jistá, že bez trička nikde nechodil a ani to nemůže být pracím práškem, neměnila jsem ho a tričko měl na sobě už předevčírem, tak nevím 😖

mar26
1. črc 2009

Evi, Kači..na pátek držím oběma pěstičky,ale určitě budou na víkend jen a jen dobré zprávičky 😵

Kačko a nemůže to mít třeba z potu nebo tak?

mimina321
1. črc 2009

tak to pred víkendom budeme oslavovať dobré správy 😵a dvojnásobné 😵

kackark
1. črc 2009

Marti, to si myslím že ne, netrpí na to, a bylo by to spíš do červena, tohle je taková barva do hněda a viděla jsem to poprvé. Tvrdí, že ho to nesvědí a kdybych si toho nevšímla, že o tom ani neví.

evanek77
autor
1. črc 2009

kači,
také mne napadla souvislost mezi parny a potem... ale kvůli malému bych ho nahnala k obvoďačce, no co, s tebou také dělají psí kusy a neremcáš 😀

kackark
1. črc 2009

Evi, ani mi to ráno nechtěl ukázat a když jsem mu volala, tak se ptal, zda tam musí a já mu jen řekla, ať se rozhodne sám, že je dospělý a měl by mít dost rozumu a zodpovědnosti za sebe a svojí rodinu, tak uvidíme. Já ho ale posílala rovnou na kožní.

evanek77
autor
1. črc 2009

kači,
tak snad se mu to během dne rozleží a skočí si tam, už tak máte stresíků dost

sarlotta
1. črc 2009

ahojík holky, zdravím, dneska u nás sluníčko, pařák...snad to vydrží🙂))))

Kači ti chlapi 😠 všechno stejné....z doktorů mají hrůzu. Tak ať je to jen nějaká banalita.

Mar za ty 2týdny co Tě ještě čekají budeš mít doma vytřený i strop🙂)) Tomu se říká syndrom hnízdění🙂)))

Jitulik držím palečky 😉

Evi a co u Vás nového...už aby byl pátek co. 🙂

farmarska
1. črc 2009

ahoj holky, pár dní jsem tu nebyla a ted koukám nemám šanci dočítat, bo jste toho zase tóĺik napovídaly 😝
něco novýho?

sarlotko jak je ti? Co žaludek? co nervíky?

evanek77
autor
1. črc 2009

šarlotko,
pohůdka, po týdnu polehávání tomášek tak krásně kope, že vím, že odběr zvládl v pořádku a výsledkům pevně věřím, že budou dobré 🙂 Takže šťastná těhule 😀

evanek77
autor
1. črc 2009

jdu ven, je tam krásně a včera jsem šly s kamoškama kolem stánku s malinama, ale nechtělo se mi je tahat po městě a rozmačkat je, takže si pro ně půjdu dnes, maliny totiž miluju 😀 😀 😀

mar26
1. črc 2009

Evi taky mám ráda maliny a třeba horké maliny s vanilkovou zmrzlinou jsou úplně nej 😀 😀

farmarska
1. črc 2009

jé holky vy děláte chutě!! 😕
asi vyběhnu na zahradu nějaké maliny si naškubat, zrovna nám začly dozrávat 🙂
Evi tomík bude určo v pohodě! 😵 A co ten tvůj velkej, už nezlobí? bejvalka neotravuje? 😠

dracekmracek
1. črc 2009

Ty jo holky vy už všechny miminka cítíte,u mě to asi pohyby nebyly necítím nic...

evanek77
autor
1. črc 2009

mar,
manželova maminka mi je pěstuje na zahradě, žluté i červené, jenže se tam dostanem až příští víkend, tak holt kupuju 😔
farmarska,
velkej tom už je zase pusinka, ale ta bejvalka, to nevím. Na domluvenou schůzku s manželem nedošla a na další mail s nabídkami řešení se ani neobtězovala odpovědět, tak si zas manžel uvědomil, že s ním zametá pořád. Já už to doma radši moc nekomentuju, to prostě jiné nebude. Ale jestli mi tu zazvoní, že se k nám stěhuje, to bude ještě divadlo 😀
Stejně nechápu, jak může soud rozhodnout, že dokud nám nezaplatí, co dluží, tak tu můžem bydlet všichni. Člověk by řekl, že náš stát bigamii nepodporuje 😀 😀 😀 😀
No, tím že vím, že na jaře koupíme byt, už se tomu směju, ale moc k smíchu to není. Tři měsíce manželova manželství budem splácet ještě pěkných pár let... ale já mám pod srdcem poklad, který tohle všecičko vyvažuje, zatímco ona si nabila pusu s milencem a v 36ti nemá ani muže, ani děti 😉 🙂 A kdyby manžela neopustila, já bych si třeba našla prevíta, kdo ví.... člověk dopředu neví, co ho potká
dráčku,
mne malej okopává docela hodně 🙂

dracekmracek
1. črc 2009

evinko taky ti to závidím nemysli si 😅 😵 ale ve zdravém slova smyslu,i kamarádky těhulky něco cítí a mě přijde že já nic 😝
to je fakt otřes s tou ženskou nemám slov 😖

mar26
1. črc 2009

Evi my máme maliny na chatě a letos nám snad vše ožraly srnky,tak že mi taky nezbývá nic jiného než kupovat

dráčku však máš první mimi v bříšku a to většinou jsou pohyby později. Já je sice měla od 18tt,ale hodně holčiny až třeba od 21tt nebo i později, záleží na uložení placenty, množství plodovky, sílu podkožního tuku 😉 ,brzy ale bude kopaneček neboj 🙂

dracekmracek
1. črc 2009

martinko tak to bude tím tukem 😀 😀 😀 páč vy jste všechny vyzáblinky 😀

a jak se takové pohyby poznají?

mar26
1. črc 2009

dráčku 😀 ,ti naplácám, vždyť ty jsi taky jak nic,ale i hubené můžou mít tlustší kůži nebo prostě víc tuku...zase tak úplně s tloušťkou to nesouvisí, i když samozřejmě hodně obézní ty pohyby cítí třeba ještě později a většinou se nikdy nedočkají takových těch boulí a vystrčených patiček na bříšku,ale to není tvůj případ 😉
Prostě je ještě brzy, neboj se, dočkáš se a pak až někdy se slzama v očích 😀

evanek77
autor
1. črc 2009

jak píše martinka, já už občas zaúpím, když se malej trefí do močáku 😀

jaspina
2. črc 2009

Krásné ráno. Těšila jsem se, jak vás budu dočítat a tady nic není ☹ Normálně já vždycky jak si večer beru ty 2 utroše, tak si jdu už pak hned lehnout a včera jsem ještě zůstala na pohovce u telky a tak po hodině naprosto šílený moták, že do postele mi pomáhal přítel - já bych sebou snad po cestě fakt švihla. Docela mazec!

kackark
2. črc 2009

Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................46DC
Tercie....................22DC
Jaspina...................21DC
Strouzek.................21DC
Papua.....................13DC
Mimina....................11DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů

murynka
2. črc 2009

dobré ráno holky 🙂

jaspi jo jo utrogestan fakt dává zabrat 😝 😝 bacha na to..at nikde nespadneš a tak 😒

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru