• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Vlaštovičky se rozrůstají

20. března 2010 
autor
innesko,
tak tfuj tfuj tfuj, aby všechno dobře dopadlo, budeme tu na tebe a na erička moc myslet, už se těšíme na první fotečky :wink:
3. črc 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

innes moc držím palečky, aby už jsi měla Erika brzy v náručí :dizzy_face:

Dneska držím Kačce pěstičky na výsledky triplů a Evi tobě aby už jsi měla ty nej zprávy z plodovky :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andara.......23.5. porodila holčičku Magdalénku
Jana.jaro.....27.5. porodila holčičku Emičku
Vlastovka... 2.6. porodila chlapečka Tiborka
Maova.........3.6. porodila chlapečka Matyáška
Inneska......čeká chlapečka
Mar........... čeká holčičku - kontrola 2.7. a 14.7. (den před TP ..doufám,že už nebude)
Ba..............čeká chlapečka Od 4.6. mateřská. Kontrola 1.7.
Dadunka.....čeká chlapečka
Kristynaw....čeká holčičku
Nanai..........našla//
Evanek........čeká chlapečka - velký UZ 10.7.
Murynka......čeká asi chlapečka - 17.7 velký UZ v Gennetu, KO 21.7.
Dracek........čeká chlapečka,21.7.kontrola+genetický ultrazvuk Gennet,4D ultrazvuk 28.8.
Kačka.........čeká chlapečka - KO 24.7. s velkým ultrazvukem
Nella......................47DC
Tercie....................23DC
Jaspina...................22DC
Strouzek.................22DC
Papua.....................14DC
Mimina....................12DC
Sarlotta...................čeká na 2.MS a výsledky gen.testů
3. črc 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky zlatíčka moje :dizzy_face:

Trippl test je negativní, hurá. Oddychla jsem si. V kultivaci nějakou potvoru našli, ale věřím, že to zvládneme, měla jsem nějaké tablety na zavádění a sestřička slíbila, že se domluví s dr. a případně mi pošle ještě recept.

Tak Evi, čekám jen a jen na dobré zprávy od Tebe, držím vše co mám :dizzy_face:

Innes: moc na Tebe myslím a přeji Ti, ať máš Erička co nejdříve u sebe :wink: :slight_smile:

Jinak manža na kožní zašel a je to prý nějaká plíseň, nejspíše se zkombinovalo vedro a alergie na prášek (podle paní dr. aviváž, ale tu nepoužívám, protože se mi po ní dělalo na zaáčátku těhu špatně). Tak to máme něčím stříkat a doufám, že to zabere.
3. črc 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko huráá, moooooc gratuluji a krásné zprávičky při pátku :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
tak to je supééér, moc moc gratuluji, jsi se ale načekala :wink:
a manža je zlatíčko, že tam šel, i když nerad :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ulevilo se mi hodně, to je pravda. Přesně za tři týdny mám velký ultrazvuk a pak už ze mě bude přešťastná těhulka, co si bude těhu užívat naplno.

Evi, taky jsem moc ráda, že tam zašel.

A kdypak se dozvíš ty výsledky ty?
3. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko to už uteče a i tam uslyšíte dobré zprávičky :dizzy_face: ...z tebe bude přešťastná těhulka a ze mě ještě pořád taky, tím stylem jakým se Natálce chce ven :grinning:
3. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já na netu výsledky ještě nemám, tuším je tam vkládají klem sedmé večer, tak uvidím, jinak až v úterý, když je to pondělí sváteční... manžel nakukuje přes mobil několikrát denně už od středy, už aby to bylo :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooj :slight_smile:
no hned z rána také dobré správy :wink: kači to je super
inezka moc držím palce,tak ked nabudúce napíšeš bude už bábo v kočíku :slight_smile:
mar aj tebe dobre dopadla kontrola :slight_smile: ešte pár dní a natalka je vonku :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mar,
natálka je poslušná holčička a čeká, až se vrátí pan doktor :wink: :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :grinning: :grinning: :grinning: Neboj z tebe bude už přešťastná maminka :wink: :slight_smile:

Evi, já se taky tak těším, až napíšeš, je to dobrý, ale ono to dobrý je, věřím tomu :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne dnes zase klesla bt asi by som mala ocikať ovu test :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
3. črc 2009 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak i kdyby to bylo večer, určitě nakouknu,tak když budeš mít čas, napiš nám dobré zprávy :dizzy_face: ,jiné ani nečekám :dizzy_face:
Ještě dneska by klidně ven mohla :sweat_smile: a pak ať počká raději do 13. :slight_smile:,ale když bude chtít dřív, tak budu stejně tak ráda :dizzy_face:

Dneska udělám manžovi radost, udělám mu br. salát a řízek :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kači,
já to také vnitřně cítím, tak se ani nebojím.... až se divím, jak jsem klidná :grinning: :grinning: :grinning:
Včera jsme byli u finančního poradce, pak jsme s manželem doma pár hodin malovali v excelu tabulky co a jak a máme jen dobré zprávičky, že všechno zvládneme a do roka se budeme stěhovat do vlastního. Zároveň můj byteček se podařilo pronajmout také na rok, tak jsem přešťastná. Krásně nám to časově zapadá, když se nic nepokazí a podaří se jeden rychle prodat a druhý koupit, tak je to bezva plán :grinning:
jsem člověk, který nesnáší nejistotu a miluje věci uspořádané, no a to se teď zase povedlo, tak si zas můžu užívat těhulkování :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! :slight_smile: Kači to je super, že je to v pořádku a dobré zprávy brzo dostane i Evička :wink:
Normálně já vypadám jak poťap - ještě se mi neztratil beďar na bradě a čele a už se klube další na bradě :angry: A takové ty mrchy veliké, co s nima je člověk jak jednotožec, takže nejdou zamalovat, protože tam je boule. Ten Utroš je dobrý sajrajt - ale už jsem v druhé půlce. Dnes ho beru 7mý den. No jak potom přidám i Clostil, tak to asi doma rozbiju zrcadla :grinning: Mě se zdá, že po něm mám jakoby větší břicho dole a tvrdší a občas cítím vaječníky - může to asi být z toho že?
Mar - švagrovka taky furt nerodila a pak byla na kontrole u gyndaře a říkala mu, že ji to břicho ten den jaksi pobolívá - byla tam kolem poledne. On se podíval a říkal taky, že se to ještě nechystá, ale ať klidně jede do porodky, že jí to uspíší ať se netrápí. Tak Míša došla domů a že si ještě dá polívku a zajede tam.. Jakmile trochu snědla, prdla jí voda (na novou bílou sedačku) a malý byl ve 14 hodin na světě. Jako před 12tou psali, že jsou na prohlídce a zatím se nic nechystá a po 14 hodině volal brácha, že mají Vojtíška - jsem nechápala :slight_smile: Fakt foft.. A to byla prvorodička.
3. črc 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mar,
kdyby chtěla ven dnes, to už aby začala :grinning: :grinning: :grinning:
neboj, výsledky hned písnu, ale možná fakt tenhle týden nebudou
3. črc 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi -tak tímhle tempem by asi manža nestihl dojet z práce a hodit mě do porodnice :grinning: ,tak to beru klidně pomalejší anebo noční akci :grinning: :grinning:

evi tak to je fajn,že se něco pohlo dobrým směrem a po těch splínech co byly,tak se zase můžeš radovat :slight_smile:
3. črc 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jaspi,
tak to je krásný porod, o tom asi každá sníme :wink: :slight_smile:
jinak já si dík pregnylu a utroši musela načas ostříhat ofinu na rovno, protože moje čelo vypadalo jak měsíční krajina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A trvalo cca 3měsíce, než se to srovnalo... a to jsem na pupínky netrpěla ani jako puberťák
3. črc 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
však to chtělo, těch slziček bylo dost :wink:
3. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi tak dobehni to akné poriešime :dizzy_face:
mar vela báb hovorí,že na urýchlenie pomáha sex :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
marti,
tak bys ještě měla domácí porod v klídečku, manžel by si přestřihl pupeční šňůru a večer byste byli na Nově :grinning:
3. črc 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi :grinning: :grinning: :grinning: neviem či by to mar chcela skúsiť byť tv hviezda :grinning: :grinning: :grinning:
3. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimi tak ani tohle u nás nezabral :grinning: a teď ho mám na týden zakázaný, právě kvůli tomu,aby Natálka počkala na pana doktora :grinning:

evi tak to mě docela děsí :grinning: a doufám,že si manža přestříhne pupeční šňůru i na porodním sále :dizzy_face:
3. črc 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to já jsem na ně právě dřív trpěla, tak jsem měla strach, že se po vysazení HA vrátí - ale začala jsem používat kosmetiku Eucerin a dobré - až do teď :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tou jistotou to mám stejně. Vždycky doma dělám nějaké rozpočty, abych si byla jistá, že nám to s penězma vyjde - když plánujem něco většího a přítel nad tím jen kroutí hlavou. On je zas opak. Prostě by klidně v půlce měsíce zjistil, že najednou není.. A s tím porodem - co do rychlosti to je paráda, ale ten zbytek už nic moc. Chudina zvracela a taky jí dali klystýr přes celou chodbu od WC, takže ji to xkrát chytlo na chodbě a připadala si blbě.. To mají vymyšlené pěkně na...... Jo a furt prej říkala doktorům : Děcka já se omlouvám, ale já budu hysterická.....Uááááááá! :grinning: A brácha jim tam pro změnu nabízel tatranky :grinning: No museli z nich mít radost..
3. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš mar natálka je už teraz aká poslušná holčička :dizzy_face:
inak v týchto teplách mať bruško pred pôrodom je naozaj záber
3. črc 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaspi aspoň bola sranda :wink:
evi s tým bytíkom vám to vyšlo úplne super tak to si už naozaj môžeš tehu užívať a byť bez znepokojovania :slight_smile:
3. črc 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jsem tu jen na skok, za chvíli se jdu chystat k doktoroj na ultrazvuk, podívat se, jak to vypadá s mimi, jestli vyrostlo a jestli už bije to srdíčko :slight_smile:
jsem nervozní jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mi tu prosím všechny držte palce, jen co přijdu dám vědět jak jsme na tom!
3. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
farmi držíme i s Natálkou :dizzy_face:
3. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já se byla jen osprchnout a vy jste toho nakecaly :grinning: :grinning: :grinning:

Evi, jsem ráda, že Ti teď začíná dařit a nastalo období bez sliziček :dizzy_face: Je dobře, že si klidná a vyrovnaná, to je určitě Tomášek rád. Já Tadíkovi říkám, že mu věřím, že je zdravý chlapeček, a že jsem ráda, že si nás vybral :wink:

Marti, já jsem se právě chtěla ptát, proč vám dr. ten sex zakázal a on z čistě sobeckých důvodu, asi si tě chce u porodu prohlížet, co :grinning: :grinning:

Jaspi, tak když ti ty hormony dávají takhle zabrat, tak snad pomáhají.

Mimi a co ty, jak je?
3. črc 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek