Vysazení antikoncepce a otěhotnění. Věřit aplikaci v mobilu?

17mia17
20. říj 2020

Ahoj, práve doberám posledné antikoncepčné tabletky, (mám ešte na 5 dní) a potom chceme z priateľom miminko. V mobile mám takú tú aplikáciu, ktorá mi ukazuje plodné dni, ale neviem či tomu po dobraní tabletiek môžem verit. Nie že by som to chcela nejak upjate plánovať, ale nespíme spolu zrovna každý deň, (s práce chodime unaveni takže skôr len cez víkendy) tak som chcela vedieť či aspoň bude nejaká šanca, prípadne že s tým nemám počítať keby náhodou na tie dní nevyšlo.

lv
20. říj 2020

Otěhotněla jsem hned 1.cyklus vysazení, po 10 letech braní antikoncepce, takže šance je, dej tomu volný průběh, užívejte si to 🤩

17mia17
autor
20. říj 2020

@lv no ano to som čítala tiež dosť prípadov,že to vraj ide rýchlo len to že počítať plodné dní asi nemá význam 🙂

lv
21. říj 2020

@17mia17 v ty době jsem nepocitala plodné dny, rozhodně

jjasmina
21. říj 2020

Já jsem otěhotněla hned další měsíc po vysazení, bohužel to nedopadlo a hodně jsem to dávala za vinu právě té antine, měli sme měsíc počkat ještě. NO nebyl to první neúspěch, my teda spolu spali obden, ovulku jsem nepočítala

andycr
21. říj 2020

Když jsme se snažili poprvé tak jsem antikoncepci vysadila po 13 letech a otěhotněla jsem třetí cyklus. Aplikaci jsem si nastavila na 28 dní cyklus z toho 5 dní krvácení. Nicméně mám přirozený cyklus delší, třeba 31 dní. Řídila jsem se jí orientačně. Ovulaci nepoznám, takže cca 5 dní od menstruace jsme měli sex on den skoro do další ms. Teď napodruhé to bylo dost podobné až na to že první cyklus byl děsně dlouhý 41 dní a u druhého se zadařilo, teda tiše doufám čárka sílí ☺️ Po vysazení bývá jako pohnojeno, tak hodně štěstí 🍀

terezkajahudka
21. říj 2020

No já jsem vysadila antikoncepci po 7 letech braní a už je to 6 měsíců od poslední pilulky a stále nic. Každý to má holt jinak. Já jsem měla asi 3 mesice po vysazení normální cyklus a pak se mi trochu rozhodil. Pravděpodobně za to mohla ta antikoncepce. Tak držím palce akt se co nejdříve povede.

17mia17
autor
21. říj 2020

@terezkajahudka no ja som brala tabletky na štítnu žlazu no neskôr som sa presťahovala mimo mesto a pár rokov ich nebrala. Začala som ich brať zas až pri antikoncepcii tak som zvedavá lebo cyklus som snáď nikdy pravidelný nemala.

mrstte
21. říj 2020

Teď jsem brala antikoncepci skoro rok, vysadila ji, nic nepočítala a podařilo se druhý cyklus.

terezkajahudka
21. říj 2020

@17mia17 Uvidíš každé tělo je úplně jiné takže se nedá posoudit co koho jak ovlivní. 🙂 🙂 Já teď beru fertipronu a piju kontryhelový čaj ale zatím nemůžu posoudit zda to k něčemu je.