Za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět?

Ahojky všem snažilkám co už mají děti. Zajímalo by mě, za jak dlouho se vám podařilo otěhotnět. Já mám už dvě děti a u obou se nám podařilo už po dvou měsících snažení. Teď se s druhým manželem snažíme také o miminko, je to tři měsíce a stále nic. Jsem zkušená mamina, vím, že je to krátká doba, ale začínám mít strach v ohledu s rychlostí otěhotnění v předchozích dvou snažení......Měli jste to u každého dítěte jinak? Děkuji za odpovědi 🙂 .
slegr71
27. lis 2013
Ahoj.U prvního jsem otěhotněla hned po vysazení ATK a u druhého nám to trvalo 8 měsíců. Někdy to může trvat až rok.
pejsanek
27. lis 2013
Ahoj, jsem poprvé těhotná a podařilo se nám za dva měsíce 🙂
anty
27. lis 2013
Ahoj u prvního nám to trvalo deset let a u druhého hned první měsíc hold psychika dělá svoje.
benjik
27. lis 2013
První a druhé po půl roce,třetí hned napoprvé
anuliina
27. lis 2013
ahojky. Mám to stejně jako ty. Při prvních dvou dětech to bylo naprosto hned - první cyklus po vysazení antikoncepce, a teď už se snažíme s druhým manželem cca 5 měsíc a pořád nic. U mě je to ale pravděpodobně i dáno věkem. Je mi 37 a lékař mi řekl, že je to jinak těhotnět v 27 letech a jinak po 35. Takže tak. Ale nevěš hlavu, tři měsíce je opravdu krátká doba. 😉
luciksima
27. lis 2013
ahojky mám jedno dítě a podařilo se nám to 2 měsíce po vysazení HA tu jsem brala 6let v kuse 🙂
lumanima
27. lis 2013
Ahoj, přesně, jak píše anuliina. Já při prvních dvou dětech otěhotněla hned "na první pokus" jak se říká a teď při třetím jsme se s přítelem snažili 5.měsíců. Už jsem začínala být zoufalá. Ale asi to bylo tím, jak jsem se na to upnula a hrozně moc to chtěla. U dětí to tak nebylo. Byla jsem mladší a tak nějak jsem to všechno brala "jinak"- lehčeji. Určitě se to povede, jen to chce čas. Držím palce.
gintare
27. lis 2013
Hned 🙂 U obou.
sariss
27. lis 2013
3x napodruhe. Jednou z toho ale potrat😞 zkus ovulacni testy...
sachmettttt
27. lis 2013
CCa 6 rokov 😞
gable
27. lis 2013
mame jedno dite po 2,5 letech 🙂
antoinet
27. lis 2013
Dřív než jsme se začali snažit, takové hezké nedopatření🙂
klouzek
27. lis 2013
Hned na poprvé
evca32
28. lis 2013
První hned na poprvé ,druhé po roce a půl. 3 měsíce je opravdu krátká doba, nevěš hlavu však ono to půjde 🙂
andyhrusticka
28. lis 2013
Já otěhotněla až po roce od vysazení antikoncepce. Nakonec jsem použila ovulační test a díky tomu jsem otěhotněla 🙂 takho vyzkoušej a jinak přeju hodně štěstí 😉
spirulina
27. led 2014
první dítě hned, druhé dítě po třech měsících - musela jsem odstavit, abych vůbec otěhotněla. o třetí se teprve budeme pokoušet 🙂
hodně štěstí

Začni psát odpověď...

Odešli