Za jak dlouhou dobu po vysazení jste otěhotněly? 🙂

marci7777
1. bře 2018

za jak dlouho a jak dlouho jste braly antikoncepci?

verik87
1. bře 2018

U prvniho jsem lupala HA cca 12let,zadarilo se hned druhy cyklus..ted se snazime o druhe od zacatku listopadu,abychom to stihli z materske do materske a zatim nic 😟

petrapetule
1. bře 2018

Asi necele tri mesice 🙂

marci7777
autor
1. bře 2018

já jsem zobala skoro 10 let .. pak jsem nezobala měsíc (listopad), pak měsíc jo a teď už od ledna ne a nic.. no počkám si asi 🙂 podle diskuzí asi "chvátám" po takové době braní HA. 1. MS došla, teď očekávám druhou a nic.. testy negativní 😖

mischanov
1. bře 2018

Antikoncepci jsem brala asi 8-9 let. Otěhotněla jsem hned druhý měsíc od vysazení, ale velice brzy také potratila ☹ Teď za 2 měsíce od potratu jsem znovu otěhotněla, tak snad už to bude v pořádku 🙂

vero_nika17
1. bře 2018

HA jsem brala asi 6 let...otěhotněla jsem asi za pet mesicu 🙂

marci7777
autor
1. bře 2018

@mischanov držím palce 🙂

marci7777
autor
1. bře 2018

Pomohlo vám něco v otěhotnění? 🙂 za měsíc si jedeme pro fenečku, tak věřím, že na to nebudu myslet - tolik. 😀 ale chtít to budeme stejně 🙂

vero_nika17
1. bře 2018

@marci7777 Nahoda.. 🙂 rika se, ze člověk na to nema myslet a pak se zadari... ja na to uprimne myslela kazdy den a zadarilo se stejne 🙂 ale pred otehotnenim se doporucuje jist kyselina listova, tak to muzes aspon zkusit 🙂

marci7777
autor
1. bře 2018

@vero_nika17 joo tu jsem začala brát, asi měsíc už jí zobu 🙂 tak snad pomůže.. i když nevím jestli nějak extra rychle 🙂

jaanicce
1. bře 2018

Já otěhotněla a ani jsem jí nevysadila. Malá byla hold šikovnější.

luckavolosyn
1. bře 2018

já brala 5 let při první dceři a povedla se pět měsíců po vysazení, u syna jsem brala HA 2 roky a druhý měsíc po vysazení se zadařilo, ale byl jiný tatínek a jiná frekvence snažení se, takže i to může souviset

radkan91
1. bře 2018

@marci7777 já tedy před otěhotněním antikoncepci nebrala,ale důvod proč odpovídám je,že se mě na genetice ptali,jestli jsem tři měsíce před otěhotněním nebrala antikoncepci,tak nevím,jestli není vhodné po vysazení chvíli počkat 🙂

marci7777
autor
1. bře 2018

@jaanicce no vy jste byli šikovní 😀 🙂

vero_nika17
1. bře 2018

@marci7777 podle me to je stejne individualni.. 🙂 kazde se proste zadari jinak... ale preju at se ti to splni co nejdriv. To byl jeden z duvodu, proc jsem HA vysadila... protoze jsem si rikala, co kdyz mi to bude trvat rok nebo dyl...nastesti to slo driv a ted jsem v sedmem mesici 🙂

marci7777
autor
1. bře 2018

@radkan91 možná aby se tělo pročistilo, ale zase říkají, že anti v těle zůstává až rok.. 🙂

jaanicce
1. bře 2018

@marci7777 No to není všechno, ona mi totiž ta antikoncepce nějak "blbla" tak jsem si po nechráněném sexu koupila navíc postinor. Takže klepy klep, jsem ráda že je mazlina hlavně zdravá. 😀 Je to hold od mala amazonka..

marci7777
autor
1. bře 2018

@vero_nika17 taky jsem si říkala, že to bude určitě na dýl.. uvidíme 🙂 necháme se překvapit 🙂

handulkak
1. bře 2018

Tak ja po vysazeni dva roky a nic, pak jsme šli do CAR

neria55
1. bře 2018

Brala jsem 5 let, otěhotněla poprvé za 1,5roku, to nedopadlo, pak po půlročním snažení.

vero_nika17
1. bře 2018

@marci7777 treba na tebe za mesic vykouknou dve carky na testiku 😀 presne.. nech se prekvapit a uzij si ten pocit az tam ty dve carky budou 🙂

adelinda89
1. bře 2018

Já jsem u bývalého (přes 10let spolu) vysadila HA a 1,5 roku nic.
S novým přítele po vysazení hned na poprvé. řekli jsem si, že uvidíme, že se zadaří třeba za půl roku, necháme to osudu a pak jsem byla za měsíc překvapená 😀

jaanicce
1. bře 2018

Ono to bude tak jak má být! 😉 Hlavní je se nestresovat a ono to příjde samo. Držím pěsti 👍🍀

marci7777
autor
1. bře 2018

@vero_nika17 dneska se mi o tom dneska zdálo, že na mě vykoukly dvě čárky a byla jsem těhotná už hrozně dlouho asi 9 týdnů.. :D byla jsem radostí bez sebe.. no a pak jsem se vzbudila 😀 ☹

veronka_123
1. bře 2018

Brala jsem 4 roky a otěhotněla po prvním přirozeném cyklu 🙂

ssluniiii
1. bře 2018

Brala jsem cca 12 let a otěhotněla jsem za 10 měsíců

slayc
1. bře 2018

HA sem brala 9 let, bez hlidani sme zacali pet mesicu od vysazeni a otehotnela sem po trech mesicich

marci7777
autor
1. bře 2018

koukám, že to není sranda, docela to trvá u většiny ☹

lstuchlova
1. bře 2018

Brala jsem 5, 5 roku, otěhotněla jsem hned po vysazení, přesně za měsíc už byly na testu dvě čárky.

marci7777
autor
1. bře 2018

@lstuchlova skvelé 🙂

amenophus
1. bře 2018

Brala jsem HA 11 let, ale pak jsme se začali snažit až 10 měsíců po vysazení, takže nevím jak dlouho by to trvalo kdybychom se snažili hned. Nicméně "začít se snažit" není správný termín, prostě jsme si jednoho dne řekli "už" a bylo to napoprvé.