Zase ty Mama-sluníčko testy 🙄. Máte zkušenost?

22. říj 2022

Ahoj dobrý den jsem 5den po ET a zkusila jsem testy no a já vím ze mamatesty a sluníčko testy jsou na prd ale zas mají hodně barviva
Já nevím proste už dvakrát se mi stalo ze ukázaly falešně No a dnes tam zas něco vidim tak jsem to hodila pod filtr a fakt tam zas něco je … ja už se na ty testy fakt vybodnu ! Mate s tím také zkušenost ??
Samozřejmě budu testovat dal a neupinat se na to

lencaa11
22. říj 2022

Jak pište jsou nespolehlivé a když dáte do filtru tak se to objeví vždy nějaký stín atd šla bych do Benu lékárny nebo Dr max a testovala tím to testem

krisstina93
22. říj 2022

Na sluníčku nic nevidím a mamatest tohle dělá vsem, mě vyšla teď v týdnu i silnější čárka a těhotná nejsem.

autor
22. říj 2022

@krisstina93 ten fialový je konkrétně sluníčko a ten modrý je dr max ten má min barviva než sluníčko … no zkusím další den ..

autor
22. říj 2022

@lencaa11 dr max je ten spodní ale ten má min barviva než sluníčko možná testují moc brzy …je to fakt na prd už mě to nebaví 😅😭

europa00
22. říj 2022

Ahoj a jsk staré embryo ti vkládali ? Mě teda nikd nevyšel test falešné pozitivní… spousta žen si neuvědomuje ze pokud měly nechráněný sex mohly byt par dnů těhotné ale mbryo odešlo s menses. Nebo test zachytí jiný zdravotní problém. Počítám té jsi navíc měla ovitrelle kdyz jsi po ET takže muže zachycovat i zbytky tohoto léku. Já měla ducha 4 dny po transferu 5 denního embrya tqkze 9dpo a test sílil takže hsem věděla ze už to nemůže vyt zbytkový ovitrelle

kristyneckaa27
22. říj 2022

Mě se vždy osvědčily Pepino testy. 😊 Možná vyzkoušet ten ? Držím palce ❤️

nikol125
24. říj 2022

To chce pockat, kolikrat jsem mela ducha a nic a pak nekdy stejneho ne li mensiho a tehotna jsem byla, za dva dny myslim by melo byt jasno 🙂