Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

1 den do MS. Co myslíte?

Snažíme seMenstruaceTěhotenský test
evikk1
2. črc 2020

Krásný den snažilky
Zítra má dorazit ms a já samozřejmě nevydržela netestovat. Prosím o vaše zkušené oko, víc oči, víc vidí 😃 Děkuji za názor

lucinkamarecek
2. črc 2020

@evikk1 něco vidím já jsem den po vynechani a taky lovim. U prvního mě to ukázal nejlip clear blue plus a pak digital

evikk1
autor
2. črc 2020

@lucinkamarecek A už si testovala ??

amazonkajanik
2. črc 2020

@evikk1 hele,fakt slaboucky,ale je. Jsi měla dýl ovu,já měla 3dny před ms mnohem silnější,ale ovu byla 12dc

lucinkamarecek
2. črc 2020

@evikk1 ano ale nic tak uvidim

amazonkajanik
2. črc 2020

@lucinkamarecek kdybych věděla,jak se ten náš psí blbec zachová u cizí,tak ti ho půjčim 😊 jen díky němu jsem si dělala test 3dny před . Byl ke mě až příliš ohleduplný,jinak se chová jak slon v porcelánu 😁

tez83
2. črc 2020

@evikk1 a máte nějaké příznaky?To mě jen zajímá...🤔😉

jade85
2. črc 2020

@evikk1 je tam! Myslím, že ms nedorazí ;)

evikk1
autor
2. črc 2020

@tez83 Až na svědivé prsa ne, já jsem třetí měsíc po potratu. Neměla jsem v plánu otěhotnět tak brzo ale praskla antikoncepce. 🙈 Bude samozřejmě vděčná když bych byla těhotná, byl by to dar od Boha.

sarka8814
2. črc 2020

Zdravím, chtěla jsem se zeptat je na testu duch nebo se mě to zda?

tasimia
2. črc 2020

@sarka8814 nezdá, taky ho vidím.

sarka8814
2. črc 2020

@tasimia takže pravděpodobnost že su těhotná?

tasimia
2. črc 2020

@sarka8814 zkus test za dva dny, zda čárka zesílí, pak bude jasno.

hanulinka77
3. črc 2020

@sarka8814 je tam😊

tez83
3. črc 2020

@evikk1 to chápu a držím palečky!Podle prsou jsem také vždy poznala těhotenství.Take jsem byla v březnu na revizi.

evikk1
autor
3. črc 2020

@tez83 V kolikátém týdnů ? Jestli se můžu zeptat ? ❤️

evikk1
autor
3. črc 2020

@tez83 Tak jsem si dnes ráno udělala Lady Max z Dr. Maxe a není tam nic vidět, tak že asi nic.

sarka8814
3. črc 2020

Myslíte že když jsem měla pohlavní styk v pondělí a včera se mě ukázal duch na testu a dnes jsem to dostala že můžu bejt těhotná nebo ne?

jaja01k
3. črc 2020
tzka
3. črc 2020

Ahoj holky, závidím Vám vaše krásné pozitivní (i kdyz duchové) testy, ale máte je tam!

Ja si jdu tak nějak pro názory, víc hlav víc ví. Člověk už je prostě zmatený.
Za poslední rok jsem 2x po spontannim potratu v 7tt, poslední proběhl v únoru 2020.
Od té doby se v ramci moznosti (snoubenec pracuje v zahraničí) snažíme dal.
Tento měsíc jsme se trefili tak zvláštně - jednou hned na začátku plodnych dnu(střední šance dle kalendare) a pak úplně poslední den (opět střední šance dle kalendáře). Cyklus nemam úplně pravidelný (+-3 dny). Minulý měsíc byla MS o 3 dny dříve. Tento měsíc mám dle kalendáře termin MS právně DNES. Nyní jsem od poslední nadejneho styku 12DPO a test zřejmě bílý. Ještě ráno se mi zdálo že tam možná nějakou nitku ducha vidím, ale pak po pár hodinách už jsem neviděla asi nic :(
Přitom mě tedy už 6. Den (čili od 6-7DPO) tlačí až neprijemne celá panevni oblast, kříž a někdy mi přijde že i celá pochva a boli prsa na dotek. První dny to bylo az do bolesti ta panevni oblast, podbrisek, teď je to spíš děsný tlak a tlaceni. Samozřejmě mě bolí často hlava a jsem extrémně unavená. Všech těch 6 dnu. Ale test tedy asi nic. Citlivost mám 10, je to ten obyc.
No co myslíte, je to prostě jen nějaká divná PMS nebo se pozitivita ještě pořád může objevit v následujících dnech?
Tak bysme si to po tom všem přáli. Dítě už bych mela druhé. Mám dceru 7 let.
Děkuji za vaše rady, od každé si ji moc cenim. Díky 😊

tez83
3. črc 2020

@evikk1 v 10tt podle MS,ale mám dlouhé cykly,podle ovu to bylo v nižším TT.A od té doby nám to nějak nejde...nechtěli jsme teda zkoušet hned po revizi,ale ani teď se nedaří.
A kdy vám má dorazit ms?

evikk1
autor
3. črc 2020

@tez83 To mě moc mrzí, já o miminko přišla ve čtvrtém měsíci. Snažit jsem se taky nechtěla hned ale teď nám praskl kondom, no a po čase se na testu ukázal ten duch. Ms má přijít dnes a jelikož ranní Dr max neukázal nic a začalo mě bolet břicho, tak m pocit že ms dorazí.

tez83
3. črc 2020

@evikk1 tak uvidíte...Já to teda proti vám měla v pohodě,je mi líto,že jste přišla o tak velké miminko.😟Já ani pořádně nevím,kdy mi přijde ms...tipují začátek příštího tydne.Prsa mě nebolí ani nic nenaznačuje těhotenství,takže přijde.🤷

evikk1
autor
3. črc 2020

@tez83 Teď jdu právě vyhodit ten včerejší test sluníčko a vidím tam druhou čárku ? 🤔🤔 Vím že po limitu už by na to člověk neměl koukat.

hanulkaha
3. črc 2020

@evikk1 zkus zitra dalsi test 😉 nadeje umira posledni... Ja taky vzdy nevydrzela, testovala pred ms a mela takoveto carky po limitu. Dnes jsou jim 3 a 1 rok 😁

evikk1
autor
3. črc 2020

@hanulkaha To je krásné, no kéž by to byl i náš případ ❤️😃

tez83
3. črc 2020

@evikk1 no...sice po limitu,ale je tam!🤔😉Takže já se budu těšit na zítřejší test!😃

evikk1
autor
3. črc 2020

@tez83 možná to nechám na neděli, proto že na lady Maxovi byl jen pidi dusík 🙈

evikk1
autor
4. črc 2020

@tez83 Tak bohužel ms dorazila 😃🙈

tez83
4. črc 2020

@evikk1 fakt??Nene!!To mě mrzí...

evikk1