Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

10 dní zpožděná MS, bolest prsou

tessie92
22. srp 2017

Zdravím těhulky a budoucí těhulky

Jakožto ještě žena bez děti bych se chtěla zeptat, meškám už 10 dní s menstruací, pobolívají mě prsa, mám měnší křeče v oblasti podbříšku, mohla bych se učurat a mám chuť jak na sladké tak na slané. Je možné že bych mohla být těhotná? Stojí za to si udělat testík? Nechceme být zbytečně s přítelem zaklamaní..
🙂 😲

luska__
22. srp 2017

@tessie92 příznaky sedí, ale Ja kdyz jsem chtěla byz tehotna jsem je měla Furt s test snehobily.
Kdyz jsem s těhotenstvím nepocitala, tak jsem Furt chodila se dívat , ze jsem to dostala - ono nic a prsa se nalily - jakoby ztuhly ze strany az kdyz uz jsem měla na digi testu 2-3. Držím palce

luska__
22. srp 2017

Mobil a chyby :(
Kdyz jsem chtěla byt tehotna , tak jsem příznaky videla u sebe Furt a test snehobily.
Po zpoždění 10 dni, uz by neco test ukázal 🙂

tessie92
autor
22. srp 2017

@luska__ Děkuji, za odpověď. S přítelem už se snažíme dva roky. 🙂

luska__
22. srp 2017

@tessie92 tak to obdivuju, ze jeste netestujes 🙂) snad to klaplo

tessie92
autor
22. srp 2017

@luska__ Testovali jsme už hodněkrát takže mám trošku strach, ale na druhou stanu jsem strašně nedočkava. Počkám až přítel zítra přijede ze služební cesty a hned budeme testovat. 🙂

novamamina
22. srp 2017

@tessie92 Tak to já bych test už teda udělala. Myslím že by to mohlo klapnout 🙂. Držím palce

tessie92
autor
22. srp 2017

@novamamina Doufám v to, děkuji moc 🙂

biedronca
23. srp 2017

Tak co??

tessie92
autor
23. srp 2017

@biedronca tak to vypadá že to klapalo holky 😍😍 Zítra pro jistotu ještě udělám jeden testík ale už na 1.9 jsem objednána k doktorovi ☺️

Sem začni psát odpověď...

Odešli