10 DPO - duch na testu. Co myslíte?

15. dub 2022

Zdravím holky, jsem dnes 10 DPO a pro neobvyklý vnitřní pocit jsem zkusila tt od Adiel. Myslím, že tam duch je, co myslíte? Jinak jedna taková otázka, ve středu jsem na rodinné oslavě, kde jsme přeci jen něco vypila - prosseco, víno (nic tvrdého), myslíte, že to může mít na něco vliv takhle v začátku, kdyby se tedy ukázalo, že opravdu těhotná jsem? Trochu se toho teď bojím. 🙄

anet_98
15. dub 2022

Bohužel nic nevidím a 10 DPO se mi zdá ještě brzo. Kdy se má u tebe dostavit MS? Určitě bych počkala alespoň na 14DPO 😊 držím palečky 🍀

lencaa11
15. dub 2022

Asi bych udělala ráno test a jinak vliv v úplném začátku na těhotenství to mít nebude ...

autor
15. dub 2022

@anet_98 děkuji 😊 ono to na té fotce je vidět slaběji než ve skutečnosti 🤷‍♀️ tak uvidíme za pár dní, ms má přijít ve středu

nick1234
15. dub 2022

Myslím ze je ještě brzo, ani náznak ducha nevidím. Jinak alkohol bych v této fázi ještě vůbec neřešila (navíc perlive víno v malém množství)😉

eloana
15. dub 2022

Duch tam je… zkus zitra

europa00
15. dub 2022

Ahoj já ducha jasné vidím těhotná určitě jsi… a be neboj neublížilo. Přeji ať sílí

autor
15. dub 2022

@nick1234 no ono toho zase tak malé množství nebylo 😅😅 vypila jsem sama asi 3/4 flašky prosseca 🙈🙈 teď bych si za to nejradši naflákala 🙄🙈

maxulekapcule
15. dub 2022

Z toho si nic nedělej, já oba syny řádně zapila, ještě jsem o nich nevěděla. A jsou normální ;)

katherine177
16. dub 2022

Vidím ducha ,dělala bych testy ráno a obden ať je vidět jestli sílí

jjasmina
16. dub 2022

Já jsem měla dvoudenní party a pak pozit test 🤣🤣malé jsou 2r a je to zdravé dítě, od pozit testu jsem zahodila jak cigarety, tak už ani kapku alkoholu❤️

novamamina
16. dub 2022

Ducha vidím. Hele víš kolik ženských se nalilo protože ještě o tehu nevedely? 😅😅😅

katule1990
16. dub 2022

Alkohol takhle v začátku nevadí, embryo s tebou ještě není nijak spojené. Něco mini na testu vidím, doporučuju ale zkusit jiný test, ty Adiel jsou docela na prd. Na mamatestu už jsem měla pořádnou čárku na na Adiel skoro nic.

autor
16. dub 2022

@katule1990 já právě obvykle používám mamatesty, ale došly a měla jsem doma ještě akorát ten Adiel, po Velikonocích si koupím mamatest a zkusím, uvidíme, co z toho bude 😁

autor
16. dub 2022

@novamamina no na jednu stranu si říkám, že to přeci takhle brzy, kdy o tom ani většina žen neví nemůže vadit, ale výčitky stejně mám 🙈

nella18023
16. dub 2022

Testuj po vynechání, nebo max v den ms.. a ne, takhle v začátku se nic stát nemůže.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru